'Martinez pikt Duivels-staff mee naar nieuwe bestemming'

778 stemmen
'Martinez pikt Duivels-staff mee naar nieuwe bestemming'

Vanaf 31 december is Roberto Martinez officieel een vrije trainer, want dan loopt het contract van de Spanjaard bij de KBVB effectief af. Hij gaf in interviews al aan dat hij vanaf januari openstaat voor onderhandelingen met geïnteresseerde partijen en dat hij geen specifieke voorkeur heeft voor een job als clubtrainer of bondscoach.


Zijn naam viel al bij een aantal landen. Zo werd Martinez in Polen bijvoorbeeld al naar voor geschoven als mogelijke nieuwe bondscoach. De weg naar een job ligt daar nu ook helemaal open, want de Poolse voetbalbond maakte donderdagmiddag officieel bekend dat zoals verwacht het contract van de huidige bondscoach Czeslaw Michniewicz niet verlengd zal worden. Vanaf 1 januari zitten ze daardoor zonder bondscoach.

Daarnaast weet Het Nieuwsblad ook dat Martinez genoemd wordt bij Mexico. Maar nog belangrijker is dat de krant niet uitsluit dat hij enkele oud-stafleden vraagt om mee te gaan naar zijn nieuwe bestemming, die overigens ook een nieuwe club kan zijn. Volgens HNB zou dat vooral Erwin Lemmens doen twijfelen. Verder lijken ook Thomas Vermaelen en Thierry Henry bevraagd te kunnen worden door Martinez.

VERMAELEN?

Volgens Het Belang van Limburg wil de Belgische voetbalbond alvast verder met Vermaelen. De voormalige Rode Duivel was assistent-trainer van Roberto Martinez en hij liet op iedereen een zeer goede indruk. Meer zelfs, Vermaelen wordt aanzien als een toekomstige toptrainer. Hij heeft een contract van onbepaalde duur en de KBVB wil hem ook de komende jaren aan boord houden.

LEES OOK: Garcia doet onthulling over Nainggolan: "Ik wist dat"

Moet Martinez nu een land of een club coachen?

Meest recent

'Beerschot vindt versterking bij KRC Genk'

Beerschot wil volgend seizoen promoveren naar de Jupiler Pro League. Het is duidelijk dat er nog ...

10
10
Borkelmans blikt terug op episch WK: "We zijn daar geflikt!"

Het WK 2026 start donderdag met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika. Deze keer organiseren Mexico, ...

99
99
Van der Vaart maakt Rigaux met de grond gelijk

Dévy Rigaux versierde onlangs een opmerkelijke overgang. De Director of Football van Club ...

59
59
Keita spreekt duidelijke taal over transfergeruchten

Hij werd uiteindelijk niet door Rudi Garcia opgenomen in de selectie voor het WK, maar Mandela Keita ...

14
14
"Het is zuur dat ik weg moet bij Beerschot"

Beerschot greep uiteindelijk op het nippertje naast een terugkeer naar de Jupiler Pro League. Ze ...

80
80
Club Brugge en Union kennen hun straffen

Het seizoen in de Jupiler Pro League zit er intussen al enkele weken op, maar enkele clubs moesten ...

177
177
'Iran dreigt: match tegen Rode Duivels stilgelegd?'

Er zullen straks op het WK heel wat ogen gericht zijn op groep G en dat zal niet noodzakelijk zo ...

235
235
'Club wrijft zich in handen: tweede grootmacht wil Ordoñez'

Bij Club Brugge lijken ze deze zomer het vertrek van heel wat smaakmakers te moeten vrezen. Na ...

242
242
KV Kortrijk zwaait clubicoon na decennia uit

KV Kortrijk keert straks na een jaartje afwezigheid weer terug in de Jupiler Pro League, nadat het ...

47
47
'Westerlo krijgt eerste miljoenenbid binnen'

Westerlo wist de voorbije jaren al de nodige zeer winstgevende transfers te doen. De Kemphanen ...

48
48
Boeckx slachtoffert Theate tegen Egypte: opvallende reden

Donderdag is het zover: dan gaat het WK 2026 eindelijk van start. De Rode Duivels moeten wel nog wat ...

214
214
TRANSFERUURTJE: 'Strijd om Khalaili en Tzolis barst los'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

165
165
'Khalaili geeft jawoord: Union neemt standpunt in'

Union staat alweer voor een drukke transferzomer. Na opnieuw een sterk seizoen met bekerwinst, een ...

92
92
'Opmerkelijke naam sluit aan bij Rode Duivels'

De Rode Duivels zijn intussen goed aangekomen in de Verenigde Staten en zijn er volop begonnen aan ...

101
101
'Keita met toptransfer ploegmaat van Rode Duivel'

Rudi Garcia mocht slechts 26 Rode Duivels meenemen naar het WK en dus moest hij heel wat spelers ...

84
84
Maccabi Tel Aviv verrast met Belgische TD

Toch wel opvallend Belgische transfernieuws. Maccabi Tel Aviv uit Israël heeft een Belgische ...

48
48
Conceição onthult: “Ik kreeg aanbieding uit België”

Sergio Conceição is momenteel een clubloze trainer. De Portugees hoopt weldra ergens ...

180
180
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

67
67
'Niet Genk, maar Union strikt ervaren international'

Union SG is momenteel de meest actieve Belgische club op de transfermarkt. Ze gaan de komende ...

288
288
Openen JPL-topclubs weldra gesprekken met Jorge Mendes?

Gaan de Belgische topclubs een poging wagen om een voormalige smaakmaker uit de Jupiler Pro League ...

115
115
Van Gucht laat Kat Kerkhofs in shock: Relatie met BV?

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor gespreksstof gezorgd. In de podcast ‘Achter De ...

275
275
'Miljoenendeal Charleroi, spits verlaat Westerlo'

Het WK loert om de hoek, maar het is duidelijk dat de transfermolen ook stilaan op gang begint te ...

38
38
'KRC Genk helemaal los: officieel bod op nieuwe spits'

KRC Genk is volop bezig met het vormen van zijn selectie voor volgend seizoen. Met Jeppe Erenbjerg ...

350
350
Soap loopt spuigaten uit: Atlético maakt Real compleet belachelijk

In het Spaanse voetbal gaat momenteel niet enkel het wereldkampioenschap over de tongen. Zo bedaart ...

204
204
De Cat naar Europese grootmacht: straffe prognose L'Equipe

RSC Anderlecht werkt momenteel aan de komst van een nieuwe trainer, maar er liggen nog veel meer ...

1038
1038

Meer sportnieuws