'Beerschot ziet opnieuw speler vertrekken'

door
'Beerschot ziet opnieuw speler vertrekken'

Beerschot zag zijn laatste wedstrijd van 2022 afgelast worden, maar gaat desondanks de feestdagen in als leider in de Challenger Pro League. Met een wedstrijd minder gespeeld blijven ze SK Beveren voor omdat ze een wedstrijd meer gewonnen hebben. De Ratten liggen dus op koers om na één seizoen terug te keren op het hoogste niveau en om de titel te verzekeren, zullen ze zich in januari misschien wel willen versterken. Voorlopig vertrekken er echter vooral spelers op het Kiel.


Enkele dagen geleden zag Beerschot al Stipe Radic zijn handtekening zetten bij Fortuna Sittard, waarvoor ze tevergeefs nog probeerden een transfersom te claimen. Nu lijkt er weer een speler op weg naar de uitgang. Gazet van Antwerpen stelt op gezag van Boliviaanse media dat Ramiro Vaca op het punt staat te vertrekken. De offensieve middenvelder zou dicht bij een overgang naar Bolivar staan.

Beerschot haalde de 23-jarige Boliviaanse international in augustus 2021 voor 150.000 euro weg bij The Strongest, maar Vaca kon de verwachtingen nooit helemaal inlossen. Hij kwam in het voorbije anderhalf jaar tot 43 wedstrijden, waarin hij één keer scoorde en vijf assists gaf. Dit seizoen verloor Vaca bovendien zijn basisplaats. Hij begon voor het laatst aan een wedstrijd op 16 oktober tegen Dender, sindsdien krijgt hij hoogstens nog korte invalbeurten.

HANGENDE POOTJES
Vaca lijkt zo met de staart tussen de benen terug te keren naar zijn thuisland, waar hij met Beñat San José (ex-Eupen) een bekende naam als trainer zou krijgen. Andreas Wieland verliest bij Beerschot zo wel weer een optie in de aanval, waar de trainer al niet zoveel overschot heeft. In die linie lijkt Beerschot dus wel versterking te kunnen gebruiken.

LEES OOK: Promotiestrijd CPL: KV Kortrijk redt vel in slotfase

Moet Beerschot zijn aanval nog versterken?

Meest recent

Taravel moet puzzelen: vier opties voor middenveld

RSC Anderlecht heeft zondagavond aan één puntje voldoende in de thuismatch tegen ...

12
12
Zware pandoering Genk: Heynen duidt dé doodsteek aan

Het heeft dan toch niet mogen zijn voor KRC Genk. Na een 1-0-zege in de heenmatch tegen SC Freiburg ...

40
40
Gouden tip Club Brugge: bekend gezicht opvolger Vanaken?

Club Brugge haalde begin deze week opgelucht adem: de blessure van Hans Vanaken blijkt dan toch niet ...

170
170
UEL/UECL: Palace en Nottingham ontsnappen, Jutgla nekt Lyon

Donderdagavond werden de tickets voor de kwartfinales van de Europa en Conference League verdeeld. ...

29
29
Akelige blessure Lang krijgt staartje: Gala eist harde actie

Noa Lang zorgde woensdagavond voor een pijnlijk beeld in de Champions League. Na een verkeerd ...

69
69
België uitgeteld in Europa: Genk sneuvelt na Duitse afgang

De Europese campagne zit erop voor de Belgische ploegen. Met KRC Genk sneuvelde donderdagavond de ...

94
94
Van hemel naar hel: Matte Smets beleeft Europees drama

KRC Genk wou zich donderdagavond plaatsen voor de kwartfinales van de Europa League. Daarvoor moest ...

160
160
'Garcia hint op WK-bommetje met verrassende debutant'

Rudi Garcia ziet zijn opties achterin met de week slinken, en dat kan de deur openzetten voor een ...

84
84
Anderlecht vreest: noodscenario voor start Play-Offs

RSC Anderlecht wil zich zondagavond tegen Cercle Brugge verzekeren van zijn ticket voor de ...

230
230
Bizar: Club-speler opgeroepen bij ... twéé nationale ploegen

Volgende weken wordt het clubvoetbal even on hold gezet voor de eerste interland-periode van het ...

120
120
DAZN heeft groot nieuws voor kijker: "Première Belgisch voetbal"

Aanstaande zondag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League ...

372
372
Union blíj́ft cashen: verse toptransfers staan klaar

Union SG legde sinds de promotie uitstekende resultaten neer, maar wist ook op de transfermarkt erg ...

140
140
Kompany bij Europese elite: David Silva doet boekje open

Bayern München heeft woensdag opnieuw indruk gemaakt in de Champions League en won ook zijn ...

141
141
De 11 namen: Hayen verrast met opstelling KRC Genk

KRC Genk doet in Freiburg straks een gooi naar de kwartfinale van de Europa League, waarin Olympique ...

76
76
JPL-rapport: Club top in Europa, RSCA hinkt achterop

Recent kwam Transfermarkt met een update van de marktwaarde in de Jupiler Pro League op de proppen. ...

117
117
Garcia geeft geheimen prijs: WK-selectie Duivels onthuld?

Vrijdag maakt Rudi Garcia zijn selectie voor het oefenkamp van de Rode Duivels in de Verenigde ...

152
152
'De Cat in etalage: rampscenario Anderlecht dichterbij'

Mooie liedjes duren niet lang. Die stelling gaat helaas ook op voor Nathan De Cat, die nu al op weg ...

388
388
Jean-Marie Pfaff laat tranen rollen met emotioneel nieuws

De familie Pfaff is nog steeds één van de meest beroemde clans van Vlaanderen. Dat ...

458
458
'Mignolet out: Club Brugge shopt in Jupiler Pro League'

Behoudens een verrassing is Simon Mignolet bezig aan zijn laatste maanden bij Club Brugge, dat na ...

776
776
'Genk mag fluiten naar record: korting op Karetsas'

De meest waardevolle speler in de Belgische competitie, althans op papier, luistert naar de ...

357
357
Fans in shock door opvallend moment rond Vermant

Club Brugge staat voor een cruciale fase van het seizoen. Na een knappe campagne in de Champions ...

221
221
Anderlecht zit met groot probleem: pijnlijke statistiek onthuld

Anderlecht moet komend weekend nog zijn ticket voor de Champions' Play-Off zien veilig te stellen, ...

156
156
Chelsea krijgt cruciaal advies over Penders

Chelsea kreeg dinsdagavond een pandoering van PSG en is daarmee uitgeschakeld in de Champions ...

70
70
Transfertip Standard: "Hij kan hen weer naar top brengen"

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League de slotspeeldag van de reguliere competitie op het ...

225
225
Ouahbi drukt meteen Belgische stempel bij Marokko

De voorbije weken was er heel wat te doen rond Marokko. Het kreeg deze week van de Afrikaanse ...

57
57

Meer sportnieuws