Hoefkens maakt zich zorgen om Lang

door
Hoefkens maakt zich zorgen om Lang

Club Brugge zit in een crisis. De Bruggelingen verloren met 1-4 van STVV en liggen uit de Beker van België. Met ook nog eens een straat achterstand op KRC Genk is het gewoon een feit dat Blauw-Zwart pover presteert in België. Tot overmaat van ramp viel Noa Lang tegen STVV uit met een blessure.


De Nederlander scoorde de 1-0 tegen STVV en liet een goede indruk achter. Alleen moest hij ook vroegtijdig naar de kant met een blessure. Carl Hoefkens hoopt dat hij Lang kan opstellen tegen Oud-Heverlee Leuven, maar dat is nog onzeker. Dat verklaarde hij op de website van Club Brugge.

TRANSFER

"Het komt er nu op aan om ons zo goed mogelijk voor te bereiden voor de match van maandag tegen OH Leuven. Hopelijk met Noa Lang, maar dat zal de komende dagen moeten blijken. Ik vond hem wel scherp spelen, maar hij had last van zijn hamstring waardoor hij niet verder kon. Ik hoop dat het niet te ernstig is", zei de coach.

Een blessure zou heel ongelegen komen voor Lang. Hij aast immers nog steeds op een toptransfer naar een grote competitie en de afgelopen dagen werd zijn naam nog stevig gelinkt aan een transfer naar Leeds United. Voorlopig kwam er nog geen concreet bod, maar een blessure zou sowieso roet in het eten gooien. Afgelopen zomer geraakte Lang in augustus ook geblesseerd voor een tijdje, waardoor hij ook toen geen transfer kon afdwingen. Hij kende dan een moeilijke tijd in Brugge, waar hij vooral bankzitter was. Hij mocht mee naar het WK, maar viel daar maar één keer in.

POLL: Zal Lang meespelen tegen OHL?

Meest recent

Hoofdpijn Anderlecht: 'Toptransfer Stroeykens in de maak'

Mario Stroeykens was dit seizoen één van de sterkhouders van RSC Anderlecht, maar de ...

44
44
Verrassing van formaat: Standard pakt uit met Marc Wilmots

Standard Luik heeft stevig uitgepakt. De Rouches maakten op de officiële kanalen de komst van ...

106
106
'Club Brugge zorgt voor transferwending met Vetlesen'

Club Brugge blijf leider Union SG onder zware druk zetten en won zondagavond ook de belangrijke ...

153
153
Genk bevestigt: twee 'fantastische' transfers in aantocht

KRC Genk is definitief uit de titelrace geslagen, maar de Limburgers mochten maandag een mooie ...

132
132
Anderlecht-titularis zorgt voor irritatie: "Patsergedrag"

RSC Anderlecht is van plan om komende zomer met de grove borstel door de spelerskern te gaan. ...

228
228
'Wending compleet: trainersdossier KVM nadert ontknoping'

KV Mechelen greep afgelopen weekend definitief naast de eindzege in de Europe Play-Offs. En dus kan ...

58
58
'Alonso drukt meteen stempel: groot slachtoffer bij Real'

Het is enkel nog wachten op een officiële bevestiging, maar de aanstelling van Xabi Alonso als ...

135
135
X gaat los op Storck-saga: "Pocognoli naar Club Brugge"

De 'transfer' van Bernd Storck, vanuit KV Kortrijk naar Cercle Brugge, sloeg gisterenavond in als ...

119
119
'Club houdt hart vast: transfergesprekken Jashari lopen'

Club Brugge pakte een jaartje geleden uit met de komst van Ardon Jashari en zijn transfer werd een ...

338
338
Schokgolf bij Cercle Brugge: "Dacht dat het een grap was"

In aanloop naar de barragewedstrijden om het behoud, heeft Cercle Brugge voor een grote verrassing ...

105
105
'Tovernaarswerk Renard: miljoenenjackpot met ballen'

Anderlecht gooit het over een andere boeg en zet volop in op jeugd. Onder leiding van sportief ...

252
252
'Doorbraak nabij: De Bruyne op zucht van nieuwe club'

Het begint er steeds meer op te lijken dat Kevin De Bruyne nog niet uitgevoetbald is aan de Europese ...

162
162
'Hete zomer KRC Genk: acht transferdeals in pijplijn'

KRC Genk is sinds afgelopen weekend mathematisch uitgeteld voor de titel, anderzijds heeft het de ...

363
363
'Anderlecht toont geen genade: transferflop gratis weg'

RSC Anderlecht zal het seizoen andermaal zonder prijs afsluiten. Dat heeft onder meer te maken met ...

493
493
'Eerste grote Club-transfer: dossier in stroomversnelling'

Terwijl Club Brugge nog volop aan het strijden is om de titel, is de sportieve leiding ook al in de ...

1023
1023
'Grote kuis bij AA Gent: 13 (!) spelers richting exit'

Met een dramatische drie op 24 is AA Gent niet gewoon het kneusje van deze Champions' Play-Offs, met ...

446
446
'Gheysens schaakmat: verkoop Antwerp onvermijdelijk'

Antwerp heeft de afbraakwerken van Tribune 2 eindelijk aangevat. Het nieuwe exemplaar zal door de ...

562
562
'Renard voert forcing: Anderlecht hakt Hasi-knoop door'

Met nog twee matchen te gaan zit het seizoen er eigenlijk al op voor RSC Anderlecht, dat de blik dus ...

362
362
Crisis compleet bij Cercle Brugge: "Pak uw biezen!"

In een wanhoopspoging om de degradatie te ontlopen verbaasde Cercle Brugge zopas vriend en vijand ...

159
159
Club Brugge onderneemt actie na verbod fans in Anderlecht

Als burgemeester van Anderlecht bevestigde Fabrice Cumps maandag dat de fans van Club Brugge zondag ...

609
609

Meer sportnieuws