'Martinez pikt Duivels-staff mee naar nieuwe bestemming'

778 stemmen
'Martinez pikt Duivels-staff mee naar nieuwe bestemming'

Vanaf 31 december is Roberto Martinez officieel een vrije trainer, want dan loopt het contract van de Spanjaard bij de KBVB effectief af. Hij gaf in interviews al aan dat hij vanaf januari openstaat voor onderhandelingen met geïnteresseerde partijen en dat hij geen specifieke voorkeur heeft voor een job als clubtrainer of bondscoach.


Zijn naam viel al bij een aantal landen. Zo werd Martinez in Polen bijvoorbeeld al naar voor geschoven als mogelijke nieuwe bondscoach. De weg naar een job ligt daar nu ook helemaal open, want de Poolse voetbalbond maakte donderdagmiddag officieel bekend dat zoals verwacht het contract van de huidige bondscoach Czeslaw Michniewicz niet verlengd zal worden. Vanaf 1 januari zitten ze daardoor zonder bondscoach.

Daarnaast weet Het Nieuwsblad ook dat Martinez genoemd wordt bij Mexico. Maar nog belangrijker is dat de krant niet uitsluit dat hij enkele oud-stafleden vraagt om mee te gaan naar zijn nieuwe bestemming, die overigens ook een nieuwe club kan zijn. Volgens HNB zou dat vooral Erwin Lemmens doen twijfelen. Verder lijken ook Thomas Vermaelen en Thierry Henry bevraagd te kunnen worden door Martinez.

VERMAELEN?

Volgens Het Belang van Limburg wil de Belgische voetbalbond alvast verder met Vermaelen. De voormalige Rode Duivel was assistent-trainer van Roberto Martinez en hij liet op iedereen een zeer goede indruk. Meer zelfs, Vermaelen wordt aanzien als een toekomstige toptrainer. Hij heeft een contract van onbepaalde duur en de KBVB wil hem ook de komende jaren aan boord houden.

LEES OOK: ‘Oorlog in Portugal: Ronaldo, Fernandes en Neves clashen’

Moet Martinez nu een land of een club coachen?

Meest recent

'Lyon wil na Duranville tweede Belg vastleggen'

Olympique Lyon zal weldra Julien Duranville officieel voorstellen. Als het van de Fransen afhangt, ...

1
1
Ajax is helemaal verlost van dure floptransfer

Wanbeleid hebben ervoor gezorgd dat Ajax niet langer de nummer één is in Nederland. De ...

8
8
Iniesta stuurt straffe open brief na WK-kritiek op Spanje

Spanje begon zeer teleurstellend aan het WK met een 0-0-gelijkspel te gen Kaapverdië. ...

8
8
'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Noa Lang en Ardon Jashari waren twee heerlijke voetballers die voor Club Brugge speelden. Beiden ...

41
41
Van Crombrugge en Vanessa doen internet daveren met één foto

Vanessa D'Hooghe weet al jaren hoe het voelt om in de schijnwerpers van het Belgische voetbal te ...

86
86
Anderlecht reageert meteen op geruchten over Geraerts

Het Laatste Nieuws kwam namiddag met het nieuws dat Karel Geraerts bij de laatste twee kandidaten ...

320
320
Beerschot: volgende sterkhouder weg én nieuw contract

Het zijn drukke dagen op het Kiel. Beerschot haalde een aantal nieuwe spelers, maar er vertrekken er ...

30
30
Geraerts naar Anderlecht? Fans van RSCA reageren massaal

Karel Geraerts zou een van de twee topkandidaten zijn om trainer te worden van RSC Anderlecht. Dat ...

252
252
'Union SG legt verrassend bod neer in de Eredivisie'

Bij Union SG zijn ze al héél actief geweest op de transfermarkt. En het einde is nog ...

51
51
Anderlecht strikt Biancone: "Dàt moeten ze niét verwachten"

RSC Anderlecht haalde met Giulian Biancone een nieuwe verdediger in huis. Met zijn 26 jaar komt er ...

186
186
Trainersbom Anderlecht: 'Belg bij twee laatste kandidaten'

Bij RSC Anderlecht zit de vakantieperiode erop, maandag hervat de recordkampioen met trainer. ...

599
599
Vanaken-debat bereikt kookpunt: analist klopt hard op tafel

Zal hij starten tegen Iran of niet? De discussie rond een eventuele basisplaats van Hans Vanaken op ...

277
277
Geschiedenis! Club Brugge meldt straffe Europese mijlpaal

Club Brugge zette de voorbije seizoenen knappe resultaten neer in de Europese competities. En die ...

391
391
'Nieuwe wending De Cat: vraagprijs Anderlecht maakt brokken'

Het blijft de verwachting dat Nathan De Cat deze zomer een mooie transfer maakt. Zijn vertrek bij ...

567
567
'Premier League op stelten: monsterlijk transferplan City'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

271
271
Jérémy Doku veroorzaakt verhitte discussie op WK

Jérémy Doku staat op het WK voor één van de mooiste momenten uit zijn ...

83
83
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk Anderlecht, Liverpool wil Duivel'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

360
360
Ongeziene stats Messi: hattrick krijgt extra glans

Lionel Messi is het WK uitstekend begonnen met Argentinië. De aanvaller is op zijn 38e nog ...

24
24
‘Oorlog in Portugal: Ronaldo, Fernandes en Neves clashen’

Het gaat van kwaad naar erger met Portugal na het gelijkspel tegen DR Congo. Bondscoach Roberto ...

156
156
Beerschot raast door met sterkhouder van concurrent

Beerschot gaat hard op de zomermercato. Brent Stevens en Sem Audoor werden nog maar net voorgesteld ...

63
63
Dramatisch record Turkije: primeur op WK door Paraguay

Turkije is na twee speeldagen al uitgeschakeld. Tegen Paraguay liep het alweer mis en ging het met ...

81
81
Beerschot bindt trio en stelt nieuwe toptransfer voor

Beerschot zal morgen aan de voorbereiding voor het nieuwe seizoen beginnen. De Kielse Ratten zijn ...

154
154
Courtois weet exact wat er beter moet tegen Iran

De Rode Duivels nemen het zondag op tegen Iran in de tweede groepswedstrijd van het WK in de ...

61
61
'Beerschot strikt speler Club Brugge, sterkhouder weg'

Beerschot gaat komend seizoen voluit voor promotie. De Kielse Ratten gaan weldra een aantal ...

97
97
Courtois doet opvallende oproep aan Belgische pers

Thibaut Courtois heeft altijd goede teksten als hij met de media spreekt. Weinig tot geen ...

73
73

Meer sportnieuws