Conte verdedigt smaakmaker: "Speler van wereldklasse"

door
Conte verdedigt smaakmaker:

In Engeland beginnen ze er ook weer aan na het WK. Bij Tottenham hopen ze het seizoen af te sluiten op een plaats die recht geeft op Champions League-voetbal. Om dat doel te bereiken rekent manager Antonio Conté uiteraard op topschutter Harry Kane. Die kende een dramatisch einde van zijn wereldbeker.


Kane was in de kwartfinale tegen Frankrijk de schlemiel, want hij miste een penalty. Daardoor ging Frankrijk door naar de halve finale, maar Conte denkt niet dat dit in het hoofd van de aanvaller gaat kruipen. "Om eerlijk te zijn maak ik me geen zorgen. We praten hier wel over een spits van wereldklasse. Ik heb hem in de paar dagen bij ons na het WK in goede doen gezien", zei Conté op zijn perspraatje.

EEN RAMP

Hij steunt zijn speler. "'Ik heb als speler nooit een strafschop gemist omdat ik er nooit eentje heb genomen. Ik was daarin een ramp. Ik heb in 1994 de wereldtitel verloren na strafschoppen. Dat moment blijft je bij", aldus de manager. Kane was dit seizoen voor Tottenham al goed voor 15 goals en 3 assists in 28 wedstrijden.

"Voetbal kan je schitterende momenten geven, maar ook momenten van teleurstelling. In eerste instantie ben je bedroefd, maar je weet ook dat je verder moet. Voetbal geeft je ook de kans om weer te genieten van het spelletje. Vergeet niet dat we ons werk doen, maar dat we blij zijn dat we van deze sport kunnen genieten", besloot Conté op relativerende wijze.

LEES OOK: Club is Stankovic wellicht kwijt: "Trekt onze aandacht"

Zal Kane snel de knop kunnen omdraaien?

Meest recent

'Jupiler Pro League-clubs lonken naar Neerpede-product'

De wintermercato loert om de hoek. De Belgische ploegen gaan op zoek naar opportuniteiten. ...

195
195
'Anderlecht rekent zich rijk en hoopt op 25 miljoen euro'

Bij RSC Anderlecht verkochten ze afgelopen zomer Kasper Dolberg en Jan-Carlo Simic voor grof geld. ...

198
198
STVV op zucht van topdeal: "Binnenkort een overeenkomst"

Bij STVV doen ze al vele jaren financieel en sportief geweldige zaken in Japan. Maar ondertussen ...

119
119
Vanhaezebrouck dropt 'bommetje': weldra terug T1?

Hein Vanhaezebrouck heeft al anderhalf jaar geen club meer. Hij is analist, maar zijn naam werd de ...

335
335
Van der Elst voorspelt "duurste transfer ooit" bij Club

Club Brugge kende een wisselvallig 2025. In 2026 willen ze weer écht domineren in ...

639
639
Vanhaezebrouck ziet grote transferblunder van Anderlecht

Olivier Renard heeft héél veel werk in januari. Hij moet proberen een zestal spelers ...

228
228
Bezorgt Leko Club Brugge een absolute toptransfer?

Bij Club Brugge zijn ze op zoek naar een winger. De Bruggelingen werden al met heel wat spelers in ...

615
615
Croonen verklaart waarom KRC Genk Fink ontsloeg

KRC Genk kent een matig seizoen. In Europa draait het goed, maar in België stellen de ...

428
428
Proto haalt keihard uit naar Fredberg & co

RSC Anderlecht doet het voorlopig niet beter dan vorig seizoen. In de competitie staan ze na een ...

271
271
Charles Vanhoutte krijgt na lange soap een nieuwe trainer

Charles Vanhoutte maakte begin september nog een verrassende transfer. Enkele dagen nadat de ...

29
29
'Man City en Liverpool krijgen deadline voor monsterdeal'

De wintermercato moet nog beginnen, maar in Engeland is de eerste megatransfer al in de maak. ...

76
76
'Club baalt hard en loopt 20 miljoen euro mis'

Club Brugge lijkt alweer voor een zeer drukke mercato te staan. Niet alleen zoekt Blauw-Zwart in ...

376
376
Albert duidt hét probleem voor de Duivels op het WK aan

Het voetbaljaar 2026 zal uiteraard vooral in het teken staan van het WK in de Verenigde Staten, ...

95
95
'Charleroi keihard: miscast alweer doogestuurd'

Voor Charleroi was december een vreemde maand. De Carolo's werden geschokt door het plotse vertrek ...

36
36
'Enorm transfervuurwerk op komst bij Club Brugge'

Na een zware eerste seizoenshelft genieten de Belgische clubs van een korte maar welverdiende ...

1874
1874
Benito Raman verrast iedereen met toekomstplan

KV Mechelen is tot dusver één van de revelaties van het seizoen en gaat de winterstop ...

382
382
Proto waarschuwt Anderlecht over revelatie

Anderlecht sloot zijn kalenderjaar af met een pijnlijke thuisnederlaag tegen Charleroi. Het gaat zo ...

271
271
'AA Gent wrijft zich in handen: miljoenentransfer op komst'

AA Gent zal in 2026 nog heel wat werk voor de boeg hebben om zich te plaatsen voor de Champions' ...

384
384
TRANSFERUURTJE: 'Iconische naam voor Ajax, schoktransfer De Winter'

De wintermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

155
155
Hein vol ongeloof: “Dat is de beste transfer van Antwerp”

Royal Antwerp FC kende een jaar vol ups en downs. Van het mislopen van Europees voetbal en de ...

242
242
Alderweireld beweegt tot tranen toe met emotionele beelden

Eind vorig seizoen nam Toby Alderweireld een definitief afscheid van het profvoetbal bij Antwerp. Na ...

98
98
Courtois vult voorpagina’s: Spanje in de ban van Duivel

Thibaut Courtois is al jaren de nummer 1 van Real Madrid en zijn status in de Spaanse hoofdstad ...

160
160
‘De Mil stroopt mouwen op: grote transferplannen KAA Gent'

KAA Gent hoopt op een beter 2026. De Buffalo’s zagen coach Ivan Leko vertrekken naar rivaal ...

528
528
Liefdesbom rond Sydney Sweeney: topvoetballer haalt uit

Hollywood en topvoetbal lijken opnieuw gevaarlijk dicht bij elkaar te komen. Volgens Italiaanse ...

301
301
Conte geeft belangrijke update over Lukaku en De Bruyne

Napoli sloot 2025 af met een zege tegen Cremonese. Dat gebeurde zonder Romelu Lukaku en Kevin De ...

92
92

Meer sportnieuws