'Details megadeal Ronaldo bekend'

2249 stemmen
'Details megadeal Ronaldo bekend'

Het heeft er alle schijn van dat Cristiano Ronaldo snel zijn nieuwe club beet zal hebben, al zal het niet meteen de uitdaging zijn waar de 37-jarige Portugees van gedroomd had. De voorbije maanden deed hij er alles aan om nog in de Champions League te spelen, maar uiteindelijk bleek geen enkele Europese club geïnteresseerd. Daardoor lijkt uiteindelijk toch te zwichten voor de miljoenen uit Saudi-Arabië.


Woensdagavond verschenen zelfs berichten Ronaldo al geland zou zijn in Riyadh om tot een akkoord te komen met Al-Nassr, de club die ook vorige zomer al met een bijzonder lucratief aanbod zwaaide. Ronaldo zou bij de leider in de Saudische competitie maar liefst 200 miljoen euro per jaar kunnen gaan verdienen en MARCA beweert nu dat dat bedrag inderdaad op tafel zou liggen.

De Spaanse krant komt ook met enkele andere opmerkelijke details over de nakende overeenkomst. Zo zou Ronaldo zich tot maar liefst 2030 aan Al-Nassr gaan verbinden. De aanvaller zou voor twee jaar tekenen als speler, waarna hij als ambassadeur van de club aan de slag zou gaan. In die functie moet Ronaldo onder meer helpen om het WK 2030 naar Saudi-Arabië te halen. Het land wil dat toernooi samen met Egypte en Griekenland gaan organiseren.

WITTE ROOK
De verwachting is dat de transfer van Ronaldo snel aangekondigd zou kunnen worden. Het akkoord zou in de komende uren zelfs al beklonken kunnen worden. Bij Al-Nassr voelen ze zich alvast zeker van hun stuk. De club zou al werk maken van de verkoop van twee of drie spelers om ervoor te zorgen dat de boekhouding ook na de komst van Ronaldo op orde blijft.

LEES OOK: Tranen met tuiten: Ronaldo heeft Saudische titel beet

Mooie deal voor Ronaldo?

Meest recent

TU: 'Trainerscarrousel in JPL, eerste aanwinsten Club/RSCA'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

81
81
Rampscenario voor Genk: halve basisploeg mist barrage

Op de valreep kroonde KRC Genk zich alsnog tot winnaar van de Europe Play-Offs. Straks weten de ...

5
5
Janssen onthult toekomstplannen: "Anderlecht of Brugge?"

Het einde van het seizoen gaat traditiegetrouw weer gepaard met oudgedienden die op emotionele wijze ...

88
88
Kippenvel: Van der Elst schrijft eerbetoon aan Vanaken

Christos Tzolis is de gevierde held bij Club Brugge, maar ook Hans Vanaken zijn aandeel in de ...

33
33
'Code rood voor Sibierski: nieuw toptarget Anderlecht'

RSC Anderlecht hoopt een op z'n zachtst gezegd matig seizoen nog in schoonheid af te sluiten tegen ...

115
115
Verhaeghe dropt hint over exit: Club Brugge te koop?

Club Brugge viert straks de twintigste landstitel in het clubbestaan. De zevende al in de afgelopen ...

224
224
Engeland in shock: Tielemans-bom hangt boven Villa

Tielemans heeft Aston Villa de Europa League bezorgd. Maar daarom kan het nu ook moeilijk worden ...

395
395
Euvrard reageert na zware rellen bij Standard-Charleroi

Standard en Sporting Charleroi hebben voor de zoveelste keer hun eigen imago besmeurd na een Waalse ...

137
137
STVV heeft opvolger Wouter Vrancken bijna beet

Wouter Vrancken verlaat STVV. De Belgische trainer en de club maakten dat officieel bekend. De ...

191
191
Afscheid Janssen en Kerk: "De mooiste jaren bij Antwerp"

Royal Antwerp FC sloot het seizoen af met een zege tegen een zeer matig KVC Westerlo. Voor Vincent ...

154
154
Grote rel dreigt bij Club: “Hij komt hier niet mee weg”

Bart Verhaeghe heeft zijn zin gekregen: Club NXT blijft dan toch in 1B. Maar die redding kan Club ...

767
767
Genk haalt opgelucht adem: jongeling alweer uitblinker

KRC Genk heeft de Europe Play-Offs gewonnen. Ze pakten een 0-2-zege bij OH Leuven en Standard ging ...

188
188
Vierende Kompany stuurt boodschap richting Anderlecht

Vincent Kompany heeft van Bayern München weer een machine gemaakt. De Duitsers wonnen zonder ...

329
329
Defour voorspelt toptransfer bij KRC Genk

Bij KRC Genk gaat komende zomer de kassa weer rinkelen. De Limburgers hebben heel veel jong talent, ...

186
186
Club Brugge wint jackpot: ruim 150 miljoen euro

Club Brugge is de verdiende kampioen. En dat voor de 20ste keer. Het was een cruciale titel voor ...

471
471
Anderlecht opgelucht: trio toont zich voor komend jaar

RSC Anderlecht werd vierde. Na compleet mislukte mercato’s van het vorige beleid was dit het ...

337
337
'Stankovic hakt belangrijke transferknoop door'

Bij Club Brugge zal na het titelfeest de blik snel op de zomermercato gaan. De vraag lijkt op dit ...

534
534
Pijnlijke beelden: Waalse derby ontspoort nog helemaal

De Europe Play-Off eindigde zaterdag voor Standard op pijnlijke wijze. Het gaf de eindwinst nog uit ...

478
478
Ontknoping LaLiga: drama voor Witsel, Getafe Europa in

Zaterdagavond stond in Spanje de ontknoping van het seizoen op het programma. Bovenaan het ...

113
113
Standard faalt: Genk wint alsnog Europe Play-Off

De Europe Play-Off heeft zaterdagavond nog een verrassende ontknoping gekend. Standard begon als ...

224
224
Ferrera kondigt na degradatie meteen ontslag bij Dender aan

Na twee seizoenen is voor FCV Dender zaterdag een einde gekomen aan het avontuur in de Jupiler Pro ...

146
146
Dubbel is een feit: Bayern pakt nu ook de beker

Bayern München sluit het seizoen af met de Duitse dubbel. Na de landstitel heeft het ...

98
98
Kogel door de kerk: Vrancken kondigt vertrek bij STVV aan

STVV heeft dit seizoen de hele Belgische voetbalwereld verbaast. De Kanaries sluiten het seizoen af ...

216
216
Sibierski krijgt transfertip: Anderlecht moet aan de bak

Anderlecht heeft zich donderdagavond al verzekerd van de vierde plaats en bijhorend ticket voor de ...

347
347
'Barça dringt aan: Club legt vraagprijs vast'

Club Brugge maakt zich na het veroveren van de titel op voor een bewogen transferzomer. Heel wat ...

495
495

Meer sportnieuws