'Kroos houdt Real Madrid in spanning'

door
'Kroos houdt Real Madrid in spanning'

Real Madrid was de voorbije jaren zonder twijfel de meest succesvolle club van Europa. De Koninklijke won maar liefst vijf van de laatste negen edities van de Champions League en pakte in die periode ook drie Spaanse titels en een beker. Dat deden ze bovendien met grotendeels dezelfde ploeg, al blijven daar stilaan alsmaar minder namen van over. Karim Benzema, Luka Modric en Toni Kroos zijn zowat de laatste overblijvende sterkhouders.


Zij halen allemaal wel nog steeds een hoog niveau, ondanks hun gevorderde leeftijd. Benzema (35) bekroonde een fantastisch seizoen met de Gouden Bal, terwijl Modric (37) met Kroatië nog de halve finale op het WK wist te halen. Daar was Kroos er al niet meer bij, want de 32-jarige middenvelder zwaaide na het vorige EK al af bij de Duitse nationale ploeg.

De kans bestaat dat hij dat weldra ook bij Real Madrid zal doen, want het contract van Kroos loopt na dit seizoen af. Marca weet dat hij er ook nog niet uit is of hij zal bijtekenen. De Duitser zou zijn tijd nemen om goed na te denken over zijn toekomst en laat Real nog enkele maanden in spanning. Ten vroegste in februari zou hij de knoop over een contractverlenging doorhakken.

STAP TERUG?
Kroos wil immers afscheid nemen op een hoogtepunt, want hij stopte ook al bij Duitsland om te kunnen garanderen dat hij bij Real een topniveau zou kunnen blijven halen. Mogelijk vindt hij het na acht jaar het gepaste moment om een stap terug te zetten, of wil hij nog een laatste uitdaging aangaan. Hij streek in 2014 neer in het Bernabeu en kwam voordien enkel uit voor Bayern München en Bayer Leverkusen, dat hem in het begin van zijn carrière anderhalf jaar mocht huren.

LEES OOK: Real Madrid vs. Bayern: Kompany krijgt gigantische opsteker

Moet Kroos nog bijtekenen bij Real?

Meest recent

'Brys krijgt Belgische concurrentie voor WK-job'

De Rode Duivels zakken straks opnieuw af naar het WK met een buitenlandse bondscoach, maar dat ...

0
0
Verhaeghe spreekt duidelijk over opvolging Mignolet

Het was donderdag toch wel een bommetje bij Club Brugge: Simon Mignolet stopt op het einde van het ...

67
67
'Napoli wil nog een derde Belg binnenhalen'

Napoli kleurt de laatste seizoenen weer behoorlijk Belgisch. Romelu Lukaku streek er in de zomer van ...

22
22
'Standard verrast met beslissing over Euvrard'

Standard mocht dit seizoen nog verrassend lang dromen van de top zes, maar viel uiteindelijk toch ...

72
72
'Club mag deze opvolger voor Mignolet al schrappen'

Bij Club Brugge kwam er donderdagvoormiddag zeer verrassend nieuws. Plots werd er immers een ...

231
231
TRANSFERUURTJE: 'WK-explosie bij Club, reden exit Hazard bekend'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

116
116
DAZN pakt uit met nieuwigheid voor PO's: "Voor de fans!"

DAZN heeft besloten het contract met de Pro League stop te zetten, maar dit seizoen is het Belgische ...

148
148
Verhaeghe en Mignolet geven uitleg over bliksemvertrek

Simon Mignolet stopt na een indrukwekkende carrière aan het einde van het seizoen met ...

315
315
Simon Mignolet dropt bom en verlaat Club Brugge

Club Brugge kondigde plots een persconferentie aan en de supporters wisten niet wat er aan de hand ...

347
347
STVV heeft doel in PO1: "Niet zoals Gent vorig jaar"

Vanaf komend weekend is het 'money time' in de Jupiler Pro League, want dan worden de play-offs ...

32
32
Mannaert over WK-selectie: "Zij zijn al zeker"

De Rode Duivels hebben hun stage in de Verenigde Staten afgerond met een ruime zege tegen het ...

87
87
Genk slaat drie vliegen in één klap met contractopties

KRC Genk moest tijdens de interlandbreak zijn wonden likken, want de Limburgers grepen uiteindelijk ...

235
235
Rode Duivel hint naar straffe transferwending

Er is de laatste jaren een groot spelersverloop geweest bij de Rode Duivels. Domenico Tedesco voerde ...

43
43
Ceulemans velt zijn oordeel over vergelijking met De Cat

De stage in de Verenigde Staten was voor Rudi Garcia de gelegenheid om enkele nieuwe namen aan het ...

92
92
Ward Lemmelijn en Francken: telefoontje slaat in als bom

Sommige carrières nemen onverwachte bochten, maar bij Ward Lemmelijn lijkt het eerder een ...

79
79
Vanaken komt met belangrijk nieuws over blessure

De Rode Duivels moesten het de voorbije week in de Verenigde Staten stellen zonder een aantal vaste ...

218
218
Club, RSCA of Genk: wie heeft de beste jeugdopleiding?

Zelf opgeleide talenten spelen een alsmaar belangrijkere rol bij onze Belgische topclubs. Niet ...

285
285
Stadionsoap Club Brugge: hallucinante details onthuld

Het is nog maar eens D-Day voor Club Brugge in het heikele stadiondossier, een soap die nu al bijna ...

1094
1094
Van Gucht en Vermeire: conflict krijgt vurige wending

Soms zegt één zin meer dan een heel interview. Jacques Vermeire deed recent zo’n ...

59
59
'Anderlecht breekt met Hazard: bizarre reden lekt uit'

Het heeft er alle schijn van weg dat Thorgan Hazard bezig is aan zijn laatste maanden bij RSC ...

656
656
Nagelsmann blundert met Tresoldi: topdeal in lichterlaaie

Julian Nagelsmann heeft Nicolo Tresoldi nog altijd niet definitief naar de Duitse A-ploeg gehaald, ...

388
388
AA Gent all-in: De Mil neemt drastische maatregelen

Na een prangende slotspeeldag verzekerde AA Gent zich voor het tweede jaar op rij van deelname aan ...

163
163
Alarmfase rood voor Pro League: rampscenario wenkt

Na veel vijven en zessen keurde de Pro League eerder deze week een wijziging aan de quota voor ...

159
159
Club Brugge zkt. keeper: 10 opvolgers voor Mignolet

Nog één keer knallen in de play-offs, om dan door de grote poort te vertrekken. Dat ...

967
967
Mannaert hint op verrassende vervanger voor Lukaku

Wie niet van de partij was tijdens het oefenkamp van de Rode Duivels in de Verenigde Staten, mag ...

712
712

Meer sportnieuws