'Details megadeal Ronaldo bekend'

door
'Details megadeal Ronaldo bekend'

Het heeft er alle schijn van dat Cristiano Ronaldo snel zijn nieuwe club beet zal hebben, al zal het niet meteen de uitdaging zijn waar de 37-jarige Portugees van gedroomd had. De voorbije maanden deed hij er alles aan om nog in de Champions League te spelen, maar uiteindelijk bleek geen enkele Europese club geïnteresseerd. Daardoor lijkt uiteindelijk toch te zwichten voor de miljoenen uit Saudi-Arabië.


Woensdagavond verschenen zelfs berichten Ronaldo al geland zou zijn in Riyadh om tot een akkoord te komen met Al-Nassr, de club die ook vorige zomer al met een bijzonder lucratief aanbod zwaaide. Ronaldo zou bij de leider in de Saudische competitie maar liefst 200 miljoen euro per jaar kunnen gaan verdienen en MARCA beweert nu dat dat bedrag inderdaad op tafel zou liggen.

De Spaanse krant komt ook met enkele andere opmerkelijke details over de nakende overeenkomst. Zo zou Ronaldo zich tot maar liefst 2030 aan Al-Nassr gaan verbinden. De aanvaller zou voor twee jaar tekenen als speler, waarna hij als ambassadeur van de club aan de slag zou gaan. In die functie moet Ronaldo onder meer helpen om het WK 2030 naar Saudi-Arabië te halen. Het land wil dat toernooi samen met Egypte en Griekenland gaan organiseren.

WITTE ROOK
De verwachting is dat de transfer van Ronaldo snel aangekondigd zou kunnen worden. Het akkoord zou in de komende uren zelfs al beklonken kunnen worden. Bij Al-Nassr voelen ze zich alvast zeker van hun stuk. De club zou al werk maken van de verkoop van twee of drie spelers om ervoor te zorgen dat de boekhouding ook na de komst van Ronaldo op orde blijft.

Mooie deal voor Ronaldo?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

73
73
'Genk trekt kaart jeugd: verlanglijst De Condé lekt uit'

Of het nog een Europees ticket kan bemachtigen valt voorlopig af te wachten, maar dat KRC Genk ...

2
2
Anderlecht-fans spuwen gal: bestuur in het verweer

Daags na de officiële voorstelling van Antoine Sibierski als technisch directeur zit het er ...

52
52
'Frisse wind bij Club Brugge: unieke kans toptalent'

Om de zopas veroverde leidersplaats te verdedigen rekent Club Brugge zaterdag tegen STVV mogelijk op ...

180
180
Bondsparket maakt opvallende sanctie Burgess bekend

Voor het eerst in deze play-offs is Union op achtervolgen aangewezen, want afgelopen weekend nam ...

386
386
Jean-Marie Pfaff stinkend rijk? Absurde jackpot wacht

Jean-Marie Pfaff staat mogelijk voor de transfer van zijn leven. Niet op een voetbalveld dit keer, ...

359
359
'Grote kuis in Genk: volledig elftal richting exit'

KRC Genk dreigt nog naast een Europees ticket te grijpen, maar zelfs mits een goede afloop hebben de ...

222
222
'Club Brugge hakt knoop door over opvolger Mignolet'

Of hij zaterdag zijn wederoptreden kan vieren tegen STVV valt nog af te wachten, maar Simon Mignolet ...

330
330
Julie Vanloo na immense shock: Club Brugge als reddingsboei

De klap kwam hard aan voor Julie Vanloo. Enkele dagen voor de start van het nieuwe WNBA-seizoen werd ...

639
639
'Strijd Karetsas is los: gesprekken met eerste club'

Voor KRC Genk is het op sportief vlak een ontgoochelend seizoen, maar toch lijkt de kassa in de ...

117
117
Club houdt toptalent uit handen van buitenlandse clubs

Club Brugge lijkt alweer voor een hete transferzomer te staan. Het zal opnieuw af te rekenen krijgen ...

122
122
Verrassende transferzet STVV: "Cultuurbewaker in kleedkamer"

STVV beleeft één van de mooiste seizoenen uit haar geschiedenis en is nu al zeker van ...

45
45
Amerikaanse club: "We waren zeer dicht bij komst De Bruyne"

In de Verenigde Staten zullen ze in juni kunnen genieten van Kevin De Bruyne, want de ervaren ...

25
25
'Tottenham gaat all-in voor kandidaat-Rode Duivel'

Tottenham leek af te stevenen op een schokkende degradatie uit de Premier League, maar na een zes op ...

44
44
AA Gent liep op pijnlijke wijze recordtransfer mis

AA Gent wist de laatste jaren heel wat lucratieve uitgaande transfers te doen, maar dat bleek in het ...

64
64
'D-Day nadert: 6 dilemma's voor Garcia'

Er zal de komende dagen nog druk gespeculeerd worden over hoe de selectie van de Rode Duivels op het ...

151
151
'Standard ziet belangrijke pion na één jaar al vertrekken'

Standard mag nog altijd dromen van een Europees ticket, want op vier speeldagen van het einde prijkt ...

105
105
'Club en Anderlecht kennen prijskaartje voor JPL-sensatie'

De eindsprint wordt stilaan ingezet in de Jupiler Pro League, waarna de Belgische clubs hun pijlen ...

334
334
TRANSFERUURTJE: 'Taak voor Sibierski, weer transfer Lang'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

134
134
Club-target legt knaltransfer op tafel: “Dat is de droom”

Club Brugge is door het nakende pensioen van Simon Mignolet op zoek naar een nieuwe doelman. ...

238
238
Beerschot haalt slag thuis met coach Messoudi

Beerschot moet in eigen huis een 3-1 nederlaag tegen Lommel moeten proberen weg te werken. De ...

40
40
Kompany vol ongeloof: ook Vertonghen haalt zwaar uit

Bayern München is uitgeschakeld in de Champions League. De treble is van de baan voor Vincent ...

244
244
La Louvière droomt van dubbele transferstunt

La Louvière wist in zijn eerste seizoen in de Jupiler Pro League meteen het behoud af te ...

66
66
Dubbele opsteker Union voor titelstrijd en bekerfinale

Drie weken geleden leek Union nog vrije baan te hebben naar een nieuwe titel, maar intussen ziet de ...

214
214
AA Gent pakt uit: Kums keert terug, ook Kindermans komt

AA Gent hoopt in de komende weken nog een Europees ticket uit de brand te slepen, maar daarvoor ...

218
218
'Rigaux berooft Club meteen van transferdoelwit'

De voorbereiding op de zomemercato dreigt bij Club Brugge stevig verstoord te worden. Deze week ...

339
339

Meer sportnieuws