'Anderlecht aan zet: 5 topdeals op komst'

1349 stemmen
'Anderlecht aan zet: 5 topdeals op komst'

Volgende week zondag opent de wintermercato haar deuren en bij verschillende Belgische ploegen wordt er alvast versterking verwacht. Zoals bij Anderlecht bijvoorbeeld. Sporting heeft niet de grootste financiële middelen, waardoor dat Jesper Fredberg vooral zijn creativiteit zal moeten aanspreken om kwalitatieve spelers aan te trekken.


De ploeg van Anderlecht mist in de huidige selectie voornamelijk een fysiek sterke spits die ook goed is op lange ballen en daarom is zo’n type prioritair op de wintermercato. In die optiek werden Sory Kaba (FC Midtjylland), Jay-Roy Grot (Viborg FF) en Flip Szymczak (Lech Poznan) reeds genoemd bij Sporting. Voor de invulling van deze vacature komen vooral Kaba en Grot overeen met bovenstaande omschrijving.

Maar Anderlecht zal uiteraard ook andere opportuniteiten niet laten liggen. Zo wordt de Brusselse landskampioen ook gelinkt aan Tiago Gouveia (Benfica, verhuurd aan Estoril Praia). Deze 21-jarige Portugee is alvast een type-speler die Brian Riemer heel goed kan gebruiken in de ploeg. De huurling van Benfica maakt dit seizoen indruk met zijn voetballende kwaliteiten op huurbasis bij Estoril Praia, maar vooral zijn pressing spreekt tot de verbeelding.

Ook Luis Palma (Aris Saloniki) geniet de belangstelling van Anderlecht en ook hij is een interessant profiel. Qua type-voetballer heeft hij veel weg van de jongere versie van Cristiano Ronaldo. Volgens journalist Gustavo Roca is Anderlecht alvast overtuigd van Palma’s kunnen en van zijn specifieke kwaliteiten, want Sporting zou al een eerste aanbieding hebben neergelegd bij Aris Saloniki. Eentje ter waarde van maar liefst 3 miljoen euro, wat vandaag nog steeds een enorme investering blijft voor de Brusselaars.

LEES OOK: 'De Cat hakt knoop door: jackpot voor Anderlecht'

Wie moet Anderlecht zeker halen?

Meest recent

Straffe cijfers bij Witsel: "Is niet iedereen gegeven"

Axel Witsel begint aan zijn vierde WK met de Rode Duivels. Witsel is een icoon van het Belgische ...

18
18
KV Kortrijk kondigt volgende wijzigingen in A-kern aan

KV Kortrijk is druk bezig. De Kerels zijn volop bezig met het samenstellen van de selectie, maar de ...

18
18
Cyle Larin behoedt Canada van compleet mislukte WK-start

Om 21u begonnen Canada en Bosnië aan hun eerste match op dit WK. In de prachtige stad Toronto ...

17
17
'Drie Belgische clubs vechten om dezelfde spits'

De transfermolen draait op volle toeren. De geruchten nemen steeds meer toe en de Belgische clubs ...

63
63
Fans Rode Duivels vellen oordeel: eindstation op WK bekend

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK met een match tegen Egypte. Daar moeten ze meteen de ...

53
53
Gewaagde uitspraken van Kompany kloppen (helaas) niet

Vincent Kompany was van 2019-2022 actief bij Anderlecht. In die periode werkte de coach met heel ...

69
69
“Ik zal het nooit vergeten”: Lukebakio over Mourinho

Dodi Lukebakio is steevast een goede invaller bij de Rode Duivels. Hij kan nog van grote waarde zijn ...

54
54
Seys lyrisch over Rode Duivel: "Zelfde niveau als Yamal"

Joaquin Seys is mee naar het WK en de linkerflankverdediger steelt op training met zijn ogen. In de ...

83
83
"Dat is heel belangrijk": Courtois voert druk op bij Duivels

De Rode Duivels spelen maandag tegen Egypte. Dat is meteen een belangrijke wedstrijd voor de Belgen. ...

28
28
Raadsel van Canada: geflopt bij Club, wel succes in La Liga

Canada speelt vanavond zijn openingsmatch van het WK tegen Bosnië. De Canadezen hebben spelers ...

82
82
Standard en België: Witsel verrast iedereen

Axel Witsel is op zijn 37ste misschien wel de meest ervaren speler van alle Rode Duivels. Na een ...

142
142
Opschudding op WK: speler mag Canada niet in en mist match

Er is al heel wat te doen geweest over bepaalde regels in de Verenigde Staten. De strenge aanpak van ...

216
216
Vertrek bij Club Brugge? Seys geeft duidelijk antwoord

Joaquin Seys maakte de afgelopen jaren een goede ontwikkeling door. De linksachter van Club Brugge ...

493
493
JPL-clubs kijken rond op WK: derde keer, goede keer?

Bosnië neemt het vanavond op tegen gastland Canada. Voor de Bosniërs een mooie match om ...

62
62
Onrust voor WK-opener: Duivels kennen scheidsrechter

Donderdagavond werd officieel het startschot gegeven voor het WK, maar de Rode Duivels moeten ...

171
171
'Leegloop bij KV Mechelen: viertal laat kassa rinkelen'

Meedingen naar een Europees ticket bleek net iets te hoog gegrepen, maar KV Mechelen mag toch ...

436
436
‘Dit wordt de zomerstunt': Anderlecht jaagt op droomtransfer

Anderlecht wil deze zomer uitpakken met een aanvaller die voor actie en goals moet zorgen. Paars-wit ...

848
848
Witte rook in Leuven: OHL shopt bij Club Brugge

Officieel moet de zomermercato zijn deuren nog openen, maar heel wat ploegen zijn uiteraard al druk ...

120
120
'AA Gent heeft Burgess beet: plannen De Mil bekend'

Nog voor het transfergeweld goed en wel is losgebarsten, lijkt de eerste spraakmakende overstap van ...

356
356
Belgisch WK-experiment draait uit op Nederlandse vernedering

Zowel Nederland als België zijn erbij op het ondertussen gestarte WK in Mexico, de Verenigde ...

175
175
'Alle remmen los: 3 (!) recordtransfers bij Club Brugge'

Charles De Ketelaere, Igor Thiago en Ardon Jashari legden de lat de afgelopen jaren stelselmatig ...

689
689
'De Cat hakt knoop door: jackpot voor Anderlecht'

In het ideale scenario blijft hij nog een jaartje langer aan boord, maar de kans oogt alsmaar groter ...

592
592
Van K3 naar WK: Kathleen Aerts met eerlijke bekentenis

Van een uitzinnige AFAS Dome naar een kolkend voetbalstadion met 87.000 supporters. Kathleen Aerts ...

20
20
‘Rigaux krijgt meteen mokerslag van jewelste bij Feyenoord’

Dévy Rigaux koos ervoor om Club Brugge te verlaten en een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

177
177
‘Club Brugge krijgt genadeloos antwoord voor toptarget’

Club Brugge is de zomermercato naarstig aan het afspeuren om de kern van volgend seizoen te ...

372
372

Meer sportnieuws