'Details megadeal Ronaldo bekend'

door
'Details megadeal Ronaldo bekend'

Het heeft er alle schijn van dat Cristiano Ronaldo snel zijn nieuwe club beet zal hebben, al zal het niet meteen de uitdaging zijn waar de 37-jarige Portugees van gedroomd had. De voorbije maanden deed hij er alles aan om nog in de Champions League te spelen, maar uiteindelijk bleek geen enkele Europese club geïnteresseerd. Daardoor lijkt uiteindelijk toch te zwichten voor de miljoenen uit Saudi-Arabië.


Woensdagavond verschenen zelfs berichten Ronaldo al geland zou zijn in Riyadh om tot een akkoord te komen met Al-Nassr, de club die ook vorige zomer al met een bijzonder lucratief aanbod zwaaide. Ronaldo zou bij de leider in de Saudische competitie maar liefst 200 miljoen euro per jaar kunnen gaan verdienen en MARCA beweert nu dat dat bedrag inderdaad op tafel zou liggen.

De Spaanse krant komt ook met enkele andere opmerkelijke details over de nakende overeenkomst. Zo zou Ronaldo zich tot maar liefst 2030 aan Al-Nassr gaan verbinden. De aanvaller zou voor twee jaar tekenen als speler, waarna hij als ambassadeur van de club aan de slag zou gaan. In die functie moet Ronaldo onder meer helpen om het WK 2030 naar Saudi-Arabië te halen. Het land wil dat toernooi samen met Egypte en Griekenland gaan organiseren.

WITTE ROOK
De verwachting is dat de transfer van Ronaldo snel aangekondigd zou kunnen worden. Het akkoord zou in de komende uren zelfs al beklonken kunnen worden. Bij Al-Nassr voelen ze zich alvast zeker van hun stuk. De club zou al werk maken van de verkoop van twee of drie spelers om ervoor te zorgen dat de boekhouding ook na de komst van Ronaldo op orde blijft.

Mooie deal voor Ronaldo?

Meest recent

Brusselmans laat medialand daveren met grote onthulling

De nasleep van zijn passage in De Slimste Mens ter Wereld blijft Herman Brusselmans achtervolgen. De ...

0
0
AC Milan - Juventus: twee ex-JPL'ers krijgen de volle laag

In de Serie A nemen AC Milan en Juventus het tegen elkaar op. De titel is vliegen voor de twee, maar ...

0
0
Opschudding in Breda: Hoefkens na match naar het ziekenhuis

NAC Breda speelde gisterenavond in eigen huis tegen Ajax. De Amsterdammers waren met 0-2 te sterk na ...

4
4
Meunier zet deur open: JPL-topclub loert

Thomas Meunier is einde contract bij Lille OSC. Daar is de Rode Duivel nog steeds een vaste waarde. ...

92
92
Gedoemd te mislukken: Club twijfelt aan transfer

Club Brugge zit met een probleem dat maar blijft aanslepen. De rechtsachterpositie zorgt al maanden ...

91
91
Guardiola slaat terug: critici likken wonden

Manchester City staat momenteel tweede in de Premier League met een match minder. Als ze die winnen, ...

15
15
Antwerp droomt weer: mooi verhaal krijgt vorm

Royal Antwerp FC mag weer dromen van een Europees ticket. De Great Old won met 2-4 van KVC Westerlo ...

63
63
Klopt KRC Genk in JPL aan voor vervanger El Ouahdi?

De kans is héél groot dat Zakaria El Ouahdi KRC Genk komende zomer gaat verlaten. Er ...

102
102
Na Hazard vreest Anderlecht: volgende vertrek lonkt

Bij RSC Anderlecht vertrekt Thorgan Hazard. Alwéér een ervaren speler weg. Tegen Union ...

224
224
Kompany perplex: Kane neemt besluit met enorme gevolgen

Rond Harry Kane is de voorbije weken opnieuw wat beweging vanuit de markt ontstaan, en dat blijft ...

170
170
'Salah, Casemiro en Neymar samen: competitie verrast'

Mo Salah (Liverpool), Casemiro (Manchester United) en Neymar (Santos) gaan deze zomer wellicht een ...

21
21
Anderlecht draait koers: succesrecept keert terug?

RSC Anderlecht verandert het geweer (alweer) van schouder. De Brusselaars gaan in hun transferbeleid ...

280
280
Charaï baalt: "VAR heeft wedstrijd kapotgemaakt"

Westerlo kreeg zaterdagavond een unieke kans om na het puntenverlies van Genk weer de leiding te ...

66
66
Godts komt met verklaring voor weergaloze goal

Mika Godts zal de komende dagen de wereld rondgaan. De kersverse Rode Duivel scoorde zaterdagavond ...

20
20
Inter-coach komt met grote Stankovic-hint

Bij Club Brugge lijken ze in de zomer alweer de nodige smaakmakers te verliezen. Verschillende ...

174
174
Doku redt City: Guardiola strooit enorme lof

Manchester City staat voor de vierde keer op rij in de finale van de FA Cup, maar daarvoor heeft het ...

60
60
Antwerp leeft op, tienkoppig Westerlo krijgt zware klappen

Antwerp is plots weer springlevend in deze Europe Play-Offs. The Great Old maakte gehakt van een ...

92
92
Straf compliment Hubert: "Doet denken aan Kompany"

Er werd wat meewarig gedaan toen Union in oktober na het plotse vertrek van Sébastien ...

56
56
Goots raadt JPL-smaakmaker aan bij Club Brugge

Voor Club Brugge belooft het alweer een zeer drukke transferzomer te gaan worden. Zowel aan ...

194
194
A la Zlatan: Godts scoort magistraal in vlotte zege Ajax

In de Eredivisie heeft Ajax zich voorlopig weer op de vierde plaats in het klassement genesteld, ...

71
71
Alarm voor Karetsas: Hayen komt met eerste update

KRC Genk is zaterdag weer tegen een domper aangelopen in de Europe Play-Off. Ook de derde ...

387
387
Euvrard eerlijk: "Winnen was overdreven geweest"

Standard is nog steeds in de running in de Europe Play-Off. Het sprokkelde zaterdagavond een puntje ...

61
61
Woeste Mazzu pakt spelers OHL keihard aan

Voor OH Leuven lijkt de Europe Play-Off nu al een maat voor niets te worden. Het blijft achter met ...

45
45
Titelstrijd blijft thriller: Arsenal wipt weer naar leiding

De titelstrijd in de Premier League blijft razend spannend. Manchester City komt dit weekend niet in ...

42
42
Genk laat het liggen: Standard sleept punt uit de brand

Een inefficiënt Racing Genk heeft zich vanavond de kaas van het brood laten eten door Standard. ...

48
48

Meer sportnieuws