TRANSFERUURTJE: 'Messi heeft beslist, één optie voor Ronaldo'

247 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Messi heeft beslist, één optie voor Ronaldo'

De WK-eindronde in Qatar zit er bijna op en dus nadert de winterse mercato met rasse schreden. Heel wat clubs uit binnen- en buitenland zijn dan ook volop bezig met hun transferplannen te ontrollen, terwijl ook de nodige trainerswissels op punt staan. VoetbalNieuws verzamelt al het belangrijkste transfernieuws daarom dagelijks om 12u in het Transferuurtje.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij KRC Genk maakten ze er de voorbije weken geen geheim van dat ze deze winter nog een extra flankaanvaller willen en die zou weleens heel snel in de Cegeka Arena kunnen staan. Genk zou immers dicht bij de komst van Yira Sor staan. In de zomer trokken de Limburgers ook al aan de mouw van de Nigeriaan, maar Slavia Praag wou toen niet meewerken aan een transfer. Nu zullen ze wellicht minder moeten betalen dan de 8 miljoen euro die ze in de zomer nog boden.



Beerschot laat ook al de nodige transferactiviteit noteren. De leider in de Challenger Pro League laat echter vooral spelers vertrekken, want ook Ramiro Vaca zou op weg naar de uitgang zijn. De offensieve middenvelder kon zich nooit helemaal doorzetten en zou nu terugkeren naar zijn thuisland Bolivia, waar hij dicht bij een transfer naar Bolivar zou staan.

Bij Antwerp zullen ze dan weer een nieuwe oplossing moeten zoeken voor Pierre Dwomoh. De 18-jarige middenvelder werd in de zomer verhuurd aan Braga, maar komt daar amper aan de bak en wil en mag alweer vertrekken. Een terugkeer naar de Great Old is geen optie, maar het toptalent zou wel interesse genieten uit België, Nederland en Duitsland.



BUITENLAND

Na het veroveren van de wereldtitel stelt zich de vraag waar de toekomst van Lionel Messi op clubniveau zal liggen. De Argentijnse ster is immers na dit seizoen einde contract bij PSG en heeft verschillende opties, maar hij zou inmiddels zijn keuze gemaakt hebben. Verschillende bronnen bevestigen immers dat Messi toegezegd zou hebben om zijn contract in Parijs gewoon te gaan verlengen.

Ook de volgende club van Cristiano Ronaldo lijkt stilaan bekend te zijn. De Portugees zou immers al aangekomen zijn in Saudi-Arabië om zijn transfer naar Al-Nassr af te ronden. Het is voor de 37-jarige een beetje de keuze van de armoede, want hij zou geen enkele aanbieding van een Europese club ontvangen hebben. Hij werd ook aangeboden bij Eintracht Frankfurt, maar ook daar zagen ze geen brood in een transfer. Enkel het Qatarese Al-Sadd zou de voorbije maanden nog eens gepolst hebben.



Voor Youri Tielemans lonkt dan weer een transfer naar Arsenal, alleen is het de vraag wanneer de Gunners willen toeslaan. Volgens de laatste berichten zouden ze nu toch weer willen wachten tot de zomer, zodat ze geen transfersom moeten betalen voor de Rode Duivel. Alleen neemt Arsenal daarmee wel een risico, want door de regels van de FA kunnen ze pas vanaf mei een voorakkoord met Tielemans sluiten. Buitenlandse clubs mogen dan weer vanaf 1 januari al met de middenvelder rond de tafel zitten, waardoor zij maar liefst vier maanden hebben om onze landgenoot nog weg te snoepen.

Goed dat Messi bijtekent bij PSG?

Meest recent

Vandenbempt stelt zich grote vragen bij aanpak Garcia

België won met 1-5 van Nieuw-Zeeland. Een goede prestatie van de Belgen, maar dat mocht wel ...

12
12
Vanden Borre komt met héél straffe België-uitspraken

België is door naar de volgende ronde, Hugo Broos flikte het ook en heel wat ex-spelers uit de ...

31
31
Eden Hazard verrast iedereen met opvallende WK-zet

Eden Hazard zit nog steeds in de harten van miljoenen Belgische fans. Eén van de absolute ...

16
16
SK Beveren aan zet: coach Bakens geeft stand van zaken

SK Beveren promoveerde op indrukwekkende wijze naar de Jupiler Pro League. De Waaslanderen haalden ...

37
37
'Union SG vangt bot: volgend bod geweigerd'

Union SG was deze zomer al bijzonder actief op de transfermarkt. De bekerwinnaar haalde de voorbije ...

31
31
'Arsenal verrast met Belg als nieuwe topman'

De Belgen beginnen in steeds meer topfuncties in het buitenland te komen. Nils Koppen is op weg naar ...

36
36
Koeman 'vreest' ex-speler van Anderlecht en KRC Genk

Nederland boekte een 7 op 9 in de groepsfase. Ze eindigden eerste in hun poule, maar met Marokko ...

161
161
'Monstertransfer Union SG: Inter klopt aan'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt, maar de bekerwinnaar gaat ook zeker nog wat ...

124
124
Chadli geeft WK-kansen Rode Duivels prijs: "Is mogelijk!"

De Rode Duivels wonnen met 1-5 van Nieuw-Zeeland en werden zo alsnog groepswinnaar. Met 5 op 9 ...

89
89
Sporting Hasselt laat grote naam naar Nederland verkassen

Sporting Hasselt maakte al een aantal nieuwkomers bekend, maar er vertrokken ook al heel wat ...

26
26
Steven Defour haalt vernietigend uit op X: "Zo, zo..."

Na dagen van kritiek, twijfel en frustratie lijkt de sfeer rond de Rode Duivels plots volledig ...

249
249
'Smaakmaker Beveren grof wild: JPL-topclubs in de markt'

SK Beveren maakt zich op voor zijn grote terugkeer in de Jupiler Pro League. Het zal zich daarvoor ...

144
144
Rode Duivels terug op schema: Rudi, niet opjagen!

Bondscoach Rudi Garcia scoorde de afgelopen dagen niet echt punten. Niet zozeer met zijn tactische ...

60
60
'West Ham United verrast met Belgische transfer'

West Ham United zou op het punt staan om op een van de cruciale posities binnen de club een Belg aan ...

22
22
Viktor Verhulst onthult groot geheim Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht is nog steeds 'the talk of the town'. De veelzijdige presentator en DJ is zowat ...

40
40
Belgische transfers: verrassende deals in Duitsland en Hongarije

Er beweegt stilaan heel veel op de transfermarkt. Er zijn een aantal Belgen die onderdak hebben ...

36
36
'Kuyt polst naar ex-speler Beerschot, JPL grootste kans'

De zomermercato begint stilaan op gang te komen. De Belgische ploegen speuren rond naar versterking. ...

87
87
Duivels in 1/16de finales: één land absoluut te mijden

Nu de kwalificatie een feit is, kunnen de Rode Duivels beginnen vooruitblikken op het vervolg van ...

299
299
"Zorgde voor paniek" - kranten zien ook dissonant bij sterke Duivels

De Rode Duivels mogen naar de volgende ronde van het WK 2026. Een klinkende 1-5-zege tegen ...

234
234
'Van WK naar Premier League: straffe wending Meunier'

Momenteel zijn de Rode Duivels volop gefocust op het neerleggen van een mooie WK-campagne. Maar voor ...

112
112
Vanaken definitief WK-basisspeler? Analisten vellen verdict

De Rode Duivels hebben indruk gemaakt in hun laatste groepswedstrijd op het WK 2026. Uiteraard was ...

748
748
"Hij wordt niet gewaardeerd" - Garcia in de bres voor viertal

Rudi Garcia heeft zijn gram gehaald op het WK 2026. Zijn Rode Duivels pakten alsnog de groepswinst ...

255
255
TRANSFERUURTJE: 'Club maakt Genk woest, toptransfer Raskin'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

344
344
Degryse voorspelt eindstation van België op WK

De Rode Duivels hebben na een aarzelende WK-start alsnog de groepswinst gepakt in Groep G. Na de 5-1 ...

774
774
Garcia bijt van zich af: “Dat was het enige verschil”

Bondscoach Rudi Garcia kreeg de afgelopen twee wedstrijden de volle laag. Na een 1-1 tegen Egypte en ...

70
70

Meer sportnieuws