'Twee clubs strijden om komst Eden Hazard'

538 stemmen
'Twee clubs strijden om komst Eden Hazard'

Eden Hazard traint weer mee bij Real Madrid en daar zal hij ook het seizoen uitdoen. Tenzij hij zich daar op onverwachte wijze weer in de gunst weet te spelen van Carlo Ancelotti, lijken het zijn laatste maanden in Spanje te worden. De kans is groot dat er in de zomer een transfer wacht. Twee clubs zullen dan wellicht aankloppen.


Na drie zeer magere jaren zitten andere Europese topclubs niet meer te wachten op Eden Hazard, die in 2023 32 jaar wordt. Hij ligt nog tot medio 2024 onder contract bij Real Madrid, maar daar zullen ze al tevreden zijn als ze van zijn peperdure loon van ongeveer 25 miljoen euro per jaar verlost geraken. De kans is aanwezig dat Hazard Europa gaat verlaten.

MLS
Hij wordt dan wel vaak gelinkt aan teams als Aston Villa, Juventus en Chelsea, maar een overstap naar de Major League Soccer zou wel eens de meest realistische piste kunnen worden. Hazard is altijd al een liefhebber geweest van de VS en de manier van leven in het land. Hij gaat er vaak op vakantie en Los Angeles FC is één van de teams die hem wel zou willen verwelkomen, zo beweert de Turkse transferwatcher Ekrem Konur.

Met Giorgio Chiellini en Gareth Bale lopen daar al twee ex-wereldtoppers rond. Een andere ploeg die naar verluidt interesse heeft, is het Canadese Toronto. In deze wereldstad zou Hazard zich meer dan thuis voelen. Toronto is ook een club waar er veel ambitie is en met Federico Bernardeschi en Lorenzo Insigne hebben zij ook wel wat bekende namen in hun team.

LEES OOK: 'Real niet te houden: volgende knalaankoop Mourinho'

Gaat Hazard naar de MLS verkassen?

Meest recent

'Club helemaal overtuigd en all-in voor knaltransfer'

Club Brugge wacht voorlopig nog altijd op zijn eerste zomeraanwinst, want door het WK lijkt hun ...

4
4
AA Gent jubelt: toptalent zet handtekening

AA Gent is woensdag ook begonnen aan zijn voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Buffalo's hebben ...

11
11
Hugo Broos met verstomming geslagen na sociale media-storm

Na de eerste WK-wedstrijd kreeg hij de wind van voren. Op sociale media werd zijn aanpak afgekraakt ...

36
36
Charleroi haalt derde zomeraanwinst binnen

De zomermercato komt voor alsmaar meer Belgische clubs helemaal op gang. Nu de voorbereiding bij de ...

3
3
Verschueren doet boekje open over trainerskeuze Anderlecht

Anderlecht stelde deze week eindelijk zijn nieuwe trainer voor. De keuze viel daarbij op een zeer ...

87
87
Ex-trainer rekent af met Courtois en beoordeelt Penders

Op zijn 34ste is Thibaut Courtois mogelijk bezig aan zijn laatste weken als Rode Duivel, want de ...

71
71
FIFA legt zware schorsing op na horrortackle die been brak

Het WK kende tot dusver al de nodige hoogtepunten, maar ook enkele dieptepunten. Soms vielen die ook ...

56
56
'Feyenoord shopt in Jupiler Pro League: mondeling akkoord'

KVC Westerlo gaat de nodige sterkhouders verkopen deze mercato, maar er zal ook nog kwaliteit ...

111
111
Kompany gecharmeerd: "Bayern haalt hem nu niet weg bij RSCA"

Bayern München gaat weldra Ismail Saibari voorstellen als nieuwe speler. Hij is niet de enige ...

248
248
Albert scherp voor twee Duivels: "Zijn over hun top"

België moet flink aan de bak tegen Nieuw-Zeeland. De volgende ronde moét gehaald worden, ...

173
173
Broos schrijft geschiedenis: "Een van mooiste momenten ooit"

Hugo Broos is voor eeuwig en altijd een held in Zuid-Afrika. Hij loodste hen naar de volgende ronde ...

98
98
Rel rond De Bruyne loert alweer om de hoek bij Rode Duivels

Kevin De Bruyne leek bij de Rode Duivels weer plezier gevonden te hebben. Maar na twee WK-matchen ...

312
312
Verschueren met straffe update over De Cat én transfers

Michael Verschueren, voorzitter van RSC Anderlecht, vertoeft momenteel op het WK. Hij zat daar samen ...

664
664
Defour pakt uit met gewaagde Rode Duivels-voorspelling

De Rode Duivels spelen zaterdagochtend een cruciaal duel tegen Nieuw-Zeeland. Winnen en de volgende ...

115
115
Anderlecht heeft WK-revelatie: "35 miljoen euro!"

RSC Anderlecht heeft een aantal spelers rondlopen op het WK en de Brusselaars volgen uiteraard hun ...

291
291
Hugo Broos zorgt voor dé WK-stunt, Neymar in tranen

Hugo Broos heeft voor dé stunt tot dusver gezorgd op het WK. Zuid-Afrika won verrassend ...

158
158
'Westerlo houdt been stijf: vraagprijs van 5 miljoen euro'

Het zijn bijzonder drukke dagen bij KVC Westerlo. De spelers zijn er grof wild en heel wat clubs ...

83
83
Samen in ploeg met De Bruyne? Vanaken speelt open kaart

Heel wat kenners en analisten zijn van mening dat Hans Vanaken meer speelminuten moet krijgen bij de ...

79
79
'City pakt uit met duurste Premier League-transfer óóit'

Manchester City zal volgend seizoen voor het eerst in 10 jaar tijd succes moeten zien te boeken ...

233
233
Sels of Sommer? 'Club Brugge nadert nieuwe topdoelman'

Club Brugge nam na het voorbije seizoen afscheid van Simon Mignolet. Om de prijzenpakker te ...

738
738
Goal Promise David te laat: Zwitserland pakt groepswinst

Op WK 2026 is de eerste poule volledig gespeeld. Zo wist Zwitserland beslag te leggen op groepswinst ...

60
60
Doku terug op training: toch vraagteken voor Nieuw-Zeeland

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

76
76
Lukaku open en eerlijk: dít denkt topspits echt over Vanaken

Van op het thuisfront wordt Hans Vanaken al een heel WK in de basiself van de Rode Duivels ...

504
504
'Real niet te houden: volgende knalaankoop Mourinho'

Real Madrid toonde zich al bijzonder actief op de zomercato. De Koninklijke haalde inmiddels drie ...

475
475
Duivels bij beste derdes? Aantrekkelijk programma lonkt

De tweede speelronde van de groepsfase op het WK zit erop. Uiteraard kan er tijdens de slotspeeldag ...

596
596

Meer sportnieuws