'Details megadeal Ronaldo bekend'

2249
'Details megadeal Ronaldo bekend'

Het heeft er alle schijn van dat Cristiano Ronaldo snel zijn nieuwe club beet zal hebben, al zal het niet meteen de uitdaging zijn waar de 37-jarige Portugees van gedroomd had. De voorbije maanden deed hij er alles aan om nog in de Champions League te spelen, maar uiteindelijk bleek geen enkele Europese club geïnteresseerd. Daardoor lijkt uiteindelijk toch te zwichten voor de miljoenen uit Saudi-Arabië.


Woensdagavond verschenen zelfs berichten Ronaldo al geland zou zijn in Riyadh om tot een akkoord te komen met Al-Nassr, de club die ook vorige zomer al met een bijzonder lucratief aanbod zwaaide. Ronaldo zou bij de leider in de Saudische competitie maar liefst 200 miljoen euro per jaar kunnen gaan verdienen en MARCA beweert nu dat dat bedrag inderdaad op tafel zou liggen.

De Spaanse krant komt ook met enkele andere opmerkelijke details over de nakende overeenkomst. Zo zou Ronaldo zich tot maar liefst 2030 aan Al-Nassr gaan verbinden. De aanvaller zou voor twee jaar tekenen als speler, waarna hij als ambassadeur van de club aan de slag zou gaan. In die functie moet Ronaldo onder meer helpen om het WK 2030 naar Saudi-Arabië te halen. Het land wil dat toernooi samen met Egypte en Griekenland gaan organiseren.

WITTE ROOK
De verwachting is dat de transfer van Ronaldo snel aangekondigd zou kunnen worden. Het akkoord zou in de komende uren zelfs al beklonken kunnen worden. Bij Al-Nassr voelen ze zich alvast zeker van hun stuk. De club zou al werk maken van de verkoop van twee of drie spelers om ervoor te zorgen dat de boekhouding ook na de komst van Ronaldo op orde blijft.

LEES OOK: Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Mooie deal voor Ronaldo?

Meest recent

Derde ontslag op een week: La Louvière zet Still op straat

De eerste week van november is dodelijk gebleken voor de trainers van de Jupiler Pro League. Nadat ...

47
47
Compper spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Antwerp is er zaterdagavond alweer niet in geslaagd om zijn wedstrijd te winnen, want deze keer ...

74
74
Vlotte zege voor Real, Godts kan stempel niet drukken

Real Madrid heeft zaterdagavond geen kind gehad aan Valencia. Het legde al in de eerste helft de ...

11
11
Cercle wint kelderkraker, Antwerp raakt niet voorbij Lommel

De druk op Marvin Compper zal bij Antwerp nog niet meteen afnemen, want de Great Old kon zaterdag ...

41
41
Charleroi blijft doorstomen én ontdekt nieuw goudhaantje

Charleroi blijft dit seizoen maar verbazen. Het gaat zaterdagnacht zelfs in als co-leider in de ...

25
25
Beerschot doet op de valreep gouden zaak in Virton

Leider Beerschot heeft zaterdagavond op de valreep zijn concurrenten in de Challenger Pro League nog ...

93
93
Straffe reeks OHL: Simons doet forse uitspraak

OH Leuven ging vorige week al op een diefje winnen op Stayen en heeft zaterdagavond alweer een ...

53
53
Vanderbiest wanhoopt niet: "Positief gevoel weg?"

KV Mechelen was de voorbije weken aardig onder stoom gekomen en boekte drie zeges op een rij. Aan ...

21
21
Charaï slaat mea culpa na nieuwe afstraffing Westerlo

Een wedstrijd van Westerlo is nooit vervelend, maar dat is helaas niet altijd in het voordeel van de ...

13
13
Zeperd voor Man City, Theate scoort tegen Keita

In de Premier League lijkt het stilaan crisis bij Manchester City. Na een perfecte start in de ...

15
15
OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

27
27
Club Brugge verlegt grenzen: 3 recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

388
388
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

De druk op Edward Still neemt toe bij RAAL La Louvière. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

79
79
Westerlo met slecht rapport: "Wat moet ik zeggen?"

KVC Westerlo heeft toch een groot probleem. De Kemphanen verloren met 1-5 van Sporting Charleroi en ...

17
17
Penders charmeert bij Chelsea: "Vergelijking met Courtois?"

Mike Penders leek deze zomer even een flinke dreun te moeten verwerken. De jonge Belgische doelman ...

88
88
Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

61
61
Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Een tiental jaar geleden had RSC Anderlecht 'zijn Carlos Forbs': Frank Acheampong. Een spurtbom van ...

157
157
Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Club Brugge neemt het morgen op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart is de grote favoriet voor het ...

292
292
Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Amper twee duels om 16u in de Premier League. Landskampioen hoopte Manchester City onder druk te ...

14
14
Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

In de Jupiler Pro League begonnen KVC Westerlo en Sporting Charleroi om 16u aan hun duel. In de ...

99
99
Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vier matchen op het programma. Zo kwamen Bayern München en ...

33
33
Politiek haalt hakbijl boven: Financieel bloedbad in JPL?

Al heel de week woedt de discussie over de sociale voordelen van topvoetballers. Terwijl de federale ...

333
333
RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

De ene club is de andere niet. Vraag dat maar aan een speler van Union SG. Hij doet het bijzonder ...

155
155
Twee smaakmakers staan op bij Standard: "Nooit getwijfeld"

Standard won met 3-0 van SK Beveren. Een oververdiende en overtuigende zege voor de Rouches. Denis ...

56
56
Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

41
41

Meer sportnieuws