'Kroos houdt Real Madrid in spanning'

door
'Kroos houdt Real Madrid in spanning'

Real Madrid was de voorbije jaren zonder twijfel de meest succesvolle club van Europa. De Koninklijke won maar liefst vijf van de laatste negen edities van de Champions League en pakte in die periode ook drie Spaanse titels en een beker. Dat deden ze bovendien met grotendeels dezelfde ploeg, al blijven daar stilaan alsmaar minder namen van over. Karim Benzema, Luka Modric en Toni Kroos zijn zowat de laatste overblijvende sterkhouders.


Zij halen allemaal wel nog steeds een hoog niveau, ondanks hun gevorderde leeftijd. Benzema (35) bekroonde een fantastisch seizoen met de Gouden Bal, terwijl Modric (37) met Kroatië nog de halve finale op het WK wist te halen. Daar was Kroos er al niet meer bij, want de 32-jarige middenvelder zwaaide na het vorige EK al af bij de Duitse nationale ploeg.

De kans bestaat dat hij dat weldra ook bij Real Madrid zal doen, want het contract van Kroos loopt na dit seizoen af. Marca weet dat hij er ook nog niet uit is of hij zal bijtekenen. De Duitser zou zijn tijd nemen om goed na te denken over zijn toekomst en laat Real nog enkele maanden in spanning. Ten vroegste in februari zou hij de knoop over een contractverlenging doorhakken.

STAP TERUG?
Kroos wil immers afscheid nemen op een hoogtepunt, want hij stopte ook al bij Duitsland om te kunnen garanderen dat hij bij Real een topniveau zou kunnen blijven halen. Mogelijk vindt hij het na acht jaar het gepaste moment om een stap terug te zetten, of wil hij nog een laatste uitdaging aangaan. Hij streek in 2014 neer in het Bernabeu en kwam voordien enkel uit voor Bayern München en Bayer Leverkusen, dat hem in het begin van zijn carrière anderhalf jaar mocht huren.

LEES OOK: Club in de problemen tegen Kairat? “Ontluisterend”

Moet Kroos nog bijtekenen bij Real?

Meest recent

Vanaken en Vermant schrijven geschiedenis bij Club Brugge

Club Brugge heeft de rug weten te rechten in de Champions League. Ze wonnen met 1-4 van een ...

29
29
Straf statement Club in Kazachstan: CL-droom springlevend

Club Brugge hield in de late namiddag zijn Europese droom levend in het verre Kazachstan. In Astana ...

93
93
SK Beveren verrast met voormalig toptalent Anderlecht

SK Beveren zet alles op alles om volgend seizoen in de Jupiler Pro League te spelen. De Waaslanders ...

52
52
'KRC Genk schakelt door: twee toptransfers hangende'

Er staat nog wat te gebeuren bij KRC Genk. De club gaat volgens Sasha Tavolieri mogelijk nog twee ...

74
74
Renard slaat toe: Anderlecht verrast met twee deals

RSC Anderlecht voert een keeperswissel door. Mads Kikkenborg trekt naar Molde, Justin Heekeren komt ...

254
254
Club op rozen in Kazachstan, fans delen waarschuwing uit

Club Brugge begon om 16u30 aan zijn Champions League-wedstrijd in Kazachstan tegen Kairat Almaty. De ...

108
108
Beerschot slaat toe met zeer stevige transfer

Beerschot wil komend seizoen dolgraag terug in de Jupiler Pro League spelen. De Kielse Ratten konden ...

41
41
Vrancken jubelt: STVV verwelkomt extra wapen

STVV is bezig aan een droomseizoen. De Kanaries staan zeer knap tweede in de Jupiler Pro League. ...

38
38
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 22 bekend

Afgelopen weekend deed de Belgische arbitrage alweer heel wat stof opwaaien. Intussen maakte de ...

42
42
Anderlecht krijgt belangrijke update uit ziekenboeg

Besnik Hasi zit met de handen in het haar, want net zoals vorig seizoen wordt RSC Anderlecht ook nu ...

186
186
'Verhaeghe broedt op stunt: Rode Duivel naar Club Brugge?'

Club Brugge neemt het in Astana zo dadelijk op tegen Kairat Almaty. Onder de lat rekent Ivan Leko ...

1027
1027
Coosemans op ramkoers met Anderlecht: fans afgemaakt

Colin Coosemans werkte zich op tot eerste doelman én aanvoerder van RSC Anderlecht. De ...

234
234
Leko hakt Club-knopen door: D-Day in Kazachstan

Club Brugge zit in een desastreuze periode. Blauw-Zwart verloor in de beker en kreeg een ommekeer ...

129
129
Standard hoort hard verdict Nielsen: Euvrard in zak en as

Standard Luik hield afgelopen speeldag even de adem in. Casper Nielsen smakte tegen de grond en ...

130
130
Nainggolan open over toekomst: pensioen nakend?

Radja Nainggolan maakt in de herfst van zijn carrière nog een spraakmakende transfer. De ...

39
39
Club in de problemen tegen Kairat? “Ontluisterend”

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Kairat Almaty in het verre Kazachstan. De ...

229
229
Beerschot haalt uit op wintermercato: nieuwe spits

Beerschot wil zo snel mogelijk terugkeren op het hoogste niveau. De Mannekes zijn op de ...

124
124
Donderwolk boven Anderlecht: vrees voor belangrijk trio

Anderlecht zit even in de hoek waar de klappen vallen. De ziekenboeg van Besnik Hasi zit overvol en ...

353
353
Club Brugge neemt afscheid: verrassende transfer

Club Brugge zal zich nog roeren op de wintermercato, dat liet Bart Verhaeghe eerder weten. ...

240
240
Anderlecht stelt winterversterking voor: “Imposant”

RSC Anderlecht heeft met Justin Heekeren een winterversterking officieel voorgesteld. Vlak na de ...

422
422
Kogel door de kerk: KAA Gent sluit straffe deal

KAA Gent is actief op de wintermercato. Vooral uitgaand staat er heel wat te bewegen. Met Samuel ...

248
248
‘Situatie Coosemans escaleert: Renard hakt knoop door’

RSC Anderlecht is op de wintermercato bezig om de doelmannenkwestie op te lossen. De afgelopen weken ...

409
409
Ruben Van Gucht in shock: Politierechtbank vernietigend

Nieuwe dag, nieuwe aflevering in het leven van Ruben Van Gucht. Gisteren werd de loftrompet nog over ...

245
245
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht barst los, dubbelslag KAA Gent’

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

410
410
‘Versterking Westerlo onderweg: crisis nipt afgeweerd’

De Belgische clubs zijn druk in de weer op de wintermercato. Ook Westerlo staat op het punt om ...

46
46

Meer sportnieuws