TRANSFERUURTJE: 'Messi heeft beslist, één optie voor Ronaldo'

door
TRANSFERUURTJE: 'Messi heeft beslist, één optie voor Ronaldo'

De WK-eindronde in Qatar zit er bijna op en dus nadert de winterse mercato met rasse schreden. Heel wat clubs uit binnen- en buitenland zijn dan ook volop bezig met hun transferplannen te ontrollen, terwijl ook de nodige trainerswissels op punt staan. VoetbalNieuws verzamelt al het belangrijkste transfernieuws daarom dagelijks om 12u in het Transferuurtje.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij KRC Genk maakten ze er de voorbije weken geen geheim van dat ze deze winter nog een extra flankaanvaller willen en die zou weleens heel snel in de Cegeka Arena kunnen staan. Genk zou immers dicht bij de komst van Yira Sor staan. In de zomer trokken de Limburgers ook al aan de mouw van de Nigeriaan, maar Slavia Praag wou toen niet meewerken aan een transfer. Nu zullen ze wellicht minder moeten betalen dan de 8 miljoen euro die ze in de zomer nog boden.



Beerschot laat ook al de nodige transferactiviteit noteren. De leider in de Challenger Pro League laat echter vooral spelers vertrekken, want ook Ramiro Vaca zou op weg naar de uitgang zijn. De offensieve middenvelder kon zich nooit helemaal doorzetten en zou nu terugkeren naar zijn thuisland Bolivia, waar hij dicht bij een transfer naar Bolivar zou staan.

Bij Antwerp zullen ze dan weer een nieuwe oplossing moeten zoeken voor Pierre Dwomoh. De 18-jarige middenvelder werd in de zomer verhuurd aan Braga, maar komt daar amper aan de bak en wil en mag alweer vertrekken. Een terugkeer naar de Great Old is geen optie, maar het toptalent zou wel interesse genieten uit België, Nederland en Duitsland.



BUITENLAND

Na het veroveren van de wereldtitel stelt zich de vraag waar de toekomst van Lionel Messi op clubniveau zal liggen. De Argentijnse ster is immers na dit seizoen einde contract bij PSG en heeft verschillende opties, maar hij zou inmiddels zijn keuze gemaakt hebben. Verschillende bronnen bevestigen immers dat Messi toegezegd zou hebben om zijn contract in Parijs gewoon te gaan verlengen.

Ook de volgende club van Cristiano Ronaldo lijkt stilaan bekend te zijn. De Portugees zou immers al aangekomen zijn in Saudi-Arabië om zijn transfer naar Al-Nassr af te ronden. Het is voor de 37-jarige een beetje de keuze van de armoede, want hij zou geen enkele aanbieding van een Europese club ontvangen hebben. Hij werd ook aangeboden bij Eintracht Frankfurt, maar ook daar zagen ze geen brood in een transfer. Enkel het Qatarese Al-Sadd zou de voorbije maanden nog eens gepolst hebben.



Voor Youri Tielemans lonkt dan weer een transfer naar Arsenal, alleen is het de vraag wanneer de Gunners willen toeslaan. Volgens de laatste berichten zouden ze nu toch weer willen wachten tot de zomer, zodat ze geen transfersom moeten betalen voor de Rode Duivel. Alleen neemt Arsenal daarmee wel een risico, want door de regels van de FA kunnen ze pas vanaf mei een voorakkoord met Tielemans sluiten. Buitenlandse clubs mogen dan weer vanaf 1 januari al met de middenvelder rond de tafel zitten, waardoor zij maar liefst vier maanden hebben om onze landgenoot nog weg te snoepen.

Goed dat Messi bijtekent bij PSG?

Meest recent

Hasi luidt alarmbel en doet oproep aan Renard

Besnik Hasi heeft een héél moeilijk jaar als coach van RSC Anderlecht afgesloten met ...

125
125
Sardella legt vinger op de wonde bij Anderlecht

RSC Anderlecht leverde een heel zwakke prestatie tegen Sporting Charleroi. Het verloor zeer terecht ...

124
124
STVV spreekt het uit: "We gaan er volop voor"

STVV is momenteel de beste ploeg in België. Goed voetbal en sterke prestaties. Ze wonnen nu ook ...

88
88
Manchester United sluit moeilijk 2025 af met knappe zege

In de Premier League stond er om 21u een zeer interessante affiche op het programma. Manchester ...

39
39
Dramatisch Anderlecht eindigt 2025 met enorme domper

 RSC Anderlecht begon om 20u45 aan zijn match tegen Sporting Charleroi. Konden de Brusselaars ...

130
130
Goto héél duidelijk over winterse terugkeer naar Anderlecht

Keisuke Goto is samen met Promise David topschutter in de Jupiler Pro League met acht doelpunten. ...

246
246
Anderlecht in de problemen: "Geen nieuw contract"

RSC Anderlecht en Sporting Charleroi begonnen om 20u45 aan hun laatste partij van 2025. De eerste 45 ...

241
241
Van der Bruggen verklaart 'wederopstanding' van Cercle Brugge

Bij Cercle Brugge leek trainer Onur Cinel op weg naar een ontslag. De resultaten bleven vele maanden ...

100
100
Union SG snakt naar adem: Hubert ziet pijnpunt

Union SG speelde een draak van een partij op het veld van Cercle Brugge. Alweer. Het voetbal is al ...

38
38
Goto bezorgt Standard enorm stevige eindejaarskater

Om 18u30 stond in Luik de zeer interessante partij tussen Standard en STVV op het programma. Voor de ...

105
105
Hayen zet spelers al op scherp: "Dit moet er écht uit"

Nicky Hayen incasseerde meteen nederlaag bij zijn debuut met KRC Genk. De Limburgers verloren met ...

220
220
‘Superspits voor Anderlecht: Renard opent de geldkraan’

Anderlecht-fans dromen van een nieuwe superspits, maar voelen tegelijk de angst dat het weer eens ...

243
243
Anderlecht - Charleroi: Hasi voert één wissel door

RSC Anderlecht sluit zijn jaar af met een thuismatch tegen Sporting Charleroi. De Brusselaars kunnen ...

85
85
Stankovic looft Hayen, Vetlesen ziet verandering onder Leko

Club Brugge won gevleid met 3-5 op het veld van KRC Genk. Een gelijkspel was een juiste uitslag ...

528
528
Heynen geeft hét probleem van KRC Genk prijs

KRC Genk verloor met 3-5 van Club Brugge en Operatie PO I wordt na Nieuwjaar nog héél ...

352
352
'Mignolet out: Club richt pijlen op ervaren doelman'

Dankzij een 3-5 zege in Genk kan Club Brugge met opgeheven hoofd het jaar afsluiten. Om de ambities ...

436
436
De Mil slikt bittere pil: rampscenario voor AA Gent

AA Gent sluit een op z'n zachtst gezegd wisselvallig jaar zaterdag in eigen huis af tegen Westerlo. ...

135
135
Leider Union op tandvlees: winterstop komt geen dag te vroeg

De winterstop lijkt op het juiste moment te komen voor Union, al blijft het leider. Op bezoek bij ...

76
76
Opdoffer voor Oosting: Antwerp incasseert uppercut

Met een draw tegen Anderlecht eindigde vorige week de zegereeks van Antwerp, waar Joseph Oosting in ...

615
615
Leko klopt op tafel in Brugge: "Op die positie niet top"

Ivan Leko trok vrijdag aan het langste eind in de ontmoeting met zijn voorganger Nicky Hayen, want ...

621
621
Vera deelt hartverscheurend verhaal over Nicky Hayen

Het zijn zware weken geweest voor Nicky Hayen, maar zeker ook heftige jaren voor Vera Duchateau. Al ...

418
418
Genk-fans in alle staten: "Verhaeghe betaalt Visser!"

KRC Genk en Club Brugge hebben hun jaar op spectaculaire wijze afgesloten. Al kopen de Limburgers ...

430
430
Brugs onderonsje: Vanaken onthult favoriet Gouden Schoen

Het einde van 2025 nadert, en dus wordt er stilaan gespeculeerd over wie er in aanspraak komt voor ...

297
297
Analisten vellen verdict: Genk bestolen tegen Club?

KRC Genk en Club Brugge openden het kerstvoetbal op spectaculaire wijze, want in een zinderende ...

2220
2220
De Mil in de problemen: grote vrees voor Westerlo

KAA Gent hoopt met Rik De Mil de juiste T1 te hebben binnengehaald. De oefenmeester moet de machine ...

151
151

Meer sportnieuws