'Beerschot ziet opnieuw speler vertrekken'

door
'Beerschot ziet opnieuw speler vertrekken'

Beerschot zag zijn laatste wedstrijd van 2022 afgelast worden, maar gaat desondanks de feestdagen in als leider in de Challenger Pro League. Met een wedstrijd minder gespeeld blijven ze SK Beveren voor omdat ze een wedstrijd meer gewonnen hebben. De Ratten liggen dus op koers om na één seizoen terug te keren op het hoogste niveau en om de titel te verzekeren, zullen ze zich in januari misschien wel willen versterken. Voorlopig vertrekken er echter vooral spelers op het Kiel.


Enkele dagen geleden zag Beerschot al Stipe Radic zijn handtekening zetten bij Fortuna Sittard, waarvoor ze tevergeefs nog probeerden een transfersom te claimen. Nu lijkt er weer een speler op weg naar de uitgang. Gazet van Antwerpen stelt op gezag van Boliviaanse media dat Ramiro Vaca op het punt staat te vertrekken. De offensieve middenvelder zou dicht bij een overgang naar Bolivar staan.

Beerschot haalde de 23-jarige Boliviaanse international in augustus 2021 voor 150.000 euro weg bij The Strongest, maar Vaca kon de verwachtingen nooit helemaal inlossen. Hij kwam in het voorbije anderhalf jaar tot 43 wedstrijden, waarin hij één keer scoorde en vijf assists gaf. Dit seizoen verloor Vaca bovendien zijn basisplaats. Hij begon voor het laatst aan een wedstrijd op 16 oktober tegen Dender, sindsdien krijgt hij hoogstens nog korte invalbeurten.

HANGENDE POOTJES
Vaca lijkt zo met de staart tussen de benen terug te keren naar zijn thuisland, waar hij met Beñat San José (ex-Eupen) een bekende naam als trainer zou krijgen. Andreas Wieland verliest bij Beerschot zo wel weer een optie in de aanval, waar de trainer al niet zoveel overschot heeft. In die linie lijkt Beerschot dus wel versterking te kunnen gebruiken.

LEES OOK: Beerschot-fans morren: sportieve baas slaat terug

Moet Beerschot zijn aanval nog versterken?

Meest recent

Paul Gheysens furieus in vuile oorlog: "Het klopt niet!"

Het blijven enorm woelige tijden voor Paul Gheysens, Antwerp en Ghelamco. Elk hebben ze op hun eigen ...

1
1
'Anderlecht verrast: dit is de staf na vertrek Still'

RSC Anderlecht ziet Edward Still vertrekken naar Watford. Wie de stromingen kent binnen het ...

20
20
Bijltjesdag bij Anderlecht: club bevestigt vertrek Renard en Still

RSC Anderlecht heeft zopas officieel bevestigd dat Edward Still en Olivier Renard de club verlaten. ...

153
153
Vandenbempt luidt alarmbel: paniek bij Anderlecht

Het bestuur van RSC Anderlecht heeft er genoeg van. Het sportieve wanbeleid van Wouter Vandenhaute ...

141
141
Renard ontslagen: Bornauw & co trekken meteen door

RSC Anderlecht staat nog maar eens in brand. Het is duidelijk dat het wanbeleid van de afgelopen ...

247
247
KRC Genk op oorlogspad: Heymans waarschuwt concurrentie

KRC Genk won oververdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers blijven zo meedoen voor de top ...

89
89
'Renard gaf twee spelers veeg uit de pan'

RSC Anderlecht verloor in een week tijd van Standard, Royal Antwerp FC en KRC Genk. Enkel op ...

192
192
Anderlecht grijpt in: Renard per direct op straat gezet

Een week na het ontslag van hoofdcoach Besnik Hasi, heeft RSC Anderlecht opnieuw stevig ingegrepen. ...

408
408
Still kiest exit: Anderlecht zonder hoofdcoach naar Bosuil?

Aanstaande donderdag staat RSC Anderlecht voor de levensbelangrijke terugmatch in de halve finales ...

322
322
12 op 12 voor United: Engelse pers ziet één foutje Lammens

Manchester United is onder het bewind van caretaker Michael Carrick bezig aan een sterke reeks. ...

149
149
Anderlecht genekt door VAR? Oud-ref dient Still van antwoord

RSC Anderlecht ging zondagmiddag redelijk kansloos onderuit op het veld van KRC Genk. Maar volgens ...

327
327
'Anderlecht speelt met vuur: topkandidaat is tijdbom'

Bij RSC Anderlecht tikt de klok: de zoektocht naar een opvolger voor Besnik Hasi sleept aan en de ...

290
290
KRC Genk helemaal terug? Hayen trekt conclusie

KRC Genk lijkt eindelijk de rug te rechten in de Jupiler Pro League. Na de overwinning van vorige ...

170
170
Open oorlog in Genk-Anderlecht: "Dat is geen respect"

KRC Genk heeft zondagmiddag indruk gemaakt met een sterke prestatie én overwinning tegen RSC ...

672
672
'Club speelt steunpilaar kwijt: ook Tottenham klopt aan'

Nog anderhalve week te gaan en Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen ...

241
241
Kritieke week Anderlecht: nieuwe coach en twéé vertrekkers?

RSC Anderlecht staat andermaal voor een cruciale week. In de bekermatch op Antwerp en het ...

350
350
KV Mechelen smult van nieuw koningskoppel

De droom van KV Mechelen om Play-Off I te halen, leek de voorbije weken uiteen te spatten. ...

230
230
Grappig moment: Leko gunt Mechele geen cadeau

Club Brugge boekte zondagavond een vlotte zege tegen Standard en dus waren er bij Blauw-Zwart ...

169
169
Real zwoegt zonder vedetten maar wint wel in Valencia

Real Madrid is zondagavond in het spoor van FC Barcelona gebleven in LaLiga. Evident bleek dat niet, ...

32
32
PSG duwt Marseille in diepe crisis, Juve ontsnapt in slot

PSG heeft zondagavond serieus uitgehaald in de Franse klassieker tegen Olympique Marseille. Het ...

51
51
Straf KV Mechelen: "Ik kan alleen maar trots zijn"

KV Mechelen heeft zich zondagavond op knappe wijze herpakt. Het was na een drie op vijftien ...

156
156
Oosting blijft optimistisch: "Hebben PO1 nog in eigen handen"

Antwerp heeft zondagavond een gouden kans laten liggen in de strijd om de Champions' Play-Off. De ...

143
143
Hautekiet noemt dé oorzaak voor zwakke prestatie Standard

Standard is er zondagavond niet in geslaagd om het Club Brugge lastig te maken. De Rouches konden ...

209
209
Leko onthult groot probleem bij Club voor Standard

Club Brugge heeft zondagavond zich uitstekend weten te herstellen van de nederlaag op Union vorige ...

204
204
Mechelen wint tegen Antwerp eindelijk weer en wipt top 6 in

De 24ste speeldag in de Jupiler Pro League werd afgesloten met een zeer interessante affiche. KV ...

73
73

Meer sportnieuws