'Dwomoh op weg naar nieuwe transfer'

door
'Dwomoh op weg naar nieuwe transfer'

Royal Antwerp FC is verlost van Radja Nainggolan, maar de club zoekt ook een oplossing voor een ander woelwater. Pierre Dwomoh zoekt immers een nieuwe club. De jonge middenvelder kent een dip in zijn carrière en volgens Het Nieuwsblad is er wel de nodige interesse in de speler. In januari gaat hij wellicht weer van club veranderen.


Dwomoh speelt momenteel voor Sporting Braga, maar daar kwam hij niet verder dan het tweede elftal. Aangezien hij ook daar niet meer aan de bak gaat komen, zoekt de talentvolle speler een nieuwe club. Volgens de krant zou er alvast interesse zijn uit Duitsland, Nederland en België. Voor Dwomoh is het vooral belangrijk dat hij een club weet te vinden, waar hij veelvuldig aan spelen gaat toekomen. Een transfer naar een Nederlandse club lijkt daarom zeker geen slechte keuze te zijn. Jong talent krijgt er veel speelkansen.

HANDLEIDING

Dwomoh is een enorm talent, maar ook een speler met een handleiding. Hij maakte grote sier bij Genk, maar hij kreeg het er ook aan de stok met mensen binnen de club. Racing Genk besloot om hem daarna voor 2 miljoen euro te verkopen aan Antwerp. Daar kreeg hij wat kansen onder Brian Priske, maar Mark van Bommel stuurde hem al snel naar de B-kern. Dwomoh heeft geen toekomst meer op de Bosuil.

Nainggolan sprak enkele maanden geleden nog opvallende taal over de jonkie. "Pierre doet me aan mezelf denken toen ik jong was. Als hij het hoofd erbij weet te houden, dan kan hij voor Real Madrid spelen. Maar anders kan hij ook op het vierde niveau uitkomen. Ik vroeg hem of hij Freddy Adu kent. Hij was ooit het allergrootste talent ter wereld, maar hij heeft nu geen club. Ik wil hem helpen."

LEES OOK: Antwerp-fan Celine Van Ouytsel in shock: "Ze zei ja"

Gaat Dwomoh een mooie carrière uitbouwen?

Meest recent

Hommeles bij Zulte: Vandenbroeck reageert op ontslag

Het is hommeles bij Zulte Waregem. Na desastreuze resultaten en de penibele situatie met Jelle ...

59
59
'Anderlecht zoekt voor De Cat: constructie in de maak'

Ivan Leko was niet helemaal onder de indruk van de prestatie van Nathan De Cat tegen Club Brugge, ...

118
118
Zulte Waregem ontslaat Vandenbroeck, opvolger bekend

Zulte Waregem verloor voor de derde match op rij onverdiend. Essevee staat nog boven de ...

427
427
Euvrard droomt hardop: "Leeft nog steeds!"

Standard boekte een héél belangrijke zege op het veld van Zulte Waregem. Dankzij een ...

47
47
Vandenbempt: Club in de problemen, RSCA lacht

RSC Anderlecht pakte een punt bij Club Brugge, wat inzake kansen een verdiende uitslag was. ...

179
179
Antwerp-fan Celine Van Ouytsel in shock: "Ze zei ja"

Is er iets groot in de maak in showbizzland? Met de woorden “She said yes” zorgde ...

30
30
STVV ontdekt nieuwe parel: "Zo zijn er weinig in België"

STVV won met 2-1 van Cercle Brugge. De Kanaries staan zo gedeeld tweede samen met Club Brugge. ...

76
76
Skoras verklaart hoe AA Gent top zes kan halen

AA Gent won met 3-1 van KV Mechelen en staat terug zesde in de Jupiler Pro League. Als de Buffalo's ...

109
109
Alarmbellen bij Club Brugge: Leko geeft probleem toe

Club Brugge heeft zondag opnieuw twee punten moeten toegeven op leider Union SG en bleef op eigen ...

156
156
'Anderlecht-transfer vlak na knalprestatie in Brugge'

Na twee opeenvolgende zeges tegen op papier kleinere ploegen, heeft RSC Anderlecht zijn voet gezet ...

507
507
Oud-ref messcherp na Burgess-fase: "Een schoolvoorbeeld"

Union SG wist zijn leidersplaats afgelopen weekend met succes te verdedigen. De leider boekte op ...

302
302
Italië smult van Duivel: "Aan perfectie grenzende prestatie"

In de Italiaanse Serie A heeft AC Milan de titelstrijd ietwat levend kunnen houden. De Rossoneri ...

191
191
Sneijder wild van Club-smaakmaker: "Heb je hem zien spelen?"

Club Brugge wil zich in de komende weken en maanden verzekeren van de 20ste landstitel uit zijn ...

396
396
Leko krijgt ijskoude douche: Taravel raakt gevoelige snaar

De 2-2 tegen Anderlecht kwam hard aan bij Ivan Leko. Niet alleen door het resultaat, maar vooral ...

270
270
Genk in vieze papieren: groot pijnpunt blootgelegd

KRC Genk heeft zaterdagavond een slechte zaak gedaan in de strijd om de resterende tickets voor de ...

259
259
Hyperspannende strijd: 'Déze ploegen halen Play-Off I'

Nog twee speeldagen te gaan en de reguliere competitie van de Jupiler Pro League. En nog steeds ...

267
267
8.5 op 10 - Kranten kiezen dé uitblinker na Club-Anderlecht

De klassieker tussen Club Brugge en RSC Anderlecht heeft zondagmiddag geen winnaar opgeleverd. Een ...

614
614
Droom KV Mechelen in gevaar? "Dat moet iedereen beseffen"

KV Mechelen had zondag zekerheid kunnen verkrijgen over deelname aan de Champions' Play-Off, maar is ...

185
185
Pikante onthulling: "Hij stopte terugkeer Messi naar Barça"

Het WK van komende zomer wordt wellicht het laatste grote internationale toernooi van Lionel Messi. ...

129
129
Cercle baalt alweer: "Zoals vaker dit seizoen"

Cercle Brugge had zondag naar een veilige plaats kunnen springen, maar dat is niet gelukt. De ...

68
68
AC Milan blaast titelstrijd nieuw leven in met zege in derby

De titelstrijd in de Serie A ligt weer een beetje meer open. Inter leek onbedreigd op weg naar het ...

55
55
Vrancken haalt opgelucht adem na nipte zege tegen Cercle

STVV blijft ook op twee speeldagen van het einde van de reguliere competitie netjes in het spoor van ...

34
34
Wéér niks voor Essevee: "Het wordt moeilijker en moeilijker"

Zulte Waregem moet in de laatste weken van het reguliere seizoen nog bibberen om de Relegation ...

166
166
Gent naar PO1? Van der Heyden onthult struikelblok

AA Gent heeft zich zondag weer in de top zes geknokt. Het profiteerde van de nederlaag van Genk op ...

129
129
Standard ontsnapt nog: "Dan was ik echt gek geworden"

Met nog twee wedstrijden te gaan blijft Standard volop in de running voor de Champions' Play-Off. De ...

66
66

Meer sportnieuws