'Messi stuurt Barça om duidelijke reden wandelen'

door
'Messi stuurt Barça om duidelijke reden wandelen'

Enkele dagen nadat hij met de wereldtitel eindelijk de enige overblijvende lacune op zijn palmares wegveegde, lijkt ook de toekomst van Lionel Messi stilaan duidelijk te zijn. Volgens verschillende bronnen zou de Argentijn namelijk zijn woord gegeven hebben om zijn contract bij Paris Saint-Germain met minstens één jaar te verlengen. Dat is slecht nieuws voor Inter Miami, dat aan zijn mouw trok, maar ook voor FC Barcelona.


In Camp Nou droomden ze het voorbije anderhalf jaar ook openlijk van een terugkeer van hun icoon, iets waar voorzitter Joan Laporta ook meermaals op alludeerde. Maar die hoop mag nu stilaan opgeborgen worden, want Messi zal dus al 36 zijn wanneer zijn nieuwe contract bij PSG afloopt. Bovendien zijn er nog andere geïnteresseerde partijen en is de financiële situatie van Barça nog steeds niet optimaal.

Maar volgens Relevo is de voornaamste reden waarom Messi wellicht niet meer terugkeert in Camp Nou de aanwezigheid van de eerder genoemde Laporta. Messi zou nog steeds zeer teleurgesteld zijn in de manier waarop hij in de zomer van 2021 Barça moest verlaten, nadat de club geen geld vond om zijn aflopende contract te verlengen.

GEBRUIKT
Dat Laporta daarna ook nooit meer contact opnam met Messi, heeft er ook voor gezorgd dat de wonden van die exit nooit geheeld zijn. Messi voelde dat Laporta hem enkel gebruikte als wapen om tot voorzitter verkozen te raken en die indruk is er zeker niet minder op geworden. De gedroomde reünie lijkt zo stilaan een droom te zullen blijven.

POLL: Zal Messi ooit nog terugkeren bij Barça?

Meest recent

Simic slaat op tafel bij Anderlecht: droombestemming genoemd

RSC Anderlecht en Oliver Renard staan voor een drukke transferzomer. De club zal weer een nieuwe ...

50
50
Wilmots roept meteen erg straffe taal bij Standard Luik

Standard Luik pakte uit met een verrassing van formaat: Marc Wilmots werd plots aangesteld als de ...

101
101
‘Cercle Brugge hakt knoop door over Jimmy De Wulf’

Cercle Brugge verraste vriend en vijand door Bernd Storck weg te kapen bij KV Kortrijk. De Duitser ...

75
75
‘Zéér onverwachte ommekeer: monsterbod op Tielemans'

Youri Tielemans is dit seizoen dé patron bij Aston Villa. De middenvelder miste amper ...

80
80
‘Grote zorgen Anderlecht: Renard stipt transferprioriteit aan’

RSC Anderlecht is al volop bezig met volgend seizoen. Er valt in de Champions Play-Offs niets meer ...

174
174
'Clásico-bom bij Real Madrid: sterspeler forceert vertrek'

Het Spaanse MARCA dropte een bom bij Real Madrid. Volgens de krant heeft Rodrygo geweigerd om in de ...

73
73
Géén Napoli? 'Verrassende club wil De Bruyne kapen'

Kevin De Bruyne werd de afgelopen dagen nadrukkelijk in verband gebracht met Napoli. De ploeg van ...

423
423
Anderlecht vloekt nog stééds op Mazzu: dit is waarom

RSC Anderlecht ging afgelopen speeldag onderuit tegen Union SG. De Brusselse rivaal was al vaak de ...

289
289
Antwerp trommelt álle legendes op voor begrafenis

Royal Antwerp FC is begonnen aan de afbraak van de iconische Tribune 2 van de Bosuil. Op de ...

81
81
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht stunt in JPL, kassa Club Brugge’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

536
536
Straffe wending Romelu Lukaku? “Kompany-rol bij Anderlecht”

De toekomstige terugkeer van Romelu Lukaku naar RSC Anderlecht blijft de gemoederen bezighouden. De ...

550
550
Union SG hoort cruciaal nieuws over peperduur nieuw stadion

RSC Anderlecht kwam plots op de proppen met plannen om een nieuw stadion te bouwen, maar rivaal ...

268
268
‘Standard vreest: Ivan Leko krijgt plots topaanbieding’

Ivan Leko had dit seizoen een duidelijk plan voor ogen bij Standard Luik, maar uiteindelijk zullen ...

170
170
JPL of CPL? Radja Nainggolan bereikt overeenkomst

Radja Nainggolan liet zich een paar dagen geleden nog uit over zijn toekomst bij Lokeren-Temse. De ...

254
254
Hoofdpijn Anderlecht: 'Toptransfer Stroeykens in de maak'

Mario Stroeykens was dit seizoen één van de sterkhouders van RSC Anderlecht, maar de ...

395
395
Verrassing van formaat: Standard pakt uit met Marc Wilmots

Standard Luik heeft stevig uitgepakt. De Rouches maakten op de officiële kanalen de komst van ...

355
355
'Club Brugge zorgt voor transferwending met Vetlesen'

Club Brugge blijf leider Union SG onder zware druk zetten en won zondagavond ook de belangrijke ...

732
732
Genk bevestigt: twee 'fantastische' transfers in aantocht

KRC Genk is definitief uit de titelrace geslagen, maar de Limburgers mochten maandag een mooie ...

712
712
Anderlecht-titularis zorgt voor irritatie: "Patsergedrag"

RSC Anderlecht is van plan om komende zomer met de grove borstel door de spelerskern te gaan. ...

415
415
'Wending compleet: trainersdossier KVM nadert ontknoping'

KV Mechelen greep afgelopen weekend definitief naast de eindzege in de Europe Play-Offs. En dus kan ...

232
232

Meer sportnieuws