'Wintertransfer Praet krijgt vorm'

251 stemmen
'Wintertransfer Praet krijgt vorm'

Dennis Praet stond deze week nog eens aan de aftrap bij Leicester City in de vlotte zege tegen MK Dons in de League Cup. Dat is een zeldzaamheid voor de middenvelder dit seizoen, want in de Premier League mocht hij in de eerste helft van het seizoen amper twee keer aan een wedstrijd beginnen. Zijn geringe speeltijd kostte de 28-jarige middenvelder ook een plaats in de selectie voor het WK.


Het mag dan ook duidelijk zijn dat Praet niet gelukkig is met zijn situatie. Het deed in de zomer al wenkbrauwen fronsen dat hij geen transfer maakte, nadat hij vorig seizoen al verhuurd was aan Torino. De Italianen probeerden ook de hele zomer een verlengd verblijf te forceren, maar vonden uiteindelijk geen akkoord met Leicester en dus begon Praet aan het nieuwe seizoen in Engeland.

In januari zal hij wellicht wel vertrekken, want volgens La Stampa heeft hij intussen zelfs een transferverzoek ingediend bij Leicester. Dat nieuws is ook binnengekomen bij Torino, dat de onderhandelingen over een terugkeer in januari al aangeknoopt zou hebben. De verwachting is dat de twee clubs deze keer wel tot een akkoord zullen komen en dat Praet straks dus terugkeert naar de Serie A.

KORTING
Torino doet ook geen slechte zaak door te wachten, want het kan Praet voor een lagere transfersom dan in de zomer binnenhalen. In de zomer bedroeg de aankoopoptie van onze landgenoot nog 15 miljoen euro en onderhandelden de clubs daarna over een bedrag van 8,5 miljoen, maar de verwachting is dat minder dan 8 miljoen al genoeg zal zijn om Leicester deze keer te overtuigen. Die som zal wel pas in de zomer overgemaakt worden, want Torino stuurt aan op een uitleenbeurt met aankoopverplichting.

Moet Praet vertrekken bij Leicester?

Meest recent

Domper voor Oranje: Eredivisie-speler bezorgt Japan nog punt

Er vielen op de eerste dagen van het WK al enkele verrassingen te noteren en ook Nederland heeft ...

21
21
Garcia verklapt één ding over opstelling Rode Duivels

Maandagavond is het eindelijk zover: dan beginnen de Rode Duivels aan hun WK. Om 21u Belgische tijd ...

36
36
'Transferbom in Italië: schoktransfer De Bruyne'

Zijn focus zal nu volledig liggen op het WK met de Rode Duivels, maar in de aanloop naar het ...

61
61
'Done deal: Rigaux haalt eerste Belg naar Feyenoord'

Na het einde van het seizoen trok Dévy Rigaux na maar liefst zeventien jaar de deur bij Club ...

34
34
Spaans bondscoach brengt Yamal-update voor openingsmatch

Niet alleen voor de Rode Duivels, maar ook voor Spanje begint maandag het WK. La Roja geldt als de ...

14
14
'Kompany krijgt zijn zin: Bayern akkoord voor topaanwinst'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, met ...

36
36
Doku: "Alleen op dat vlak is Yamal beter dan ik"

De Rode Duivels beginnen straks na een goede voorbereiding met zeer veel vertrouwen aan het WK. Als ...

67
67
'Club Brugge vindt oplossing voor banneling'

Bij Club Brugge staan er de komende weken en maanden nog heel wat transfers op til, zowel aan ...

229
229
Rode Duivel leeft plots helemaal weer op in Bundesliga

Na het mislukte WK 2022 drong zich een generatiewissel op bij de Rode Duivels, maar die liep niet ...

51
51
Duitsland schrikt even, maar boekt alsnog monsterscore

Duitsland opende zijn WK met een match tegen Curaçao. Kregen we een zeer vlotte overwinning ...

28
28
Oranje-fans zorgen voor dolle taferelen in Dallas

Nederland speelt vanavond om 22u tegen Japan. De match gaat door in het Amerikaanse Dallas en de ...

48
48
Nachtmerrie voor Duivels: Doku dreigt cruciaal duel te missen

Jérémy Doku is de beste veldspeler van de Rode Duivels. De flankaanvaller zit echter ...

349
349
'Nederlandse topclub legt bod neer voor De Busser'

Jari De Busser kende topjaren bij Go Ahead Eagles. De Belgische doelman wil komende zomer graag een ...

38
38
Sporting Hasselt verrast met transfer bij KRC Genk

Sporting Hasselt speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgse club was al heel ...

169
169
'Dure verdediger op radar Belgische clubs'

De Belgische ploegen in de Jupiler en Challenger Pro League speuren rond naar versterking. Onze ...

112
112
'Club Brugge in heftig transfergevecht: bod van 7 miljoen'

Club Brugge zag inmiddels al verschillende spelers vertrekken en er zitten nog meer uitgaande deals ...

628
628
'Immense transferbom Mourinho: Real heeft verbaal akkoord'

José Mourinho werd afgelopen donderdag officieel gepresenteerd als hoofdcoach van Real ...

135
135
Vorstelijke videocall: Lukaku slaat koning Filip met verstomming

De Rode Duivels beginnen maandagavond aan hun campagne op het WK 2026 met een groepsmatch tegen ...

116
116
België - Egypte: dit resultaat voorspellen de statistieken

Maandagavond trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang. In Seattle vormt Egypte dan de ...

441
441
Emotionele WK-viering van Schot verovert alle harten

John McGinn bezorgde Schotland op het WK een historische overwinning, maar het was niet zijn ...

25
25
'Transfer krijgt vorm: De Cat krijgt interessant voorstel'

Een plek in de WK-selectie bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch staat Nathan De Cat voor een ...

654
654
'Club Brugge nadert akkoord: knappe dubbelslag op mercato'

De sportieve leiding van Club Brugge speurt momenteel naar directe versterking voor de eerste ploeg. ...

493
493
Klaar voor Egypte: De Ketelaere maakt indruk op training

De Rode Duivels kruisen maandag de degens met Egypte tijdens hun eerste WK-match. In afwachting van ...

71
71
Hans Vanaken tóch in WK-basisploeg? "Tegen Egypte ..."

In aanloop naar de WK-opener tegen Egypte, wordt al volop gespeculeerd over de mogelijke basisploeg ...

416
416
Opvolger Courtois bij Duivels: "Hij heeft beste papieren"

"Op een bepaald moment moet je de fakkel doorgeven" en "kans is groter dat ik niet doorga dan wel". ...

507
507

Meer sportnieuws