Grote uitblinker Antwerp: "Zo hoort hij in Oranje"

149 stemmen
Grote uitblinker Antwerp:

Antwerp heeft na de lange WK-break zijn herstart niet gemist, want in de Croky Cup draaide het dinsdag Standard met 4-0 door de gehaktmolen. Nochtans moest Mark van Bommel op een paar posities nog puzzelen, want hij kon nog niet over zijn volledige kern beschikken. Zijn keuzes pakten echter uitstekend uit.


Centraal op het middenveld had Van Bommel bijvoorbeeld enkele verrassingen in petto met de 17-jarige Arthur Vermeeren en Calvin Stengs. Die laatste begon nog vanaf rechts, maar belandde na het vroege uitvallen van Scott in een centrale rol en ontpopte zich tot de absolute uitblinker. De Nederlander zette in de slotfase de kers op de taart met de 4-0.

Antwerp mag hopen dat Stengs nu eindelijk vertrokken is. "Op dit niveau is Stengs ontegensprekelijk een Oranje-international", vindt zijn voormalige jeugdtrainer Leeroy Echteld in Gazet van Antwerpen. "Indien Calvin fit is en er zin in heeft, hoort hij gewoon bij Oranje. Dan is ie ook veel beter dan de concurrenten op zijn positie, zoals bijvoorbeeld Davy Klaassen. Maar hij moet dit wel blijven laten zien. Ik hoop dat Calvin weer op de goede weg is."

RENTREE
De 24-jarige Stengs heeft al zeven caps achter zijn naam bij Oranje, nadat hij in november 2019 debuteerde in een kwalificatiematch tegen Estland. Hij speelde zijn laatste interland in maart 2021, daarna verdween hij uit beeld. Hij verkaste enkele maanden later nochtans voor 15 miljoen euro van AZ naar OGC Nice, maar die transfer pakte niet goed uit. Na een weinig succesvol seizoen in Frankrijk streek hij zo in de zomer op huurbasis neer op de Bosuil.

LEES OOK: Mokerslag voor Antwerp: Club Brugge wil oud-lieveling

🚀

Zal Stengs nu vertrokken zijn?

Meest recent

Standard slikt stevige transferdomper

Standard beleeft een zeer drukke transferzomer. Zowel aan inkomende als uitgaande zijde beweegt er ...

22
22
Boskamp scherp voor Courtois: "Vond ik maar raar"

De uitschakeling van de Rode Duivels op het WK zindert twee dagen later nog steeds na. De manier ...

86
86
'Stroomversnelling op komst in dossiers Trossard én Tzolis'

Het WK is in zijn eindfase beland en dat betekent dat de transfermarkt stilaan onder stoom kan ...

86
86
'Straffe stoot: zo wist Club Sommer te overtuigen'

Het heeft er alle schijn van dat Club Brugge in blijde verwachting is van zijn eerste echte ...

320
320
STVV-coach klopt op tafel: "Enkel dat mist nog"

Bij STVV moeten ze deze zomer een nieuwe start nemen na een topseizoen. Succescoach Wouter Vrancken ...

66
66
Ciman ziet zeer gunstig teken voor toekomst Rode Duivels

Het WK zit erop voor de Rode Duivels, nadat ze vrijdag in de kwartfinale strandden tegen Spanje. ...

108
108
'Club is helemaal los: Sommer én piepjonge spits binnen'

Bij Club Brugge komt de mercato deze zomer wat trager op gang dan gebruikelijk. Doorgaan is ...

396
396
'Club strijd met Ajax om nieuwe Scandinavische slag'

Bij Club Brugge lijkt er stilte voor de storm te heersen op het vlak van transfers. Met Cheveyo ...

201
201
'Genk verbaast met aanwinst van 10 miljoen'

Het is voor KRC Genk een woelige zomer. Het verloor met Nicky Hayen plots zijn trainer en moest dus ...

374
374
'Topclub zet Lucas Stassin op verlanglijstje'

Lucas Stassin is op zoek naar een nieuwe club. De Belgische aanvaller wil terug op het hoogste ...

92
92
'KRC Genk heeft verrassende opvolger Hayen bijna beet'

KRC Genk zag Nicky Hayen naar Burnley vertrekken. De Engelsen betaalden één miljoen ...

512
512
‘Club Brugge vangt grote vis: WK-held moet komen’

Club Brugge wil toeslaan op de transfermarkt. Blauw-zwart heeft een opvallende WK-held in het vizier ...

998
998
Bosz looft Belg: "Kan zijn seizoen worden bij PSV"

PSV heeft een grote traditie van Belgische spelers. De Nederlandse landskampioen lijkt op weg om een ...

77
77
Vanderhaeghe en Van der Elst maken rapport van Garcia

Rudi Garcia deed het goed als bondscoach van de Rode Duivels op het WK. Daar kan niémand ...

300
300
'SK Beveren pakt uit met ex-speler van Arsenal'

SK Beveren was voorlopig niet echt actief op de transfermarkt, maar daar komt verandering in. ...

129
129
Herman Brusselmans haalt vernietigend uit naar Rode Duivels

Waar heel wat supporters nog met gemengde gevoelens terugblikken op het WK van de Rode Duivels, laat ...

319
319
'Recorddeal krijgt vorm: grote doorbraak rond Karetsas'

Ligt de toekomst van Konstaninos Karetsas in de Bundesliga? Volgens de laatste berichten heeft de ...

201
201
'Transferakkoord bereikt: Trossard kiest opvallend avontuur'

Leandro Trossard kan terugblikken op een geslaagd WK 2026. Maar alvorens hij vakantie neemt na een ...

321
321
"Dé ontgoocheling van WK" - Rode Duivel krijgt volle laag

Het wereldkampioenschap van de Rode Duivels is gestrand in de kwartfinales. En dus worden volop ...

491
491
Rudi Garcia weg als bondscoach? Pijnlijke details duiken op

Nu het wereldkampioenschap erop zit voor de Rode Duivels, kan de KBVB een evaluatie maken van het ...

918
918
De Ketelaere verovert opnieuw alle Belgische harten

Enkele dagen na de uitschakeling op het WK laat Charles De Ketelaere opnieuw van zich horen. Niet ...

291
291
Standard doet weer zaken in JPL, Charleroi shopt in CPL

Binnen minder dan een maand is het weer zover, dan trekt het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League ...

206
206
'Nieuwe flankaanvaller Club: vizier op Brazilië gericht'

Club Brugge wil de selectie van coach Ivan Leko in de komende weken versterken met enkele directe ...

596
596
'Uittocht Anderlecht: volgende vertrekker al genoemd'

Op donderdag 23 juli begint RSC Anderlecht aan zijn nieuwe seizoen in de voorrondes van de Europa ...

525
525
'Enrique wordt verwend: PSG klopt aan bij Barcelona'

Paris Saint-Germain kroonde zich de voorbije twee seizoenen tot Champions League-winnaar. Die ...

120
120

Meer sportnieuws