'Nainggolan mag eerste bestemming alvast schrappen'

door
'Nainggolan mag eerste bestemming alvast schrappen'

Na een stormachtig huwelijk zijn Radja Nainggolan en Antwerp definitief uit elkaar. Intussen wordt dan ook al volop gespeculeerd over wat de toekomst nog zal brengen voor de 34-jarige middenvelder, die nu vrij is om elders zijn kribbel te zetten. Twee opties mogen naar verluidt alvast worden geschrapt.


De kans dat hij straks ergens anders in de Jupiler Pro League, of zelfs in de tweede divisie bij Beerschot, aan de slag gaat is volgens Het Nieuwsblad om te beginnen uiterst klein. Slechts een beperkt aantal ploegen in ons land kunnen Nainggolan, die zelf evenmin happig lijkt om in België te blijven, zijn peperduur salaris tenslotte betalen. Zij die daartoe in staat zijn vertonen volgens de krant bovendien weinig interesse.

Net als een pensioen lijkt voorts ook een avontuur in de woestijn nagenoeg uitgesloten. Ondanks zijn bezoek aan het WK in Qatar staat Nainggolan nog volgens Het Nieuwsblad niet meteen te springen om zijn loopbaan daar te beëindigen. Eerder liet zijn entourage reeds verstaan dat Il Ninja dan meer oren heeft naar een overstap richting de MLS, samen met Italië momenteel de meest waarschijnlijke bestemming.

ACHTERSTALLIGE PREMIE
Intussen is Nainggolan zijn contractontbinding op de Bosuil alleszins bijna rond. Het Laatste Nieuws weet namelijk dat er intussen ook een akkoord werd gevonden omtrent een betwist deel van zijn tekenpremie die hij nog te goed had, waarbij het zou gaan om een stevige som geld van naar verluidt ongeveer één miljoen. Of de voormalige Rode Duivel water bij de wijn besloot te doen is vooralsnog niet bekend.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Standard en Club kijken in JPL, Anderlecht dubt’

🚀 FC Olympia Beerschot Wilrijk-fans lezen nu:

Beerschot haalt uit: 4 sterkhouders blijven langer
Beerschot haalt uit: 4 sterkhouders blijven langer
43

Zou u Nainggolan graag nog in België aan het werk zien?

Meest recent

Nainggolan pakt uit met opvallend nieuw project

Sinds januari maakt Radja Nainggolan het mooie weer bij Patro Eisden, dat hem kon weglokken bij ...

5
5
'Onthuld: om deze reden speelt De Bruyne niet naast Messi'

Kevin De Bruyne vertoeft momenteel met de Rode Duivels op stage in de Verenigde Staten. Daarmee ...

22
22
'Tottenham verbaast: topcoach stapt meteen in'

Tottenham beleeft een rampzalig seizoen, dat alleen maar van kwaad naar erger lijkt te gaan. Het ...

49
49
'Tedesco wil nu ook Genk beroven'

Nadat hij opzijgeschoven werd als bondscoach van de Rode Duivels, ging Domenico Tedesco dit seizoen ...

125
125
'Straffe wending: Tresoldi alsnog naar WK?'

Bij Club Brugge is Nicolo Tresoldi momenteel 'hot'. De spits scoort de laatste weken aan de lopende ...

123
123
Belgische coach moet ondanks mogelijke promotie opkrassen

Het bestaan van een hoofdtrainer is in de voetbalwereld vaak eenzaam en onzeker. Ze zijn vaak de ...

56
56
Beerschot haalt uit: 4 sterkhouders blijven langer

Beerschot mag nog altijd dromen van de Jupiler Pro League. De Mannekes zijn nog niet uitgeteld voor ...

43
43
Kruis over Rode Duivels? Kandidaat-spits ziet groot nadeel

De Rode Duivels nemen het in de nacht van dinsdag op woensdag op tegen Mexico in hun tweede ...

54
54
Kersvers Rode Duivel krijgt nieuwe bekroning

De Rode Duivels zijn goed begonnen aan hun stage in de Verenigde Staten met een ruime zege tegen het ...

36
36
Klappen voor Snelders: aangevallen door medegedetineerde

Wat jarenlang begon als een vertrouwd gezicht en stem in het Belgische voetbal, eindigt nu in een ...

431
431
'Club Brugge verbaast met nieuwe Zuid-Afrikaanse deal'

Club Brugge zal ongetwijfeld nu al volop achter de schermen werken aan zijn eerste aanwinsten voor ...

245
245
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht verliest talent, monsterdeal Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

147
147
Bounida compleet afgemaakt: “Dan kiest hij voor Marokko”

Rayane Bounida wordt gezien als een groot talent. Al bij RSC Anderlecht werd de middenvelder ...

371
371
Mbappé-ramp bij Real Madrid: België schiet te hulp

Afgelopen week kwam er opvallend nieuws naar buiten. De blessure van Kylian Mbappé kwam ...

43
43
'Garcia verwoest laatste WK-kans voor Duivel in bloedvorm'

De Rode Duivels wonnen met 2-5 van de Verenigde Staten en woensdagnacht wacht Mexico. Bondscoach ...

387
387
Nieuwe wending in soap: Lukaku dropt emotioneel statement

Romelu Lukaku zorgde de voorbije dagen voor de nodige commotie bij SSC Napoli. Tegen de wil van de ...

205
205
Verrassing bij KRC Genk: CEO vertrekt uit Cegeka Arena

KRC Genk opent vrijdagavond zijn campagne in de Europe Play-Offs met een lastige verplaatsing op ...

179
179
'Transferclash: Club en Anderlecht tegenover elkaar'

Komend weekend gaan de Champions' Play-Offs van start met de kraker tussen Club Brugge en RSC ...

320
320
Ervaren Rode Duivel op plaats gezet: "Pure nonchalance"

De Rode Duivels hebben vertrouwen getankt tijdens hun eerste oefenwedstrijd in aanloop naar het WK. ...

200
200
'Deal van 60 miljoen bezorgt Club Brugge zware kater'

Club Brugge was afgelopen zomer nadrukkelijk op zoek naar een nieuwe flankaanvaller. Daarvoor viel ...

499
499
Standard vloekt: zware opdoffer vlak voor Play-Offs

Komend weekend trekken ook de Europe Play-Offs zich op gang in de Jupiler Pro League. Standard staat ...

145
145
Ex-JPL-held verrast met extreme fysieke transformatie

Een transformatie die niemand zag aankomen: Jules Van Cleemput duikt plots opnieuw op, maar niet ...

47
47
Onverwachte Duivel imponeert: "Hij deed het geweldig"

De Rode Duivels hebben zaterdagavond een flinke portie vertrouwen getankt richting het WK. In ...

259
259
JPL hot in Engeland: Seys en De Cat naar zelfde club?

Komend weekend worden de Champions' Play-Offs afgetrapt met enkele mooie affiches. Zo is het nu al ...

476
476
De interland-week op TV: zes WK-tickets en oefenclashes

Komend weekend gaat het beslissende luik van het seizoen in het clubvoetbal van start. Maar eerst ...

52
52

Meer sportnieuws