Defour: "Ik verwijt hem niets"

door
Defour:

KV Mechelen speelde 1-1 tegen Cercle Brugge, maar in de slotfase kreeg het nog genoeg kansen om de zege binnen te halen. De Maneblussers troffen de lat, maar misten ook nog een strafschop. Trainer Steven Defour verwijt Yohan Malede, die de penalty miste, niets.


"De eerste 25 minuten hadden we het zeer moeilijk. We speelden niet snel genoeg en kwamen door een positionele fout meteen achter. Cercle was in die fase van de wedstrijd vaak gevaarlijk. We vonden oplossingen door Mrabti wat meer tussen de lijnen te laten spelen. Al moesten we oppassen voor de tegenaanvallen. Ze scoorden zo ook de 0-2. Uiteindelijk werd die afgekeurd na een vreemde situatie, want als scheidsrechter sta je vlak bij de fout waar nadien toch een goal uit volgt. We wilden kalm blijven om kansen te creëren en doelpunten te maken. We krijgen dan de strafschop. Jammer genoeg gaat die er niet in. Maar Yonas heeft zijn verantwoordelijkheid genomen. Ik verwijt hem niets", aldus de coach op de clubkanalen van KVM.

TEVREDEN STORM

Bij KVM scoorde Storm eindelijk zijn eerste doelpunt van het seizoen. "We begonnen niet scherp genoeg aan de partij en moesten al snel achtervolgen. Het geluk ontbrak me weer in de eerste helft, maar na de pauze lukte het dan toch. Het doet enorm veel deugd om eindelijk weer de weg naar de netten te vinden. Met de mogelijkheden die we nog hadden in de tweede helft, hadden we altijd de drie punten thuis moeten houden. Jammer dat mijn doelpunt geen drie punten opleverde, maar hopelijk ben ik nu opnieuw vertrokken voor een mooie reeks."

LEES OOK: Defour weer voor rechtbank: straf komt keihard binnen

Is Storm eindelijk vertrokken?

Meest recent

'Union SG neemt afscheid: Mac Allister vult de kassa'

Union SG gaat in de zomer weer een resem sterkhouders verliezen. Dat staat nu al vast. Eén ...

2
2
Beerschot haalt slag thuis, leegloop bij Lokeren

Beerschot strijdt nog volop voor promotie en neemt het vanavond op tegen Patro Eisden. De Kielse ...

14
14
Club Brugge heeft plots enorme Ruud Vormer-vibes

Club Brugge is met een 12 op 15 zeer goed bezig in de Play-Offs, al doet Union SG nog altijd beter. ...

135
135
Nood breekt wet: Taravel pakt uit met zeer goede zet

Thorgan Hazard en Anderlecht. Het is een aflopend verhaal. De voormalige Rode Duivel hoopt alsnog in ...

74
74
Blessure Karetsas: KRC Genk komt met officieel verdict

KRC Genk had altijd moeten winnen van Standard. Het werd 1-1, maar de Limburgers misten tal van ...

31
31
'Sardella krijgt stevige schorsing na rode kaart'

De Brusselse derby tussen Anderlecht en Union leverde zondagavond heel wat voer voor discussie op. ...

191
191
'Charleroi mag dromen van Engelse miljoenen'

Charleroi pakte vorig weekend in Leuven nog eens een overwinning. Daarmee gaven ze toch een beetje ...

10
10
De Busser reageert op interesse van Club Brugge

Het belooft een zeer drukke transferzomer te worden bij Club Brugge, waarin heel wat sterkhouders ...

93
93
'Persoonlijk akkoord: Club vangt 40 miljoen euro'

De komende weken gaat bij Club Brugge alle aandacht nog naar de titelstrijd, maar daarna zal er ...

430
430
'Imposant lijstje topclubs ziet Godts wondergoal maken'

De naam van Mika Godts ging de voorbije dagen weer gretig over de tongen. Dat had alles te maken met ...

55
55
'Genk krijgt uitsluitsel over blessure Karetsas'

KRC Genk liep vorig weekend alweer tegen een domper aan. Het kon ook zijn derde thuiswedstrijd in de ...

74
74
'Club plant pikante verrassing met Anderlecht-product'

Het is nog wachten op witte rook bij Club Brugge, maar achter de schermen zijn ze bij Blauw-Zwart al ...

226
226
Union vs Club: Gillet ziet één team in het voordeel

Halfweg de Champions' Play-Off is de titelstrijd nog steeds razend spannend. Union en Club Brugge ...

221
221
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe knaltransfer PSG, smaakmaker wil weg bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

203
203
Degryse velt oordeel over Sardella: harde woorden

RSC Anderlecht ging in eigen huis met 1-3 onderuit tegen Union SG. Paars-Wit kreeg nog voor rust een ...

167
167
Sam Kerkhofs verrast iedereen na waanzinnig titelduel

Wat een waanzinnige ontknoping kregen we gisterennamiddag in Eerste Nationale. Op het derde niveau ...

137
137
Boersma maakt KV Mechelen af na STVV: "Nooit meer!"

KV Mechelen kreeg al twee weken op rij een pandoering. Eerst ging het tegen Club Brugge met de ...

180
180
Club Brugge houdt hart vast: belangrijke update Mignolet

Simon Mignolet heeft aangekondigd aan het einde van het seizoen te zullen stoppen met voetballen. De ...

291
291
Vandenbempt looft titelkandidaat: "Onverstoord!"

De titelstrijd in de Jupiler Pro League blijft ongemeen spannend. Union SG en Club Brugge blijven ...

289
289
STVV droomt nog meer: blijft sterkhouder toch?

STVV is de mooist voetballende ploeg van België. Een team dat oververdiend op een derde plaats ...

83
83
Ophef rond Van Gucht krijgt opvallend nieuw hoofdstuk

Ruben Van Gucht ligt al een tijd onder een vergrootglas. De VRT stem en wielercommentator haalt niet ...

44
44
Standard ruikt bloed: KRC Genk krijgt fikse waarschuwing

Standard pakte een belangrijk punt op het veld van KRC Genk. Een heerlijke vrije trap van Casper ...

192
192
Anderlecht-fans verrassen: nieuwe coach niet op lijst

RSC Anderlecht moet nog énorm hard werken om een Europees ticket te bemachtigen. De vierde ...

464
464
Pikante titeluitspraak Verschaeren: "Zij overklassen Union"

RSC Anderlecht verloor met 1-3 van Union SG. Alweer een nederlaag in de Brusselse derby. Paars-Wit ...

366
366
Rood voor Sardella: Burgess met straf statement

RSC Anderlecht - Union SG was een leuke partij tot de rode kaart voor Killian Sardella. Nadien was ...

253
253

Meer sportnieuws