'Twee clubs strijden om komst Eden Hazard'

538 stemmen
'Twee clubs strijden om komst Eden Hazard'

Eden Hazard traint weer mee bij Real Madrid en daar zal hij ook het seizoen uitdoen. Tenzij hij zich daar op onverwachte wijze weer in de gunst weet te spelen van Carlo Ancelotti, lijken het zijn laatste maanden in Spanje te worden. De kans is groot dat er in de zomer een transfer wacht. Twee clubs zullen dan wellicht aankloppen.


Na drie zeer magere jaren zitten andere Europese topclubs niet meer te wachten op Eden Hazard, die in 2023 32 jaar wordt. Hij ligt nog tot medio 2024 onder contract bij Real Madrid, maar daar zullen ze al tevreden zijn als ze van zijn peperdure loon van ongeveer 25 miljoen euro per jaar verlost geraken. De kans is aanwezig dat Hazard Europa gaat verlaten.

MLS
Hij wordt dan wel vaak gelinkt aan teams als Aston Villa, Juventus en Chelsea, maar een overstap naar de Major League Soccer zou wel eens de meest realistische piste kunnen worden. Hazard is altijd al een liefhebber geweest van de VS en de manier van leven in het land. Hij gaat er vaak op vakantie en Los Angeles FC is één van de teams die hem wel zou willen verwelkomen, zo beweert de Turkse transferwatcher Ekrem Konur.

Met Giorgio Chiellini en Gareth Bale lopen daar al twee ex-wereldtoppers rond. Een andere ploeg die naar verluidt interesse heeft, is het Canadese Toronto. In deze wereldstad zou Hazard zich meer dan thuis voelen. Toronto is ook een club waar er veel ambitie is en met Federico Bernardeschi en Lorenzo Insigne hebben zij ook wel wat bekende namen in hun team.

LEES OOK: Real Madrid kondigt vertrek van icoon aan

Gaat Hazard naar de MLS verkassen?

Meest recent

Vrancken lacht tanden bloot na vraag over toekomst

STVV moest zaterdag wel vrede nemen met een gelijkspel tegen AA Gent, maar dat kon de pret op Stayen ...

15
15
'Exit Rigaux: Club kiest voor verrassende vervanging'

Club Brugge staat voor een nieuwe landstitel, maar ook voor grote veranderingen. Zowel op als naast ...

110
110
Real Madrid kondigt vertrek van icoon aan

Voor Real Madrid eindigt het seizoen volgend weekend met een thuiswedstrijd tegen Athletic Bilbao. ...

29
29
'Club davert op grondvesten: vertrek in kannen en kruiken'

Club Brugge zette zondagavond een enorme stap richting de landstitel door Union met 5-0 te ...

285
285
Courtois verbaast en koopt zich bij nieuwe club in

Thibaut Courtois haalt op zijn 34ste nog steeds een bijzonder hoog niveau. De doelman van Real ...

63
63
Jan Breydel ontploft: Brugse fans in brand door één man

Club Brugge lijkt op weg naar de landstitel. Blauw-Zwart veegde gisteren de vloer aan met concurrent ...

181
181
'Hubert na pandoering plots op de wip bij Union'

Union is op enkele dagen tijd van de hemel naar de hel gegaan. Donderdag pakte het nog de Croky Cup ...

383
383
Wansmakelijke Lukaku-taferelen bij titelviering Inter

Inter speelde zondag zijn laatste thuiswedstrijd van het seizoen en dat ging gepaard met een groot ...

107
107
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht kan cashen, Club heeft beet'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

309
309
Llansana haalt ferm uit na KV Mechelen: “Heel het seizoen al”

RSC Anderlecht speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk tegen KV Mechelen. Paars-Wit moet nog vol aan ...

361
361
Degryse briest: “Ontzettend jammer voor Belgisch voetbal”

Club Brugge is op weg naar een nieuwe landstitel. Na een tweestrijd met Union SG in de Champions ...

458
458
Ophef na Club-Union: opvallend gebaar veroorzaakt storm

Club Brugge heeft de topper van Union SG overtuigend gewonnen. Aan het einde van de wedstrijd stond ...

814
814
Epolo onder de indruk: "Zij horen thuis in PO 1"

Standard speelde 0-0 in eigen huis tegen Racing Genk. Een gemiste kans voor de Luikenaars. Ibe ...

175
175
Fans keren RSCA de rug toe: De Cat en Taravel reageren

RSC Anderlecht speelde 2-2 tegen KV Mechelen, waardoor ze nog steeds vierde staan. De Brusselaars ...

345
345
El Ouahdi vol vertrouwen: “Dan komt het in orde”

KRC Genk speelde 0-0 op het veld van Standard. Een belangrijk punt, want de Limburgers hebben nu ...

110
110
'JPL lonkt voor Nederlandse doelpuntenmachine'

Heel veel Belgische clubs gaan op zoek naar een nieuwe spits. In Nederland loopt één ...

200
200
'Wéér jackpot voor Club Brugge: miljoenen lonken'

Club Brugge verkocht Antonio Nusa voor 21 miljoen euro aan RB Leipzig. Het is de verwachting dat de ...

458
458
'Charleroi droomt van absolute monstertransfer'

Bij Sporting Charleroi zullen er in de zomer topspelers de club verlaten. Ze hopen één ...

58
58
Auwch! Club maakt Union extra belachelijk na pandoering

Club Brugge heeft zondag een aanzienlijke claim op de landstitel gelegd. In een rechtstreeks duel ...

472
472
'Genk vindt nieuwe steunpilaar: ervaren kracht naar uitgang'

KRC Genk blijft op koers om de Europe Play-Offs te winnen. De Limburgers hielden zaterdag stand op ...

341
341
'Lewandowski zwaait af in tranen: spectaculaire opvolger'

De emoties liepen zondagavond even hoog op in Camp Nou. Met tranen in de ogen nam Robert Lewandowski ...

230
230
Club Brugge donderdag kampioen? Dit zijn de scenario's

In de voorbije jaren viel de beslissing in de titelstrijd pas op de slotspeeldag, dit seizoen kan ...

437
437
'Kompany zorgt voor schokgolf rond De Ketelaere'

Charles De Ketelaere zou zelf al groen licht hebben gegeven voor een transfer naar Bayern ...

366
366
'Zomerwerken Anderlecht: Sibierski bouwt verder op viertal'

Dat RSC Anderlecht komende zomer een metamorfose moet ondergaan, werd zondagnamiddag andermaal ...

947
947
'Nieuwe coach krijgt meteen rampzalig nieuws bij Antwerp'

Antwerp FC heeft afgelopen weekend met onmiddelijke ingang afscheid genomen van Joseph Oosting. De ...

687
687

Meer sportnieuws