Guardiola geeft voorkeur: "Hij is de beste speler uit de geschiedenis"

1698 stemmen
Guardiola geeft voorkeur:

In Engeland wordt er deze week ook alweer gevoetbald, want heel wat Premier League-teams moeten aan de bak in de League Cup. Manchester City speelt daarin donderdagavond meteen een kraker tegen Liverpool, waarin Pep Guardiola wellicht nog niet op al zijn sterren zal kunnen rekenen. Onder meer kersvers wereldkampioen Julian Alvarez lijkt nog te zullen ontbreken.


Het WK was natuurlijk ook een thema op de traditionel persconferentie van Guardiola daags voor de wedstrijd. Zo kreeg de Spaanse trainer onder meer een vraag over wie de beste speler aller tijden nu is en daarover sprak Guardiola een zeer duidelijke voorkeur uit.

"Iedereen heeft zijn eigen mening, maar voor mij is er geen twijfel dat Lionel Messi de grootste speler aller tijden is", verklaarde hij. "Natuurlijk zijn er mensen die Pelé, Di Stefano of Maradona hebben zien spelen en een sentimentele band hebben met hun verwezenlijkingen als speler. Maar ik denk dat geen enkele speler in de buurt komt van wat Messi gepresteerd heeft. Die mening zou ik ook gehad hebben als hij zondag het WK niet gewonnen had. Die wereldbeker is gewoon de kers op de taart van een geweldige carrière."

SAMEN SUCCES
Helemaal objectief is Guardiola natuurlijk niet, want hij had Messi van 2008 tot 2012 nog onder zijn hoede als trainer van FC Barcelona. Ze beleefden samen misschien wel de meest succesvolle periode uit de geschiedenis van Barça, want in die vier jaar schreven ze samen drie titels, twee bekers, twee keer de Champions League en twee keer het WK voor clubteams op hun palmares.

LEES OOK: Doku verbaast met Duivelse uitspraken over WK

Is Messi de beste speler aller tijden?

Meest recent

'Titanenstrijd los: 3 grootmachten melden zich voor Tzolis'

Donderdag kan Club Brugge met een zege tegen KV Mechelen de landstitel veroveren. Als dat lukt, zal ...

4
4
'WK én toptransfer voor Fernandez-Pardo'

Matias Fernandez-Pardo kent spannende weken. De aanvaller koos voor België en gaat mee naar het ...

35
35
'KV Mechelen realiseert toptransfer in Bundesliga'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen, dat ze hopen af te sluiten met een Europees ticket. De ...

91
91
‘Club Brugge in shock: Anderlecht jaagt op topdeal’

Anderlecht mikt op een opvallende zomertransfer, en dat zorgt voor grte nervositeit in Brugge. Club ...

449
449
Verhuurde JPL-spelers: spits sluit seizoen op mooie wijze af

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

13
13
Baseggio raadt Anderlecht deze JPL-toptransfer aan

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet, maar het is ook niet dat Antoine Sibierski van ...

375
375
'Antonio Conte dropt enorme bom bij Napoli'

Napoli kent een moeilijk seizoen. De Champions League-campagne was een grote flop en in de Serie A ...

72
72
Strijkt Romelu Lukaku plots neer in de Eredivisie?

Waar speelt Romelu Lukaku volgend seizoen? Elke fan van RSC Anderlecht hoopt op een mirakel, maar ...

180
180
'Club Brugge weigert monsterbod van 30 miljoen euro'

Club Brugge gaat komende zomer weer héél veel aanbiedingen krijgen. De toekomstige ...

693
693
Dilemma voor Standard en Euvrard: "Wat gaan we doen?"

Standard weet wat het moet doen in Westerlo: winnen. Het is dan hopen op puntenverlies van KRC Genk ...

102
102
'Trainerswals in JPL: zes (!) coaches richting exit'

Het is stilaan helaas een jaarlijkse traditie: de onophoudelijke trainerwals in de Jupiler Pro ...

190
190
Genk-Antwerp: renovatiewerken Haroun, primeur voor Hayen

Donderdag kan de titelrace in een beslissende plooi vallen, maar in de Europe Play-Offs blijft het ...

203
203
Opvallende actie Hans Vanaken lokt massa reacties uit

Club Brugge veegde zondagavond de vloer aan met concurrent Union en vond in Hans Vanaken een ...

536
536
'Kanga buiten: AA Gent geeft razende fans hun zin'

De komende dagen staat er voor AA Gent nog een Europees ticket op het spel, al lijkt dat momenteel ...

447
447
'Sibierski verrast: steunpilaar RSCA mag beschikken'

In de resterende twee wedstrijden moet RSC Anderlecht nog een Europees ticket uit de brand zien te ...

883
883
Antwerp in vieze papieren? “Pas binnen tien jaar…”

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. The Great Old haalde een paar jaar geleden nog de ...

312
312
‘Rigaux doet wenkbrauwen fronsen bij Club Brugge’

Club Brugge staat op het punt kampioen te worden, maar Blauw-Zwart zit achter de schermen met een ...

501
501
Eden Hazard doet boekje open over Real: “Ik wilde dat niet!”

Eden Hazard wordt gezien als één van de beste Belgische spelers ooit. De buitenspeler ...

278
278
Doku verbaast met Duivelse uitspraken over WK

Jérémy Doku verkeert in bloedvorm bij Manchester City. Het dribbelwonder dartelt nu ...

178
178
Ivan Leko laat Club Brugge-pion compleet sprakeloos

Club Brugge staat zéér dicht bij een nieuwe landstitel. Na de 5-0 pandoering tegen ...

430
430
Jan Vertonghen komt met kleedkameronthulling Duivels

Jan Vertonghen is de recordinternational bij de Rode Duivels, maar de centrale verdediger geniet nu ...

47
47
'Code rood bij Club Brugge: enorme leegte dreigt'

Club Brugge staat dan wel dicht bij een zevende landstitel op elf jaar tijd, het rommelt achter de ...

515
515
Beerschot neemt emotioneel afscheid van clubicoon

Beerschot zal volgend seizoen weer in de Challenger Pro League te zien zijn. De Antwerpse club liep ...

108
108
Coucke trekt champagnefles open: concurrentie in shock

Marc Coucke staat opnieuw klaar met een opvallend project. Terwijl de druk bij Anderlecht na alweer ...

340
340
‘KV Mechelen incasseert mokerslag vlak voor Club Brugge’

Er staat een midweekspeeldag in de Play-Offs op het programma. KV Mechelen neemt het op tegen Club ...

740
740

Meer sportnieuws