'Kroos houdt Real Madrid in spanning'

door
'Kroos houdt Real Madrid in spanning'

Real Madrid was de voorbije jaren zonder twijfel de meest succesvolle club van Europa. De Koninklijke won maar liefst vijf van de laatste negen edities van de Champions League en pakte in die periode ook drie Spaanse titels en een beker. Dat deden ze bovendien met grotendeels dezelfde ploeg, al blijven daar stilaan alsmaar minder namen van over. Karim Benzema, Luka Modric en Toni Kroos zijn zowat de laatste overblijvende sterkhouders.


Zij halen allemaal wel nog steeds een hoog niveau, ondanks hun gevorderde leeftijd. Benzema (35) bekroonde een fantastisch seizoen met de Gouden Bal, terwijl Modric (37) met Kroatië nog de halve finale op het WK wist te halen. Daar was Kroos er al niet meer bij, want de 32-jarige middenvelder zwaaide na het vorige EK al af bij de Duitse nationale ploeg.

De kans bestaat dat hij dat weldra ook bij Real Madrid zal doen, want het contract van Kroos loopt na dit seizoen af. Marca weet dat hij er ook nog niet uit is of hij zal bijtekenen. De Duitser zou zijn tijd nemen om goed na te denken over zijn toekomst en laat Real nog enkele maanden in spanning. Ten vroegste in februari zou hij de knoop over een contractverlenging doorhakken.

STAP TERUG?
Kroos wil immers afscheid nemen op een hoogtepunt, want hij stopte ook al bij Duitsland om te kunnen garanderen dat hij bij Real een topniveau zou kunnen blijven halen. Mogelijk vindt hij het na acht jaar het gepaste moment om een stap terug te zetten, of wil hij nog een laatste uitdaging aangaan. Hij streek in 2014 neer in het Bernabeu en kwam voordien enkel uit voor Bayern München en Bayer Leverkusen, dat hem in het begin van zijn carrière anderhalf jaar mocht huren.

LEES OOK: Real Madrid stelt weer teleur, Tottenham op degradatieplaats

Moet Kroos nog bijtekenen bij Real?

Meest recent

Ziedende Pocognoli haalt ongezien uit na zeperd

Sebastien Pocognoli zat in bloedvorm met een 21 op 21 in de Ligue 1 en met zeges tegen onder meer ...

10
10
Nieuwe T1 Charleroi kan ogen niet geloven na Antwerp

Sporting Charleroi heeft de desastreuze reeks doorbroken tegen Royal Antwerp FC. Onder nieuwbakken ...

17
17
'Vrancken verrast: één traditieclub krijgt al 'njet''

Gaat Wouter Vrancken STVV verlaten? Die kans is aanwezig. De trainer is einde contract op Stayen en ...

59
59
'KRC Genk laat oog vallen op pion van Kompany'

KRC Genk is een club met een zeer goed scoutingsapparaat. De Limburgers leverden de afgelopen jaren ...

40
40
Club Brugge neemt afscheid: "Buitenland is zeker een optie"

Bij Club Brugge doet de beloftenploeg het dit jaar niet goed in de Challenger Pro League. Club NXT ...

66
66
'Club Brugge grijpt in: Rode Duivel als paniektransfer'

Club Brugge wil rust uitstralen rond de opvolging van Simon Mignolet, maar achter de schermen oogt ...

453
453
Epolo opvolger Rode Duivel? 'Standard vraagt pittige som'

Standard hoopt in de komende weken alsnog met de eindzege in de Europe Play-Offs aan de haal te ...

73
73
"Verschrikkelijke lul" - Tzolis krijgt keiharde veeg om de oren

Christos Tzolis heeft de laatste weken opnieuw zijn beste niveau gevonden bij Club Brugge. Afgelopen ...

368
368
Hayen voert druk bij Genk op: "Onze ambitie is duidelijk"

KRC Genk kan voorlopig niet tevreden zijn over het seizoen tot dusver. Maar de Limburgers hebben in ...

55
55
Club verliest steunpilaar: zomerse topaanwinst onderweg

Club Brugge staat zaterdagavond voor een belangrijke uitwedstrijd op het veld van STVV in zijn ...

472
472
Coucke grijpt hard in: Trouwe luitenant buitenspel gezet

Het rommelt opnieuw rond Marc Coucke. Terwijl RSC Anderlecht sportief in zwaar weer zit na drie ...

69
69
Lammens ontketent exodus: United‑sterren vliegen buiten

Senne Lammens lijkt bij United veel sneller door te breken dan verwacht. Wat begon als een sterke ...

107
107
'Taravel grijpt in bij Anderlecht: kop rolt na Club-debacle'

RSC Anderlecht staat zondagavond voor een belangrijke thuiswedstrijd tegen AA Gent. Paars-Wit wil ...

221
221
Mazzu zet ploeg op scherp: "Anders lukt het nooit"

OH Leuven wist zich te redden, waardoor er in de Play-Offs nog maar weinig is om voor te spelen. Dat ...

28
28
Dwomoh verrast: dan toch een nieuwe club?

Voor Pierre Dwomoh komen er héél belangrijke maanden aan. De 21-jarige middenvelder ...

111
111
Broos komt met verrassende openbaring over Kompany

Vincent Kompany is vandaag 40 jaar geworden. De trainer levert uitstekend werk bij Bayern ...

104
104
Real Madrid stelt weer teleur, Tottenham op degradatieplaats

In de Premier League, Ligue 1, Serie A, Eredivisie, Bundesliga en La Liga stonden er vanavond duels ...

57
57
Charleroi duwt Antwerp helemaal kopje onder

Als Royal Antwerp FC en Sporting Charleroi nog een beetje ambitie willen hebben in de Play-Offs, dan ...

132
132
Deschacht snoeihard: "Hij is te weinig voor Anderlecht"

Olivier Deschacht kende prachtige tijden bij RSC Anderlecht, toen de club de absolute nummer ...

188
188
Beerschot faalt en bezorgt KV Kortrijk promotie naar JPL

In de Challenger Pro League kan KV Kortrijk dit weekend de promotie vieren. Beerschot speelde ...

251
251
Bayern deelt Real tik uit: "160 miljoen? Geen sprake van"

Bayern München is op dit moment wellicht de beste ploeg van Europa. Vincent Kompany hoopt dat ...

97
97
Anderlecht beslist: één spits moet de club verlaten

RSC Anderlecht heeft een zeer onevenwichtige A-kern. Dat moet in de zomer anders. Paars-Wit gaat ...

566
566
Euvrard verrast: "Interesse van Real Madrid en PSG?"

Er was een tijd dat Standard vaak spelers van de eigen academie liet doorstromen. Voor de vorige ...

181
181
Anderlecht slaat toe: "Mijn droom om voor RSCA te spelen"

Dat RSC Anderlecht bijzonder veel talent heeft rondlopen, daarover hebben we al veel geschreven. De ...

180
180
Bom onder Anderlecht: Taravel en bestuur clashen om ster

Bij Anderlecht zorgt Thorgan Hazard niet alleen voor discussie over zijn contract, maar ook binnen ...

438
438

Meer sportnieuws