'Anderlecht polst bij ex-spits OHL'

door
'Anderlecht polst bij ex-spits OHL'

Anderlecht speelde deze week een bemoedigende wedstrijd tegen KRC Genk, maar het bleef wel weer met lege handen achter. In de verlengingen moest het alsnog het hoofd buigen en werd het uit de Croky Cup geknikkerd. Het is duidelijk dat nieuwe trainer Brian Riemer nog werk zal hebben. Hij zal wel in januari nog kunnen rekenen op een paar aanwinsten, met een nieuwe spits als grootste prioriteit.


Het lijkt er immers op dat de tegenvallende uitleenbeurt van Sebastiano Esposito zal afgebroken worden en de Italiaan zal vervangen moeten worden. De voorbije weken passeerden al heel wat mogelijke nieuwe spitsen de revue, maar nu zou Paars-Wit ook bij een bekende naam aanbeland zijn. Het Nieuwsblad meldt immers dat Anderlecht geïnformeerd zou hebben bij Sory Kaba.

De 27-jarige Guineeër was vorig seizoen nog actief bij OH Leuven, waar hij het niet onaardig deed met twaalf doelpunten in 29 wedstrijden. In de zomer keerde hij terug naar FC Midtjylland, waar zijn teller dit seizoen op vier goals en vijf assists in 27 wedstrijden staat. Ondanks dat Kaba er vaak speelt, zou de Deense topclub voor 1,5 miljoen euro wel bereid zijn om mee te werken aan een transfer.

PROFIEL
Kaba kan daarmee een interessante optie zijn, want hij is betaalbaar en past binnen het profiel van een fysiek sterke spits dat Anderlecht voor ogen heeft. Bovendien kent technisch directeur Jesper Fredberg hem goed gezien hun gemeenschappelijke Deense link. Het wordt dus uitkijken of Anderlecht ook effectief in actie zal schieten voor Kaba of ze toch andere pistes activeren.

LEES OOK: Standard en Anderlecht zitten samen: Rouches doen oproep

Zou hij een goede spits zijn voor Anderlecht?

Meest recent

Oordeel over Hasi: “Martens of Defour als opvolger?”

Besnik Hasi mag aanblijven bij RSC Anderlecht. De druk op de T1 wordt echter immens groot en de ...

73
73
WK-koorts neemt toe: uniek object op de markt

Het WK 2026 komt steeds dichterbij. Heel België hoopt uiteraard dat de Rode Duivels het daar ...

4
4
'Geen coach, wel transfer? Hoefkens klopt aan bij KRC Genk'

Bij Racing Genk staat er de komende dagen nog wel wat te gebeuren op de transfermarkt. Vooral ...

55
55
Westerlo hoopt op toptransfer: MLS of JPL?

Bij KVC Westerlo lieten ze al de nodige spelers vertrekken. Financieel is dat nodig, maar de club ...

23
23
Standard en Anderlecht zitten samen: Rouches doen oproep

Standard verloor met 0-4 van AA Gent en nadien was het hommeles in Luik. Plots stonden er leden van ...

199
199
KRC Genk droomt hardop: grote terugkeer 'lonkt'

Anno 2025 zit er héél veel geld in het voetbal. Spelers verkopen is voor heel veel ...

300
300
Beerschot verrast met nieuwe verdediger

Beerschot hoopt snel terug te keren in de Jupiler Pro League. De Kielse Ratten hebben vandaag nog ...

33
33
Hasi blijft: zo reageren de fans van Anderlecht

Besnik Hasi mag nog aanblijven als coach van RSC Anderlecht. De trainer van de Brusselaars zal ...

247
247
'AA Gent niet te stoppen: volgende deal in de maak'

AA Gent is al zeer actief geweest op de transfermarkt. Er zal echter mogelijk nog het een en ander ...

288
288
'Transferbom bij KRC Genk: Chelsea klopt plots aan'

Chelsea is al een tijdje geen voetbalclub, maar een handelshuis. Spelers kopen en verkopen is de ...

513
513
Anderlecht heeft beslist: dit is het lot van Besnik Hasi

Anderlecht bleef zondag steken op een teleurstellende 0-0 tegen rode lantaarn Dender en dat deed in ...

600
600
"Renard en Hasi out: met hem als coach naar Standard"

Besnik Hasi is voorlopig nog trainer van RSC Anderlecht, maar de druk is enorm. Ook Olivier Renard ...

811
811
Sterkhouder spreekt duidelijk over toekomst bij KV Mechelen

Het beloven bij KV Mechelen nog bewogen tijden te worden op de transfermarkt. Verschillende ...

144
144
'Topclub legt eerste bod neer voor Carrasco'

De wintermercato is voor verschillende Rode Duivels hét moment om nog van club te wisselen, ...

39
39
'Anderlecht hakt knoop door over ontslag Hasi'

Anderlecht bleef zondag steken op een teleurstellende 0-0 tegen rode lantaarn Dender en dat deed in ...

1025
1025
Groot probleem bij Club: "Zo word je geen kampioen"

Club Brugge knoopte afgelopen weekend opnieuw aan met de zege in de competitie, al was het tegen ...

273
273
Play-Off I in gevaar: Hayen oordeelt over Genkse kansen

Met Union, STVV, Club Brugge en Anderlecht lijken vier deelnemers aan de Champions' Play-Off al vast ...

328
328
'Cercle Brugge mag nog onverhoopt cashen'

Cercle Brugge pakte zondag een onverhoopt punt in Genk, maar blijft nog steeds in een penibele ...

156
156
'KV Mechelen heeft opvolger Lauberbach al beet'

KV Mechelen deed zondagavond geen goede zaak in de strijd om de top zes, want het slaagde er niet in ...

184
184
'Genk ziet kassa rinkelen: driestrijd in Premier League'

KRC Genk deed zondag alweer een slechte zaak in de strijd om de Champions' Play-Off. De Limburgers ...

596
596
'Ongenadige Hasi duwt Anderlecht-speler richting uitgang'

Anderlecht blikt alweer terug op een pijnlijk weekend, met een dramatische prestatie en een magere ...

584
584
TRANSFERUURTJE: 'Forse dubbelslag Club, miljoenentransfer Genk'

De winterse transferperiode nadert zijn climax, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk ...

329
329
Zulte Waregem trekt opvallende conclusie na Club

Club Brugge en Zulte Waregem maakten er een spektakelstuk van in de Jupiler Pro League. In het Jan ...

561
561
Ruben Van Gucht in shock: Opvolgers staan plots klaar

Hij beweegt zich al jaren op het snijvlak van sport, media en controverse, en lijkt er zelfs energie ...

192
192
Anderlecht-trio beslist: Hasi op weg naar ontslag?

RSC Anderlecht zit weer in de hoek waar de klappen vallen. Even leek Besnik Hasi de succesformule te ...

684
684

Meer sportnieuws