Guardiola geeft voorkeur: "Hij is de beste speler uit de geschiedenis"

door
Guardiola geeft voorkeur:

In Engeland wordt er deze week ook alweer gevoetbald, want heel wat Premier League-teams moeten aan de bak in de League Cup. Manchester City speelt daarin donderdagavond meteen een kraker tegen Liverpool, waarin Pep Guardiola wellicht nog niet op al zijn sterren zal kunnen rekenen. Onder meer kersvers wereldkampioen Julian Alvarez lijkt nog te zullen ontbreken.


Het WK was natuurlijk ook een thema op de traditionel persconferentie van Guardiola daags voor de wedstrijd. Zo kreeg de Spaanse trainer onder meer een vraag over wie de beste speler aller tijden nu is en daarover sprak Guardiola een zeer duidelijke voorkeur uit.

"Iedereen heeft zijn eigen mening, maar voor mij is er geen twijfel dat Lionel Messi de grootste speler aller tijden is", verklaarde hij. "Natuurlijk zijn er mensen die Pelé, Di Stefano of Maradona hebben zien spelen en een sentimentele band hebben met hun verwezenlijkingen als speler. Maar ik denk dat geen enkele speler in de buurt komt van wat Messi gepresteerd heeft. Die mening zou ik ook gehad hebben als hij zondag het WK niet gewonnen had. Die wereldbeker is gewoon de kers op de taart van een geweldige carrière."

SAMEN SUCCES
Helemaal objectief is Guardiola natuurlijk niet, want hij had Messi van 2008 tot 2012 nog onder zijn hoede als trainer van FC Barcelona. Ze beleefden samen misschien wel de meest succesvolle periode uit de geschiedenis van Barça, want in die vier jaar schreven ze samen drie titels, twee bekers, twee keer de Champions League en twee keer het WK voor clubteams op hun palmares.

LEES OOK: De Bruyne komt met belangrijke update: WK in gevaar?

Is Messi de beste speler aller tijden?

Meest recent

'Zeer verrassende WK-ganger voor Club Brugge'

Club Brugge zag dit seizoen weer de nodige spelers doorbreken op het internationale toneel. Sinds de ...

46
46
'KV Mechelen twijfelt nog over verlenging sterkhouder'

KV Mechelen ligt met nog vier wedstrijden te spelen in de reguliere competitie nog altijd op koers ...

33
33
Trotse Leko: "We hebben voor paniek gezorgd"

Voor Club Brugge is er dinsdagavond een einde gekomen aan het avontuur in de Champions League. Op ...

53
53
Bodø/Glimt stunt weer, ook Leverkusen en Newcastle door

Dinsdagavond hebben nog drie teams hun ticket voor de achtste finales van de Champions League ...

61
61
'Marokko vier maanden voor WK op zoek naar bondscoach'

De start van het WK nadert met rasse schreden en de meeste deelnemers leggen de laatste hand aan hun ...

52
52
Mignolet reageert goudeerlijk na stevige blunder

Club Brugge heeft zich dinsdag niet opnieuw kunnen plaatsen voor de achtste finales van de Champions ...

94
94
'Wilmots zorgt voor opmerkelijke wending bij Standard'

Op vier speeldagen van het einde van de reguliere competitie strijdt Standard nog altijd mee voor de ...

104
104
Twee sterkhouders gebuisd bij Club: "Je ziet het zelden"

Voor Club Brugge zit het avontuur in de Champions League erop. Het slaagde er niet in om te stunten ...

282
282
Zure avond voor Club: "Cijfers zijn te zwaar"

Club Brugge is er dit seizoen niet in geslaagd om de achtste finale van de Champions League te ...

110
110
Mannaert héél duidelijk over transfer naar Anderlecht

Vincent Mannaert heeft een aflopend contract bij de KBVB. De toekomst van de voormalige sportieve ...

292
292
Exit Club Brugge: ex-Buffalo kegelt Blauw-Zwart uit CL

Om 18u45 ging Club Brugge op bezoek naar Atlético Madrid. Heel Brugge geloofde in een stunt ...

119
119
'Griezmann op weg naar bijzonder straffe transfer'

Antoine Griezmann hoopt vanavond met Atlético Madrid Club Brugge uit te schakelen. De Franse ...

41
41
‘Casteels-stunt: één detail zet Club Brugge op z’n kop’

Club Brugge kijkt al vooruit naar het leven na Simon Mignolet, want zijn contractdossier blijft ...

404
404
Sensatie in Atlético-Club Brugge: "50 miljoen euro!"

Club Brugge begon om 18u45 aan zijn match tegen Atlético Madrid. De Bruggelingen speelden 3-3 ...

194
194
'Standard wil cashen: smaakmaker ontploft'

Bij Standard kennen ze al jarenlang heel veel miserie, op en naast het veld. Sportief en financieel ...

129
129
Verhuurde JPL-spelers: verrassende smaakmaker in Eredivisie

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

27
27
Club-coach Leko legt keuzes Vetlesen en Diakhon uit

Club Brugge neemt het in de terugwedstrijd van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

45
45
Lukebakio in de clinch met Prestianni: racismerel escaleert

De racismerel tussen Vinicius Junior van Real Madrid en Benfica-speler Gianluca Prestianni blijft ...

90
90
‘Nieuwe sportieve baas Anderlecht: positieve gesprekken’

RSC Anderlecht is druk bezig om de zaken achter de schermen op orde te stellen. Paars-Wit zoekt een ...

285
285
De 11 namen: Leko verrast met vervanger Onyedika

Club Brugge heeft om 18u45 een afspraak met de geschiedenis. Na het 3-3 gelijkspel in Jan Breydel ...

162
162
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 27 bekend

De reguliere competitie nadert zijn finale ontknoping, en dus staan de zenuwen alsmaar meer ...

141
141
'Geen weg terug: Anderlecht hakt trainersknoop door'

Behoudens een verrassing zit Jérémy Taravel ook volgende week tegen OH Leuven nog in ...

423
423
Verheyen tipt Leko: Club Brugge all-in tegen Atlético?

Binnen twee uur begint Club Brugge eraan tegen Atlético Madrid. Om een ticket voor de achtste ...

112
112
'Anderlecht verbrandt vingers: Hazard op hete kolen'

Met hangen en wurgen zette RSC Anderlecht zondag tegen Zulte Waregem een serieuze stap richting de ...

240
240
Union incasseert uppercut: einde seizoen voor sterkhouder?

Union liet zich zaterdag niet onder druk zetten door de zeges van eerste achtervolgers STVV en Club ...

125
125

Meer sportnieuws