Guardiola geeft voorkeur: "Hij is de beste speler uit de geschiedenis"

1698
Guardiola geeft voorkeur:

In Engeland wordt er deze week ook alweer gevoetbald, want heel wat Premier League-teams moeten aan de bak in de League Cup. Manchester City speelt daarin donderdagavond meteen een kraker tegen Liverpool, waarin Pep Guardiola wellicht nog niet op al zijn sterren zal kunnen rekenen. Onder meer kersvers wereldkampioen Julian Alvarez lijkt nog te zullen ontbreken.


Het WK was natuurlijk ook een thema op de traditionel persconferentie van Guardiola daags voor de wedstrijd. Zo kreeg de Spaanse trainer onder meer een vraag over wie de beste speler aller tijden nu is en daarover sprak Guardiola een zeer duidelijke voorkeur uit.

"Iedereen heeft zijn eigen mening, maar voor mij is er geen twijfel dat Lionel Messi de grootste speler aller tijden is", verklaarde hij. "Natuurlijk zijn er mensen die Pelé, Di Stefano of Maradona hebben zien spelen en een sentimentele band hebben met hun verwezenlijkingen als speler. Maar ik denk dat geen enkele speler in de buurt komt van wat Messi gepresteerd heeft. Die mening zou ik ook gehad hebben als hij zondag het WK niet gewonnen had. Die wereldbeker is gewoon de kers op de taart van een geweldige carrière."

SAMEN SUCCES
Helemaal objectief is Guardiola natuurlijk niet, want hij had Messi van 2008 tot 2012 nog onder zijn hoede als trainer van FC Barcelona. Ze beleefden samen misschien wel de meest succesvolle periode uit de geschiedenis van Barça, want in die vier jaar schreven ze samen drie titels, twee bekers, twee keer de Champions League en twee keer het WK voor clubteams op hun palmares.

LEES OOK: 'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

Is Messi de beste speler aller tijden?

Meest recent

Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

120
120
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

259
259
Onverwachte Club Brugge-uitblinker staat op: "Bijzonder"

Club Brugge heeft een nieuwe stunt verwezenlijkt in de League Phase van de Champions League. Op het ...

175
175
Club Brugge zorgt voor nieuwe CL-stunt op PSV

Club Brugge zet de straffe vorm in de Champions League verder. Na eerdere zeges tegen Internazionale ...

194
194
KV Kortrijk schiet zichzelf ferm in de voet tegen KV Mechelen

KV Mechelen en KV Kortrijk werkten een inhaalmatch af tijdens een Europese midweek. Storm Austen ...

48
48
"Haal hem!" - X ontploft nadat Tresoldi wéér scoort

Er staat dit seizoen geen maat meer op Nicolo Tresoldi. De Duitse spits kroonde zich vorig seizoen ...

247
247
Spitsendilemma Gent: De Mil reikt oplossing aan

AA Gent won zijn openingswedstrijd in de Conference League wel nog van Aarhus, maar ging twee weken ...

101
101
De Roover geeft aan wat er fout liep bij STVV

STVV begon zeer fraai aan zijn avontuur in de Conference League, want na zeges tegen Iberia en FC ...

36
36
Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

In de eerste wedstrijden van woensdagavond in de Champions League hebben we bijna meteen twee stunts ...

28
28
Van de Perre spreekt klare taal over Rode Duivels

In de komende dagen zal Mark van Bommel bekend maken welke Rode Duivels hij selecteert voor het ...

35
35
Geen rotatie bij Club: Leko komt met verklaring

Club Brugge hoopt straks tegen PSV weer een knap resultaat neer te zetten, nadat het in zijn laatste ...

34
34
Leko kiest verwachte elf, ook geen verrassingen bij PSV

Om 21u is Club Brugge weer aan zet in de Champions League. Na de knappe zes op zes tegen Inter en ...

46
46
'Wéér duel België-Marokko: doorslaggevende factor bekend'

De voorbije jaren zaten België en Marokko elkaar al regelmatig in de haren in de strijd om jong ...

106
106
Union verbaast Spanje: "Eén van beste teams die we al tegenkwamen"

Donderdag is ook Union weer aan zet in de Europa League. De Brusselaars zijn daarin tot dusver ...

97
97
Mokerslag Standard: aanvoerder maandenlang out?

Na de Europese week gaat de focus vrijdag meteen weer op de Jupiler Pro League, voor de laatste keer ...

54
54
Boodschap voor Van Bommel: "Rode Duivels blijven doel"

Anderlecht neemt het donderdag om 18u45 in zijn vierde wedstrijd in de league phase van de Europa ...

38
38
Milkon verrast iedereen met nieuwe club

De laatste jaren krijgen alsmaar meer jonge trainers hun kans in het Belgische voetbal, zij het met ...

26
26
Bormans speelt open kaart over Europese ambitie Union

Donderdag wordt alweer een drukke dag voor de Belgische teams in Europa. Ook Union moet dan opnieuw ...

37
37
Bornauw, Club en WK U17: Bruno reageert op hete hangijzers

Donderdag moet Anderlecht alweer aan de bak, want dan komt op de vierde speeldag in de Europa League ...

129
129
Ronaldo deelt hartverscheurend bericht na tragedie in Spanje

Cristiano Ronaldo speelde een groot stuk van zijn carrière in Spanje, uiteraard bij Real ...

53
53
Leko gelooft het zelf niet: Verhaeghe ruikt ongeziene stunt

Ivan Leko trapt bij Club Brugge bewust op de rem. Na de 3-4 tegen Inter gooit iedereen met ...

276
276
Geen goed voorteken voor Club: NXT verliest in slot van PSV

Club Brugge gaat om 21u op zoek naar zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League. ...

110
110
Degryse voorspelt enorm spektakel bij Club Brugge

Club Brugge staat om 21u voor zijn vierde opdracht in de league phase van de Champions League. Het ...

216
216
Trainerscarousel: nieuwe coach Debast, Schreuder profiteert

November blijkt nu al de maand van de trainerswissels te worden. In de Jupiler Pro League sneuvelden ...

87
87
Relatie Van Gucht en Charlotte Van Looy onder druk?

Charlotte Van Looy doet een opvallende bekentenis over haar relatie met Ruben Van Gucht. Achter de ...

83
83

Meer sportnieuws