'Twee clubs strijden om komst Eden Hazard'

538
'Twee clubs strijden om komst Eden Hazard'

Eden Hazard traint weer mee bij Real Madrid en daar zal hij ook het seizoen uitdoen. Tenzij hij zich daar op onverwachte wijze weer in de gunst weet te spelen van Carlo Ancelotti, lijken het zijn laatste maanden in Spanje te worden. De kans is groot dat er in de zomer een transfer wacht. Twee clubs zullen dan wellicht aankloppen.


Na drie zeer magere jaren zitten andere Europese topclubs niet meer te wachten op Eden Hazard, die in 2023 32 jaar wordt. Hij ligt nog tot medio 2024 onder contract bij Real Madrid, maar daar zullen ze al tevreden zijn als ze van zijn peperdure loon van ongeveer 25 miljoen euro per jaar verlost geraken. De kans is aanwezig dat Hazard Europa gaat verlaten.

MLS
Hij wordt dan wel vaak gelinkt aan teams als Aston Villa, Juventus en Chelsea, maar een overstap naar de Major League Soccer zou wel eens de meest realistische piste kunnen worden. Hazard is altijd al een liefhebber geweest van de VS en de manier van leven in het land. Hij gaat er vaak op vakantie en Los Angeles FC is één van de teams die hem wel zou willen verwelkomen, zo beweert de Turkse transferwatcher Ekrem Konur.

Met Giorgio Chiellini en Gareth Bale lopen daar al twee ex-wereldtoppers rond. Een andere ploeg die naar verluidt interesse heeft, is het Canadese Toronto. In deze wereldstad zou Hazard zich meer dan thuis voelen. Toronto is ook een club waar er veel ambitie is en met Federico Bernardeschi en Lorenzo Insigne hebben zij ook wel wat bekende namen in hun team.

LEES OOK: 'Mourinho verliest geduld: keiharde Vinicius-ingreep'

Gaat Hazard naar de MLS verkassen?

Meest recent

Charai tevreden: "Dat lukte ons vorig jaar niet"

Westerlo heeft zondagavond met 0-2 gewonnen op het veld van STVV en boekte zo zijn derde overwinning ...

4
4
"Rode Duivels? Ik sprak niet met Van Bommel"

Lucas Stassin (21) is uitstekend begonnen aan zijn avontuur bij Sevilla FC. De jonge Belgische spits ...

21
21
Hoefkens: "Een bizarre beslissing van Bruno"

Vitor Bruno heeft de spelers van RSC Anderlecht acht dagen vrijaf gegeven. De Portugese coach van ...

80
80
Wie vervangt Courtois? Defour en Proto verschillen van mening

Wie wordt de nieuwe nummer één van de Rode Duivels? Bondscoach Mark van Bommel staat ...

75
75
'Mourinho verliest geduld: keiharde Vinicius-ingreep'

Real Madrid heeft de interland-break in mineur ingezet. De Koninklijke verloor in de stadsderby ...

71
71
Van Bommel-revolutie: zéven nieuwe namen in basiself Duivels?

Het Mark van Bommel-tijdperk is maandag van start gegaan bij de Rode Duivels. De Nederlander heeft ...

511
511
Huiswerk voor Club Brugge: volgende toptransfer al bepaald

Door een extra lange interland-break ligt het clubvoetbal bijna drie weken stil. Tijdig die nuttig ...

271
271
Straffe wending Vanderbiest: KVM lanceert publiekelijk statement

KV Mechelen is bezig aan een uiterst teleurstellend seizoen tot dusver. Onvermijdelijk nam de druk ...

179
179
KRC Genk aan het wankelen: twee immense mankementen

KRC Genk kan allerminst tevreden zijn over de start van de competitie. Na zeven speeldagen hebben de ...

471
471
‘Van Bommel gooit Vanaken per direct uit basis’

Hans Vanaken maakte tegen Genk een sterke comeback, maar bij de Rode Duivels begint hij opnieuw ...

739
739
Jonathan Lardot velt oordeel over rode kaart Antwerp

Royal Antwerp FC verloor afgelopen speeldag van Union SG. Vlak na rust kreeg Bahmed Deuff twee keer ...

151
151
Mancini roept ferme waarschuwing richting Rode Duivels

De Rode Duivels hebben een sterk WK achter de rug, maar het tijdperk onder Rudi Garcia is voorbij. ...

101
101
De Meyer vreest ontslag bij STVV: “Gevaarlijk moment”

Sint-Truiden verbaasde vorig seizoen vriend en vijand in de Jupiler Pro League onder Wouter ...

96
96
Eerste training van Bommel: Duivel geeft direct verstek

De Rode Duivels zijn aan het hoofdstuk onder Mark van Bommel begonnen. De Nederlandse oefenmeester ...

508
508
KRC Genk-duo snoeihard aangepakt: “Dat is het probleem”

KRC Genk ging afgelopen speeldag roemloos onderuit tegen Club Brugge. De Limburgers zijn onder Jess ...

427
427
Antwerp blijft inzetten op jeugd en bindt toptalent

Royal Antwerp FC richtte de blik de afgelopen jaren steeds vaker naar de eigen jeugd. The Great Old ...

72
72
Defour zet vraagtekens bij keuzes van Bruno

Steven Defour heeft vraagtekens geplaatst bij de keuzes van Anderlecht-trainer Vitor Bruno. Vooral ...

111
111
Stijnen en Nainggolan scheppen duidelijkheid over 'ruzie'

Géén Radja Nainggolan in de selectie van Patro Eisden afgelopen weekend. Achteraf ...

133
133
Alarmbellen op de Bosuil: Antwerp moet opletten

Royal Antwerp FC is niet goed bezig. De Great Old heeft amper 7 op 21 geboekt en ze moeten vooral ...

242
242
Sibierski en Bruno maken Anderlecht weer interessant

Bij RSC Anderlecht namen ze weer een nieuwe start. Voorlopig zijn we wel gecharmeerd door het werk ...

532
532
Croonen verklaart waarom Genk Burgess liet schieten

KRC Genk heeft puur individueel gekeken een zeer goede kern. Waarnemers zijn het er echter over eens ...

517
517
Vanwesemael geeft duidelijk aan wat er misloopt bij STVV

STVV leek op weg naar een goede start van het seizoen, maar de nul op zes tegen SK Beveren en KVC ...

63
63
Anderlecht zet trainer op straat

Een ontslag bij RSC Anderlecht. De Brusselaars hebben Jelle Coene de deur gewezen. Die boekte zeer ...

482
482
KRC Genk met povere start: Thorup benoemt problemen

Jess Thorup is niet goed begonnen bij KRC Genk. De Limburgers mikken op de top drie, maar met een 9 ...

169
169
Bruno ziet drie absolute sterkhouders opstaan bij Anderlecht

RSC Anderlecht kende een goede start van het seizoen. Ze haken aan bij de top in de klassering en ...

415
415

Meer sportnieuws