'Ziyech maakt zeer verrassende transferkeuze'

door
'Ziyech maakt zeer verrassende transferkeuze'

Marokko was de voorbije weken de sensatie van het WK en dat zal een aantal spelers uit de selectie een fraaie transfer opleveren. In Qatar wist ook Hakim Ziyech zich weer in de kijker te spelen, want de flankaanvaller had met een goal en een assist een groot aandeel in het halen van de halve finale. De 29-jarige was bij Chelsea nochtans in een penibele situatie beland.


De Blues telden in de zomer van 2020 maar liefst 40 miljoen euro neer om Ziyech weg te kapen bij Ajax, maar de aanvaller kon de verwachtingen nooit helemaal inlossen. Thomas Tuchel zag het niet in de Marokkaan en ook onder Graham Potter kwam er in de weken voor het WK weinig verbetering in zijn situatie. De algemene verwachting was dan ook dat hij in januari zou vertrekken.

Potter geeft nu echter aan dat hij Ziyech graag wil houden. "We weten hier bij Chelsea wat hij kan en we hebben hem er graag bij. Ik heb met Hakim gesproken, omdat er altijd spelers zijn die niet bij de eerste elf zitten en dan geduldig moeten zijn. Dat hem ik hem gezegd", verkondigde de coach van Chelsea immers. Het zou echter kunnen dat hij teleurgesteld zal worden.

TERUG NAAR OUDE NEST
Ziyech lijkt immers zelf nog aan vertrekken te denken en zou zelfs al zijn volgende bestemming gekozen hebben. Volgens journalist Ben Jacobs heeft hij immers zijn zinnen gezet hebben op een terugkeer naar Ajax. Als de Nederlandse kampioen met een aanbieding zou komen, zou hij met veel plezier naar Amsterdam terugkeren. Het valt echter wel af te wachten of dat zal gebeuren, want Ziyech blijft een dure vogel. Zo sprong een transfer naar AC Milan in de zomer af omdat zijn eisen te hoog lagen.

LEES OOK: Selectie Rode Duivels: vijf Garcia-experimenten voor WK?

Ziyech kan best...

Meest recent

Steven Defour maakt brandhout van Anderlecht

RSC Anderlecht ging op de laatste speeldag van de reguliere competitie pijnlijk onderuit tegen ...

26
26
Jan Vertonghen mee naar WK? Mannaert hakt knopen door

Wie Rode Duivels zegt, zegt Jan Vertonghen (157 caps). De recordinternational is inmiddels al ...

36
36
Brusselmans zorgt voor kippenvel: "Zou het nooit doen"

Herman Brusselmans heeft met een onverwacht gezinsmoment iedereen naar de keel gegrepen. De ...

7
7
TRANSFERUURTJE: ‘Standard en Club kijken in JPL, Anderlecht dubt’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

100
100
Ruben Van Gucht duikt in pikant avontuur met blonde BV

Hij slijpt de messen. Letterlijk en figuurlijk. Ruben Van Gucht lijkt klaar om opnieuw toe te slaan, ...

29
29
Titelrace barst los: Union, Club Brugge of underdog?

Union, Club Brugge, STVV, AA Gent, KV Mechelen en RSC Anderlecht. Ziedaar de zes ploegen die straks ...

63
63
'Hard verdict Hayen: sterkhouder out bij KRC Genk?'

KRC Genk verspeelde zondag een uitgelezen kans om zich op de valreep alsnog bij de top zes scharen. ...

191
191
Aftellen naar de play-offs: de ultieme 11 van de JPL

De echte prijzen worden pas aan de meet uitgedeeld, maar met de reguliere competitie achter de rug ...

95
95
Vanhaezebrouck helpt topclubs: vijf koopjes in JPL

De voorbije maanden drukten weer heel wat smaakmakers hun stempel op de Belgische velden. Niet ...

318
318
JPL 2025-26: 10 opvallende cijfers na regulier seizoen

Nu alle tickets verdeeld zijn maakt de reguliere competitie plaats voor de play-offs. Vooraleer het ...

133
133
Club of Union dé titelfavoriet? Filip Joos bekent kleur

Na de huidige interland-periode gaat de titelstrijd in de Champions' Play-Offs van start. De meeste ...

315
315
'Openda-drama deint uit: drastische beslissing Juventus'

De Rode Duivels blazen dinsdag verzamelen in Tubeke in aanloop naar hun stage in de VS. Voor een ...

109
109
Groot gemis: "Hij is samen met Tzolis beste speler in JPL"

De kaarten zijn geschud in de Jupiler Pro League, de plekjes in de verschillende Play-Offs zijn ...

212
212
Overzicht Europa: record Kompany, eindelijk prijs Arsenal?

De eerste interland-break van het seizoen is begonnen, de clubs kunnen even tot rust komen in ...

120
120
Mokerslag Anderlecht: zo reageert Coucke op Cercle-fiasco

RSC Anderlecht heeft de reguliere competitie in de Jupiler Pro League afgesloten met een pijnlijke ...

517
517
"Ongelooflijk" - Garcia wild van 'genie' bij Rode Duivels

De Rode Duivels vertrekken deze week naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage richting ...

165
165
'Eerste zomeraanwinst: Standard op zucht van JPL-uitblinker'

Standard zal in de komende weken via de Europe Play-Offs alsnog trachten om een Europees ticket af ...

253
253
Drama rond Lukaku ontploft: Conte grijpt genadeloos in

Het signaal van Conte kon bijna niet harder zijn voor Romelu Lukaku. Terwijl Napoli blijft winnen, ...

183
183
'Hayen zet orde op zaken: eerste slachtoffer in vizier'

KRC Genk heeft een absolute rotweek achter de rug. Daags na de Europese uitschakeling in Freiburg, ...

380
380
Hommeles bij Duivels: ophef rond één naam in selectie

De Rode Duivels reizen eerstdaags naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage op het WK ...

342
342
Nieuwe TD op komst: Anderlecht dropt belangrijke hint

Nu het seizoen even onderbroken wordt door de nationale ploegen, hebben de clubs tijd om zich te ...

437
437
Kalender Play-Offs: groot voordeel Club in volle titelstrijd

In de komende dagen zijn de nationale ploegen aan zet, vervolgens barst de titelstrijd in de ...

1038
1038
Hoofdrolspelers vellen verdict over kalender Play-Offs

Na de interlandbreak is het money time in de Jupiler Pro League, waar de reguliere competitie dan ...

316
316
'1B-revelatie dropt hint: RSCA, Union, Gent of Club?'

De titelstrijd lijkt straks opnieuw een tweekoppige race tussen Union en Club Brugge te worden, al ...

430
430
Opvallende afwezige bij Club Brugge: veto van Leko?

Club Brugge sloot de reguliere competitie zondag af met een klinkende zege tegen KV Mechelen. ...

555
555

Meer sportnieuws