'Nainggolan mag eerste bestemming alvast schrappen'

door
'Nainggolan mag eerste bestemming alvast schrappen'

Na een stormachtig huwelijk zijn Radja Nainggolan en Antwerp definitief uit elkaar. Intussen wordt dan ook al volop gespeculeerd over wat de toekomst nog zal brengen voor de 34-jarige middenvelder, die nu vrij is om elders zijn kribbel te zetten. Twee opties mogen naar verluidt alvast worden geschrapt.


De kans dat hij straks ergens anders in de Jupiler Pro League, of zelfs in de tweede divisie bij Beerschot, aan de slag gaat is volgens Het Nieuwsblad om te beginnen uiterst klein. Slechts een beperkt aantal ploegen in ons land kunnen Nainggolan, die zelf evenmin happig lijkt om in België te blijven, zijn peperduur salaris tenslotte betalen. Zij die daartoe in staat zijn vertonen volgens de krant bovendien weinig interesse.

Net als een pensioen lijkt voorts ook een avontuur in de woestijn nagenoeg uitgesloten. Ondanks zijn bezoek aan het WK in Qatar staat Nainggolan nog volgens Het Nieuwsblad niet meteen te springen om zijn loopbaan daar te beëindigen. Eerder liet zijn entourage reeds verstaan dat Il Ninja dan meer oren heeft naar een overstap richting de MLS, samen met Italië momenteel de meest waarschijnlijke bestemming.

ACHTERSTALLIGE PREMIE
Intussen is Nainggolan zijn contractontbinding op de Bosuil alleszins bijna rond. Het Laatste Nieuws weet namelijk dat er intussen ook een akkoord werd gevonden omtrent een betwist deel van zijn tekenpremie die hij nog te goed had, waarbij het zou gaan om een stevige som geld van naar verluidt ongeveer één miljoen. Of de voormalige Rode Duivel water bij de wijn besloot te doen is vooralsnog niet bekend.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en Antwerp in actie, record Club’

Zou u Nainggolan graag nog in België aan het werk zien?

Meest recent

Zulte Waregem zet Vandenbroeck buiten: nieuwe details bekend

Met nog amper twee speeldagen te gaan in de reguliere competitie, werd alsnog een trainerswissel ...

35
35
'City dumpt weer grote naam: transferklapper Bernardo'

Manchester City liet de voorbije mercato's verschillende vaste waarden vertrekken. En dat lot dreigt ...

37
37
Rechtstreeks naar UCL? Waarom Club voor deze Europese ploeg supportert

Club Brugge wil ook komend seizoen weer aantreden in de Champions League. Daarvoor moet het beslag ...

118
118
JPL-uitblinker genoemd: "Zet hem bij KRC Genk ..."

KRC Genk dreigt dan toch naast de Champions' Play-Offs te grijpen. De Limburgers vielen afgelopen ...

128
128
Hevige discussie laait op: De Cat mee met Duivels naar WK?

Nathan De Cat pakte afgelopen weekend opnieuw uit met een vijf sterren-prestatie namens RSC ...

221
221
'Zomer-exit Tresoldi: Club Brugge hakt knoop door'

Club Brugge haalde vorige zomer een aantal mooie aanwinsten in huis, maar een aantal daarvan dreigt ...

205
205
Anderlecht ziet Taravel-dossier plots ontploffen

Anderlecht ziet het Taravel-dossier plots volledig kantelen. Wat begon als een tijdelijke oplossing, ...

221
221
Druk stijgt bij Union: Burgess echt op weg naar uitgang?

Union SG boekte afgelopen weekend een belangrijke thuiszege tegen KRC Genk. Bij de koploper behoorde ...

128
128
Toekomst De Bruyne onder druk: Napoli-insider geeft update

Kevin De Bruyne heeft vrijdagavond zijn rentree gemaakt bij SSC Napoli na maanden van blessureleed. ...

109
109
'Anderlecht kiest voor Taravel: meer details bekend'

De kogel is door de kerk: Jérémy Taravel blijft aan als trainer van RSC Anderlecht. ...

185
185
'Knaltransfer bij Club Brugge: top 15 van de wereld'

Club Brugge gaat alweer een lucratieve zomer tegemoet. Terwijl sterkhouders zoals Joel Ordonez, ...

526
526
Vanhaezebrouck verrast: uitblinkers weg bij Anderlecht?

RSC Anderlecht wist zondag nog eens zijn voet naast Club Brugge te zetten. Met dank vooral aan ...

274
274
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 29 bekend

Nu de reguliere competitie afstevent op zijn finale ontknoping kan ook de arbitrage zich geen fouten ...

100
100
Alderweireld's emotionele boodschap: "Het moet stoppen!"

Voormalig Rode Duivel Toby Alderweireld laat opnieuw van zich horen, maar deze keer niet op het ...

90
90
'Club schrikt zich rot: bliksemvertrek Tresoldi plots concreet'

Club Brugge dreigt na het seizoen verschillende steunpilaren kwijt te spelen. Zo komen jongens als ...

268
268
Maand na ontslag Hasi: drie grootste winnaars onder Taravel

Tenzij er geen oplossing wordt gevonden voor zijn gebrek aan een Pro License-diploma, zal RSC ...

264
264
'Wending in WK-selectie: Duivel doet Garcia plots twijfelen'

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het voorbereiden van zijn WK-selectie. Op ...

117
117
Nú al favoriet Gouden Schoen? "Dan is winnaar praktisch gekend"

Het nieuwe kalenderjaar is inmiddels al een dikke twee maanden ver. En dus zijn ook al de eerste ...

436
436
Groot probleem bij Club Brugge: Leko moet ingrijpen

Club Brugge heeft zondag opnieuw twee punten moeten toegeven op leider Union SG en bleef op eigen ...

327
327
Gheysens bruskeert: ongeziene ommezwaai bij Antwerp FC

Paul Gheysens duwt Antwerp FC plots richting een nieuwe koers. De beslissing komt niet uit de lucht ...

232
232
Done deal: Anderlecht stelt "Zwitsers zakmes" voor

RSC Anderlecht sleepte zondag een 2-2 gelijkspel uit de brand op het veld van aartsrivaal Club ...

392
392
Lardot evalueert speeldag 28: arbitrage de mist in?

In de laatste rechte lijn richting de play-offs neemt de spanning toe in de Jupiler Pro League. ...

1096
1096
Antwerp-fan Celine Van Ouytsel in shock: "Ze zei ja"

Is er iets groot in de maak in showbizzland? Met de woorden “She said yes” zorgde ...

119
119
'Anderlecht hakt knoop door: witte rook rond Taravel'

Ook in zijn vijfde wedstrijd als interimtrainer van RSC Anderlecht bleef Jérémy ...

218
218
Club Brugge deelt heuglijk nieuws: contract tot 2029

Club Brugge bleef zondag steken op een 2-2 gelijkspel tegen aarstrivaal RSC Anderlecht. In de topper ...

349
349

Meer sportnieuws