'Beerschot ziet opnieuw speler vertrekken'

door
'Beerschot ziet opnieuw speler vertrekken'

Beerschot zag zijn laatste wedstrijd van 2022 afgelast worden, maar gaat desondanks de feestdagen in als leider in de Challenger Pro League. Met een wedstrijd minder gespeeld blijven ze SK Beveren voor omdat ze een wedstrijd meer gewonnen hebben. De Ratten liggen dus op koers om na één seizoen terug te keren op het hoogste niveau en om de titel te verzekeren, zullen ze zich in januari misschien wel willen versterken. Voorlopig vertrekken er echter vooral spelers op het Kiel.


Enkele dagen geleden zag Beerschot al Stipe Radic zijn handtekening zetten bij Fortuna Sittard, waarvoor ze tevergeefs nog probeerden een transfersom te claimen. Nu lijkt er weer een speler op weg naar de uitgang. Gazet van Antwerpen stelt op gezag van Boliviaanse media dat Ramiro Vaca op het punt staat te vertrekken. De offensieve middenvelder zou dicht bij een overgang naar Bolivar staan.

Beerschot haalde de 23-jarige Boliviaanse international in augustus 2021 voor 150.000 euro weg bij The Strongest, maar Vaca kon de verwachtingen nooit helemaal inlossen. Hij kwam in het voorbije anderhalf jaar tot 43 wedstrijden, waarin hij één keer scoorde en vijf assists gaf. Dit seizoen verloor Vaca bovendien zijn basisplaats. Hij begon voor het laatst aan een wedstrijd op 16 oktober tegen Dender, sindsdien krijgt hij hoogstens nog korte invalbeurten.

HANGENDE POOTJES
Vaca lijkt zo met de staart tussen de benen terug te keren naar zijn thuisland, waar hij met Beñat San José (ex-Eupen) een bekende naam als trainer zou krijgen. Andreas Wieland verliest bij Beerschot zo wel weer een optie in de aanval, waar de trainer al niet zoveel overschot heeft. In die linie lijkt Beerschot dus wel versterking te kunnen gebruiken.

LEES OOK: KV Kortrijk promoveert naar JPL: transfervuurwerk op komst

🚀 FC Olympia Beerschot Wilrijk-fans lezen nu:

Kuyt breekt: openhartige woorden raken diep
Kuyt breekt: openhartige woorden raken diep
63

Moet Beerschot zijn aanval nog versterken?

Meest recent

Poppen aan het dansen: Real kookt over na UCL-uitschakeling

Het is Real Madrid dan toch niet gelukt om zich te plaatsen voor de halve finales van de Champions ...

78
78
POLL: wie wint de Champions League 2026?

De kaarten in de Champions League zijn geschud, de kwartfinales zijn gespeeld. Twee heerlijke ...

111
111
Roer compleet om bij Antwerp? "Moment is aangebroken"

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de Europe Play-Offs begonnen. De Great Old ging in zijn ...

104
104
UCL: Bayern nekt Real na ZINDERENDE clash, ook Arsenal door

Bayern München heeft zich geplaatst voor de halve finales van de Champions League na een ...

88
88
Vanaken onomwonden: "Wat Union meer heeft dan Club?"

De spanning in de Champions' Play-Offs neemt in de komende dagen gevoelig toe. Aanstaande zondag ...

190
190
Degradatie-climax: beslissing Play-Downs op speeldag 3?

Toen waren ze nog met twee. Afgelopen weekend wisten ook Zulte Waregem en Cercle Brugge zich te ...

226
226
Radja begrijpt niets van Anderlecht: "Alsof ze kampioen zijn"

RSC Anderlecht speelde afgelopen zondag wederom geen goede wedstrijd, maar boekte uiteindelijk wel ...

155
155
'Gevolgen na UCL-kater: toptransfer Barça in stroomversnelling'

FC Barcelona is er dan toch niet in geslaagd om een nieuwe remontada te bewerkstelligen en sneuvelde ...

70
70
Sensatie in München: Neuer gruwelijk in de fout, Bayern reageert meteen

Woensdagavond worden in de Champions League de laatste tickets voor de halve finales uitgedeeld. ...

40
40
"Zeer raar" - uitspraak Hayen roept vragen op bij Genk

KRC Genk verspeelde afgelopen weekend de leidersplaats in de Europe Play-Offs na een flauwe ...

504
504
Eerste clash Union-Club Brugge: titelfavoriet aangeduid

Komend weekend is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

363
363
Club Brugge staat perplex: Onyedika‑deal hakt er hard in

Club Brugge wil Raphael Onyedika langer vastleggen, maar dat dossier ligt minder rustig dan het op ...

599
599
'Anderlecht bidt: op deze voorwaarde miljoenen voor Vazquez'

Anderlecht heeft in de zomer heel wat werk voor de boeg om de ploeg te versterken. Daarvoor zullen ...

360
360
Beloftenquota blijft beroeren: advocaat wijst op bizar gevolg

Er was de voorbije maanden heel wat te doen over de nakende competitiehervorming in de Jupiler Pro ...

110
110
'Nieuwe domper dreigt voor STVV'

STVV begon aan de Champions' Play-Off als een outsider voor de titel, want het had slechts een ...

122
122
'Anderlecht schrikt: prijskaartje Lukaku bekend'

Het lijkt er stilaan op dat Romelu Lukaku en Napoli helemaal met elkaar op ramkoers liggen. De ...

441
441
Titelkoorts bij Club: Leko benoemt waar de sleutel ligt

Club Brugge heeft de komende weken nog maar één doel: Union nog van de koppositie ...

167
167
'Anderlecht baalt en loopt nog miljoenen mis'

Voor Anderlecht beloven het zeer drukke maanden te worden. De club is nog steeds op zoek naar een ...

267
267
Braziliaanse legende doet straffe uitspraak over Preud'homme

Op zijn 67ste is Michel Preud'homme intussen al enkele jaren uit de voetbalwereld verdwenen, na een ...

114
114
Club Brugge met straf nieuws: "Alle records verbroken"

Club Brugge hoopt binnen een zestal weken een enorm feest te bouwen. Ze hopen dit de landstitel te ...

276
276
Red Flames balen: "Toch mogen we het zo niet bekijken"

De Red Flames speelden 1-1 gelijk in en tegen Schotland. Dat is een goed resultaat, maar de ...

22
22
'Club Brugge incasseert domper: sterkhouder heeft transfer beet'

Club Brugge zal komende zomer héél wat sterkhouders de club zien verlaten. De ...

479
479
Lukaku niet mee naar het WK? Leekens oordeelt

Rudi Garcia zit toch met de handen in het haar. Loïs Openda speelt bijna niet meer bij Juventus ...

205
205
Kompany vol lof: "Kan één van de besten ter wereld worden"

Gaat Vincent Kompany met Bayern München vanavond Real Madrid uitschakelen? Bayern begint alvast ...

75
75
'Anderlecht baalt enorm: Verschaeren weigerde miljoenensom'

Yari Verschaeren is uitstekend begonnen aan de Play-Offs. Als invaller was hij goed voor een assist ...

589
589

Meer sportnieuws