'OH Leuven gaat voor transfer van 3 miljoen'

door
'OH Leuven gaat voor transfer van 3 miljoen'

OH Leuven mikt dit seizoen op een plaats in de play-offs en ligt halfweg de reguliere competitie ook op koers om zijn doel te halen, want het prijkt momenteel op een achtste plaats. Na een minder vorig seizoen heeft het zich herpakt met dank aan enkele slimme transfers in de zomer, die een duidelijke meerwaarde bleken. Zo ontdekten ze aan Den Dreef bijvoorbeeld een nieuwe prijsschutter.


Het vertrek van Sory Kaba werd opgevangen met de komst van Mario Gonzalez, die eind augustus op huurbasis overkwam van Sporting Braga. De 26-jarige Spanjaard is aan een ijzersterk seizoen bezig en scoort aan de lopende band. In veertien wedstrijden stond hij al dertien keer aan het kanon, goed voor een doelpunt om de 83 minuten.

Bij OHL zijn ze dan ook al overtuigd en volgens O Jogo is de kans ook groot dat ze de aankoopoptie van Gonzalez gaan lichten. Daarvoor zullen ze wel diep in de buidel moeten tasten, want die optie bedraagt 2,75 miljoen euro. Ze betaalden al 250.000 euro voor de uitleenbeurt, wat de totale investering dus op 3 miljoen brengt. Daarmee zou Gonzalez ruimschoots de duurste aankoop ooit van OHL worden.

INTERESSE
Maar in Leuven denken ze wellicht dat ze die investering kunnen terugverdienen. Met zijn doelpunten zou Gonzalez immers al interesse gelokt hebben van 'grotere clubs' uit de Jupiler Pro League, die echter wel moeten afwachten tot OHL de optie al dan niet gelicht heeft. Met elf competitiedoelpunten moet Gonzalez momenteel enkel Paul Onuachu laten voorgaan in de topschutterslijst van de JPL.

LEES OOK: Mazzu geeft aan waar OHL de match verloren heeft

Moet OHL investeren in Gonzalez?

Meest recent

Club Brugge incasseert uppercut: Mignolet weken out

De play-offs betekenen ook de afscheidstournee voor Simon Mignolet, die zijn (hand)schoenen nadien ...

115
115
AA Gent verklaart officieel oorlog aan Pro League

De dreigementen van AA Gent om juridische stappen te ondernemen omtrent het competitieformat blijken ...

29
29
Analisten pakken Tzolis aan: "Stamp hem overhoop"

Club Brugge was afgelopen maandag vooral voor de pauze een paar maatjes te groot voor RSC ...

168
168
RSCA-fan Eddy Merckx incasseert enorm grote klap

Wielerlegende Eddy Merckx is opnieuw opgenomen in het ziekenhuis. Het 80 jarige icoon kampt al ...

92
92
Antwerp met handen in het haar: nieuwe domper rond Kerk

Antwerp zal in de komende weken nog serieus uit zijn pijp moeten komen als het nog een Europees ...

51
51
Sonck onthult hét probleem van KRC Genk

KRC Genk heeft vorig weekend zijn start in de Europe Play-Off niet gemist met een zege op Antwerp. ...

95
95
'Verbazingwekkende transer voor Vermeeren'

Voor Arthur Vermeeren is het alweer een moeilijk seizoen. De 21-jarige middenvelder wordt dit ...

206
206
Zware kritiek op AA Gent: "Ze zijn snel tevreden"

De Champions' Play-Off begon vorig weekend met zeges voor Union en Club Brugge, die zo verder ...

49
49
'Nieuwe leegloop Union: 5 sterkhouders spelen voor transfer'

Vorig seizoen bekroonde Union al zijn bijzondere prestaties sinds de terugkeer op het hoogste niveau ...

61
61
AA Gent pakt weer uit met jeugdinternational

Traditioneel hinkte AA Gent stevig achterop ten opzichte van concurrenten als Anderlecht, Genk, ...

20
20
Genk ontdekt nieuwe parel: "Zegen van Courtois"

Bij KRC Genk dient de Europe Play-Off niet alleen om het seizoen nog een beetje te redden en alsnog ...

56
56
Jonge Duivels kennen loodzware opdracht op EK U17

Komende zomer zien we de Rode Duivels aan het werk op het WK, maar zij worden niet het enige ...

78
78
'KV Mechelen schrap: miljoenenaanbiedingen stromen binnen'

Bij KV Mechelen hopen ze in de Champions' Play-Off nog een Europees ticket af te kunnen dwingen. Of ...

146
146
TRANSFERUURTJE: 'Club droomt nog van Duivel, strijd Standard en Genk'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

126
126
‘Barça stapt naar UEFA: Spaanse rel escaleert’

FC Barcelona kreeg in de heenwedstrijd van de Champions League tegen Atlético Madrid een pak ...

300
300
Nieuwe flirt met De Bruyne: “Contact met entourage”

Kevin De Bruyne ging afgelopen zomer van Manchester City naar Napoli. De middenvelder werd ook ...

99
99
Duivels plan met Tielemans onthuld: “Essentieel”

Youri Tielemans kampte met blessureleed, maar koos er toch voor om met de Rode Duivels op stage te ...

96
96
Opmerkelijke beelden: Nederlandse ref is Godts helemaal beu

Het is dezer dagen alsmaar meer een trend om ook scheidsrechters van een camera en microfoon te ...

89
89
Garcia krijgt hulp aangeboden uit verrassende hoek

Rudi Garcia zal momenteel al met zijn gedachten volledig bij de voorbereiding op het WK zitten. ...

108
108
Coucke breekt na tragedie: Verlies gaat door merg en been

Marc Coucke is een van de meest opvallende ondernemers van België. Als selfmade miljonair ...

128
128
'Charleroi pikt nieuwe trainer in JPL op'

De trainerswals in de Jupiler Pro League gaat ook tijdens de play-offs vrolijk verder. Na de eerste ...

94
94
Na bizar penaltygeval: Flick haalt keihard uit

Voor FC Barcelona dreigen de kwartfinales het eindstation te worden in de Champions League. Ze ...

121
121
'Genk kan na één jaar al cashen op aanwinst'

Na een teleurstellend seizoen staat KRC Genk ongetwijfeld voor een boeiende transferzomer. Het zal ...

275
275
'Standard en Genk vechten pittig transferduel uit'

Standard en KRC Genk zijn uiteraard al bezig met het voorbereiden van de zomermercato. Viaplay weet ...

166
166
Stunt in WK-selectie: "Rode Duivels volgen mij"

Het WK loert om de hoek en heel wat spelers dromen nog van een ticket voor dat Wereldkampioenschoep. ...

180
180

Meer sportnieuws