'Antwerp krijgt volgende kans op Rode Duivel'

1577
'Antwerp krijgt volgende kans op Rode Duivel'

Royal Antwerp FC laat het geld stevig rollen sinds Paul Gheysens er voorzitter is. De Great Old wil zich in januari versterken en Antwerp zal wellicht wat doen op de transfermarkt. De club met stamnummer krijgt een uitgelezen kans om weer een grote Belgische transfer te gaan afronden. Al moet er dan nog wel veel water door de zee stromen.


Afgelopen zomer polste Royal Antwerp FC tevergeefs bij Adnan Januzaj. Die was transfervrij en had na enkele degelijke jaren bij Real Sociedad zijn zinnen gezet op een mooie transfer. Na lang wachten kwam die er ook en Sevilla werd zijn nieuwe ploeg. Een zeer mooie uitdaging.

CONTRACT

Alleen draaide dit avontuur voorlopig uit tot een nachtmerrie. Januzaj speelde welgeteld zes keer voor Sevilla en daarin was hij amper goed voor 125 speelminuten. Een floptransfer. Sevilla draait bovendien een horrorseizoen en staat onderaan. Volgens Spaanse media gaat er in januari een grote schoonmaak komen en Isco was al het eerste slachtoffer. Zijn contract werd in onderling overleg ontbonden en Sevilla wil dat ook doen bij Januzaj.

Alleen is de vraag of hij dat zelf wel, want hij tekende er immers tot medio 2026. Als de ex-speler van onder meer Manchester United en Borussia Dortmund daar alsnog mee instemt, kan hij gratis op zoek naar een nieuwe club. Een gouden kans voor Antwerp? Zij kunnen aanvallend nog wel iets gebruiken. Of polst zijn ex-team Anderlecht dan eens? Al lijkt die kans klein, want de loonmassa moet daar net naar beneden. Voor Januzaj is het alvast minder goed, want op zijn 27ste zit hij in een zorgwekkende situatie op sportief vlak.

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

Gaat Antwerp Januzaj kunnen strikken?

Meest recent

Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

7
7
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

38
38
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

23
23
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

25
25
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

14
14
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

12
12
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

141
141
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

50
50
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

98
98
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

69
69
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

91
91
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

81
81
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

307
307
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

55
55
Bosz blaast loftrompet: Club Brugge maakt indruk op PSV

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

64
64
Anderlecht keert kar: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

310
310
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

282
282
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

229
229
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

177
177
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

115
115
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

205
205
HVH maakt Standard-smaakmaker af: “Serieus blijven hè”

Standard Luik kent een wisselvallige periode en de Rouches vinden maar geen aansluiting bij de ...

206
206
Bosz wil Vanaken bij PSV: “Verrassend dat hij bij Club zit”

Hans Vanaken is al jaren dé sterkhouder op het middenveld van Club Brugge. De Rode Duivel ...

259
259
Van Bommel betrokken bij ontslag Gerets? Hij reageert

Eric Gerets is een icoon van PSV en woensdagavond neemt Club Brugge het op tegen de Nederlandse ...

130
130
Enorm manco KRC Genk onthuld: Vanhaezebrouck snoeihard

KRC Genk blijft in hetzelfde bedje ziek. Jess Thorup krijgt de ploeg maar niet volledig op de rails ...

152
152

Meer sportnieuws