'Wintertransfer Praet krijgt vorm'

door stemmen
'Wintertransfer Praet krijgt vorm'

Dennis Praet stond deze week nog eens aan de aftrap bij Leicester City in de vlotte zege tegen MK Dons in de League Cup. Dat is een zeldzaamheid voor de middenvelder dit seizoen, want in de Premier League mocht hij in de eerste helft van het seizoen amper twee keer aan een wedstrijd beginnen. Zijn geringe speeltijd kostte de 28-jarige middenvelder ook een plaats in de selectie voor het WK.


Het mag dan ook duidelijk zijn dat Praet niet gelukkig is met zijn situatie. Het deed in de zomer al wenkbrauwen fronsen dat hij geen transfer maakte, nadat hij vorig seizoen al verhuurd was aan Torino. De Italianen probeerden ook de hele zomer een verlengd verblijf te forceren, maar vonden uiteindelijk geen akkoord met Leicester en dus begon Praet aan het nieuwe seizoen in Engeland.

In januari zal hij wellicht wel vertrekken, want volgens La Stampa heeft hij intussen zelfs een transferverzoek ingediend bij Leicester. Dat nieuws is ook binnengekomen bij Torino, dat de onderhandelingen over een terugkeer in januari al aangeknoopt zou hebben. De verwachting is dat de twee clubs deze keer wel tot een akkoord zullen komen en dat Praet straks dus terugkeert naar de Serie A.

KORTING
Torino doet ook geen slechte zaak door te wachten, want het kan Praet voor een lagere transfersom dan in de zomer binnenhalen. In de zomer bedroeg de aankoopoptie van onze landgenoot nog 15 miljoen euro en onderhandelden de clubs daarna over een bedrag van 8,5 miljoen, maar de verwachting is dat minder dan 8 miljoen al genoeg zal zijn om Leicester deze keer te overtuigen. Die som zal wel pas in de zomer overgemaakt worden, want Torino stuurt aan op een uitleenbeurt met aankoopverplichting.

Moet Praet vertrekken bij Leicester?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

109
109
'Mercato Club barst al los: nationale recordtransfer'

Terwijl coach Ivan Leko zijn troepen klaarstoomt voor de titelclash tegen Union SG, beweegt er ook ...

38
38
Voetbalbond zet alles op alles: giga-surprise in WK-selectie

Aanstaande vrijdag zijn de ogen van voetbalminnend België gericht op Rudi Garcia. De bondscoach ...

59
59
'Sibierski heeft nieuwe topcoach Anderlecht al in vizier'

Antoine Sibierski houdt zich voorlopig op de vlakte over de trainer van Anderlecht. Maar wie naar ...

486
486
Crisis Real duurt voort: trieste wending in Mbappé-soap

Nu de Spaanse titelstrijd gestreden is en de tweede plaats quasi binnen is, kan Real Madrid zich ...

39
39
'Union stevent af op jackpot: clubrecord aan diggelen'

Het succes eiste de voorbije jaren telkens zijn tol bij Union, dat steevast een resem sterkhouders ...

46
46
Anderlecht all-in: duo klaargestoomd voor bekerfinale

Donderdag is het D-Day voor RSC Anderlecht, dat zijn seizoen moet zien te redden in de bekerfinale ...

145
145
'Rigaux richting exit: charmeoffensief Club Brugge'

De titelkoorts neemt stilaan toe bij Club Brugge, dat zondag eerste achtervolger Union ontvangt. ...

160
160
'Oosting in vieze papieren: nieuwe T1 voor Antwerp?'

Heel even leek Antwerp zich nog te mengen in de strijd om een Europees ticket, maar na de pijnlijke ...

124
124
Club Brugge vs. parket: Verhaeghe verneemt verdict

Dankzij de vlotte 2-0 zege tegen STVV blijft Club Brugge op titelkoers, maar buiten de lijnen zitten ...

214
214
Opvolging Mignolet: 'Club klopt aan in Premier League'

Club Brugge gaat een bijzonder drukke zomermercato tegemoet en zal vers bloed moeten aantrekken op ...

225
225
"Komende 10 jaar" - Ferdinand dropt spectaculaire Lammens-uitspraak

Manchester United keert volgend seizoen terug in de Champions League en staat op punt om het seizoen ...

162
162
Hartverzakking Garcia: De Bruyne plots afwezig bij Napoli

Binnen exact één maand is het zover: dan trappen Mexico en Zuid-Afrika het ...

137
137
'Tzolis niet te houden: duizelingwekkende transfersom'

Christos Tzolis blijft tijdens de Champions' Play-Offs de knappe prestatie aan mekaar rijgen. Het ...

530
530
Nieuwe beelden duiken op: Coosemans nóg feller door het lint

Colin Coosemans heeft tijdens de zevende speeldag van de Champions' Play-Offs geen al te beste beurt ...

758
758
‘Club Brugge sloopt Bayat met brutale transferzet’

Club Brugge verkent opnieuw de transfermarkt en dat zorgt meteen voor nervositeit bij de ...

419
419
Lardot veroordeelt AA Gent-RSCA: "Schuld van spelers"

Nu de spanning alsmaar toeneemt in de play-offs, komt ook de arbitrage weer onder een vergrootglas ...

223
223
WK in gevaar: sterkhouder Rode Duivels in lappenmand

Vrijdag maakt Rudi Garcia bekend welke 26 namen zijn schifting voor het WK hebben overleefd. Helaas ...

128
128
Radja Nainggolan verrast met héél opvallende uitdaging

Radja Nainggolan is ook op zijn 38ste nog van goudwaarde voor zijn club Patro Eisden Maasmechelen. ...

83
83
'Club Brugge in paniek: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Ongeacht de verdere afloop in de titelrace gaat Club Brugge een drukke zomer tegemoet. Zowel op ...

207
207
Anderlecht hakt knoop door: einde seizoen Cvetkovic?

RSC Anderlecht schoot zichzelf nog maar eens in de voet op bezoek bij AA Gent, waar Mihajlo ...

426
426
Verheyen en Van der Elst zorgen voor magisch moment

Club Brugge heeft zaterdagavond opnieuw een krachtig signaal gestuurd in de titelstrijd. Blauw Zwart ...

193
193
Leye baalt stevig: dit ontbrak er bij pover AA Gent

AA Gent blijft pover presteren in de Champions’ Play-Offs. Gewogen en voorlopig veel te licht ...

105
105
Westerlo neemt na twee jaar afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

37
37
Geloof in Europe play-offs: "Grootste club van België"

Standard maakt zich klaar voor een absolute topaffiche tegen KRC Genk. De Vurige Stede zal nog eens ...

314
314
'Opvolger Rigaux: tweede naam duikt op bij Club Brugge'

De kans wordt met de dag groter dat Dévy Rigaux Club Brugge gaat verlaten na dit seizoen. Bij ...

283
283

Meer sportnieuws