TRANSFERUURTJE: 'Messi heeft beslist, één optie voor Ronaldo'

247
TRANSFERUURTJE: 'Messi heeft beslist, één optie voor Ronaldo'

De WK-eindronde in Qatar zit er bijna op en dus nadert de winterse mercato met rasse schreden. Heel wat clubs uit binnen- en buitenland zijn dan ook volop bezig met hun transferplannen te ontrollen, terwijl ook de nodige trainerswissels op punt staan. VoetbalNieuws verzamelt al het belangrijkste transfernieuws daarom dagelijks om 12u in het Transferuurtje.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij KRC Genk maakten ze er de voorbije weken geen geheim van dat ze deze winter nog een extra flankaanvaller willen en die zou weleens heel snel in de Cegeka Arena kunnen staan. Genk zou immers dicht bij de komst van Yira Sor staan. In de zomer trokken de Limburgers ook al aan de mouw van de Nigeriaan, maar Slavia Praag wou toen niet meewerken aan een transfer. Nu zullen ze wellicht minder moeten betalen dan de 8 miljoen euro die ze in de zomer nog boden.



Beerschot laat ook al de nodige transferactiviteit noteren. De leider in de Challenger Pro League laat echter vooral spelers vertrekken, want ook Ramiro Vaca zou op weg naar de uitgang zijn. De offensieve middenvelder kon zich nooit helemaal doorzetten en zou nu terugkeren naar zijn thuisland Bolivia, waar hij dicht bij een transfer naar Bolivar zou staan.

Bij Antwerp zullen ze dan weer een nieuwe oplossing moeten zoeken voor Pierre Dwomoh. De 18-jarige middenvelder werd in de zomer verhuurd aan Braga, maar komt daar amper aan de bak en wil en mag alweer vertrekken. Een terugkeer naar de Great Old is geen optie, maar het toptalent zou wel interesse genieten uit België, Nederland en Duitsland.



BUITENLAND

Na het veroveren van de wereldtitel stelt zich de vraag waar de toekomst van Lionel Messi op clubniveau zal liggen. De Argentijnse ster is immers na dit seizoen einde contract bij PSG en heeft verschillende opties, maar hij zou inmiddels zijn keuze gemaakt hebben. Verschillende bronnen bevestigen immers dat Messi toegezegd zou hebben om zijn contract in Parijs gewoon te gaan verlengen.

Ook de volgende club van Cristiano Ronaldo lijkt stilaan bekend te zijn. De Portugees zou immers al aangekomen zijn in Saudi-Arabië om zijn transfer naar Al-Nassr af te ronden. Het is voor de 37-jarige een beetje de keuze van de armoede, want hij zou geen enkele aanbieding van een Europese club ontvangen hebben. Hij werd ook aangeboden bij Eintracht Frankfurt, maar ook daar zagen ze geen brood in een transfer. Enkel het Qatarese Al-Sadd zou de voorbije maanden nog eens gepolst hebben.



Voor Youri Tielemans lonkt dan weer een transfer naar Arsenal, alleen is het de vraag wanneer de Gunners willen toeslaan. Volgens de laatste berichten zouden ze nu toch weer willen wachten tot de zomer, zodat ze geen transfersom moeten betalen voor de Rode Duivel. Alleen neemt Arsenal daarmee wel een risico, want door de regels van de FA kunnen ze pas vanaf mei een voorakkoord met Tielemans sluiten. Buitenlandse clubs mogen dan weer vanaf 1 januari al met de middenvelder rond de tafel zitten, waardoor zij maar liefst vier maanden hebben om onze landgenoot nog weg te snoepen.

LEES OOK: Ronaldo raakt iedereen diep met hartverscheurend nieuws

Goed dat Messi bijtekent bij PSG?

Meest recent

Sikan velt oordeel over pijnpunt bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een mooie Europese avond afgewerkt. De Brusselaars waren heer en meester tegen ...

26
26
Union SG raast door: "Lukte geen enkele Belgische club"

Union SG bezorgde België weer gouden punten in Europa. De Brusselaars wonnen zeer knap met 1-2 ...

36
36
Bruno ziet één gigantisch gevaar bij Club Brugge

Vitor Bruno haalde opgelucht adem. RSC Anderlecht won overtuigend met 2-0 van RB Salzburg. Zondag ...

160
160
'STVV heeft oude bekende beet als nieuwe hoofdcoach'

STVV heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet, dat meldt Het Belang van Limburg. De nieuwe coach zag ...

89
89
‘Van Bommel schokt België met harde De Bruyne-ingreep’

Kevin De Bruyne speelt bij Napoli verder van doel dan hij zelf wil. Ook Mark van Bommel houdt die ...

68
68
De Mil ziet reden voor pover gelijkspel van AA Gent

AA Gent zit duidelijk in een stevige vormdip. De Buffalo's speelden 0-0 tegen het nietige KuPS, wat ...

65
65
'Grote verrassing Van Bommel bij Rode Duivels'

We zitten nog maar begin november, maar de tweede interlandperiode van de zwaar gecontesteerde en ...

197
197
Anderlecht tankt vertrouwen: "We waren beesten"

Marten Winkler is een goede aanwinst van Antoine Sibierski. De Duitser heeft alles om een smaakmaker ...

117
117
Concurrentie beeft: Club Brugge wint weer de jackpot

De sterke Europese campagne van Club Brugge levert niet alleen sportief succes op, maar ook ...

231
231
Bankzitters grijpen kans bij RSCA: dilemma voor Bruno

Met een 2-0 zege tegen RB Salzburg breidde RSC Anderlecht een vervolg aan de 4-1 overwinning tegen ...

175
175
Club imponeert in CL: alwéér Bruggeling in TOTW

Club Brugge blijft maar indruk maken in de Champions League, want na Inter en Lens ging nu ook PSV ...

156
156
Union SG stunt weer in Europa, STVV geeft zege nog weg

Union SG en STVV begonnen om 20u45 aan hun Europese duels. Beide ploegen waren goed aan hun League ...

149
149
WK U17: Anderlecht hakt knoop definitief door

RSC Anderlecht en de KBVB liggen op ramkoers. De Brusselaars en de Belgische voetbalbond ...

113
113
Blessurezorgen voor Anderlecht? Bruno geeft update

RSC Anderlecht won vlot met 2-0 van RB Salzburg. De Brusselaars speelden sterk, maar er was ook ...

205
205
Coosemans sneert naar media na zege van Anderlecht

RSC Anderlecht won knap met 2-0 van RB Salzburg. Paars-Wit was stevig baas en had altijd een keer of ...

265
265
Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

92
92
Euvrard haalt verschroeiend uit naar spelersgroep Standard

De crisis bij Standard blijft aanslepen. Het gelijkspel tegen KV Kortrijk heeft de onvrede bij de ...

127
127
Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

102
102
Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

128
128
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

20
20
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

26
26
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

89
89
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

243
243
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

133
133
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

117
117

Meer sportnieuws