'Nainggolan mag eerste bestemming alvast schrappen'

door
'Nainggolan mag eerste bestemming alvast schrappen'

Na een stormachtig huwelijk zijn Radja Nainggolan en Antwerp definitief uit elkaar. Intussen wordt dan ook al volop gespeculeerd over wat de toekomst nog zal brengen voor de 34-jarige middenvelder, die nu vrij is om elders zijn kribbel te zetten. Twee opties mogen naar verluidt alvast worden geschrapt.


De kans dat hij straks ergens anders in de Jupiler Pro League, of zelfs in de tweede divisie bij Beerschot, aan de slag gaat is volgens Het Nieuwsblad om te beginnen uiterst klein. Slechts een beperkt aantal ploegen in ons land kunnen Nainggolan, die zelf evenmin happig lijkt om in België te blijven, zijn peperduur salaris tenslotte betalen. Zij die daartoe in staat zijn vertonen volgens de krant bovendien weinig interesse.

Net als een pensioen lijkt voorts ook een avontuur in de woestijn nagenoeg uitgesloten. Ondanks zijn bezoek aan het WK in Qatar staat Nainggolan nog volgens Het Nieuwsblad niet meteen te springen om zijn loopbaan daar te beëindigen. Eerder liet zijn entourage reeds verstaan dat Il Ninja dan meer oren heeft naar een overstap richting de MLS, samen met Italië momenteel de meest waarschijnlijke bestemming.

ACHTERSTALLIGE PREMIE
Intussen is Nainggolan zijn contractontbinding op de Bosuil alleszins bijna rond. Het Laatste Nieuws weet namelijk dat er intussen ook een akkoord werd gevonden omtrent een betwist deel van zijn tekenpremie die hij nog te goed had, waarbij het zou gaan om een stevige som geld van naar verluidt ongeveer één miljoen. Of de voormalige Rode Duivel water bij de wijn besloot te doen is vooralsnog niet bekend.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht verbaast, Antwerp kijkt in JPL’

🚀 FC Olympia Beerschot Wilrijk-fans lezen nu:

Beerschot haalt slag thuis, leegloop bij Lokeren
Beerschot haalt slag thuis, leegloop bij Lokeren
21

Zou u Nainggolan graag nog in België aan het werk zien?

Meest recent

Taravel tevreden na Union SG: waarom RSCA wél hoop koestert

Union SG won met 1-3 van RSC Anderlecht. Maar net als in de heenmatch in het Lotto Park, had Union ...

0
0
'Union SG neemt afscheid: Mac Allister vult de kassa'

Union SG gaat in de zomer weer een resem sterkhouders verliezen. Dat staat nu al vast. Eén ...

28
28
Beerschot haalt slag thuis, leegloop bij Lokeren

Beerschot strijdt nog volop voor promotie en neemt het vanavond op tegen Patro Eisden. De Kielse ...

21
21
Club Brugge heeft plots enorme Ruud Vormer-vibes

Club Brugge is met een 12 op 15 zeer goed bezig in de Play-Offs, al doet Union SG nog altijd beter. ...

169
169
Nood breekt wet: Taravel pakt uit met zeer goede zet

Thorgan Hazard en Anderlecht. Het is een aflopend verhaal. De voormalige Rode Duivel hoopt alsnog in ...

96
96
Blessure Karetsas: KRC Genk komt met officieel verdict

KRC Genk had altijd moeten winnen van Standard. Het werd 1-1, maar de Limburgers misten tal van ...

38
38
'Sardella krijgt stevige schorsing na rode kaart'

De Brusselse derby tussen Anderlecht en Union leverde zondagavond heel wat voer voor discussie op. ...

223
223
'Charleroi mag dromen van Engelse miljoenen'

Charleroi pakte vorig weekend in Leuven nog eens een overwinning. Daarmee gaven ze toch een beetje ...

10
10
De Busser reageert op interesse van Club Brugge

Het belooft een zeer drukke transferzomer te worden bij Club Brugge, waarin heel wat sterkhouders ...

100
100
'Persoonlijk akkoord: Club vangt 40 miljoen euro'

De komende weken gaat bij Club Brugge alle aandacht nog naar de titelstrijd, maar daarna zal er ...

459
459
'Imposant lijstje topclubs ziet Godts wondergoal maken'

De naam van Mika Godts ging de voorbije dagen weer gretig over de tongen. Dat had alles te maken met ...

57
57
'Genk krijgt uitsluitsel over blessure Karetsas'

KRC Genk liep vorig weekend alweer tegen een domper aan. Het kon ook zijn derde thuiswedstrijd in de ...

75
75
'Club plant pikante verrassing met Anderlecht-product'

Het is nog wachten op witte rook bij Club Brugge, maar achter de schermen zijn ze bij Blauw-Zwart al ...

235
235
Union vs Club: Gillet ziet één team in het voordeel

Halfweg de Champions' Play-Off is de titelstrijd nog steeds razend spannend. Union en Club Brugge ...

226
226
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe knaltransfer PSG, smaakmaker wil weg bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

205
205
Degryse velt oordeel over Sardella: harde woorden

RSC Anderlecht ging in eigen huis met 1-3 onderuit tegen Union SG. Paars-Wit kreeg nog voor rust een ...

170
170
Sam Kerkhofs verrast iedereen na waanzinnig titelduel

Wat een waanzinnige ontknoping kregen we gisterennamiddag in Eerste Nationale. Op het derde niveau ...

139
139
Boersma maakt KV Mechelen af na STVV: "Nooit meer!"

KV Mechelen kreeg al twee weken op rij een pandoering. Eerst ging het tegen Club Brugge met de ...

186
186
Club Brugge houdt hart vast: belangrijke update Mignolet

Simon Mignolet heeft aangekondigd aan het einde van het seizoen te zullen stoppen met voetballen. De ...

296
296
Vandenbempt looft titelkandidaat: "Onverstoord!"

De titelstrijd in de Jupiler Pro League blijft ongemeen spannend. Union SG en Club Brugge blijven ...

290
290
STVV droomt nog meer: blijft sterkhouder toch?

STVV is de mooist voetballende ploeg van België. Een team dat oververdiend op een derde plaats ...

84
84
Ophef rond Van Gucht krijgt opvallend nieuw hoofdstuk

Ruben Van Gucht ligt al een tijd onder een vergrootglas. De VRT stem en wielercommentator haalt niet ...

46
46
Standard ruikt bloed: KRC Genk krijgt fikse waarschuwing

Standard pakte een belangrijk punt op het veld van KRC Genk. Een heerlijke vrije trap van Casper ...

194
194
Anderlecht-fans verrassen: nieuwe coach niet op lijst

RSC Anderlecht moet nog énorm hard werken om een Europees ticket te bemachtigen. De vierde ...

471
471
Pikante titeluitspraak Verschaeren: "Zij overklassen Union"

RSC Anderlecht verloor met 1-3 van Union SG. Alweer een nederlaag in de Brusselse derby. Paars-Wit ...

369
369

Meer sportnieuws