'Anderlecht polst bij ex-spits OHL'

door
'Anderlecht polst bij ex-spits OHL'

Anderlecht speelde deze week een bemoedigende wedstrijd tegen KRC Genk, maar het bleef wel weer met lege handen achter. In de verlengingen moest het alsnog het hoofd buigen en werd het uit de Croky Cup geknikkerd. Het is duidelijk dat nieuwe trainer Brian Riemer nog werk zal hebben. Hij zal wel in januari nog kunnen rekenen op een paar aanwinsten, met een nieuwe spits als grootste prioriteit.


Het lijkt er immers op dat de tegenvallende uitleenbeurt van Sebastiano Esposito zal afgebroken worden en de Italiaan zal vervangen moeten worden. De voorbije weken passeerden al heel wat mogelijke nieuwe spitsen de revue, maar nu zou Paars-Wit ook bij een bekende naam aanbeland zijn. Het Nieuwsblad meldt immers dat Anderlecht geïnformeerd zou hebben bij Sory Kaba.

De 27-jarige Guineeër was vorig seizoen nog actief bij OH Leuven, waar hij het niet onaardig deed met twaalf doelpunten in 29 wedstrijden. In de zomer keerde hij terug naar FC Midtjylland, waar zijn teller dit seizoen op vier goals en vijf assists in 27 wedstrijden staat. Ondanks dat Kaba er vaak speelt, zou de Deense topclub voor 1,5 miljoen euro wel bereid zijn om mee te werken aan een transfer.

PROFIEL
Kaba kan daarmee een interessante optie zijn, want hij is betaalbaar en past binnen het profiel van een fysiek sterke spits dat Anderlecht voor ogen heeft. Bovendien kent technisch directeur Jesper Fredberg hem goed gezien hun gemeenschappelijke Deense link. Het wordt dus uitkijken of Anderlecht ook effectief in actie zal schieten voor Kaba of ze toch andere pistes activeren.

LEES OOK: Still geeft update over alle ophef omtrent Bayat

Zou hij een goede spits zijn voor Anderlecht?

Meest recent

Tresoldi geniet in JPL en ziet één straffe tegenstander

Club Brugge betaalde afgelopen zomer 6 miljoen euro om Nicolo Tresoldi aan te trekken. De speler ...

15
15
Still geeft update over alle ophef omtrent Bayat

Edward Still verliet na twee matchen als interim-trainer RSC Anderlecht voor Watford. Karim ...

24
24
De Mil verrast: "Wilde hem meenemen naar AA Gent"

Zaterdag staat er met Sporting Charleroi - AA Gent een zeer belangrijk duel voor een ticket in ...

51
51
Red Flames nemen na 65 caps afscheid van grote naam

De Belgian Red Flames hebben vandaag afscheid genomen van een van hun meest ervaren speelsters. Na ...

11
11
Leko klopt zichzelf op de borst: "Sinds ik er ben..."

Club Brugge moet dit weekend aan de bak tegen Cercle Brugge. Een Brugse derby, waarbij puntenverlies ...

101
101
Dan breekt de hel los: nachtmerriecoach naar Anderlecht?

Anderlecht jaagt op een nieuwe T1 en wil nog deze week knopen doorhakken. Maar één ...

436
436
Grote crisis bij Antwerp: Goots velt oordeel over toekomst

Royal Antwerp FC verloor kansloos met 0-4 van een zeer sterk RSC Anderlecht. De score was nog ...

109
109
'Club Brugge ruikt geld bij deal van 80 miljoen euro'

Club Brugge incasseerde de afgelopen honderden miljoenen euro’s via uitgaande transfers. De ...

276
276
Euvrard geeft toe: zomeraanwinst mag Standard al verlaten

Bij Standard kennen ze alweer een zeer moeilijk seizoen. Vincent Euvrard zal met zijn team moeten ...

59
59
Overname op til? Saudi-Arabië zorgt voor bommetje in JPL

Onze redactie kwam de afgelopen maanden met een aantal primeurs. Zo haalden we al een hele tijd ...

415
415
Belgisch voetbal kreunt: 666 miljoen euro als noodoplossing

Het Belgische voetbal leeft al vele jaren boven zijn stand. Dankzij kapitaalsinjecties van de ...

118
118
Vanderbiest voert druk op: "Bij hén is het van moeten"

KV Mechelen kan vanavond een zeer goede zaak doen in de Jupiler Pro League. Ze nemen het in eigen ...

51
51
'KV Mechelen mist duo, Hayen hakt Genk-knopen door'

KV Mechelen krijgt straks KRC Genk over de vloer, een van de rechtstreekse concurrenten in de jacht ...

357
357
De Mil moet puzzelen: sterkhouders out bij AA Gent

KAA Gent gaat zaterdag op bezoek bij Charleroi, een rechtstreekse concurrent voor de top zes. ...

117
117
Vader Vlasic brandt Van Gucht af na ontkenning scheiding

Wel gescheiden, niet gescheiden en uiteindelijk... blijken Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic toch ...

246
246
Leko verschaft cruciale update uit ziekenboeg Club Brugge

Aanstaande woensdag komt Atlético Madrid op bezoek in Jan Breydel, waar Club Brugge zondag ...

283
283
Schreuder naar Anderlecht: laatste struikelblok bekend

Na de straffe bekerzege tegen Antwerp gaan er hier en daar stemmen op om interimcoach ...

758
758
Jan Mulders hart bloedt: “Ik dacht aan begrafenissen”

Jan Mulder werd een poos geleden genadeloos aan de kant geschoven door VTM. De Nederlandse analist ...

96
96
Kaye Furo meteen naar de achtergrond bij Brentford

Kaye Furo maakte afgelopen wintermercato de verrassende transfer naar Brentford. De aanvaller was ...

206
206
Straffe Anderlecht-comeback? Ariël Jacobs reageert

RSC Anderlecht pakte in de beker een ferme opsteker door zich onverhoopt te kwalificeren voor de ...

504
504
Ophef na Atlético-Barça: Flick compleet over de rooie

FC Barcelona kreeg in de beker een ferm pak slaag van Atlético Madrid, de tegenstander van ...

62
62
De Cat spaart lof niet over Taravel: “Hij had gelijk”

RSC Anderlecht zat de afgelopen weken in de hoek waar de klappen vallen, maar tegen Royal Antwerp FC ...

316
316
‘Romano dropt groot transfernieuws over Stankovic’

Aleksandar Stankovic is een schot in de roos bij Club Brugge. Blauw-Zwart haalde de middenvelder ...

331
331
Openda helemaal afgemaakt door Italiaans icoon

Het was toch een verrassing toen eind augustus het nieuws kwam dat Loïs Openda een toptransfer ...

134
134
'Anderlecht zet verrassende stap in zoektocht naar TD'

Anderlecht plaatste zich donderdagavond voor de bekerfinale en dat was een welkome opsteker in ...

682
682

Meer sportnieuws