'Will Still berooft Anderlecht van toptarget'

door
'Will Still berooft Anderlecht van toptarget'

RSC Anderlecht liet in zijn eerste wedstrijd na de break een goede indruk na. Tegen competitieleider Genk werd maar nipt verloren in de beker. Nu volgt een verplaatsing in de Jupiler Pro League naar Sporting Charleroi. Daarna ligt er heel wat transferhuiswerk op de plank.


RSCA kan op verschillende posities versterking gebruiken. Op de linksachter zoeken ze in de hoofdstad iemand, terwijl er ook in de spits een pion bij moet komen. De recordkampioen heeft zijn oog daarvoor naar verluidt laten vallen op Jean-Philippe Krasso, een aanvaller van de Franse tweedeklasser Saint-Étienne. Anderlecht zou volgens sommige bronnen zelfs al gesprekken gevoerd hebben met de makelaars van de Ivoriaanse spits.

Om te zeggen dat de deal zo bijna rond is, lijkt veel te voorbarig.  Het Franse Peuple-Vert.fr stelt namelijk dat ook Stade de Reims de onderhandelingen gestart is met de entourage van de speler. Dat is de club van onze landgenoot Will Still, die sinds kort de nieuwe T1 is bij de voetbaltrots uit de Champagnestreek. Anderlecht lijkt dus te maken te krijgen met stevige concurrentie voor Krasso.

OPBOD
Het zou zo dus wel eens tot een opbod kunnen komen voor Krasso, die zijn contract eind dit seizoen ziet aflopen. Volgens Transfermarkt is hij momenteel 2,5 miljoen euro waard. Dat is in de huidige tijden een koopje voor een aanvaller die vlot de weg naar doel vindt. Krasso was dit seizoen al goed voor acht goals en vier assists voor Saint-Étienne. Statistieken die ze bij Anderlecht graag zien. Wordt ongetwijfeld vervolgd in januari.

LEES OOK: Joos tipt opvallende versterking voor Club en RSCA

Wie strikt Krasso?

Meest recent

Het rommelt bij Antwerp: speelt Gheysens macht kwijt?

Antwerp praat met externe investeerders: het staat nu zwart op wit in de jongste financiële ...

50
50
Prestianni gooit na racismerel nog extra olie op het vuur

Om 21u staan Real Madrid en Benfica tegenover elkaar in hun terugwedstrijd in de tussenronde van de ...

16
16
Joos tipt opvallende versterking voor Club en RSCA

De wintermercato zit er nog niet zo lang op, maar toch zullen vele clubs nu al bezig zijn met het ...

86
86
‘Dreun bij Club: ijskoude douche voor miljoenenman’

Club Brugge kijkt opnieuw rond voor een extra centrale verdediger — en dat zegt veel over de ...

309
309
Bloedvorm op komst? Lukaku brengt grote opsteker

Het is voorlopig nog niet het seizoen geweest van Romelu Lukaku. De Rode Duivel viel in augustus uit ...

37
37
'Dender handelt snel en haalt bekende nieuwe coach'

De trainerscarousel draait dit seizoen op volle toeren in de Jupiler Pro League. Woensdag zette ook ...

77
77
Eindigt straffe comeback bij Standard op WK?

Met nog vier speeldagen te gaan ligt de strijd om de top zes nog helemaal open. Ook Standard heeft ...

38
38
Club NXT verbaast weer en staat in kwartfinale Youth League

Club Brugge mag dan wel uitgeschakeld zijn in de Champions League, hun jonkies blijven wel actief in ...

175
175
Buffalo-flops schitteren in CL: Louwagie reageert

Dinsdagavond viel er het nodige spektakel te beleven in de Champions League. Opvallend daarbij was ...

122
122
WK-selectie Openda in gevaar? Joos velt keihard oordeel

Bondscoach Rudi Garcia heeft nog een drietal maanden om knopen door te hakken over de WK-selectie ...

51
51
Messi heeft één grote spijt: "Wat een idoot ben ik"

Lionel Messi is ondertussen 38 jaar en kende al een prachtige carrière. De Argentijn kwam in ...

50
50
'KV Mechelen vreest: Serie A-club meldt zich'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen en maakt een zeer grote kans op de top zes. Dat zorgt er ...

76
76
Club Brugge baalt: "Eentje die pijn doet"

Club Brugge verloor met 4-1 van Atlético Madrid. Het was een terechte nederlaag van de ...

178
178
El Ouahdi verrast: "Hen misschien onderschat"

KRC Genk is bezig aan een uitstekend seizoen in Europa. Het beste in vele jaren. De Limburgers staan ...

111
111
D-day voor Standard: Euvrard waarschuwt de Rouches

Standard won verrassend met 0-3 op het veld van KRC Genk. Een zeer straffe prestatie van de Rouches. ...

101
101
'Brentford klopt wéér aan bij Club Brugge voor derde deal'

Bij Club Brugge gaan ze na het seizoen een halve basisploeg verliezen, dat staat vast. Ook de ...

357
357
Hayen waarschuwt Genk: "Kijk naar Bodø/Glimt en Club"

Na de uitschakeling van Club Brugge in de Champions League is KRC Genk de laatste overgebleven ...

86
86
AA Gent krijgt flinke opsteker voor topper tegen Genk

De strijd om de laatste tickets voor de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Dat komt onder ...

95
95
'Atletico berooft Club na eliminatie ook van smaakmaker'

Voor Club Brugge is het avontuur in de Champions League dit seizoen uiteindelijk in de tussenronde ...

684
684
Preud'homme geeft verklaring voor vreemd seizoen Club NXT

Club Brugge sneuvelde dinsdagavond in de Champions League tegen Atletico Madrid, maar helemaal van ...

219
219
Anderlecht krijgt stevige waarschuwing over Sibierski

Het zijn drukke tijden voor Anderlecht, want na het ontslag van Olivier Renard en Besnik Hasi moeten ...

270
270
Toch verrassend: Dender zet Milkon op straat

De trainerswals van dit seizoen in de Jupiler Pro League gaat deze week verder. Het zesde ontslag ...

167
167
Wat speelt er écht tussen Céline Dept en Lionel Messi?

De ene week duikt ze op bij de Rode Duivels, de andere staat ze oog in oog met de grootste sterren ...

73
73
Niemand beter in de PL: zeer straffe statistiek Lammens

Manchester United ging maandag winnen op het veld van Everton en zette daarmee zijn straffe reeks ...

115
115
Garcia krijgt duidelijke boodschap: "Ik wil naar het WK"

Binnen ongeveer een maand blazen de Rode Duivels een laatste keer verzamelen voor de WK-selectie ...

63
63

Meer sportnieuws