'Will Still berooft Anderlecht van toptarget'

door
'Will Still berooft Anderlecht van toptarget'

RSC Anderlecht liet in zijn eerste wedstrijd na de break een goede indruk na. Tegen competitieleider Genk werd maar nipt verloren in de beker. Nu volgt een verplaatsing in de Jupiler Pro League naar Sporting Charleroi. Daarna ligt er heel wat transferhuiswerk op de plank.


RSCA kan op verschillende posities versterking gebruiken. Op de linksachter zoeken ze in de hoofdstad iemand, terwijl er ook in de spits een pion bij moet komen. De recordkampioen heeft zijn oog daarvoor naar verluidt laten vallen op Jean-Philippe Krasso, een aanvaller van de Franse tweedeklasser Saint-Étienne. Anderlecht zou volgens sommige bronnen zelfs al gesprekken gevoerd hebben met de makelaars van de Ivoriaanse spits.

Om te zeggen dat de deal zo bijna rond is, lijkt veel te voorbarig.  Het Franse Peuple-Vert.fr stelt namelijk dat ook Stade de Reims de onderhandelingen gestart is met de entourage van de speler. Dat is de club van onze landgenoot Will Still, die sinds kort de nieuwe T1 is bij de voetbaltrots uit de Champagnestreek. Anderlecht lijkt dus te maken te krijgen met stevige concurrentie voor Krasso.

OPBOD
Het zou zo dus wel eens tot een opbod kunnen komen voor Krasso, die zijn contract eind dit seizoen ziet aflopen. Volgens Transfermarkt is hij momenteel 2,5 miljoen euro waard. Dat is in de huidige tijden een koopje voor een aanvaller die vlot de weg naar doel vindt. Krasso was dit seizoen al goed voor acht goals en vier assists voor Saint-Étienne. Statistieken die ze bij Anderlecht graag zien. Wordt ongetwijfeld vervolgd in januari.

LEES OOK: Nieuw gezicht bij Anderlecht: Taravel geeft tekst en uitleg

Wie strikt Krasso?

Meest recent

'Schokkende transfer Doku: transfersom bekend'

Manchester City kreeg deze week een stevige tik. Het ging met 3-0 onderuit tegen Real Madrid en ...

0
0
Net geen stunt voor NXT: Beveren wendt eerste nederlaag af

SK Beveren liep zaterdag bijna tegen zijn eerste nederlaag van het seizoen aan. Na het titelfeest ...

22
22
OHL wint op Mambourg en wipt weg uit gevarenzone

Felice Mazzu heeft zijn oude club een peer gestoofd. Uitgerekend op Mambourg kon OHL eindelijk nog ...

19
19
Negenkoppig Bayern ontsnapt aan tweede seizoensnederlaag

Bayern München heeft de kans laten liggen om een nieuwe stap richting de titel te zetten. In de ...

51
51
De Ketelaere helpt Atalanta bij comeback aan punt in kraker

Uitstekend nieuws voor de Rode Duivels: Charles De Ketelaere heeft zaterdag zijn rentree gemaakt. De ...

20
20
'Recordtransfer Club: Barça mengt zich in strijd'

Bij Club Brugge zullen er komende zomer ongetwijfeld weer enkele transferrecords sneuvelen. Het ...

168
168
Vergeten Rode Duivel spuwt gal: "Gebrek aan erkenning"

Het wordt komende week uitkijken naar de selectie van de Rode Duivels voor de oefeninterlands tegen ...

74
74
Revanche op Genk: Vrancken doet opvallende uitspraak

Zondag zullen alle ogen gericht zijn op de Limburgse derby. Daarin ligt alle druk bij KRC Genk, dat ...

87
87
Nieuw gezicht bij Anderlecht: Taravel geeft tekst en uitleg

RSC Anderlecht zal het seizoen dan toch uitdoen met Jérémy Taravel als hoofdtrainer. ...

158
158
WK-soap: Iraans plan heeft grote gevolgen voor Duivels

Nog 89 dagen te gaan en het wereldkampioenschap gaat van start. Door de geo-politieke spanningen ...

255
255
'Leger topscouts bij Club-RSCA: transfergevecht barst los'

De Jupiler Pro League profileerde zich de voorbije jaren als een ideale trampoline richting de ...

340
340
Spitsenzorgen Garcia: grote verrassing in selectie Duivels?

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode ...

292
292
Loodzware opdracht Rigaux: nieuwe transferprioriteit Club

De sportieve leiding van Club Brugge maakt zich op voor een bijzonder drukke zomermercato. De ...

355
355
'Messi geeft zelf groen licht: nieuwe superster naar Miami'

Lionel Messi leidde zijn Inter Miami CF vorig seizoen na de titel in de Major League Soccer. Na dat ...

62
62
Extra wapen voor Genk: "Hebben hen absoluut nodig"

Enkele dagen na de pijnlijke nederlaag op Union SG, heeft KRC Genk de rug kunnen rechten. In de ...

263
263
Gent zeker van Play-Off I? Spelers maken statement

AA Gent heeft vrijdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de tickets voor de Champions' ...

195
195
Vuurwerk in Limburg: analisten geven favoriet Genk-STVV

Het epicentrum van de 29ste speeldag in de Jupiler Pro League, ligt zondagmiddag in Limburg. In de ...

225
225
TRANSFERUURTJE: 'Dubbelklapper Club, wending Lukaku/De Bruyne'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

268
268
Alarm bij Club Brugge: ‘Gevaarlijke cocktail Ivan Leko’

Club Brugge speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk tegen RSC Anderlecht. Ondanks het overwicht in ...

190
190
Colpaert haalt meteen ferm uit na nederlaag Zulte

Zulte Waregem blijft in de hoek zitten waar de klappen vallen. Ook na het ontslag van Sven ...

473
473
Hasi maakt Anderlecht-trio af: “Beschermen zichzelf”

Besnik Hasi werd ontslagen bij RSC Anderlecht na slechte resultaten en onvrede bij de achterban. Het ...

409
409
‘Eden Hazard zwaar in de problemen: onderzoek geopend’

Eden Hazard is al een tijdje op voetbalpensioen, maar de voormalige Rode Duivel zit niet stil. Naast ...

110
110
Gouden raad voor Anderlecht: “Zo iemand als TD”

RSC Anderlecht is na het ontslag van Olivier Renard nog steeds op zoek naar een nieuwe Technisch ...

324
324
Vossen spreekt eerste keer over ontslag Vandenbroeck

Sven Vandenbroeck werd ontslagen bij Zulte Waregem. Essevee kijkt tegen degradatiezorgen aan en dan ...

218
218
Club Brugge in rep en roer: 'Felle clash eist zware tol'

Bij Club Brugge neemt de spanning toe. Een interne strijd die al weken sluimert, komt steeds ...

577
577

Meer sportnieuws