'OH Leuven gaat voor transfer van 3 miljoen'

209 stemmen
'OH Leuven gaat voor transfer van 3 miljoen'

OH Leuven mikt dit seizoen op een plaats in de play-offs en ligt halfweg de reguliere competitie ook op koers om zijn doel te halen, want het prijkt momenteel op een achtste plaats. Na een minder vorig seizoen heeft het zich herpakt met dank aan enkele slimme transfers in de zomer, die een duidelijke meerwaarde bleken. Zo ontdekten ze aan Den Dreef bijvoorbeeld een nieuwe prijsschutter.


Het vertrek van Sory Kaba werd opgevangen met de komst van Mario Gonzalez, die eind augustus op huurbasis overkwam van Sporting Braga. De 26-jarige Spanjaard is aan een ijzersterk seizoen bezig en scoort aan de lopende band. In veertien wedstrijden stond hij al dertien keer aan het kanon, goed voor een doelpunt om de 83 minuten.

Bij OHL zijn ze dan ook al overtuigd en volgens O Jogo is de kans ook groot dat ze de aankoopoptie van Gonzalez gaan lichten. Daarvoor zullen ze wel diep in de buidel moeten tasten, want die optie bedraagt 2,75 miljoen euro. Ze betaalden al 250.000 euro voor de uitleenbeurt, wat de totale investering dus op 3 miljoen brengt. Daarmee zou Gonzalez ruimschoots de duurste aankoop ooit van OHL worden.

INTERESSE
Maar in Leuven denken ze wellicht dat ze die investering kunnen terugverdienen. Met zijn doelpunten zou Gonzalez immers al interesse gelokt hebben van 'grotere clubs' uit de Jupiler Pro League, die echter wel moeten afwachten tot OHL de optie al dan niet gelicht heeft. Met elf competitiedoelpunten moet Gonzalez momenteel enkel Paul Onuachu laten voorgaan in de topschutterslijst van de JPL.

LEES OOK: OHL heeft eerste zomeraanwinst beet: optie gelicht

Moet OHL investeren in Gonzalez?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

65
65
Club hakt knoop door: extra transfer voor Preud'homme

Door het vertrek van Dévy Rigaux naar Feyenoord, zal Guilian Preud'homme een groot deel van ...

132
132
Wilmots smult van verrassende Duivel: "Quasi perfecte match"

De Rode Duivels kunnen tevreden terugblikken op hun voorlaatste oefenwedstrijd in aanloop naar het ...

63
63
Oranje met kopzorgen naar VS, Congo bedwingt Denemarken

De 48 WK-deelnemers zijn momenteel volop bezig met hun oefencampagne. Voor Nederland draaide de ...

99
99
El Ouahdi beleeft drama vlak voor opstijgen WK-vlucht

Heel wat WK-deelnemers hebben de oversteek van de Atlantische Oceaan inmiddels ingezet. Ook Marokko, ...

201
201
'PSG wil oppermachtig worden met 'man van 100 miljoen'

Paris Saint-Germain legde afgelopen weekend voor het tweede jaar op rij beslag op de eindzege in de ...

86
86
Twijfels rond Rode Duivel: levenslijn voor Brandon Mechele?

De driemansdefensie van Rudi Garcia heeft dinsdag goed uitgepakt bij de Rode Duivels. De kans is dan ...

186
186
Opvolging Vanaken: 'Club meldt zich bij oude bekende'

Club Brugge verlengde recentelijk het contract van Hans Vanaken. Maar de draaischijf wordt in ...

496
496
"Zoals Modric" - Opvolger Conte heeft groots De Bruyne-plan

Kevin De Bruyne wil in de komende weken schitteren op het wereldkampioenschap met de Rode Duivels. ...

114
114
Zware klap Vanaken vlak voor WK: "Gaat Garcia nóóit doen"

Een aantal Rode Duivels heeft dinsdagavond punten gescoord in de oefenzege op Kroatië (0-2). ...

562
562
Dubbele boost Duivels: "Ongelooflijk hoe gemotiveerd hij is"

De korte trip naar Kroatië is goed uitgedraaid voor de Rode Duivels. Dinsdagavond wonnen ze er ...

309
309
'Grote wending bij Club: opvolger Onyedika al klaar?'

Club Brugge kijkt al vooruit naar de zomermercato. Op het middenveld dreigt Raphael Onyedika te ...

659
659
'STVV baalt: volgende sterkhouder staat op vertrekken'

STVV mag zich volgend seizoen verlekkeren op een Europees avontuur nadat het dit seizoen een uiterst ...

173
173
'Straffe wending in transferdossier Hatenboer compleet'

Het transferrapport van Anderlecht oogde afgelopen seizoen niet al te positief. Van de vijftien ...

418
418
'Cercle flikt het weer: volgende miljoenentransfer'

Cercle Brugge kende op sportief vlak wel enkele lastige seizoenen, maar de kassa bleef al die tijd ...

188
188
Patro pakt uit met zeer opvallende eerste aanwinst

Patro Eisden groeide de voorbije jaren uit tot een vaste waarde in de (sub)top van de Challenger Pro ...

77
77
'STVV pakt uit met jonge Belgische spits'

STVV heeft na het behalen van een Europees ticket weinig tijd om te ontspannen, want er is deze ...

125
125
KRC Genk neemt afscheid van jeugdinternational

KRC Genk beleefde een uiterst teleurstellend seizoen. Het kon zich niet voor de Champions' Play-Off ...

120
120
'Nieuw middenveld Anderlecht: Roemeen op lijstje SIbierski'

Er staan bij Anderlecht deze zomer heel wat veranderingen op til. De nieuwe sportief directeur ...

306
306
Hein spreekt pers en analisten tegen over verguisde Duivel

Er viel heel wat positief nieuws te rapen bij de Rode Duivels na de 0-2-overwinning in Kroatië. ...

322
322
'Standard shopt bij Club: transfersom bekend'

Standard eindigde dit seizoen op pijnlijke wijze, want op de slotspeeldag gaf het nog de eindzege in ...

463
463
Raman zet deur open voor terugkeer naar ex-club

Bij KV Mechelen gaan ze de komende weken en maanden knopen moeten doorhakken. Zo is er onder meer ...

500
500
KRC Genk geeft dé reden voor vertrek Ribeiro

Bij KRC Genk namen ze vandaag afscheid van Michel Ribeiro. De techniektrainer, die als assistent mee ...

525
525
Onana ziet potentiele topper rondlopen bij de Rode Duivels

Amadou Onana speelde tegen Kroatië centraal achteraan. Dat deed hij zeker niet slecht. De Rode ...

187
187
De Cuyper vol lof over Duivel: "Onder de indruk van hem"

Maxim De Cuyper speelde zijn eerste seizoen in de Premier League. Het was een correct eerste jaar ...

222
222
Gok van Garcia krijgt lof van Vandenbempt

Rudi Garcia scoorde punten met zijn tactische vondsten tegen Kroatië. De Belgen hebben er een ...

91
91

Meer sportnieuws