Grote uitblinker Antwerp: "Zo hoort hij in Oranje"

149 stemmen
Grote uitblinker Antwerp:

Antwerp heeft na de lange WK-break zijn herstart niet gemist, want in de Croky Cup draaide het dinsdag Standard met 4-0 door de gehaktmolen. Nochtans moest Mark van Bommel op een paar posities nog puzzelen, want hij kon nog niet over zijn volledige kern beschikken. Zijn keuzes pakten echter uitstekend uit.


Centraal op het middenveld had Van Bommel bijvoorbeeld enkele verrassingen in petto met de 17-jarige Arthur Vermeeren en Calvin Stengs. Die laatste begon nog vanaf rechts, maar belandde na het vroege uitvallen van Scott in een centrale rol en ontpopte zich tot de absolute uitblinker. De Nederlander zette in de slotfase de kers op de taart met de 4-0.

Antwerp mag hopen dat Stengs nu eindelijk vertrokken is. "Op dit niveau is Stengs ontegensprekelijk een Oranje-international", vindt zijn voormalige jeugdtrainer Leeroy Echteld in Gazet van Antwerpen. "Indien Calvin fit is en er zin in heeft, hoort hij gewoon bij Oranje. Dan is ie ook veel beter dan de concurrenten op zijn positie, zoals bijvoorbeeld Davy Klaassen. Maar hij moet dit wel blijven laten zien. Ik hoop dat Calvin weer op de goede weg is."

RENTREE
De 24-jarige Stengs heeft al zeven caps achter zijn naam bij Oranje, nadat hij in november 2019 debuteerde in een kwalificatiematch tegen Estland. Hij speelde zijn laatste interland in maart 2021, daarna verdween hij uit beeld. Hij verkaste enkele maanden later nochtans voor 15 miljoen euro van AZ naar OGC Nice, maar die transfer pakte niet goed uit. Na een weinig succesvol seizoen in Frankrijk streek hij zo in de zomer op huurbasis neer op de Bosuil.

LEES OOK: 'Anderlecht slaat toe: Jean Kindermans keert terug'

Zal Stengs nu vertrokken zijn?

Meest recent

Ecuador schiet wakker: Angulo en Rodriguez doen Duitsers das om

Op het WK 2026 heeft 'dark horse' Ecuador in de laatste groepsmatch dan toch zijn eerste zege ...

27
27
Vervanger Ngoy gezocht: twee concrete namen op tafel

De Rode Duivels moeten tijdens hun laatste groepsmatch op het WK overtuigend zien te winnen van ...

21
21
Vanaken-lobby escaleert: "De schreeuw om hem is overdreven"

Het begint er meer en meer op te lijken dat Hans Vanaken tegen Nieuw-Zeeland in de basis zal starten ...

138
138
Rode Duivels op TV: aftrapuur en commentator bekend

De Rode Duivels willen zich zaterdagochtend verzekeren van een plek in de volgende ronde van het WK. ...

112
112
'Kompany heeft prijs: Bayern dokt zwaar voor Duitse WK-ganger'

Vincent Kompany wil komend seizoen met Bayern München een gooi doen naar de Champions ...

33
33
'Alonso stelt transfereis: Club Brugge zet zich schrap'

Xabi Alonso is de nieuwe hoofdcoach van Chelsea FC. De Spanjaard zou achter de schermen inmiddels ...

317
317
KVM haalt oude bekende, Westerlo passeert wéér langs kassa

Terwijl het wereldkampioenschap op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League ...

132
132
Basiself Duivels: 'víér cruciale wissels tegen Nieuw-Zeeland'

Het aftellen is begonnen voor de Rode Duivels. Zaterdagochtend om 5u Belgische tijd, staan ze voor ...

409
409
Waanzinnige beelden: Oranje-legioen palmt Kansas City in

Donderdagnacht valt op het wereldkampioenschap het doek over Groep F. Nederland hoopt zich dan tegen ...

54
54
Vanaken bejubelt Duivel: "Met ons voetbalverstand ..."

Heel wat kenners en analisten zijn van mening dat Hans Vanaken meer speelminuten moet krijgen bij de ...

105
105
Ruben Van Gucht maakt schokkende transfer in medialand

Ruben Van Gucht blijft het medialandschap beroeren. Waar hij opduikt, volgen de reacties vanzelf. Nu ...

41
41
'Revelatie zorgt voor transferwending bij Antwerp'

Aanstaande maandag beginnen ook bij Antwerp FC de trainingen voor het komende seizoen. Maar bij de ...

310
310
‘Club Brugge flikt het alweer: zomerknaller aan stuntprijs’

Club Brugge lijkt meteen raak te schieten op de mercato. Blauw-zwart staat dicht bij de eerste ...

664
664
'Anderlecht houdt been stijf: miljoenensom gevraagd'

Bij RSC Anderlecht draaien de trainingen inmiddels weer op volle toeren. Logisch ook: binnen een ...

491
491
'Europa houdt adem in: Enrique ramt op monstertransfer PSG'

Paris Saint-Germain won in de voorbije twee seizoenen de Champions League. En de Franse kampioen ...

145
145
'Vanaken krijgt basisplaats: groot slachtoffer bij Duivels'

De Rode Duivels reizen donderdag af naar Vancouver, waar het zaterdagochtend het beslissende duel ...

1063
1063
Doku meteen aan aftrap? Garcia krijgt cruciaal nieuws

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

174
174
Van Stayen naar Champions League: Vrancken heeft nieuwe club

Wouter Vrancken heeft zijn eerste grote buitenlandse uitdaging als hoofdtrainer beet. Donderdag werd ...

76
76
'Vuurwerk bij Club Brugge: drie aanwinsten onderweg'

De vertrekkers vallen straks wellicht niet op één hand te tellen bij Club Brugge, dat ...

650
650
'Mokerslag voor Genk: duo goudhaantjes richting exit'

Om beter te doen dan vorig seizoen lijkt KRC Genk van plan om deels de kaart van de jeugd te ...

241
241
Verschueren spreekt klare taal: Coucke buiten bij RSCA?

RSC Anderlecht begint nog maar eens aan een nieuw hoofdstuk. Na de vele wissels in de bestuurskamer ...

505
505
Garcia met rug tegen de muur: vervanger Ngoy bekend

Zaterdag wordt het alles of niks voor de Rode Duivels, en dus lijken er zich toch een aantal ...

247
247
Jean-Marie Pfaff gaat los en fileert verrassend Rode Duivels

Terwijl de kritiek op de Rode Duivels na de wedstrijden tegen Egypte en Iran steeds luider klinkt, ...

274
274
'Club Brugge op zucht van stunt: topkeeper geeft jawoord'

De zoektocht naar een opvolger voor Simon Mignolet lijkt stilaan in een stroomversnelling te ...

1244
1244
Anderlecht rolt spierballen: "Titel binnen 2 jaar"

Terwijl alle ogen op de verrichtingen van de Rode Duivels op het WK gericht zijn, eist nu ook RSC ...

629
629

Meer sportnieuws