'Beerschot ziet opnieuw speler vertrekken'

door
'Beerschot ziet opnieuw speler vertrekken'

Beerschot zag zijn laatste wedstrijd van 2022 afgelast worden, maar gaat desondanks de feestdagen in als leider in de Challenger Pro League. Met een wedstrijd minder gespeeld blijven ze SK Beveren voor omdat ze een wedstrijd meer gewonnen hebben. De Ratten liggen dus op koers om na één seizoen terug te keren op het hoogste niveau en om de titel te verzekeren, zullen ze zich in januari misschien wel willen versterken. Voorlopig vertrekken er echter vooral spelers op het Kiel.


Enkele dagen geleden zag Beerschot al Stipe Radic zijn handtekening zetten bij Fortuna Sittard, waarvoor ze tevergeefs nog probeerden een transfersom te claimen. Nu lijkt er weer een speler op weg naar de uitgang. Gazet van Antwerpen stelt op gezag van Boliviaanse media dat Ramiro Vaca op het punt staat te vertrekken. De offensieve middenvelder zou dicht bij een overgang naar Bolivar staan.

Beerschot haalde de 23-jarige Boliviaanse international in augustus 2021 voor 150.000 euro weg bij The Strongest, maar Vaca kon de verwachtingen nooit helemaal inlossen. Hij kwam in het voorbije anderhalf jaar tot 43 wedstrijden, waarin hij één keer scoorde en vijf assists gaf. Dit seizoen verloor Vaca bovendien zijn basisplaats. Hij begon voor het laatst aan een wedstrijd op 16 oktober tegen Dender, sindsdien krijgt hij hoogstens nog korte invalbeurten.

HANGENDE POOTJES
Vaca lijkt zo met de staart tussen de benen terug te keren naar zijn thuisland, waar hij met Beñat San José (ex-Eupen) een bekende naam als trainer zou krijgen. Andreas Wieland verliest bij Beerschot zo wel weer een optie in de aanval, waar de trainer al niet zoveel overschot heeft. In die linie lijkt Beerschot dus wel versterking te kunnen gebruiken.

LEES OOK: Beerschot klaar: "Er kunnen knotsgekke dingen gebeuren"

🚀 FC Olympia Beerschot Wilrijk-fans lezen nu:

Lommel neemt optie op promotie met zege tegen Beerschot
Lommel neemt optie op promotie met zege tegen Beerschot
279

Moet Beerschot zijn aanval nog versterken?

Meest recent

Kana en Hazard zien ondanks kansloze nederlaag lichtpunt

Anderlecht is er zondag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen tegen Club Brugge. Het ging met ...

9
9
Stand Champions' Play-Offs: Club binnen twee speeldagen kampioen?

Na zes speeldagen heeft de Champions' Play-Offs in de Jupiler Pro League een nieuwe koploper. Club ...

64
64
Zege van de hoop? Strijdend Dender legt Wolven over de knie

Het is een zege voor de statistieken, maar Dender heeft toch wat vertrouwen getankt vanavond. De ...

5
5
"Onwaarschijnlijke non-match" - Vandenbempt spaart Anderlecht-schlemiel niet

RSC Anderlecht heeft zondagavond andermaal een flinke dreun geïncasserd in de Champions' ...

150
150
Titelstrijd kantelt: Club Brugge heerst in Lotto Park

Amper drie speeldagen na de pijnlijke nederlaag in het Dudenpark is Club Brugge weer springlevend. ...

171
171
Grote uitblinker bij KVM: Vanderbiest deelt compliment uit

Het heeft uiteindelijk zes speeldagen geduurd, maar de eerste zege ooit van KV Mechelen in de ...

42
42
Janse-bom ontploft: Ajax zet Club Brugge voor schut

Club Brugge ziet in Dies Janse een ideale versterking voor achterin, maar in Nederland klinkt een ...

114
114
Anderlecht-fans pakken Laforge fors aan: "Paljas!"

In de Champions' Play-Offs waren de ogen zondagavond gericht op het Lotto Park. Daar kon Club Brugge ...

259
259
Keepersvloek slaat weer toe: Jackers afgevoerd op brancard

In de Champions' Play-Offs was het zondagavond uitkijken naar de clash tussen RSC Anderlecht en Club ...

106
106
"Beschaamd, belachelijk" - Antwerp likt wonden na afgang

Antwerp FC had de laatste weken een knappe reeks neergezet in de Europe Play-Offs. Maar zondag werd ...

82
82
United klopt Liverpool: Lammens ontsnapt na gruwelijke blunder

Manchester United maakt komend seizoen zijn wederoptreden in de Champions League. Door de resultaten ...

55
55
De Mil snoeihard: "Dan kan je niet voor AA Gent spelen"

AA Gent dreigt opnieuw het kneusje te worden in de Champions' Play-Offs. Met nog slechts vier ...

175
175
Ketchupfles ontploft: Standard vernedert Antwerp op Bosuil

Na een knotsgekke wedstrijd heeft Standard vandaag de vloer aangeveegd met Antwerp. In het eerste ...

132
132
Taravel dropt verrassing in basiself, Leko maakt statement

Staat er zondagavond een nieuwe ploeg aan de leiding in de Champions' Play-Offs? Die kans is ...

123
123
Pijnlijke middag Milan-Belgen, ook Lille-Duivels vloeken

Ook in de grote Europese competities is de ontknoping volop aan de gaan. In Italië ...

17
17
Kleedkamer Genk davert: Hayen zet spelers hard op hun plaats

In de Europe Play-Offs heeft KRC Genk opnieuw een bijzonder slechte zaak gedaan. De Limburgers ...

321
321
Verwittiging Club voor Anderlecht: "Dan krijgen ze probleem"

Club Brugge kan zondagavond een gouden zaak doen in de titelstrijd. Door de nederlaag van Union SG ...

288
288
'Real maakt schoon schip: volgend slachtoffer bekend'

Real Madrid stevent af op een seizoen zonder grote prijzen en dat blijft niet zonder gevolgen. Zo is ...

119
119
"Slaat alle verbeelding" - zware gevolgen na uithaal Burgess?

Christian Burgess heeft zaterdagavond heel wat ophef veroorzaakt. Na de peperdure nederlaag op het ...

583
583
KVM pakt eerste zege ooit in PO I: AA Gent rode lantaarn

KV Mechelen heeft zijn eerste overwinning ooit geboekt in de Champions' Play-Offs. Malinwa kwam ...

82
82
Opstellingen: Antwerp slikt mokerslag vlak voor Standard

Antwerp FC leek op sterven na dood in de Europe Play-Offs. Maar de Great Old heeft zich met een 9 op ...

92
92
Opvolger Ordoñez: 'Club Brugge gaat Europese strijd aan'

Club Brugge maakt zich op voor een bijzonder drukke transferzomer. Blauw-Zwart is op weg om te ...

226
226
AA Gent met grond gelijk gemaakt: zondebok krijgt volle laag

In de Champions' Play-Offs kruisten de twee laatste ploegen uit het klassement zondagmiddag de ...

251
251
'Uitsluitsel Napoli: De Bruyne beslist over zomertransfer'

In de Italiaanse Serie A wil SSC Napoli tijdens de slotspeeldag zijn tweede plaats met succes ...

126
126
Pijnlijk: Still 15 matchen na Anderlecht-exit op straat gezet

Amper twee matchen nadat hij aan het roer werd geplaatst als interim-trainer, besloot Edward Still ...

99
99

Meer sportnieuws