'OH Leuven gaat voor transfer van 3 miljoen'

209 stemmen
'OH Leuven gaat voor transfer van 3 miljoen'

OH Leuven mikt dit seizoen op een plaats in de play-offs en ligt halfweg de reguliere competitie ook op koers om zijn doel te halen, want het prijkt momenteel op een achtste plaats. Na een minder vorig seizoen heeft het zich herpakt met dank aan enkele slimme transfers in de zomer, die een duidelijke meerwaarde bleken. Zo ontdekten ze aan Den Dreef bijvoorbeeld een nieuwe prijsschutter.


Het vertrek van Sory Kaba werd opgevangen met de komst van Mario Gonzalez, die eind augustus op huurbasis overkwam van Sporting Braga. De 26-jarige Spanjaard is aan een ijzersterk seizoen bezig en scoort aan de lopende band. In veertien wedstrijden stond hij al dertien keer aan het kanon, goed voor een doelpunt om de 83 minuten.

Bij OHL zijn ze dan ook al overtuigd en volgens O Jogo is de kans ook groot dat ze de aankoopoptie van Gonzalez gaan lichten. Daarvoor zullen ze wel diep in de buidel moeten tasten, want die optie bedraagt 2,75 miljoen euro. Ze betaalden al 250.000 euro voor de uitleenbeurt, wat de totale investering dus op 3 miljoen brengt. Daarmee zou Gonzalez ruimschoots de duurste aankoop ooit van OHL worden.

INTERESSE
Maar in Leuven denken ze wellicht dat ze die investering kunnen terugverdienen. Met zijn doelpunten zou Gonzalez immers al interesse gelokt hebben van 'grotere clubs' uit de Jupiler Pro League, die echter wel moeten afwachten tot OHL de optie al dan niet gelicht heeft. Met elf competitiedoelpunten moet Gonzalez momenteel enkel Paul Onuachu laten voorgaan in de topschutterslijst van de JPL.

LEES OOK: STVV bevestigt fraaie transferslag, OHL laat aanvaller gaan

Moet OHL investeren in Gonzalez?

Meest recent

'Vrancken in de running voor buitenlandse topjob'

Wouter Vrancken werd dit seizoen verkozen tot Trainer van het Jaar in de Jupiler Pro League. Dat was ...

38
38
Vanhaezebrouck doet straffe uitspraak over WK-kansen Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag een serieus statement gemaakt in hun uitzwaaiwedstrijd voor het WK. ...

69
69
Nipte opsteker voor Kroatië, blessurezorgen bij Marokko

Binnen vier dagen gaat het WK van start en dus werken vele landen nog een laatste ...

39
39
Farce rond U23-teams in 1B krijgt weer nieuwe wending

Het voorbije jaar was er heel wat te doen rond het quotum voor U23-teams in de Challenger Pro ...

182
182
Belgische U17 bestolen? "Ik weet niet of het strafschop was"

De Jonge Duivels hebben zondag op tragische wijze naast de Europese titel bij de U17 gegrepen. Ze ...

102
102
'Rigaux haalt meteen Belgische coach naar Feyenoord'

Dévy Rigaux is nog maar net aan de slag gegaan als sportief directeur bij Feyenoord, maar ...

192
192
'Transferdroom Real Madrid meteen aan diggelen geslagen'

Zondagavond werd Florentino Perez herverkozen tot voorzitter van Real Madrid. Dat betekent dat we in ...

104
104
Deense dokter komt met update na nieuw Eriksen-drama

De voetbalwereld werd zondagavond flink opgeschrikt. De oefeninterland tussen Denemarken en ...

136
136
Belgische U17 geen Europees kampioen na penaltythriller

De U17 van België speelden vanavond de finale van het EK tegen Italië. Konden de jonge ...

107
107
Christian Eriksen zakt in elkaar: match gestaakt

Denemarken en Oekraïne speelden vanavond een oefenmatch tegen elkaar, maar de partij is ...

0
0
Coucke-verzet loopt uit de hand: Anderlecht slaat keihard terug

Hoewel de voorbereiding op het nieuwe seizoen pas eind deze maand van start gaat, blijft het ...

799
799
''Laat me gaan': Club Brugge-speler eist vertrek'

Club Brugge dreigt een toekomstige topspeler kwijt te spelen. FC Barcelona duwt door en de speler ...

1085
1085
'Arsenal verzilvert titel: nieuwe smaakmaker naar Emirates'

Arsenal FC heeft een puik seizoen achter de rug en kroonde zich voor het eerst sinds 2004 tot Engels ...

75
75
'Versterking Anderlecht: Sibierski lonkt naar eigen land'

Sportief directeur Antoine Sibierski is momenteel druk in de weer bij RSC Anderlecht. Zo is hij ...

541
541
"Dé openbaring" - Vandenbempt smult van verrassende Duivel

De Rode Duivels hebben een uitstekende indruk achtergelaten in hun laatste voorbereidingswedstrijd ...

171
171
Drastische beslissing Rigaux: Van Persie op straat gezet

Na jarenlange trouwe dienst bij Club Brugge, trok Dévy Rigaux naar Feyenoord om er de nieuwe ...

288
288
Uittocht Club Brugge: volgende drie vertrekkers staan klaar

Simon Mignolet. Dani van den Heuvel. Aleksandar Stankovic. Club Brugge zag inmiddels al drie spelers ...

638
638
Fraaie goal niet voldoende: De Ketelaere-twijfels duiken op

Met een 5-0-nederlaag tegen een pover Tunesië hebben de Rode Duivels zaterdag nog een flinke ...

165
165
'Schoktransfer Barça; Flick wil ophefmakende comeback'

Met de komst van Anthony Gordon, die voor zo'n 70 à 80 miljoen euro overkwam van Newcastle ...

157
157
De Bruyne doet monden openvallen met actie in 26ste minuut

Momenteel genieten ze nog van wat vrije tijd in het gezelschap van hun naasten, maandag wordt de ...

364
364
'Club zet zich schrap: Barça geeft transferdeal niet op'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato niet enkel verschillende sterkhouders te verliezen. Ook ...

215
215
'Groot transferplan Mourinho doet Barcelona huiveren'

Bij Real Madrid wordt zondag voorzittersverkiezing gehouden, de exit polls voorspellen echter dat ...

224
224
WK-opponent bibbert voor Duivel: "Veel over hem gesproken"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

258
258
'Recordsom Genk: Karetsas op weg naar droomtransfer'

Op zijn eerste WK wordt het nog minstens 4 jaar wachten, maar Konstantinos Karetsas staat toch voor ...

805
805
Anderlecht-protest escaleert: privé-villa Coucke geviseerd

Het seizoen mag dan wel voorbij zijn, de onvrede bij de achterban van RSC Anderlecht is dat ...

521
521

Meer sportnieuws