'Antwerp krijgt volgende kans op Rode Duivel'

door
'Antwerp krijgt volgende kans op Rode Duivel'

Royal Antwerp FC laat het geld stevig rollen sinds Paul Gheysens er voorzitter is. De Great Old wil zich in januari versterken en Antwerp zal wellicht wat doen op de transfermarkt. De club met stamnummer krijgt een uitgelezen kans om weer een grote Belgische transfer te gaan afronden. Al moet er dan nog wel veel water door de zee stromen.


Afgelopen zomer polste Royal Antwerp FC tevergeefs bij Adnan Januzaj. Die was transfervrij en had na enkele degelijke jaren bij Real Sociedad zijn zinnen gezet op een mooie transfer. Na lang wachten kwam die er ook en Sevilla werd zijn nieuwe ploeg. Een zeer mooie uitdaging.

CONTRACT

Alleen draaide dit avontuur voorlopig uit tot een nachtmerrie. Januzaj speelde welgeteld zes keer voor Sevilla en daarin was hij amper goed voor 125 speelminuten. Een floptransfer. Sevilla draait bovendien een horrorseizoen en staat onderaan. Volgens Spaanse media gaat er in januari een grote schoonmaak komen en Isco was al het eerste slachtoffer. Zijn contract werd in onderling overleg ontbonden en Sevilla wil dat ook doen bij Januzaj.

Alleen is de vraag of hij dat zelf wel, want hij tekende er immers tot medio 2026. Als de ex-speler van onder meer Manchester United en Borussia Dortmund daar alsnog mee instemt, kan hij gratis op zoek naar een nieuwe club. Een gouden kans voor Antwerp? Zij kunnen aanvallend nog wel iets gebruiken. Of polst zijn ex-team Anderlecht dan eens? Al lijkt die kans klein, want de loonmassa moet daar net naar beneden. Voor Januzaj is het alvast minder goed, want op zijn 27ste zit hij in een zorgwekkende situatie op sportief vlak.

LEES OOK: Na turbulent jaar staat Antwerp-fan Tom Waes voor zware test

Gaat Antwerp Januzaj kunnen strikken?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Forse dubbelslag Club, miljoenentransfer Genk'

De winterse transferperiode nadert zijn climax, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk ...

40
40
Zulte Waregem trekt opvallende conclusie na Club

Club Brugge en Zulte Waregem maakten er een spektakelstuk van in de Jupiler Pro League. In het Jan ...

97
97
Ruben Van Gucht in shock: Opvolgers staan plots klaar

Hij beweegt zich al jaren op het snijvlak van sport, media en controverse, en lijkt er zelfs energie ...

28
28
Anderlecht-trio beslist: Hasi op weg naar ontslag?

RSC Anderlecht zit weer in de hoek waar de klappen vallen. Even leek Besnik Hasi de succesformule te ...

335
335
Stankovic jubelt en heeft boodschap voor Club-fans

Club Brugge won in de Champions League overtuigend van Kairat Almaty en ook in de competitie wist ...

319
319
Zorgen bij Antwerp: Vandenbempt doet oproep aan Gheysens

Royal Antwerp FC is zwaar afgegleden. Anno 2026 is het hoogstens subtop in België. Voorzitter ...

253
253
Albert snoeihard: "Twee zieke ploegen"

Philippe Albert is analist bij La Capitale en gaf zijn mening over de speeldag. Hij ziet dat heel ...

240
240
Rik Verheye doorbreekt stilte met verrassende aankondiging

Wat begon als een passieproject, dreigt uit te monden in een sportief sprookje. Acteur Rik Verheye ...

83
83
Vandenbempt lovend én zeer scherp voor Anderlecht

RSC Anderlecht speelde 0-0 tegen FCV Dender na een dramatische partij. Niet de eerste keer dit ...

287
287
'Union SG duwt mislukte transfer richting uitgang'

Union SG gaat de komende dagen toch nog wat transfers verrichten. De Brusselaars zouden volgens La ...

50
50
'Meeting op Neerpede: Hasi moet vrezen'

RSC Anderlecht is eigenlijk al heel het seizoen op de dool. Paars-Wit staat vierde, ligt uit Europa ...

513
513
"Hasi buiten": waarom de coach niet de enige schuldige is

Besnik Hasi krijgt terecht de nodige kritiek. Sinds zijn terugkeer als coach is het nog niet goed ...

286
286
Transferalarm bij Antwerp: "Wit konijn van Overmars"

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de tweede seizoenshelft in de Jupiler Pro League begonnen. Na ...

342
342
De Cat valt opnieuw uit: Hasi reageert geïrriteerd

RSC Anderlecht beleefde zondag een rotavond. De Brusselaars kwamen tegen FCV Dender ondermaats voor ...

251
251
Club-Marseille: Leko hakt knopen door in basisploeg

Woensdag is het zover, dan volgt de ontknoping in de League Phase van de Champions League. Club ...

391
391
'Man City zet Engeland op stelten met schoktransfer'

Met Marc Guehi en Antoine Semenyo verzekerde Manchester City zich tijdens de huidige mercato al van ...

197
197
Anderlecht zakt door het ijs: sterkhouder krijgt 3 op 10

Aan de vooravond van een cruciaal vierluik, wou RSC Anderlecht voor eigen volk nog eens extra ...

213
213
‘Club Brugge op ramkoers: toptarget kookt van woede’

Club Brugge duwt keihard door voor een absoluut toptarget. Alleen: aan de andere kant groeit de ...

1517
1517
'Plotse wending Genk: miljoenentransfer in Premier League'

KRC Genk blijft ook onder Nicky Hayen maar aanmodderen in de eigen competitie, deelname aan de ...

626
626
'Vuurwerk in laatste transferweek: Club laat miljoenen rollen'

Club Brugge bereidt zich momenteel voor op het cruciale Champions League-duel van woensdagavond ...

677
677
'Malaise Anderlecht deint uit: ontslag Hasi op tafel'

De tweede seizoenshelft is nog maar net goed op weg, of er hangt alweer een crisis in de lucht bij ...

895
895
Westerlo baalt na late gelijkmaker: "Moeten het binnenhalen"

De afsluiter van de 22ste speeldag in de Jupiler Pro League kreeg zondagavond geen winnaar. KV ...

66
66
'Bizarre wending rond Marc Brys bij Kameroen'

Kameroen schopte het op de voorbije Africa Cup tot de kwartfinales, waarin ze echter uitgeschakeld ...

301
301
Vanderbiest bevestigt: "Zijn laatste match voor Mechelen"

KV Mechelen is zondagavond niet verder geraakt dan een gelijkspel tegen Westerlo, waarmee het een ...

554
554
De Winter scoort, maar Milan verliest terrein in titelstrijd

AC Milan heeft zondag geen goede zaak gedaan in de strijd om de titel. Het slaagde er immers niet in ...

17
17

Meer sportnieuws