'Will Still berooft Anderlecht van toptarget'

683 stemmen
'Will Still berooft Anderlecht van toptarget'

RSC Anderlecht liet in zijn eerste wedstrijd na de break een goede indruk na. Tegen competitieleider Genk werd maar nipt verloren in de beker. Nu volgt een verplaatsing in de Jupiler Pro League naar Sporting Charleroi. Daarna ligt er heel wat transferhuiswerk op de plank.


RSCA kan op verschillende posities versterking gebruiken. Op de linksachter zoeken ze in de hoofdstad iemand, terwijl er ook in de spits een pion bij moet komen. De recordkampioen heeft zijn oog daarvoor naar verluidt laten vallen op Jean-Philippe Krasso, een aanvaller van de Franse tweedeklasser Saint-Étienne. Anderlecht zou volgens sommige bronnen zelfs al gesprekken gevoerd hebben met de makelaars van de Ivoriaanse spits.

Om te zeggen dat de deal zo bijna rond is, lijkt veel te voorbarig.  Het Franse Peuple-Vert.fr stelt namelijk dat ook Stade de Reims de onderhandelingen gestart is met de entourage van de speler. Dat is de club van onze landgenoot Will Still, die sinds kort de nieuwe T1 is bij de voetbaltrots uit de Champagnestreek. Anderlecht lijkt dus te maken te krijgen met stevige concurrentie voor Krasso.

OPBOD
Het zou zo dus wel eens tot een opbod kunnen komen voor Krasso, die zijn contract eind dit seizoen ziet aflopen. Volgens Transfermarkt is hij momenteel 2,5 miljoen euro waard. Dat is in de huidige tijden een koopje voor een aanvaller die vlot de weg naar doel vindt. Krasso was dit seizoen al goed voor acht goals en vier assists voor Saint-Étienne. Statistieken die ze bij Anderlecht graag zien. Wordt ongetwijfeld vervolgd in januari.

LEES OOK: Anderlecht troeft topploegen af: contract tot 2029

Wie strikt Krasso?

Meest recent

Perisic schaart zich in zéér straf rijtje met jubileum

Om 23u wordt in groep L de slotspeeldag op gang getrapt. Kroatië moet daarin nog vol aan de bak ...

0
0
'Standard heeft volgende aanwinst in het vizier'

Standard is deze zomer al snel in actie geschoten op de transfermarkt. De Rouches haalden de ...

2
2
'Westerlo vangt deze miljoenensom voor Ferri'

Westerlo ontwikkelde zich de voorbije jaren tot een club die zeer goed spelers kan verkopen. Dat zal ...

40
40
Hoofdscout voorspelt transferboost voor KRC Genk

KRC Genk kijkt met heel wat interesse naar wat zich op het WK afspeelt. Heel wat (ex-)spelers van de ...

115
115
AA Gent boekt meteen ruime zege in eerste oefenmatch

Heel wat Belgische eersteklassers zijn stilaan aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. ...

84
84
Vanhaezebrouck vindt dat 2 Duivels moeten blijven staan

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran stonden de Rode Duivels onder grote druk tegen Nieuw-Zeeland, ...

216
216
'Club Brugge speelt spelletje blufpoker met FC Barcelona'

Club Brugge staat voor een zeer drukke transferzomer. Het zag al Aleksandar Stankovic naar Inter ...

252
252
Cody Gakpo getroffen door hartverscheurend nieuws

Voor Nederland klaarde sportief de hemel op na het gelijkspel op de eerste speeldag van dit WK. ...

23
23
Club Brugge en Sommer: pijnlijke waarheid duikt op

Yann Sommer naar Club Brugge klinkt als een stunt. Maar er duikt meteen een pijnlijke waarheid op. ...

872
872
'Westerlo passeert met topdeal langs de kassa'

KVC Westerlo kent een heel drukke mercato. De Kemphanen gaan de nodige in- en uitgaande transfers ...

34
34
PSV baalt énorm: "We hadden Ronaldo bijna beet"

Cristiano Ronaldo is een van de beste aanvallers ooit, dat weet ondertussen iedereen wel. CR7 brak ...

36
36
Courtois reageert met klasse op 'kritiek op 'oudjes''

Rudi Garcia vond het nodig om na een 1-5-zege en kwalificatie voor de volgende ronde zelf een ...

91
91
Boskamp: "Had hem graag bij Anderlecht gezien"

RSC Anderlecht stelde Vitor Bruno voor als nieuwe hoofdtrainer. De Portugees won dus het pleit. De ...

357
357
Vandenbempt stelt zich grote vragen bij aanpak Garcia

België won met 1-5 van Nieuw-Zeeland. Een goede prestatie van de Belgen, maar dat mocht wel ...

136
136
Vanden Borre komt met héél straffe België-uitspraken

België is door naar de volgende ronde, Hugo Broos flikte het ook en heel wat ex-spelers uit de ...

147
147
Eden Hazard verrast iedereen met opvallende WK-zet

Eden Hazard zit nog steeds in de harten van miljoenen Belgische fans. Eén van de absolute ...

68
68
SK Beveren aan zet: coach Bakens geeft stand van zaken

SK Beveren promoveerde op indrukwekkende wijze naar de Jupiler Pro League. De Waaslanderen haalden ...

105
105
'Union SG vangt bot: volgend bod geweigerd'

Union SG was deze zomer al bijzonder actief op de transfermarkt. De bekerwinnaar haalde de voorbije ...

63
63
'Arsenal verrast met Belg als nieuwe topman'

De Belgen beginnen in steeds meer topfuncties in het buitenland te komen. Nils Koppen is op weg naar ...

61
61
Koeman 'vreest' ex-speler van Anderlecht en KRC Genk

Nederland boekte een 7 op 9 in de groepsfase. Ze eindigden eerste in hun poule, maar met Marokko ...

240
240
'Monstertransfer Union SG: Inter klopt aan'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt, maar de bekerwinnaar gaat ook zeker nog wat ...

146
146
Chadli geeft WK-kansen Rode Duivels prijs: "Is mogelijk!"

De Rode Duivels wonnen met 1-5 van Nieuw-Zeeland en werden zo alsnog groepswinnaar. Met 5 op 9 ...

124
124
Sporting Hasselt laat grote naam naar Nederland verkassen

Sporting Hasselt maakte al een aantal nieuwkomers bekend, maar er vertrokken ook al heel wat ...

41
41
Steven Defour haalt vernietigend uit op X: "Zo, zo..."

Na dagen van kritiek, twijfel en frustratie lijkt de sfeer rond de Rode Duivels plots volledig ...

309
309
'Smaakmaker Beveren grof wild: JPL-topclubs in de markt'

SK Beveren maakt zich op voor zijn grote terugkeer in de Jupiler Pro League. Het zal zich daarvoor ...

200
200

Meer sportnieuws