'Nainggolan mag eerste bestemming alvast schrappen'

454 stemmen
'Nainggolan mag eerste bestemming alvast schrappen'

Na een stormachtig huwelijk zijn Radja Nainggolan en Antwerp definitief uit elkaar. Intussen wordt dan ook al volop gespeculeerd over wat de toekomst nog zal brengen voor de 34-jarige middenvelder, die nu vrij is om elders zijn kribbel te zetten. Twee opties mogen naar verluidt alvast worden geschrapt.


De kans dat hij straks ergens anders in de Jupiler Pro League, of zelfs in de tweede divisie bij Beerschot, aan de slag gaat is volgens Het Nieuwsblad om te beginnen uiterst klein. Slechts een beperkt aantal ploegen in ons land kunnen Nainggolan, die zelf evenmin happig lijkt om in België te blijven, zijn peperduur salaris tenslotte betalen. Zij die daartoe in staat zijn vertonen volgens de krant bovendien weinig interesse.

Net als een pensioen lijkt voorts ook een avontuur in de woestijn nagenoeg uitgesloten. Ondanks zijn bezoek aan het WK in Qatar staat Nainggolan nog volgens Het Nieuwsblad niet meteen te springen om zijn loopbaan daar te beëindigen. Eerder liet zijn entourage reeds verstaan dat Il Ninja dan meer oren heeft naar een overstap richting de MLS, samen met Italië momenteel de meest waarschijnlijke bestemming.

ACHTERSTALLIGE PREMIE
Intussen is Nainggolan zijn contractontbinding op de Bosuil alleszins bijna rond. Het Laatste Nieuws weet namelijk dat er intussen ook een akkoord werd gevonden omtrent een betwist deel van zijn tekenpremie die hij nog te goed had, waarbij het zou gaan om een stevige som geld van naar verluidt ongeveer één miljoen. Of de voormalige Rode Duivel water bij de wijn besloot te doen is vooralsnog niet bekend.

LEES OOK: 'PSV neemt beslissing over Antwerp-huurling Babadi'

🚀 FC Olympia Beerschot Wilrijk-fans lezen nu:

Nieuwe wending bij Pro League: zitje voor Bouchez?
Nieuwe wending bij Pro League: zitje voor Bouchez?
20

Zou u Nainggolan graag nog in België aan het werk zien?

Meest recent

Nieuwe wending bij Pro League: zitje voor Bouchez?

Tijdens de debatten omtrent het competitieformat wierp George-Louis Bouchez zich op als een van de ...

19
19
Coorevits verrast met uitspraak over periode na Deschacht

Annelien Coorevits blikt openhartig terug op haar periode bij ‘Temptation Island’ en de ...

97
97
Anderlecht speelt met vuur: pleidooi Cvetkovic onthuld

Jérémy Taravel deed afgelopen weekend zijn stinkende best om het te ontkennen, maar ...

67
67
'Leegloop bij Club NXT: vijf toptalenten richting exit'

Als een donderslag bij heldere hemel vernam Club Brugge dat Club NXT alsnog degradeert uit de ...

224
224
Groot nieuws rond Sporting Hasselt: "Kleine jongens..."

Sporting Hasselt staat voor de belangrijkste weken uit zijn recente geschiedenis. De Limburgse club ...

219
219
Na Geraerts nog een Belgische coach op de wip?

Voor Karel Geraerts gaat het niet echt goed na zijn vertrek bij Union SG. Schalke 04 werd een flop ...

86
86
Union SG baalt: smaakmaker na één jaar wellicht weg

Bij Union SG zullen ze ook komende zomer tal van spelers de club verlaten. Eén van de ...

54
54
Garcia kraait victorie: Fernandez-Pardo kiest voor België

Vincent Mannaert heeft na enkele dossiers waarin hij het onderspit moest delven eindelijk nog eens ...

292
292
Van Himst sprak met Sibierski: transferplannen op tafel

Paul Van Himst is een ware clublegende van RSC Anderlecht. De voormalige topspeler sprak deze week ...

331
331
Antwerp komt met bijzonder goed nieuws

Bij Royal Antwerp FC hopen ze nog altijd nieuwe investeerders te vinden om zo in de zomer toch meer ...

223
223
'Matthäus verklapt wie Kompany écht wil halen'

Vincent Kompany kan mits een zege in de bekerfinale de Duitse treble winnen. Voeg daarbij de halve ...

171
171
Joos schrikt van Club Brugge: “Ook tegen Union verrassing?"

Club Brugge won afgelopen speeldag overtuigend van Sint-Truiden VV, maar Filip Joos vond de tactiek ...

342
342
KAA Gent komt met verschroeiend statement na Anderlecht

De clash tussen KAA Gent en RSC Anderlecht blijft nog nazinderen. Er waren heel wat opstootjes, een ...

277
277
‘Amuzu incasseert mokerslag: WK-drama door Gremio’

Francis Amuzu speelde in het verleden bij RSC Anderlecht, maar hij maakt nu het mooie weer bij het ...

85
85
Plottwist bij Club Brugge: flop duikt op bij WK-favoriet

De voorbije mercato's waren overwegend een succes bij Club Brugge, maar af en toe slaat men ook in ...

294
294
Taravel keert kar: sterkhouder Anderlecht buitenspel

Op de manier waarop valt wel het een en ander aan te merken, maar RSC Anderlecht trok tegen AA Gent ...

305
305
TRANSFERUURTJE: Grote kuis in JPL, Courtois weg bij Real?

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

522
522
'Vlaanderen schrikt van inkomen Ruben Van Gucht'

Ruben Van Gucht is al lang niet meer alleen de man van de koers en de sportverslaggeving. De ...

376
376
'AA Gent ziet droomtransfer definitief ontploffen'

Voor het tweede jaar op rij vertolkt AA Gent een bijrol in de play-offs. Komende zomer is er dan ook ...

286
286
'Antwerp dumpt meubelstuk en shopt bij concurrent'

Na de recente nul op zes mag Antwerp allicht opnieuw fluiten naar een Europees ticket. Sinds de ...

504
504
Garcia krijgt sollicitatie: "Mee naar het WK? Fantastisch!"

Rudi Garcia maakt vrijdag zijn WK-selectie bekend. Bij de Rode Duivels zijn er een aantal ...

161
161
'Buffel op zucht van geweldige nieuwe uitdaging'

Het is al een tijdje stil rondom Thomas Buffel. De voormalige Rode Duivel werkt aan zijn ...

65
65
Joos dropt gigantisch transferbedrag voor Genk

Konstantinos Karetsas gaat KRC Genk komende zomer verlaten. De Griekse aanvallende middenvelder ...

309
309
Coosemans hard aangepakt: "Supporters pikken dit ook niet"

Colin Coosemans heeft de gemoederen in de voorbije dagen doen oplaaien. Zo kreeg de aanvoerder van ...

289
289
'De Ketelaere naar Bayern: cruciale voorwaarde gelekt'

Het seizoen in het clubvoetbal zit er bijna op en dus gaat de transferperiode weldra weer van start. ...

656
656

Meer sportnieuws