'Antwerp krijgt volgende kans op Rode Duivel'

door
'Antwerp krijgt volgende kans op Rode Duivel'

Royal Antwerp FC laat het geld stevig rollen sinds Paul Gheysens er voorzitter is. De Great Old wil zich in januari versterken en Antwerp zal wellicht wat doen op de transfermarkt. De club met stamnummer krijgt een uitgelezen kans om weer een grote Belgische transfer te gaan afronden. Al moet er dan nog wel veel water door de zee stromen.


Afgelopen zomer polste Royal Antwerp FC tevergeefs bij Adnan Januzaj. Die was transfervrij en had na enkele degelijke jaren bij Real Sociedad zijn zinnen gezet op een mooie transfer. Na lang wachten kwam die er ook en Sevilla werd zijn nieuwe ploeg. Een zeer mooie uitdaging.

CONTRACT

Alleen draaide dit avontuur voorlopig uit tot een nachtmerrie. Januzaj speelde welgeteld zes keer voor Sevilla en daarin was hij amper goed voor 125 speelminuten. Een floptransfer. Sevilla draait bovendien een horrorseizoen en staat onderaan. Volgens Spaanse media gaat er in januari een grote schoonmaak komen en Isco was al het eerste slachtoffer. Zijn contract werd in onderling overleg ontbonden en Sevilla wil dat ook doen bij Januzaj.

Alleen is de vraag of hij dat zelf wel, want hij tekende er immers tot medio 2026. Als de ex-speler van onder meer Manchester United en Borussia Dortmund daar alsnog mee instemt, kan hij gratis op zoek naar een nieuwe club. Een gouden kans voor Antwerp? Zij kunnen aanvallend nog wel iets gebruiken. Of polst zijn ex-team Anderlecht dan eens? Al lijkt die kans klein, want de loonmassa moet daar net naar beneden. Voor Januzaj is het alvast minder goed, want op zijn 27ste zit hij in een zorgwekkende situatie op sportief vlak.

LEES OOK: Titelrace op volle toeren: refs speeldag 7 bekend

Gaat Antwerp Januzaj kunnen strikken?

Meest recent

Racismerel rond Vinicius krijgt op WK nog staartje

In februari daverde de voetbalwereld enkele dagen op zijn grondvesten na een stevige racismerel in ...

6
6
Bornauw verklaart waarom Anderlecht voor Sibierski koos

Na een zoektocht van drie maanden vond Anderlecht deze week eindelijk zijn nieuwe sportief ...

82
82
'Strijd om Keita is los: 2 volgende clubs melden zich'

Op een selectie voor het WK moet hij wellicht niet meer hopen, maar Mandela Keita is de voorbije ...

35
35
Julie Vanloo na immense shock: Club Brugge als reddingsboei

De klap kwam hard aan voor Julie Vanloo. Enkele dagen voor de start van het nieuwe WNBA-seizoen werd ...

155
155
'KV Kortrijk hakt knoop door over Dejaegere'

KV Kortrijk keert volgend seizoen na één jaar afwezigheid terug in de Jupiler Pro ...

80
80
Antwerp in diepe rouw na overlijden clubicoon

Antwerp kreeg vorig weekend een mokerslag met een pijnlijke 0-5 tegen Standard, maar die verdwijnt ...

0
0
Vrancken zalft na relletje met Burgess

Vorig weekend heeft STVV voor een knappe stunt gezorgd door op Stayen Union over de knie te leggen. ...

55
55
'Lierse pakt uit met zeer opvallende nieuwe coach'

Komend weekend staat nog de finale van de play-offs op het programma, maar voor alle andere teams ...

51
51
Standard deelt Antwerp nieuwe tik uit met transfer

Na enkele magere jaren lijkt Standard weer op te leven. De Rouches prijken op vier speeldagen van ...

87
87
'Grootmacht wacht op antwoord: Club twijfelt over transfer'

Het lijkt er alsmaar meer op dat Club Brugge in de zomer heel wat spelers gaat verliezen. Na alweer ...

299
299
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest Rigaux, opvolger Mignolet gezocht'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

142
142
Bom ontploft bij club Hoefkens: Van Hooijdonk stapt op

NAC Breda is en blijft een héél woelige club. De club van trainer Carl Hoefkens heeft ...

65
65
Van der Elst tip Garcia: "Hem als nummer 1 in de spits"

Volgende week vrijdag maakt Rudi Garcia zijn WK-selectie bekend. Franky Van der Elst oordeelde over ...

159
159
'Arne Engels gewild: interesse groeit razendsnel'

Arne Engels is een speler die deze zomer wellicht weer van club gaat veranderen. De voormalige ...

54
54
Anderlecht voor moeilijke keuze: twee talenten weg?

RSCA Futures kende een degelijk seizoen. Er waren enkele Belgische talenten die doorbraken, maar de ...

342
342
Conte en Lukaku in gesprek: details lekken uit

Romelu Lukaku is terug bij Napoli na zijn revalidatie in België. Hij ging daar meteen een ...

228
228
'Onrust bij Genk: drie spelers willen weg?'

Bij Racing Genk gaat er in de zomer wel het een en ander gebeuren. De Limburgers zullen ongetwijfeld ...

672
672
Trossard krijgt lof: Engelse media onder de indruk

Arsenal trekt naar de finale van de Champions League na de zege tegen Atlético Madrid. ...

146
146
Gert Verheyen overvallen door emoties na onverwacht nieuws

Een onverwacht moment rond Gert Verheyen heeft voor heel wat beroering gezorgd bij supporters. ...

374
374
Kompany verovert het voetbal: "FIFA of UEFA leiden"

Vincent Kompany was een topper als speler en ook als coach. We haalden al aan dat hij de grootste ...

72
72
'Schoonmaak KRC Genk: twee ervaren pionnen op de wip'

Bij KRC Genk gaan ze in de zomer toch wel wat spelers van de hand doen. De Limburgers zullen enkele ...

416
416
'Vertrek Rigaux concreet: Verhaeghe neemt standpunt in'

Moet Club Brugge weldra zijn sportieve leiding opnieuw herschikken? Die kans is behoorlijk groot. ...

565
565
'Anderlecht davert: Sibierski zorgt voor aardverschuiving'

RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe sportief directeur nu ook officieel beet. Zoals verwacht werd ...

715
715
Toekomst Kompany: sterke man Bayern doet straffe uitspraak

Vincent Kompany kan dinsdagavond geschiedenis schrijven als coach van Bayern München als hij ...

156
156
'Leegloop STVV: eerste grote vertrekker staat al klaar'

STVV is bezig aan droomseizoen en is ondertussen zelfs verzekerd van een Europees ticket. Desondanks ...

288
288

Meer sportnieuws