'OH Leuven gaat voor transfer van 3 miljoen'

209 stemmen
'OH Leuven gaat voor transfer van 3 miljoen'

OH Leuven mikt dit seizoen op een plaats in de play-offs en ligt halfweg de reguliere competitie ook op koers om zijn doel te halen, want het prijkt momenteel op een achtste plaats. Na een minder vorig seizoen heeft het zich herpakt met dank aan enkele slimme transfers in de zomer, die een duidelijke meerwaarde bleken. Zo ontdekten ze aan Den Dreef bijvoorbeeld een nieuwe prijsschutter.


Het vertrek van Sory Kaba werd opgevangen met de komst van Mario Gonzalez, die eind augustus op huurbasis overkwam van Sporting Braga. De 26-jarige Spanjaard is aan een ijzersterk seizoen bezig en scoort aan de lopende band. In veertien wedstrijden stond hij al dertien keer aan het kanon, goed voor een doelpunt om de 83 minuten.

Bij OHL zijn ze dan ook al overtuigd en volgens O Jogo is de kans ook groot dat ze de aankoopoptie van Gonzalez gaan lichten. Daarvoor zullen ze wel diep in de buidel moeten tasten, want die optie bedraagt 2,75 miljoen euro. Ze betaalden al 250.000 euro voor de uitleenbeurt, wat de totale investering dus op 3 miljoen brengt. Daarmee zou Gonzalez ruimschoots de duurste aankoop ooit van OHL worden.

INTERESSE
Maar in Leuven denken ze wellicht dat ze die investering kunnen terugverdienen. Met zijn doelpunten zou Gonzalez immers al interesse gelokt hebben van 'grotere clubs' uit de Jupiler Pro League, die echter wel moeten afwachten tot OHL de optie al dan niet gelicht heeft. Met elf competitiedoelpunten moet Gonzalez momenteel enkel Paul Onuachu laten voorgaan in de topschutterslijst van de JPL.

LEES OOK: AA Gent pakt uit met WK-ganger bij Jonge Duivels

Moet OHL investeren in Gonzalez?

Meest recent

Rode Duivels krijgen nieuwe mokerslag voor Iran

België heeft alles nog in eigen handen op het WK, maar de nieuwste cijfers van Opta zijn ...

287
287
Biancone: "Hij speelde grote rol bij RSCA-transfer"

RSC Anderlecht stelde Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. De Franse centrale verdediger ...

53
53
Einde van een soap: BAS zet AA Gent op zijn plaats

De saga over het competitieformat is eindelijk van de baan. Het Belgisch Arbitragehof voor de Sport ...

112
112
Sporting Charleroi rondt absolute miljoenendeal af

Sporting Charleroi heeft een knappe uitgaande transfer afgerond. De kassa in het Zwarte Land rinkelt ...

14
14
Van Gucht breekt stilte over hardnekkige beschuldiging

Ruben Van Gucht duikt op in sportzalen, in talkshows en in krantenkoppen, maar vooral in discussies ...

17
17
Real Madrid komt met officieel statement over Olise

Real Madrid werd de afgelopen dagen weer veelvuldig gelinkt aan Michael Olise. De Franse ...

100
100
'Standard heeft beet: ex-speler keert terug naar Luik'

Standard staat op het punt om een volgende ingaande transfer af te ronden. La Dernière Heure ...

108
108
WK-vervanger Pacho-Ordonez ooit bijna van Beerschot

Ecuador heeft achteraan heel veel kwaliteit rondlopen. Met Willian Pacho en Joel Ordonez hebben ze ...

15
15
Anderlecht en Pocognoli? RSCA neemt ferm standpunt in

Karel Geraerts wordt niet de nieuwe trainer van RSC Anderlecht. Het Laatste Nieuws liet weten dat ...

363
363
Start Lukaku al tegen Iran? Garcia geeft duidelijke update

De Rode Duivels spelen zondag tegen Iran hun tweede partij. De Belgen weten dat ze moeten winnen, ...

143
143
'Lyon wil na Duranville tweede Belg vastleggen'

Olympique Lyon zal weldra Julien Duranville officieel voorstellen. Als het van de Fransen afhangt, ...

32
32
Ajax is helemaal verlost van dure floptransfer

Wanbeleid hebben ervoor gezorgd dat Ajax niet langer de nummer één is in Nederland. De ...

34
34
Iniesta stuurt straffe open brief na WK-kritiek op Spanje

Spanje begon zeer teleurstellend aan het WK met een 0-0-gelijkspel te gen Kaapverdië. ...

25
25
'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Noa Lang en Ardon Jashari waren twee heerlijke voetballers die voor Club Brugge speelden. Beiden ...

91
91
Van Crombrugge en Vanessa doen internet daveren met één foto

Vanessa D'Hooghe weet al jaren hoe het voelt om in de schijnwerpers van het Belgische voetbal te ...

210
210
Anderlecht reageert meteen op geruchten over Geraerts

Het Laatste Nieuws kwam namiddag met het nieuws dat Karel Geraerts bij de laatste twee kandidaten ...

495
495
Beerschot: volgende sterkhouder weg én nieuw contract

Het zijn drukke dagen op het Kiel. Beerschot haalde een aantal nieuwe spelers, maar er vertrekken er ...

65
65
Geraerts naar Anderlecht? Fans van RSCA reageren massaal

Karel Geraerts zou een van de twee topkandidaten zijn om trainer te worden van RSC Anderlecht. Dat ...

322
322
'Union SG legt verrassend bod neer in de Eredivisie'

Bij Union SG zijn ze al héél actief geweest op de transfermarkt. En het einde is nog ...

76
76
Anderlecht strikt Biancone: "Dàt moeten ze niét verwachten"

RSC Anderlecht haalde met Giulian Biancone een nieuwe verdediger in huis. Met zijn 26 jaar komt er ...

239
239
Trainersbom Anderlecht: 'Belg bij twee laatste kandidaten'

Bij RSC Anderlecht zit de vakantieperiode erop, maandag hervat de recordkampioen met trainer. ...

706
706
Vanaken-debat bereikt kookpunt: analist klopt hard op tafel

Zal hij starten tegen Iran of niet? De discussie rond een eventuele basisplaats van Hans Vanaken op ...

404
404
Geschiedenis! Club Brugge meldt straffe Europese mijlpaal

Club Brugge zette de voorbije seizoenen knappe resultaten neer in de Europese competities. En die ...

456
456
'Nieuwe wending De Cat: vraagprijs Anderlecht maakt brokken'

Het blijft de verwachting dat Nathan De Cat deze zomer een mooie transfer maakt. Zijn vertrek bij ...

648
648
'Premier League op stelten: monsterlijk transferplan City'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

286
286

Meer sportnieuws