Defour: "Ik verwijt hem niets"

131 stemmen
Defour:

KV Mechelen speelde 1-1 tegen Cercle Brugge, maar in de slotfase kreeg het nog genoeg kansen om de zege binnen te halen. De Maneblussers troffen de lat, maar misten ook nog een strafschop. Trainer Steven Defour verwijt Yohan Malede, die de penalty miste, niets.


"De eerste 25 minuten hadden we het zeer moeilijk. We speelden niet snel genoeg en kwamen door een positionele fout meteen achter. Cercle was in die fase van de wedstrijd vaak gevaarlijk. We vonden oplossingen door Mrabti wat meer tussen de lijnen te laten spelen. Al moesten we oppassen voor de tegenaanvallen. Ze scoorden zo ook de 0-2. Uiteindelijk werd die afgekeurd na een vreemde situatie, want als scheidsrechter sta je vlak bij de fout waar nadien toch een goal uit volgt. We wilden kalm blijven om kansen te creëren en doelpunten te maken. We krijgen dan de strafschop. Jammer genoeg gaat die er niet in. Maar Yonas heeft zijn verantwoordelijkheid genomen. Ik verwijt hem niets", aldus de coach op de clubkanalen van KVM.

TEVREDEN STORM

Bij KVM scoorde Storm eindelijk zijn eerste doelpunt van het seizoen. "We begonnen niet scherp genoeg aan de partij en moesten al snel achtervolgen. Het geluk ontbrak me weer in de eerste helft, maar na de pauze lukte het dan toch. Het doet enorm veel deugd om eindelijk weer de weg naar de netten te vinden. Met de mogelijkheden die we nog hadden in de tweede helft, hadden we altijd de drie punten thuis moeten houden. Jammer dat mijn doelpunt geen drie punten opleverde, maar hopelijk ben ik nu opnieuw vertrokken voor een mooie reeks."

LEES OOK: 'KV Mechelen ruikt miljoenentransfer dankzij grote interesse'

🚀

Is Storm eindelijk vertrokken?

Meest recent

Domper voor Oranje: Eredivisie-speler bezorgt Japan nog punt

Er vielen op de eerste dagen van het WK al enkele verrassingen te noteren en ook Nederland heeft ...

29
29
Garcia verklapt één ding over opstelling Rode Duivels

Maandagavond is het eindelijk zover: dan beginnen de Rode Duivels aan hun WK. Om 21u Belgische tijd ...

56
56
'Transferbom in Italië: schoktransfer De Bruyne'

Zijn focus zal nu volledig liggen op het WK met de Rode Duivels, maar in de aanloop naar het ...

81
81
'Done deal: Rigaux haalt eerste Belg naar Feyenoord'

Na het einde van het seizoen trok Dévy Rigaux na maar liefst zeventien jaar de deur bij Club ...

42
42
Spaans bondscoach brengt Yamal-update voor openingsmatch

Niet alleen voor de Rode Duivels, maar ook voor Spanje begint maandag het WK. La Roja geldt als de ...

16
16
'Kompany krijgt zijn zin: Bayern akkoord voor topaanwinst'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, met ...

43
43
Doku: "Alleen op dat vlak is Yamal beter dan ik"

De Rode Duivels beginnen straks na een goede voorbereiding met zeer veel vertrouwen aan het WK. Als ...

78
78
'Club Brugge vindt oplossing voor banneling'

Bij Club Brugge staan er de komende weken en maanden nog heel wat transfers op til, zowel aan ...

242
242
Rode Duivel leeft plots helemaal weer op in Bundesliga

Na het mislukte WK 2022 drong zich een generatiewissel op bij de Rode Duivels, maar die liep niet ...

53
53
Duitsland schrikt even, maar boekt alsnog monsterscore

Duitsland opende zijn WK met een match tegen Curaçao. Kregen we een zeer vlotte overwinning ...

29
29
Oranje-fans zorgen voor dolle taferelen in Dallas

Nederland speelt vanavond om 22u tegen Japan. De match gaat door in het Amerikaanse Dallas en de ...

49
49
Nachtmerrie voor Duivels: Doku dreigt cruciaal duel te missen

Jérémy Doku is de beste veldspeler van de Rode Duivels. De flankaanvaller zit echter ...

355
355
'Nederlandse topclub legt bod neer voor De Busser'

Jari De Busser kende topjaren bij Go Ahead Eagles. De Belgische doelman wil komende zomer graag een ...

38
38
Sporting Hasselt verrast met transfer bij KRC Genk

Sporting Hasselt speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgse club was al heel ...

175
175
'Dure verdediger op radar Belgische clubs'

De Belgische ploegen in de Jupiler en Challenger Pro League speuren rond naar versterking. Onze ...

114
114
'Club Brugge in heftig transfergevecht: bod van 7 miljoen'

Club Brugge zag inmiddels al verschillende spelers vertrekken en er zitten nog meer uitgaande deals ...

637
637
'Immense transferbom Mourinho: Real heeft verbaal akkoord'

José Mourinho werd afgelopen donderdag officieel gepresenteerd als hoofdcoach van Real ...

137
137
Vorstelijke videocall: Lukaku slaat koning Filip met verstomming

De Rode Duivels beginnen maandagavond aan hun campagne op het WK 2026 met een groepsmatch tegen ...

121
121
België - Egypte: dit resultaat voorspellen de statistieken

Maandagavond trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang. In Seattle vormt Egypte dan de ...

461
461
Emotionele WK-viering van Schot verovert alle harten

John McGinn bezorgde Schotland op het WK een historische overwinning, maar het was niet zijn ...

27
27
'Transfer krijgt vorm: De Cat krijgt interessant voorstel'

Een plek in de WK-selectie bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch staat Nathan De Cat voor een ...

661
661
'Club Brugge nadert akkoord: knappe dubbelslag op mercato'

De sportieve leiding van Club Brugge speurt momenteel naar directe versterking voor de eerste ploeg. ...

495
495
Klaar voor Egypte: De Ketelaere maakt indruk op training

De Rode Duivels kruisen maandag de degens met Egypte tijdens hun eerste WK-match. In afwachting van ...

74
74
Hans Vanaken tóch in WK-basisploeg? "Tegen Egypte ..."

In aanloop naar de WK-opener tegen Egypte, wordt al volop gespeculeerd over de mogelijke basisploeg ...

417
417
Opvolger Courtois bij Duivels: "Hij heeft beste papieren"

"Op een bepaald moment moet je de fakkel doorgeven" en "kans is groter dat ik niet doorga dan wel". ...

510
510

Meer sportnieuws