TRANSFERUURTJE: 'Messi heeft beslist, één optie voor Ronaldo'

247 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Messi heeft beslist, één optie voor Ronaldo'

De WK-eindronde in Qatar zit er bijna op en dus nadert de winterse mercato met rasse schreden. Heel wat clubs uit binnen- en buitenland zijn dan ook volop bezig met hun transferplannen te ontrollen, terwijl ook de nodige trainerswissels op punt staan. VoetbalNieuws verzamelt al het belangrijkste transfernieuws daarom dagelijks om 12u in het Transferuurtje.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij KRC Genk maakten ze er de voorbije weken geen geheim van dat ze deze winter nog een extra flankaanvaller willen en die zou weleens heel snel in de Cegeka Arena kunnen staan. Genk zou immers dicht bij de komst van Yira Sor staan. In de zomer trokken de Limburgers ook al aan de mouw van de Nigeriaan, maar Slavia Praag wou toen niet meewerken aan een transfer. Nu zullen ze wellicht minder moeten betalen dan de 8 miljoen euro die ze in de zomer nog boden.



Beerschot laat ook al de nodige transferactiviteit noteren. De leider in de Challenger Pro League laat echter vooral spelers vertrekken, want ook Ramiro Vaca zou op weg naar de uitgang zijn. De offensieve middenvelder kon zich nooit helemaal doorzetten en zou nu terugkeren naar zijn thuisland Bolivia, waar hij dicht bij een transfer naar Bolivar zou staan.

Bij Antwerp zullen ze dan weer een nieuwe oplossing moeten zoeken voor Pierre Dwomoh. De 18-jarige middenvelder werd in de zomer verhuurd aan Braga, maar komt daar amper aan de bak en wil en mag alweer vertrekken. Een terugkeer naar de Great Old is geen optie, maar het toptalent zou wel interesse genieten uit België, Nederland en Duitsland.



BUITENLAND

Na het veroveren van de wereldtitel stelt zich de vraag waar de toekomst van Lionel Messi op clubniveau zal liggen. De Argentijnse ster is immers na dit seizoen einde contract bij PSG en heeft verschillende opties, maar hij zou inmiddels zijn keuze gemaakt hebben. Verschillende bronnen bevestigen immers dat Messi toegezegd zou hebben om zijn contract in Parijs gewoon te gaan verlengen.

Ook de volgende club van Cristiano Ronaldo lijkt stilaan bekend te zijn. De Portugees zou immers al aangekomen zijn in Saudi-Arabië om zijn transfer naar Al-Nassr af te ronden. Het is voor de 37-jarige een beetje de keuze van de armoede, want hij zou geen enkele aanbieding van een Europese club ontvangen hebben. Hij werd ook aangeboden bij Eintracht Frankfurt, maar ook daar zagen ze geen brood in een transfer. Enkel het Qatarese Al-Sadd zou de voorbije maanden nog eens gepolst hebben.



Voor Youri Tielemans lonkt dan weer een transfer naar Arsenal, alleen is het de vraag wanneer de Gunners willen toeslaan. Volgens de laatste berichten zouden ze nu toch weer willen wachten tot de zomer, zodat ze geen transfersom moeten betalen voor de Rode Duivel. Alleen neemt Arsenal daarmee wel een risico, want door de regels van de FA kunnen ze pas vanaf mei een voorakkoord met Tielemans sluiten. Buitenlandse clubs mogen dan weer vanaf 1 januari al met de middenvelder rond de tafel zitten, waardoor zij maar liefst vier maanden hebben om onze landgenoot nog weg te snoepen.

LEES OOK: ‘Hakimi voor de rechter: verkrachtingszaak ontploft’

Goed dat Messi bijtekent bij PSG?

Meest recent

'Cuypers verrast met stunttransfer naar LaLiga'

Uiteindelijk toverde Rudi Garcia als wit konijn voor de aanval van de Rode Duivels Matias ...

19
19
Enorme domper: Rode Duivels missen Doku tegen Iran

Zondag om 21u spelen de Rode Duivels hun tweede wedstrijd op dit WK. Tegen Iran staat er al meteen ...

80
80
Rode Duivels krijgen nieuwe mokerslag voor Iran

België heeft alles nog in eigen handen op het WK, maar de nieuwste cijfers van Opta zijn ...

344
344
Biancone: "Hij speelde grote rol bij RSCA-transfer"

RSC Anderlecht stelde Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. De Franse centrale verdediger ...

95
95
Einde van een soap: BAS zet AA Gent op zijn plaats

De saga over het competitieformat is eindelijk van de baan. Het Belgisch Arbitragehof voor de Sport ...

163
163
Sporting Charleroi rondt absolute miljoenendeal af

Sporting Charleroi heeft een knappe uitgaande transfer afgerond. De kassa in het Zwarte Land rinkelt ...

20
20
Van Gucht breekt stilte over hardnekkige beschuldiging

Ruben Van Gucht duikt op in sportzalen, in talkshows en in krantenkoppen, maar vooral in discussies ...

24
24
Real Madrid komt met officieel statement over Olise

Real Madrid werd de afgelopen dagen weer veelvuldig gelinkt aan Michael Olise. De Franse ...

112
112
'Standard heeft beet: ex-speler keert terug naar Luik'

Standard staat op het punt om een volgende ingaande transfer af te ronden. La Dernière Heure ...

127
127
WK-vervanger Pacho-Ordonez ooit bijna van Beerschot

Ecuador heeft achteraan heel veel kwaliteit rondlopen. Met Willian Pacho en Joel Ordonez hebben ze ...

19
19
Anderlecht en Pocognoli? RSCA neemt ferm standpunt in

Karel Geraerts wordt niet de nieuwe trainer van RSC Anderlecht. Het Laatste Nieuws liet weten dat ...

382
382
Start Lukaku al tegen Iran? Garcia geeft duidelijke update

De Rode Duivels spelen zondag tegen Iran hun tweede partij. De Belgen weten dat ze moeten winnen, ...

150
150
'Lyon wil na Duranville tweede Belg vastleggen'

Olympique Lyon zal weldra Julien Duranville officieel voorstellen. Als het van de Fransen afhangt, ...

35
35
Ajax is helemaal verlost van dure floptransfer

Wanbeleid hebben ervoor gezorgd dat Ajax niet langer de nummer één is in Nederland. De ...

35
35
Iniesta stuurt straffe open brief na WK-kritiek op Spanje

Spanje begon zeer teleurstellend aan het WK met een 0-0-gelijkspel te gen Kaapverdië. ...

25
25
'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Noa Lang en Ardon Jashari waren twee heerlijke voetballers die voor Club Brugge speelden. Beiden ...

97
97
Van Crombrugge en Vanessa doen internet daveren met één foto

Vanessa D'Hooghe weet al jaren hoe het voelt om in de schijnwerpers van het Belgische voetbal te ...

219
219
Anderlecht reageert meteen op geruchten over Geraerts

Het Laatste Nieuws kwam namiddag met het nieuws dat Karel Geraerts bij de laatste twee kandidaten ...

500
500
Beerschot: volgende sterkhouder weg én nieuw contract

Het zijn drukke dagen op het Kiel. Beerschot haalde een aantal nieuwe spelers, maar er vertrekken er ...

69
69
Geraerts naar Anderlecht? Fans van RSCA reageren massaal

Karel Geraerts zou een van de twee topkandidaten zijn om trainer te worden van RSC Anderlecht. Dat ...

328
328
'Union SG legt verrassend bod neer in de Eredivisie'

Bij Union SG zijn ze al héél actief geweest op de transfermarkt. En het einde is nog ...

78
78
Anderlecht strikt Biancone: "Dàt moeten ze niét verwachten"

RSC Anderlecht haalde met Giulian Biancone een nieuwe verdediger in huis. Met zijn 26 jaar komt er ...

243
243
Trainersbom Anderlecht: 'Belg bij twee laatste kandidaten'

Bij RSC Anderlecht zit de vakantieperiode erop, maandag hervat de recordkampioen met trainer. ...

724
724
Vanaken-debat bereikt kookpunt: analist klopt hard op tafel

Zal hij starten tegen Iran of niet? De discussie rond een eventuele basisplaats van Hans Vanaken op ...

412
412
Geschiedenis! Club Brugge meldt straffe Europese mijlpaal

Club Brugge zette de voorbije seizoenen knappe resultaten neer in de Europese competities. En die ...

463
463

Meer sportnieuws