'Details megadeal Ronaldo bekend'

2249 stemmen
'Details megadeal Ronaldo bekend'

Het heeft er alle schijn van dat Cristiano Ronaldo snel zijn nieuwe club beet zal hebben, al zal het niet meteen de uitdaging zijn waar de 37-jarige Portugees van gedroomd had. De voorbije maanden deed hij er alles aan om nog in de Champions League te spelen, maar uiteindelijk bleek geen enkele Europese club geïnteresseerd. Daardoor lijkt uiteindelijk toch te zwichten voor de miljoenen uit Saudi-Arabië.


Woensdagavond verschenen zelfs berichten Ronaldo al geland zou zijn in Riyadh om tot een akkoord te komen met Al-Nassr, de club die ook vorige zomer al met een bijzonder lucratief aanbod zwaaide. Ronaldo zou bij de leider in de Saudische competitie maar liefst 200 miljoen euro per jaar kunnen gaan verdienen en MARCA beweert nu dat dat bedrag inderdaad op tafel zou liggen.

De Spaanse krant komt ook met enkele andere opmerkelijke details over de nakende overeenkomst. Zo zou Ronaldo zich tot maar liefst 2030 aan Al-Nassr gaan verbinden. De aanvaller zou voor twee jaar tekenen als speler, waarna hij als ambassadeur van de club aan de slag zou gaan. In die functie moet Ronaldo onder meer helpen om het WK 2030 naar Saudi-Arabië te halen. Het land wil dat toernooi samen met Egypte en Griekenland gaan organiseren.

WITTE ROOK
De verwachting is dat de transfer van Ronaldo snel aangekondigd zou kunnen worden. Het akkoord zou in de komende uren zelfs al beklonken kunnen worden. Bij Al-Nassr voelen ze zich alvast zeker van hun stuk. De club zou al werk maken van de verkoop van twee of drie spelers om ervoor te zorgen dat de boekhouding ook na de komst van Ronaldo op orde blijft.

LEES OOK: Lukaku vreest Senegal: zes pionnen springen eruit

Mooie deal voor Ronaldo?

Meest recent

Nederlanders gaan los op incident Tielemans/Trossard

Youri Tielemans en Leandro Trossard speelden dinsdag een cruciale rol in de overgetelijke comeback ...

109
109
'Club trekt bleek weg: groots keepersplan op instorten'

Club Brugge had gehoopt om tegen de eerste trainingen een nieuwe doelman beet te hebben. Dat plan ...

159
159
Transferhonger Union niet te stillen: WK-ganger naar Dudenpark

Union SG toont zich bijzonder actief op de zomermercato. Donderdag werd alweer de zesde ...

38
38
Anderlecht en Meunier: pijnlijke waarheid komt boven

Thomas Meunier lijkt op papier een droomoplossing voor Anderlecht. Transfervrij, Belg, ervaren en ...

283
283
'Club Brugge schrikt op: Tresoldi rond met twee ploegen'

Club Brugge wil Nicolo Tresoldi tijdens de huidige zomermercato aan boord houden. Maar dat wordt ...

331
331
'Transferwaanzin Tottenham: clubrecord sneuvelt twee maal'

Tottenham Hotspur kon afgelopen seizoen slechts op het nippertje de degradatie uit de Premier League ...

212
212
Premier League davert: City verpulvert Brits transferrecord

Na tien gouden jaren onder Pep Guardiola, wil Manchester City komend seizoen een nieuwe ...

35
35
Brusselmans vreest hommeles bij Duivels: "Zij zijn pissig"

Maandagnacht strijden de Rode Duivels met de Verenigde Staten om een plek in de kwartfinales van het ...

160
160
Garcia moet fors ingrijpen: Vanaken en De Ketelaere gedumpt?

De Rode Duivels staan in de 1/8ste finales van het WK 2026 na een onwaarschijnlijke thriller tegen ...

393
393
Garcia slaat voetbalwereld met verstomming: "Gekker, gek, gekst"

Na een onwaarschijnlijke comeback heeft België zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales ...

251
251
'Anderlecht komt te laat: De Cat bereikt voorakkoord'

Na de komst van Giulian Biancone heeft RSC Anderlecht met Léo Pétrot nu al twee ...

580
580
KRC Genk pakt uit: kampioenenmaker viert terugkeer

Voorlopig is Jeppe Erenbjerg nog altijd de enige nieuwkomer bij KRC Genk, dat wel nog op zoek is ...

168
168
Garcia op glad ijs: racismerelletje rond Rode Duivels

Het heeft bloed, zweet en tranen gekost, maar de Rode Duivels zitten in de achtste finale van het ...

219
219
'Club Brugge gaat vol voor winger: bod van 5 miljoen'

Nog geen maand na het veroveren van de titel hervatte Club Brugge maandag de trainingen. Voorlopig ...

485
485
Ruben Van Gucht krijgt zware klappen: "Heel zielig ventje!"

Ruben Van Gucht ligt andermaal (zwaar) onder vuur. De journalist, ondertussen actief voor drie ...

372
372
'Vandenhaute wil Antwerp: akkoord met Gheysens op til'

Van een bommetje gesproken. Eerder deze week geraakte bekend dat niemand minder dan Wouter ...

627
627
Kranten maken sterspeler Rode Duivels met grond gelijk

Na een thriller van jewelste wisten de Rode Duivels zich alsnog te kwalificeren voor de achtste ...

575
575
Filip Joos ontploft hélémaal bij 'Mirakel van Seattle'

Kan een scenario nog knotsgekker geschreven worden? De Rode Duivels zwalpten gisteren ongeveer 85 ...

218
218
'Club schrikt zich hoedje: Arsenal kaapt droomtransfer'

Bij Club Brugge wachten ze nog altijd op hun eerste aanwinst van de zomer. De landskampioen is ...

663
663
PSV-watcher brengt belangrijke De Cat-update

Het blijft een groot vraagteken of Anderlecht volgend seizoen nog op Nathan De Cat zal kunnen ...

175
175
Slechte keuzes van Garcia? Proto reageert met grote lof

De Rode Duivels hebben tegen Senegal één van hun meest iconische WK-wedstrijden ooit ...

236
236
'Club vreest voor Tresoldi: volgende topclub meldt zich'

Club Brugge zal deze zomer weer de nodige smaakmakers verliezen. Na een sterk seizoen waarin ze de ...

245
245
KV Mechelen strikt nu ook talent van Club Brugge

KV Mechelen maakte vorig seizoen indruk door met een jong en veelal Belgisch elftal de zesde plaats ...

137
137
'Oplapwerk en enorm dilemma voor Garcia met Duivels-ster'

De confrontatie met Senegal werd woensdagavond een thriller voor de Rode Duivels. Die leverde ...

255
255
Anderlecht verrast compleet met tweede aanwinst

Anderlecht staat voor een zeer drukke transferzomer, want de kern moet grondig vernieuwd worden. ...

591
591

Meer sportnieuws