'Nainggolan mag eerste bestemming alvast schrappen'

454 stemmen
'Nainggolan mag eerste bestemming alvast schrappen'

Na een stormachtig huwelijk zijn Radja Nainggolan en Antwerp definitief uit elkaar. Intussen wordt dan ook al volop gespeculeerd over wat de toekomst nog zal brengen voor de 34-jarige middenvelder, die nu vrij is om elders zijn kribbel te zetten. Twee opties mogen naar verluidt alvast worden geschrapt.


De kans dat hij straks ergens anders in de Jupiler Pro League, of zelfs in de tweede divisie bij Beerschot, aan de slag gaat is volgens Het Nieuwsblad om te beginnen uiterst klein. Slechts een beperkt aantal ploegen in ons land kunnen Nainggolan, die zelf evenmin happig lijkt om in België te blijven, zijn peperduur salaris tenslotte betalen. Zij die daartoe in staat zijn vertonen volgens de krant bovendien weinig interesse.

Net als een pensioen lijkt voorts ook een avontuur in de woestijn nagenoeg uitgesloten. Ondanks zijn bezoek aan het WK in Qatar staat Nainggolan nog volgens Het Nieuwsblad niet meteen te springen om zijn loopbaan daar te beëindigen. Eerder liet zijn entourage reeds verstaan dat Il Ninja dan meer oren heeft naar een overstap richting de MLS, samen met Italië momenteel de meest waarschijnlijke bestemming.

ACHTERSTALLIGE PREMIE
Intussen is Nainggolan zijn contractontbinding op de Bosuil alleszins bijna rond. Het Laatste Nieuws weet namelijk dat er intussen ook een akkoord werd gevonden omtrent een betwist deel van zijn tekenpremie die hij nog te goed had, waarbij het zou gaan om een stevige som geld van naar verluidt ongeveer één miljoen. Of de voormalige Rode Duivel water bij de wijn besloot te doen is vooralsnog niet bekend.

LEES OOK: Exit Overmars bij Antwerp? TD plots mysterieus

🚀 FC Olympia Beerschot Wilrijk-fans lezen nu:

Beerschot laat floptransfer vertrekken
Beerschot laat floptransfer vertrekken
5

Zou u Nainggolan graag nog in België aan het werk zien?

Meest recent

Enorme domper: Union laat gouden uitgangspositie nog liggen

Union zal dinsdagavond  een zuur gevoel overhouden aan zijn eerste belangrijke opdracht van het ...

13
13
Beerschot laat floptransfer vertrekken

Beerschot deed het vorig seizoen met een fel vernieuwde kern uitstekend, maar greep uiteindelijk net ...

5
5
'PSG geeft niet af in strijd om Godts'

Ondanks een ijzersterk seizoen bij Ajax, greep Mika Godts naast een plaats in de WK-selectie van de ...

29
29
'Anderlecht schiet nu toch in actie en legt bod neer'

Nu ook de start van het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League bijna van start gaat, wordt het voor ...

191
191
Exit Overmars bij Antwerp? TD plots mysterieus

Bij Royal Antwerp FC is er eindelijk duidelijkheid over de nieuwe bazen. De club kan nu eindelijk ...

313
313
'Ex-speler Bayern naar Beveren, verdediger vertrekt'

Het begint stevig te bewegen bij SK Beveren. De Waaslanders zijn zeer actief op de transfermarkt en ...

98
98
‘Miljoenenbom Club Brugge: angst voor totale flop groeit’

Club Brugge telt een monsterbedrag neer voor Han-beom Lee. De Zuid-Koreaan moet er meteen staan, ...

465
465
STVV heeft er verrassende 'aanwinst' bij

Bij STVV hebben ze al een aantal nieuwe spelers aangetrokken, maar de Kanaries zijn zeker nog niet ...

23
23
'Drie JPL-clubs strijden om nieuwe sensatie'

Maanden geleden meldden we jullie al dat er in Hongarije een speler actief is die op de radar was ...

82
82
De Meyer sluit vertrek sterkhouder STVV niét uit

Bij STVV zagen ze een aantal sterkhouders de club verlaten, maar mogelijk stopt het daar nog niet ...

47
47
Club Brugge strikt Potts: dit mogen de fans verwachten

Club Brugge heeft met Freddie Potts een nieuwe verdedigende middenvelder aangetrokken. Hij komt over ...

331
331
Antwerp heeft volgende toptransfer helemaal beet

Royal Antwerp FC heeft nog een volgende aanwinst weten te strikken. De Great Old maakte zopas bekend ...

161
161
'Anderlecht keert kar: verguisd duo krijgt laatste kans'

Niet alleen op inkomend vlak is er nog heel wat werk aan de winkel bij RSC Anderlecht, zelf moeten ...

488
488
Jaecques licht taken Vandenhaute toe: "Antwerp 2.0"

Er waait een frisse wind bij Antwerp, dat dinsdag zijn kersverse hoofdcoach Marvin Compper ...

189
189
'Anderlecht all-in: Sibierski breekt spaarvarken open'

Nu de competitiestart met rasse schreden nadert, lijkt RSC Anderlecht van plan om een tandje bij te ...

688
688
'Plottwist bij Club Brugge: knaltransfer van de baan'

Club Brugge hoopt nog minstens één winger aan te werven, en dan is het huiswerk ...

875
875
Ruben Van Gucht tart alle TV-wetten: van BV tot miljonair

Ruben Van Gucht is al jaren één van de bekendste en vooral ook meest ...

83
83
Overmars klapt uit de biecht: vuurwerk bij Antwerp

Amper een handvol dagen voor de competitiestart heeft Antwerp met Marvin Compper een nieuwe T1 te ...

508
508
'Kassa rinkelt bij Club Brugge: nieuw record wenkt'

Na de verloren Supercup schakelt Club Brugge stilaan een versnelling hoger op de transfermarkt, want ...

1907
1907
KVDO-fans woedend na stunt Cercle: "Lijkenpikkers!"

KVDO en Cercle Brugge staan plots allebei centraal op sociale media. Een opvallende advertentie van ...

466
466
Ivan Leko ziet ‘Luka Modric’ van Club Brugge opstaan

Het nieuwe seizoen van de Jupiler Pro League staat voor de deur. Club Brugge zoekt nog naar ritme ...

735
735
Compper duidelijk over plan en speelstijl met Antwerp

Marvin Compper is de nieuwe hoofdtrainer van Royal Antwerp FC. De Duitser gaf een eerste ...

187
187
Goals op komst voor Anderlecht? “Minstens 20 dit seizoen”

RSC Anderlecht hoopt weer mee te kunnen doen voor de prijzen. Voorin zoekt Paars-Wit nog ...

911
911
Geweldig: oude foto Club-aanwinst duikt op, fans jubelen

Club Brugge heeft met Freddie Potts een nieuwe middenvelder binnengehaald. De 22-jarige Engelsman ...

206
206
Union vreest Bodo/Glimt: Hubert roept oorlogstaal

Union SG neemt het vanavond op tegen Bodo/Glimt. De Noorse topclub maakte de afgelopen jaren een ...

128
128

Meer sportnieuws