'Antwerp krijgt volgende kans op Rode Duivel'

1577 stemmen
'Antwerp krijgt volgende kans op Rode Duivel'

Royal Antwerp FC laat het geld stevig rollen sinds Paul Gheysens er voorzitter is. De Great Old wil zich in januari versterken en Antwerp zal wellicht wat doen op de transfermarkt. De club met stamnummer krijgt een uitgelezen kans om weer een grote Belgische transfer te gaan afronden. Al moet er dan nog wel veel water door de zee stromen.


Afgelopen zomer polste Royal Antwerp FC tevergeefs bij Adnan Januzaj. Die was transfervrij en had na enkele degelijke jaren bij Real Sociedad zijn zinnen gezet op een mooie transfer. Na lang wachten kwam die er ook en Sevilla werd zijn nieuwe ploeg. Een zeer mooie uitdaging.

CONTRACT

Alleen draaide dit avontuur voorlopig uit tot een nachtmerrie. Januzaj speelde welgeteld zes keer voor Sevilla en daarin was hij amper goed voor 125 speelminuten. Een floptransfer. Sevilla draait bovendien een horrorseizoen en staat onderaan. Volgens Spaanse media gaat er in januari een grote schoonmaak komen en Isco was al het eerste slachtoffer. Zijn contract werd in onderling overleg ontbonden en Sevilla wil dat ook doen bij Januzaj.

Alleen is de vraag of hij dat zelf wel, want hij tekende er immers tot medio 2026. Als de ex-speler van onder meer Manchester United en Borussia Dortmund daar alsnog mee instemt, kan hij gratis op zoek naar een nieuwe club. Een gouden kans voor Antwerp? Zij kunnen aanvallend nog wel iets gebruiken. Of polst zijn ex-team Anderlecht dan eens? Al lijkt die kans klein, want de loonmassa moet daar net naar beneden. Voor Januzaj is het alvast minder goed, want op zijn 27ste zit hij in een zorgwekkende situatie op sportief vlak.

LEES OOK: 'Anderlecht slaat toe: Jean Kindermans keert terug'

Gaat Antwerp Januzaj kunnen strikken?

Meest recent

'Totale chaos bij Antwerp: duidelijkheid wél op komst'

Royal Antwerp FC heeft momenteel een kern die niet waardig is voor de Jupiler Pro League. Dat is een ...

22
22
De Ketelaere ziet vriendin zwaar uitpakken: fans smelten weg

Charles De Ketelaere kende tot nu toe een wisselvallig WK, al zijn het uiteraard grote schoenen om ...

23
23
STVV geeft stevige transferplannen prijs

STVV stelde vandaag Frederic De Meyer voor als de nieuwe coach. Hij krijgt de enorm zware taak om ...

12
12
Anderlecht in zee met Qatar? Verschueren héél duidelijk

RSC Anderlecht is een héél interessante club voor investeerders. De afgelopen jaren ...

140
140
Lukaku zet puntjes op de i met één zinderend bericht

Er werd getwijfeld aan zijn vorm, aan zijn fitheid en zelfs aan zijn rol binnen deze generatie Rode ...

69
69
Niet alleen Trossard: ook andere Duivel plots onmisbaar

De Rode Duivels pakten een 5 op 9 en zijn zo zeker van groepswinst en de volgende ronde. Bij de ...

76
76
Broos de Belgische Advocaat? Plotse twist is mogelijk

Hugo Broos wist met Zuid-Afrika zich te plaatsen voor de volgende ronde. Daarin treffen ze vanavond ...

36
36
Eerste barst bij Rode Duivels: ploegmaats pikken dit niet

De Rode Duivels hebben hun WK weer nieuw leven ingeblazen, maar de rust is nog niet helemaal terug. ...

435
435
Bruno ziet deze rol voor Bertaccini én looft 'nieuwe' spits

Vitor Bruno sprak voor het eerst de pers toe. De Portugese trainer zei daarbij twee opvallende ...

297
297
België treft Senegal: volgende tegenstanders ook bekend

België mag bewijzen dat het tegen Nieuw-Zeeland zijn WK écht is gestart. In de zestiende ...

165
165
Zware loting Rode Duivels, Messi slaat wéér toe

De groepsfase van het WK ligt achter de rug. De laatste matchen werden afgelopen nacht afgewerkt. ...

225
225
Drukte bij La Louvière: 3 nieuwkomers, sterkhouder vertrekt

La Louvière wist afgelopen seizoen als promovendus het behoud te verzekeren, maar bevestigen ...

48
48
Bekritiseerde Duivel haalt gram: "Zijn beste match ooit"

De Rode Duivels hebben zaterdagochtend komaf gemaakt met alle twijfels. Ze boekten in hun laatste ...

77
77
Perisic schaart zich in zéér straf rijtje met jubileum

Om 23u wordt in groep L de slotspeeldag op gang getrapt. Kroatië moet daarin nog vol aan de bak ...

29
29
'Standard heeft volgende aanwinst in het vizier'

Standard is deze zomer al snel in actie geschoten op de transfermarkt. De Rouches haalden de ...

71
71
'Westerlo vangt deze miljoenensom voor Ferri'

Westerlo ontwikkelde zich de voorbije jaren tot een club die zeer goed spelers kan verkopen. Dat zal ...

125
125
Hoofdscout voorspelt transferboost voor KRC Genk

KRC Genk kijkt met heel wat interesse naar wat zich op het WK afspeelt. Heel wat (ex-)spelers van de ...

395
395
AA Gent boekt meteen ruime zege in eerste oefenmatch

Heel wat Belgische eersteklassers zijn stilaan aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. ...

148
148
Vanhaezebrouck vindt dat 2 Duivels moeten blijven staan

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran stonden de Rode Duivels onder grote druk tegen Nieuw-Zeeland, ...

373
373
'Club Brugge speelt spelletje blufpoker met FC Barcelona'

Club Brugge staat voor een zeer drukke transferzomer. Het zag al Aleksandar Stankovic naar Inter ...

504
504
Cody Gakpo getroffen door hartverscheurend nieuws

Voor Nederland klaarde sportief de hemel op na het gelijkspel op de eerste speeldag van dit WK. ...

41
41
Club Brugge en Sommer: pijnlijke waarheid duikt op

Yann Sommer naar Club Brugge klinkt als een stunt. Maar er duikt meteen een pijnlijke waarheid op. ...

1234
1234
'Westerlo passeert met topdeal langs de kassa'

KVC Westerlo kent een heel drukke mercato. De Kemphanen gaan de nodige in- en uitgaande transfers ...

43
43
PSV baalt énorm: "We hadden Ronaldo bijna beet"

Cristiano Ronaldo is een van de beste aanvallers ooit, dat weet ondertussen iedereen wel. CR7 brak ...

51
51
Courtois reageert met klasse op 'kritiek op 'oudjes''

Rudi Garcia vond het nodig om na een 1-5-zege en kwalificatie voor de volgende ronde zelf een ...

131
131

Meer sportnieuws