'Anderlecht polst bij ex-spits OHL'

door
'Anderlecht polst bij ex-spits OHL'

Anderlecht speelde deze week een bemoedigende wedstrijd tegen KRC Genk, maar het bleef wel weer met lege handen achter. In de verlengingen moest het alsnog het hoofd buigen en werd het uit de Croky Cup geknikkerd. Het is duidelijk dat nieuwe trainer Brian Riemer nog werk zal hebben. Hij zal wel in januari nog kunnen rekenen op een paar aanwinsten, met een nieuwe spits als grootste prioriteit.


Het lijkt er immers op dat de tegenvallende uitleenbeurt van Sebastiano Esposito zal afgebroken worden en de Italiaan zal vervangen moeten worden. De voorbije weken passeerden al heel wat mogelijke nieuwe spitsen de revue, maar nu zou Paars-Wit ook bij een bekende naam aanbeland zijn. Het Nieuwsblad meldt immers dat Anderlecht geïnformeerd zou hebben bij Sory Kaba.

De 27-jarige Guineeër was vorig seizoen nog actief bij OH Leuven, waar hij het niet onaardig deed met twaalf doelpunten in 29 wedstrijden. In de zomer keerde hij terug naar FC Midtjylland, waar zijn teller dit seizoen op vier goals en vijf assists in 27 wedstrijden staat. Ondanks dat Kaba er vaak speelt, zou de Deense topclub voor 1,5 miljoen euro wel bereid zijn om mee te werken aan een transfer.

PROFIEL
Kaba kan daarmee een interessante optie zijn, want hij is betaalbaar en past binnen het profiel van een fysiek sterke spits dat Anderlecht voor ogen heeft. Bovendien kent technisch directeur Jesper Fredberg hem goed gezien hun gemeenschappelijke Deense link. Het wordt dus uitkijken of Anderlecht ook effectief in actie zal schieten voor Kaba of ze toch andere pistes activeren.

LEES OOK: Sven Kums verrast fans met bizarre carrièreswitch

Zou hij een goede spits zijn voor Anderlecht?

Meest recent

Geen vaste waarde, wel Openda: Teklak maakt WK-selectie

Binnen ongeveer anderhalve maand moet Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK ...

0
0
Hayen kondigt (noodgedwongen) wissel aan bij Genk

Vrijdagavond worden de play-offs van de Jupiler Pro League op gang getrapt. De debatten worden ...

31
31
'Brys krijgt Belgische concurrentie voor WK-job'

De Rode Duivels zakken straks opnieuw af naar het WK met een buitenlandse bondscoach, maar dat ...

10
10
Verhaeghe spreekt duidelijk over opvolging Mignolet

Het was donderdag toch wel een bommetje bij Club Brugge: Simon Mignolet stopt op het einde van het ...

187
187
'Napoli wil nog een derde Belg binnenhalen'

Napoli kleurt de laatste seizoenen weer behoorlijk Belgisch. Romelu Lukaku streek er in de zomer van ...

40
40
'Standard verrast met beslissing over Euvrard'

Standard mocht dit seizoen nog verrassend lang dromen van de top zes, maar viel uiteindelijk toch ...

120
120
'Club mag deze opvolger voor Mignolet al schrappen'

Bij Club Brugge kwam er donderdagvoormiddag zeer verrassend nieuws. Plots werd er immers een ...

304
304
TRANSFERUURTJE: 'WK-explosie bij Club, reden exit Hazard bekend'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

133
133
DAZN pakt uit met nieuwigheid voor PO's: "Voor de fans!"

DAZN heeft besloten het contract met de Pro League stop te zetten, maar dit seizoen is het Belgische ...

185
185
Verhaeghe en Mignolet geven uitleg over bliksemvertrek

Simon Mignolet stopt na een indrukwekkende carrière aan het einde van het seizoen met ...

353
353
Simon Mignolet dropt bom en verlaat Club Brugge

Club Brugge kondigde plots een persconferentie aan en de supporters wisten niet wat er aan de hand ...

366
366
STVV heeft doel in PO1: "Niet zoals Gent vorig jaar"

Vanaf komend weekend is het 'money time' in de Jupiler Pro League, want dan worden de play-offs ...

36
36
Mannaert over WK-selectie: "Zij zijn al zeker"

De Rode Duivels hebben hun stage in de Verenigde Staten afgerond met een ruime zege tegen het ...

97
97
Genk slaat drie vliegen in één klap met contractopties

KRC Genk moest tijdens de interlandbreak zijn wonden likken, want de Limburgers grepen uiteindelijk ...

255
255
Rode Duivel hint naar straffe transferwending

Er is de laatste jaren een groot spelersverloop geweest bij de Rode Duivels. Domenico Tedesco voerde ...

46
46
Ceulemans velt zijn oordeel over vergelijking met De Cat

De stage in de Verenigde Staten was voor Rudi Garcia de gelegenheid om enkele nieuwe namen aan het ...

100
100
Ward Lemmelijn en Francken: telefoontje slaat in als bom

Sommige carrières nemen onverwachte bochten, maar bij Ward Lemmelijn lijkt het eerder een ...

86
86
Vanaken komt met belangrijk nieuws over blessure

De Rode Duivels moesten het de voorbije week in de Verenigde Staten stellen zonder een aantal vaste ...

227
227
Club, RSCA of Genk: wie heeft de beste jeugdopleiding?

Zelf opgeleide talenten spelen een alsmaar belangrijkere rol bij onze Belgische topclubs. Niet ...

302
302
Stadionsoap Club Brugge: hallucinante details onthuld

Het is nog maar eens D-Day voor Club Brugge in het heikele stadiondossier, een soap die nu al bijna ...

1147
1147
Van Gucht en Vermeire: conflict krijgt vurige wending

Soms zegt één zin meer dan een heel interview. Jacques Vermeire deed recent zo’n ...

62
62
'Anderlecht breekt met Hazard: bizarre reden lekt uit'

Het heeft er alle schijn van weg dat Thorgan Hazard bezig is aan zijn laatste maanden bij RSC ...

686
686
Nagelsmann blundert met Tresoldi: topdeal in lichterlaaie

Julian Nagelsmann heeft Nicolo Tresoldi nog altijd niet definitief naar de Duitse A-ploeg gehaald, ...

402
402
AA Gent all-in: De Mil neemt drastische maatregelen

Na een prangende slotspeeldag verzekerde AA Gent zich voor het tweede jaar op rij van deelname aan ...

168
168
Alarmfase rood voor Pro League: rampscenario wenkt

Na veel vijven en zessen keurde de Pro League eerder deze week een wijziging aan de quota voor ...

167
167

Meer sportnieuws