'Martinez pikt Duivels-staff mee naar nieuwe bestemming'

door
'Martinez pikt Duivels-staff mee naar nieuwe bestemming'

Vanaf 31 december is Roberto Martinez officieel een vrije trainer, want dan loopt het contract van de Spanjaard bij de KBVB effectief af. Hij gaf in interviews al aan dat hij vanaf januari openstaat voor onderhandelingen met geïnteresseerde partijen en dat hij geen specifieke voorkeur heeft voor een job als clubtrainer of bondscoach.


Zijn naam viel al bij een aantal landen. Zo werd Martinez in Polen bijvoorbeeld al naar voor geschoven als mogelijke nieuwe bondscoach. De weg naar een job ligt daar nu ook helemaal open, want de Poolse voetbalbond maakte donderdagmiddag officieel bekend dat zoals verwacht het contract van de huidige bondscoach Czeslaw Michniewicz niet verlengd zal worden. Vanaf 1 januari zitten ze daardoor zonder bondscoach.

Daarnaast weet Het Nieuwsblad ook dat Martinez genoemd wordt bij Mexico. Maar nog belangrijker is dat de krant niet uitsluit dat hij enkele oud-stafleden vraagt om mee te gaan naar zijn nieuwe bestemming, die overigens ook een nieuwe club kan zijn. Volgens HNB zou dat vooral Erwin Lemmens doen twijfelen. Verder lijken ook Thomas Vermaelen en Thierry Henry bevraagd te kunnen worden door Martinez.

VERMAELEN?

Volgens Het Belang van Limburg wil de Belgische voetbalbond alvast verder met Vermaelen. De voormalige Rode Duivel was assistent-trainer van Roberto Martinez en hij liet op iedereen een zeer goede indruk. Meer zelfs, Vermaelen wordt aanzien als een toekomstige toptrainer. Hij heeft een contract van onbepaalde duur en de KBVB wil hem ook de komende jaren aan boord houden.

LEES OOK: WK 2026: Nieuwe topkandidaat bovenaan favorietenlijstjes

Moet Martinez nu een land of een club coachen?

Meest recent

'City spitst de oren: nieuwe toekomstwending Guardiola'

Pep Guardiola kon vlak voor de interland-break een League Cup toevoegen aan zijn indrukwekkende ...

0
0
JPL op keerpunt: Play-Offs snel terug in nieuw kleedje?

Vrijdagavond gaan de Play-Offs in de Jupiler Pro League weer van start. Door de grote ...

16
16
Romano dropt cruciaal transfernieuws Club Brugge

In navolging van Simon Mignolet, die donderdag zijn nakend pensioen aankondigde, dreigt Club Brugge ...

104
104
WK 2026: Nieuwe topkandidaat bovenaan favorietenlijstjes

De laatste interland-periode voor het WK zit erop, binnen exact 70 dagen wordt de openingswedstrijd ...

60
60
Soap rond Hazard: Taravel heeft boodschap voor bestuur

Thorgan Hazard is dit seizoen opnieuw van groot belang bij RSC Anderlecht. Desondanks is het ...

114
114
Open mond bij Bayern-sterren: Kompany steelt de show

Vincent Kompany levert uitstekend werk als hoofdcoach bij Bayern München. Maar de voormalige ...

142
142
Frappant! 'Deze club profiteerde meest van Play-Off-systeem'

De jaarlijkse hoogmis van het Belgische voetbal staat voor de deur: komend weekend barsten de ...

324
324
'Real Madrid pakt zwaar uit: drie kleppers op lijstje'

Real Madrid hoopt na de interland-break alsnog beslag te kunnen leggen op de Spaanse titel en wil ...

241
241
'De Zerbi drukt stempel: eerste Spurs-transfer bepaald'

Tottenham Hotspur heeft een nieuwe hoofdcoach. Roberto De Zerbi tekende een meerjarig contract bij ...

72
72
Garcia dumpt 241 caps: vijftal ziet WK-droom verdampen

De laatste interland-periode voor het WK zit erop, bondscoach Rudi Garcia kan de laatste hand gaan ...

584
584
De Cat doet kassa rinkelen: 30 miljoen is nog maar het begin

Nathan De Cat heeft in Amerika niet alleen zijn debuut bij de Rode Duivels gemaakt. Bij Anderlecht ...

197
197
Mignolet als voorbode: halve basisploeg richting exit bij Club

Simon Mignolet heeft zijn afscheid bij Club Brugge aangekondigd. De doelman maakte donderdag bekend ...

232
232
Duivel imponeert: afwezige op stage moet vrezen voor plek

De oefenwedstrijd tegen Mexico (1-1) was niet bepaald hoogstaand, de eerste helft was zelfs van een ...

218
218
Italiaanse bom barst: eerste koppen rollen na WK-blamage

Italië zal voor de derde keer op rij niet deelnemen aan de eindronde van het WK. Die zware ...

96
96
'Flick helemaal verloren: Barça in actie voor superaanwinst'

FC Barcelona hervat komend weekend de Spaanse titelstrijd met een topper tegen Atlético ...

54
54
Play-Offs van start: dé topaffiches van speeldag één

Het interland-voetbal is achter de rug, de beslissende fase van het seizoen in het clubvoetbal kan ...

167
167
'Club Brugge ongenadig: hard verdict voor Jackers'

Aan alle mooie liedjes komt een eind. Zo ook aan dat van Simon Mignolet en Club Brugge, dat komende ...

508
508
Hayen moet puzzelen: tweede titularis haakt af bij Genk

De interlandbreak kwam niet ongelegen voor KRC Genk, dat zo tijd krijg om de kater na het mislopen ...

216
216
Brugse terreuravond: schokkende waarheid komt boven

Opmerkelijk nieuws vanuit Brugge. Daar stond immers een man terecht vanwege brandstichting op een ...

98
98
'Anderlecht dumpt dertigers: kwartet richting exit'

Zoals wel meer topclubs heeft RSC Anderlecht een jonge kleedkamer, met meer tieners en prillle ...

428
428
'Verhaeghe vangt bot: Rode Duivel wijst Club Brugge af'

De play-offs worden straks de afscheidstournee van Simon Mignolet. Een donderslag bij heldere hemel ...

537
537
Thibaut Courtois kiest voor spectaculair nieuw team

Sommige stappen zie je aankomen, andere totaal niet. Thibaut Courtois lijkt de laatste tijd vooral ...

60
60
Keeperskwestie in Genk: Hayen kiest nieuwe nummer één

Op het veld van Antwerp krijgt KRC Genk vrijdag de eer om de play-offs af te trappen. Niet de ...

214
214
'Club Brugge hakt knoop door: ideale opvolger Mignolet'

Wat al langer in de lucht hing, is nu ook officieel: Simon Mignolet houdt het na dit seizoen voor ...

738
738
'Genk wil voorbeeld van Club met Tresoldi-deal volgen'

Club Brugge sloeg vorige zomer alweer een geweldige transferslag met de komst van Nicolo Tresoldi. ...

205
205

Meer sportnieuws