'OH Leuven gaat voor transfer van 3 miljoen'

door
'OH Leuven gaat voor transfer van 3 miljoen'

OH Leuven mikt dit seizoen op een plaats in de play-offs en ligt halfweg de reguliere competitie ook op koers om zijn doel te halen, want het prijkt momenteel op een achtste plaats. Na een minder vorig seizoen heeft het zich herpakt met dank aan enkele slimme transfers in de zomer, die een duidelijke meerwaarde bleken. Zo ontdekten ze aan Den Dreef bijvoorbeeld een nieuwe prijsschutter.


Het vertrek van Sory Kaba werd opgevangen met de komst van Mario Gonzalez, die eind augustus op huurbasis overkwam van Sporting Braga. De 26-jarige Spanjaard is aan een ijzersterk seizoen bezig en scoort aan de lopende band. In veertien wedstrijden stond hij al dertien keer aan het kanon, goed voor een doelpunt om de 83 minuten.

Bij OHL zijn ze dan ook al overtuigd en volgens O Jogo is de kans ook groot dat ze de aankoopoptie van Gonzalez gaan lichten. Daarvoor zullen ze wel diep in de buidel moeten tasten, want die optie bedraagt 2,75 miljoen euro. Ze betaalden al 250.000 euro voor de uitleenbeurt, wat de totale investering dus op 3 miljoen brengt. Daarmee zou Gonzalez ruimschoots de duurste aankoop ooit van OHL worden.

INTERESSE
Maar in Leuven denken ze wellicht dat ze die investering kunnen terugverdienen. Met zijn doelpunten zou Gonzalez immers al interesse gelokt hebben van 'grotere clubs' uit de Jupiler Pro League, die echter wel moeten afwachten tot OHL de optie al dan niet gelicht heeft. Met elf competitiedoelpunten moet Gonzalez momenteel enkel Paul Onuachu laten voorgaan in de topschutterslijst van de JPL.

LEES OOK: Centen op bij King Power? OHL reageert op malaise

Moet OHL investeren in Gonzalez?

Meest recent

Euvrard zwaar onder de indruk van drie spelers Zulte Waregem

Standard neemt het morgenavond aan de Gaverbeek op tege Zulte Waregem. De Rouches hebben maar ...

4
4
Taravel verklaart deze grote metamorfose bij Anderlecht

Kan RSC Anderlecht nog eens punten rapen in Brugge? De match tegen Club Brugge is cruciaal om te ...

23
23
Leko waarschuwt Anderlecht: Paars-Wit 'vreest'

Club Brugge neemt het morgen in eigen huis op tegen RSC Anderlecht. Paars-Wit wist er voor het ...

93
93
KRC Genk hoopt mee: "Ik wil mee naar het WK"

Bij KRC Genk draaien ze een zeer wisselvallig seizoen. Nicky Hayen kreeg dat er ook nog niet ...

19
19
Arsenal door in FA Cup: grote zorgen om Trossard

Arsenal speelde om 13u15 zijn partij in de FA Cup tegen Mansfield Town. De Gunners hadden het knap ...

12
12
Van der Elst ‘tipt’ JPL-topclubs: "Klaar voor volgende stap"

Bij KVC Westerlo hopen ze elke mercato een uitgaande miljoenentransfer af te ronden. In januari ...

23
23
Boskamp opent frontale aanval op Donald Trump

Voormalig publiekslieveling Johan Boskamp is de laatste maanden minder op televisie te zien. De ...

41
41
Kljestan verrast: "Anderlecht had hem moeten houden"

Bij RSC Anderlecht staan ze voor een cruciale fase. Als ze nog echt willen meedoen voor de top drie, ...

101
101
Hoe KRC Genk dankzij Union SG zijn lesje heeft geleerd

KRC Genk staat voor een zeer moeilijke verplaatsing naar Union SG. De Limburgers lopen daar een oude ...

53
53
'Jackpot KRC Genk in zicht: extra WK-ganger in de maak'

KRC Genk lijkt komende zomer opnieuw te gaan cashen op verschillende spelers. Eén van de ...

69
69
Gentse natrap op Leko: "Dan hoor je hier misschien niet thuis"

Mathematisch is nog steeds heel wat mogelijk, maar AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' ...

128
128
Anderlecht lacht tanden bloot: "Híj́ is de beste speler in JPL"

Een kleine maand geleden lag RSC Anderlecht nog tegen de touwen en was de crisis bij de ...

158
158
"Dan maakt niemand kans" - zware titelclaim bij Club Brugge

Het einde van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League is in zicht, de titelstrijd in de ...

194
194
Marc Coucke bakt het bruin: 'Helse uitdaging wacht'

Ondernemer, voetbalbaas en showman: Marc Coucke weet als geen ander hoe hij de aandacht moet ...

47
47
TRANSFERUURTJE: 'Kassa rinkelt in Gent, zware dreun Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

220
220
Antwerp-lichtpuntje blijft strijdvaardig na teleurstelling

Play-Off 1 lijkt wel heel erg ver voor Royal Antwerp FC na het gelijkspel tegen La Louvière. ...

53
53
Conte schept duidelijkheid over De Bruyne én Lukaku

Kevin De Bruyne maakte eindelijk zijn rentree bij Napoli na een slepende blessure. Ook Romelu Lukaku ...

42
42
Proto verrast met open sollicitatie bij Anderlecht

Silvio Proto is momenteel assistent van Jeremy Taravel bij RSC Anderlecht. De voormalige doelman ...

241
241
Tresoldi eerlijk over concurrentiestrijd bij Club Brugge

Nicolo Tresoldi is dit seizoen volledig ontploft bij Club Brugge. De aanvaller scoort aan de lopende ...

151
151
Kouyaté verbaast iedereen met uitspraken na Antwerp-zeperd

Royal Antwerp FC heeft de kansen op een plek in de top 6 helemaal om zeep geholpen. The Great Old ...

160
160
Pocognoli geeft criticasters lik op stuk: Frankrijk keert kar

Sebastien Pocognoli kende een desastreuze start bij AS Monaco en er werd meteen al over een ...

113
113
Niet Vanaken, Bertaccini ziet beste JPL-speler bij Club

Club Brugge is de grote favoriet voor het duel met RSC Anderlecht. Adriano Bertaccini hoopt in de ...

256
256
Kompany verliest geduld met media na Bayern-zege

Bayern München won makkelijk met 4-1 van Borussia Mönchengladbach. De titel kan Bayern ...

245
245
Proto bijt terug naar Renard na uitval over Anderlecht

Olivier Renard haalde enkele weken geleden zeer hard uit naar RSC Anderlecht, nadat hij er werd ...

222
222
Deschacht ziet Anderlecht-zonde: "Zet hem bij Club ..."

Zondagmiddag is het weer zover, dan kijken rivalen Club Brugge en RSC Anderlecht mekaar weer recht ...

619
619

Meer sportnieuws