'Antwerp krijgt volgende kans op Rode Duivel'

door
'Antwerp krijgt volgende kans op Rode Duivel'

Royal Antwerp FC laat het geld stevig rollen sinds Paul Gheysens er voorzitter is. De Great Old wil zich in januari versterken en Antwerp zal wellicht wat doen op de transfermarkt. De club met stamnummer krijgt een uitgelezen kans om weer een grote Belgische transfer te gaan afronden. Al moet er dan nog wel veel water door de zee stromen.


Afgelopen zomer polste Royal Antwerp FC tevergeefs bij Adnan Januzaj. Die was transfervrij en had na enkele degelijke jaren bij Real Sociedad zijn zinnen gezet op een mooie transfer. Na lang wachten kwam die er ook en Sevilla werd zijn nieuwe ploeg. Een zeer mooie uitdaging.

CONTRACT

Alleen draaide dit avontuur voorlopig uit tot een nachtmerrie. Januzaj speelde welgeteld zes keer voor Sevilla en daarin was hij amper goed voor 125 speelminuten. Een floptransfer. Sevilla draait bovendien een horrorseizoen en staat onderaan. Volgens Spaanse media gaat er in januari een grote schoonmaak komen en Isco was al het eerste slachtoffer. Zijn contract werd in onderling overleg ontbonden en Sevilla wil dat ook doen bij Januzaj.

Alleen is de vraag of hij dat zelf wel, want hij tekende er immers tot medio 2026. Als de ex-speler van onder meer Manchester United en Borussia Dortmund daar alsnog mee instemt, kan hij gratis op zoek naar een nieuwe club. Een gouden kans voor Antwerp? Zij kunnen aanvallend nog wel iets gebruiken. Of polst zijn ex-team Anderlecht dan eens? Al lijkt die kans klein, want de loonmassa moet daar net naar beneden. Voor Januzaj is het alvast minder goed, want op zijn 27ste zit hij in een zorgwekkende situatie op sportief vlak.

LEES OOK: Play-Offs barsten los: aanduidingen refs bekend

Gaat Antwerp Januzaj kunnen strikken?

Meest recent

Boussoufa mengt zich in racismedebat: “Club Brugge-fans...”

Afgelopen interlandperiode was er weer een moment dat heel wat stof deed opwaaien. Tijdens Spanje ...

14
14
'Antwerp zet Gyrano Kerk buiten kern door bizarre reden'

Royal Antwerp FC neemt het vanavond op tegen KRC Genk in Play-Off 2. Joseph Oosting en The Great Old ...

27
27
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

36
36
Karetsas krijgt advies: "Hij moet vertrekken"

KRC Genk moet dit seizoen vrede nemen met de Europe Play-Off. Dat betekent dat we een parel als ...

33
33
Degradatiestrijd al beslist? "Duimen voor mirakel"

Dit weekend beginnen de play-offs in de Jupiler Pro League. Daarin moet nog veel beslist worden, al ...

46
46
Lichtpunt bij Genk: "Mijn beste jaar ooit"

Het is voor KRC Genk al een woelig seizoen geweest. Het zette in december Thorsten Fink op straat, ...

58
58
JPL-revelatie brengt Anderlecht en co transferboodschap

De play-offs moeten in de komende weken het Belgische voetbalseizoen nog helemaal gaan beslissen, ...

78
78
Raes tipt Antwerp om concurrent kaal te plukken

Antwerp hoopt om in de Europe Play-Off nog iets van zijn seizoen te kunnen maken. De Great Old kan ...

93
93
Union bibbert: smaakmaker sluit vertrek niet uit

Nadat het vorig seizoen al de titel veroverde, kan Union dit seizoen zowaar nog beter doen. Het ...

35
35
'Anderlecht neemt alweer afscheid van doelman'

Bij Anderlecht lijkt de zomermercato stilaan vorm te krijgen. Die zal in eerste instantie gepaard ...

122
122
'Genk hakt keepersknoop door voor play-offs'

KRC Genk trapt om 20u45 de play-offs op gang met een trip naar de Bosuil. Daar kunnen de Limburgers ...

195
195
‘Mignolet weg na clash: Verhaeghe dreef hem buiten'

Bart Verhaeghe zette Simon Mignolet bij zijn afscheid op een voetstuk, maar achter die mooie woorden ...

435
435
'Anderlecht baalt keihard na transferupdate De Cat'

Voor de eerste keer in bijna anderhalf jaar had Anderlecht in de voorbije week nog eens een Rode ...

365
365
'Nieuwe klap Antwerp: 4 sterkhouders gratis weg'

Antwerp opent zijn play-offs vrijdagavond op de Bosuil tegen Genk. Die kraker wordt niet afgewerkt ...

303
303
‘Vertrek Lukaku krijgt vorm: eerste club meldt zich‘

Het wordt nog altijd afwachten hoe het conflict tussen Napoli en Romelu Lukaku opgelost zal worden. ...

266
266
Schreuder onthult alles over flirt met Anderlecht

Anderlecht gaat nog zeker tot het einde van het seizoen door met Jérémy Taravel als ...

192
192
Titelvoorspelling uit Brugge: "Zij zijn geen echte kandidaat"

Het wachten is voorbij: de titelstrijd in de Champions' Play-Offs barst komend weekend in alle ...

161
161
'City spitst de oren: nieuwe toekomstwending Guardiola'

Pep Guardiola kon vlak voor de interland-break een League Cup toevoegen aan zijn indrukwekkende ...

99
99
JPL op keerpunt: Play-Offs snel terug in nieuw kleedje?

Vrijdagavond gaan de Play-Offs in de Jupiler Pro League weer van start. Door de grote ...

300
300
Romano dropt cruciaal transfernieuws Club Brugge

In navolging van Simon Mignolet, die donderdag zijn nakend pensioen aankondigde, dreigt Club Brugge ...

485
485
WK 2026: Nieuwe topkandidaat bovenaan favorietenlijstjes

De laatste interland-periode voor het WK zit erop, binnen exact 70 dagen wordt de openingswedstrijd ...

202
202
Soap rond Hazard: Taravel heeft boodschap voor bestuur

Thorgan Hazard is dit seizoen opnieuw van groot belang bij RSC Anderlecht. Desondanks is het ...

231
231
Open mond bij Bayern-sterren: Kompany steelt de show

Vincent Kompany levert uitstekend werk als hoofdcoach bij Bayern München. Maar de voormalige ...

326
326
Frappant! 'Deze club profiteerde meest van Play-Off-systeem'

De jaarlijkse hoogmis van het Belgische voetbal staat voor de deur: komend weekend barsten de ...

513
513
'Real Madrid pakt zwaar uit: drie kleppers op lijstje'

Real Madrid hoopt na de interland-break alsnog beslag te kunnen leggen op de Spaanse titel en wil ...

281
281

Meer sportnieuws