KV Mechelen speelde 1-1 tegen Cercle Brugge, maar in de slotfase kreeg het nog genoeg kansen om de zege binnen te halen. De Maneblussers troffen de lat, maar misten ook nog een strafschop. Trainer Steven Defour verwijt Yohan Malede, die de penalty miste, niets.
"De eerste 25 minuten hadden we het zeer moeilijk. We speelden niet snel genoeg en kwamen door een positionele fout meteen achter. Cercle was in die fase van de wedstrijd vaak gevaarlijk. We vonden oplossingen door Mrabti wat meer tussen de lijnen te laten spelen. Al moesten we oppassen voor de tegenaanvallen. Ze scoorden zo ook de 0-2. Uiteindelijk werd die afgekeurd na een vreemde situatie, want als scheidsrechter sta je vlak bij de fout waar nadien toch een goal uit volgt. We wilden kalm blijven om kansen te creëren en doelpunten te maken. We krijgen dan de strafschop. Jammer genoeg gaat die er niet in. Maar Yonas heeft zijn verantwoordelijkheid genomen. Ik verwijt hem niets", aldus de coach op de clubkanalen van KVM.
TEVREDEN STORM
Bij KVM scoorde Storm eindelijk zijn eerste doelpunt van het seizoen. "We begonnen niet scherp genoeg aan de partij en moesten al snel achtervolgen. Het geluk ontbrak me weer in de eerste helft, maar na de pauze lukte het dan toch. Het doet enorm veel deugd om eindelijk weer de weg naar de netten te vinden. Met de mogelijkheden die we nog hadden in de tweede helft, hadden we altijd de drie punten thuis moeten houden. Jammer dat mijn doelpunt geen drie punten opleverde, maar hopelijk ben ik nu opnieuw vertrokken voor een mooie reeks."