'Will Still berooft Anderlecht van toptarget'

door
'Will Still berooft Anderlecht van toptarget'

RSC Anderlecht liet in zijn eerste wedstrijd na de break een goede indruk na. Tegen competitieleider Genk werd maar nipt verloren in de beker. Nu volgt een verplaatsing in de Jupiler Pro League naar Sporting Charleroi. Daarna ligt er heel wat transferhuiswerk op de plank.


RSCA kan op verschillende posities versterking gebruiken. Op de linksachter zoeken ze in de hoofdstad iemand, terwijl er ook in de spits een pion bij moet komen. De recordkampioen heeft zijn oog daarvoor naar verluidt laten vallen op Jean-Philippe Krasso, een aanvaller van de Franse tweedeklasser Saint-Étienne. Anderlecht zou volgens sommige bronnen zelfs al gesprekken gevoerd hebben met de makelaars van de Ivoriaanse spits.

Om te zeggen dat de deal zo bijna rond is, lijkt veel te voorbarig.  Het Franse Peuple-Vert.fr stelt namelijk dat ook Stade de Reims de onderhandelingen gestart is met de entourage van de speler. Dat is de club van onze landgenoot Will Still, die sinds kort de nieuwe T1 is bij de voetbaltrots uit de Champagnestreek. Anderlecht lijkt dus te maken te krijgen met stevige concurrentie voor Krasso.

OPBOD
Het zou zo dus wel eens tot een opbod kunnen komen voor Krasso, die zijn contract eind dit seizoen ziet aflopen. Volgens Transfermarkt is hij momenteel 2,5 miljoen euro waard. Dat is in de huidige tijden een koopje voor een aanvaller die vlot de weg naar doel vindt. Krasso was dit seizoen al goed voor acht goals en vier assists voor Saint-Étienne. Statistieken die ze bij Anderlecht graag zien. Wordt ongetwijfeld vervolgd in januari.

LEES OOK: Kogel door de kerk: KAA Gent sluit straffe deal

Wie strikt Krasso?

Meest recent

'Transferbommetje bij KVM: steunpilaar hamert op vertrek'

KV Mechelen staat na 21 speeldagen nog steeds op de vijfde plaats en behoudt dus een goede kans op ...

10
10
'Bondscoach pusht Club Brugge naar absolute topaanwinst'

Met de ruime zege op Kairat Almaty heeft Club Brugge de rust voorlopig doen terugkeren, maar extra ...

135
135
UCL: Atlético geplaatst, Club vloekt na goal in 94ste minuut

In de Champions League worden woensdag de resterende wedstrijden van de voorlaatste speeldag van de ...

65
65
Bayern - Union: Kompany toont geen greintje genade

In de Champions League staat landskampioen Union SG woensdag voor een loodzware opdracht. Zo wacht ...

70
70
Mechele toont grote liefde, warm gebaar raakt iedereen

Brandon Mechele blijft zijn status bij Club Brugge maar versterken. In de verre en ijskoude ...

125
125
Anderlecht beeft: clash met topspeler dreigt elk moment

Anderlecht dacht dat één dossier stilaan gesloten was, maar plots hangt er weer ...

317
317
Hayen stuurt Genk-spelers boodschap na nieuwe zeperd

Club Brugge deed dinsdagavond al een uitstekende zaak voor de Belgische coëfficiënt met ...

121
121
'De Busser versiert transfer naar Nederlandse grootmacht'

Tot enkele maanden geleden was Jari De Busser nog onbekend en onbemind, maar tegenwoordig is de ...

47
47
Romano bevestigt: Anderlecht ziet toptalent vertrekken

Anderlecht deed de voorbije dagen uitstekende zaken. Het liet met Mads Kikkenborg en Luis Vazquez ...

218
218
Westerlo heeft opvolger voor Rommens beet

Westerlo kent een bewogen wintermercato, want het zag de voorbije weken al de nodige smaakmakers ...

27
27
Stijn Stijnen doet het weer: zitting van 3 uur(!)

De voorbije jaren stond Stijn Stijnen meer dan eens in het oog van de storm. De knappe resultaten ...

198
198
Anderlecht pakt wéér uit: sterkhouder tekent bij

Het is de voorbije twee weken relatief stil gebleven bij Anderlecht, maar nu is het helemaal onder ...

197
197
'Deal beklonken: Duranville heeft nieuwe club beet'

De voorbije weken was duidelijk geworden dat Julien Duranville zou vertrekken bij Borussia Dortmund. ...

65
65
'Nieuwe Japanse sensatie en oude bekende terug naar JPL'

De winterse transferperiode loopt nog een tiental dagen en daarin zullen ongetwijfeld nog heel wat ...

159
159
'RSCA en AA Gent vallen van hun stoel na horen prijskaartje'

Anderlecht en AA Gent hebben zich deze winter al geroerd op de transfermarkt, zij het bij de ...

469
469
Zulte Waregem en La Louvière kondigen vertrekkers aan

Zulte Waregem en La Louvière zijn achter de schermen bezig met een aantal transfersdeals. ...

78
78
'Anderlecht en Antwerp lonken naar nieuwe parel'

RSC Anderlecht en Royal Antwerp FC worden aan heel veel spelers gelinkt. Dat is logisch in een ...

143
143
'Engels op weg naar absolute stunttransfer'

Arne Engels kreeg geen kansen bij Club Brugge, maar nadien ging het zeer snel voor de middenvelder. ...

96
96
Hoe 'Kompany Ball' heel Europa laat verstommen

Vincent Kompany neemt het met Bayern München vanavond op tegen Union SG. De trainer is bezig ...

122
122
Renard 'on fire': vijfde winterdeal officieel afgerond

Olivier Renard kent een zeer drukke mercato bij RSC Anderlecht. De Brusselaars hebben vandaag ook de ...

376
376
Verhuurde JPL-spelers: één speler blijft indruk maken

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

114
114
Anderlecht doet grote inspanning: transfersom Sikan bekend

Anderlecht beleefde zondag een pijnlijke namiddag in Gent, want het gaf in de slotfase een ...

354
354
'Schokkende transferwending rond Mike Penders'

Mike Penders zette de voorbije maanden opnieuw grote stappen in zijn ontwikkeling. De 20-jarige ...

306
306
'Garcia houdt deur op een kier: onverwachte naam duikt op'

Voor de Rode Duivels staat 2026 uiteraard in het teken van het WK. De selectie voor het toernooi ...

190
190
'Miljoenendeal zeer nabij voor Zulte Waregem'

Zulte Waregem zette zijn 2026 uitstekend in. Het boekte vorig weekend een knappe zege tegen Genk en ...

316
316

Meer sportnieuws