'Beerschot ziet opnieuw speler vertrekken'

door
'Beerschot ziet opnieuw speler vertrekken'

Beerschot zag zijn laatste wedstrijd van 2022 afgelast worden, maar gaat desondanks de feestdagen in als leider in de Challenger Pro League. Met een wedstrijd minder gespeeld blijven ze SK Beveren voor omdat ze een wedstrijd meer gewonnen hebben. De Ratten liggen dus op koers om na één seizoen terug te keren op het hoogste niveau en om de titel te verzekeren, zullen ze zich in januari misschien wel willen versterken. Voorlopig vertrekken er echter vooral spelers op het Kiel.


Enkele dagen geleden zag Beerschot al Stipe Radic zijn handtekening zetten bij Fortuna Sittard, waarvoor ze tevergeefs nog probeerden een transfersom te claimen. Nu lijkt er weer een speler op weg naar de uitgang. Gazet van Antwerpen stelt op gezag van Boliviaanse media dat Ramiro Vaca op het punt staat te vertrekken. De offensieve middenvelder zou dicht bij een overgang naar Bolivar staan.

Beerschot haalde de 23-jarige Boliviaanse international in augustus 2021 voor 150.000 euro weg bij The Strongest, maar Vaca kon de verwachtingen nooit helemaal inlossen. Hij kwam in het voorbije anderhalf jaar tot 43 wedstrijden, waarin hij één keer scoorde en vijf assists gaf. Dit seizoen verloor Vaca bovendien zijn basisplaats. Hij begon voor het laatst aan een wedstrijd op 16 oktober tegen Dender, sindsdien krijgt hij hoogstens nog korte invalbeurten.

HANGENDE POOTJES
Vaca lijkt zo met de staart tussen de benen terug te keren naar zijn thuisland, waar hij met Beñat San José (ex-Eupen) een bekende naam als trainer zou krijgen. Andreas Wieland verliest bij Beerschot zo wel weer een optie in de aanval, waar de trainer al niet zoveel overschot heeft. In die linie lijkt Beerschot dus wel versterking te kunnen gebruiken.

LEES OOK: SK Beveren dendert voort: promotiefeest na knotsgek slot

Moet Beerschot zijn aanval nog versterken?

Meest recent

De 11 namen: Leko verrast met vervanger Onyedika

Club Brugge heeft om 18u45 een afspraak met de geschiedenis. Na het 3-3 gelijkspel uit de heenmatch ...

18
18
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 27 bekend

De reguliere competitie nadert zijn finale ontknoping, en dus staan de zenuwen alsmaar meer ...

8
8
'Geen weg terug: Anderlecht hakt trainersknoop door'

Behoudens een verrassing zit Jérémy Taravel ook volgende week tegen OH Leuven nog in ...

128
128
Verheyen tipt Leko: Club Brugge all-in tegen Atlético?

Binnen twee uur begint Club Brugge eraan tegen Atlético Madrid. Om een ticket voor de achtste ...

84
84
'Anderlecht verbrandt vingers: Hazard op hete kolen'

Met hangen en wurgen zette RSC Anderlecht zondag tegen Zulte Waregem een serieuze stap richting de ...

125
125
Union incasseert uppercut: einde seizoen voor sterkhouder?

Union liet zich zaterdag niet onder druk zetten door de zeges van eerste achtervolgers STVV en Club ...

82
82
Hakimi in vieze papieren: verkrachtingszaak ontplooit

Achraf Hakimi wordt gezien als één van de beste rechtsbacks ter wereld. De Marokkaanse ...

64
64
Courtois slaat op tafel: Mourinho én UEFA afgemaakt

De return tussen Real Madrid en Benfica belooft extra scherp te zijn. In de heenwedstrijd was er de ...

58
58
Routinier mee naar WK? Rode Duivel maakt hattrick

Wie gaat mee naar het WK 2026? Daar wordt maanden voor het mondiale landentornooi al over gesproken. ...

51
51
Standard en Antwerp horen verdict na stopzetting

De wedstrijd tussen Standard Luik en Royal Antwerp FC werd op maandag 20 oktober onderbroken bij een ...

218
218
Simeone spreekt Leko resoluut tegen: messen zijn geslepen

Club Brugge kijkt dinsdagavond Atlético Madrid recht in de ogen namens de Champions League. ...

125
125
De Bruyne komt met belangrijke update: WK in gevaar?

Kevin De Bruyne ligt al een tijdje in de lappenmand. De Belgische supporters houden alvast hun hart ...

112
112
Ajax kruipt uit de put en deelt straffe cijfers

Ajax kende heel donkere jaren. PSV nam sportief de fakkel over en financieel was het ook ...

33
33
Courtois investeert in Belgische club: twee clubs genoemd

Thibaut Courtois investeerde onlangs in de Franse club Le Mans. Ondertussen raakte ook bekend dat ...

303
303
KRC Genk heeft prijs: rechtsachter tekent contract

KRC Genk is een club waar jeugddoorstroming zeer belangrijk is. De Limburgers blijven inzetten op de ...

125
125
Diego Moreira haalt ferm uit na glansrol: ex-club afgemaakt

Diego Moreira speelde afgelopen speeldag in de Ligue 1 een geweldige wedstrijd. De Rode Duivel was ...

43
43
Hoeveel kans heeft Club tegen Atlético? Opta velt oordeel

Club Brugge neemt het dinsdagavond op tegen Atlético Madrid in de terugwedstrijd van de ...

81
81
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht bibbert, Club dumpt genadeloos’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

402
402
Herman Brusselmans ontsnapt opnieuw aan veroordeling

In de rechtbank van Gent keek Herman Brusselmans vandaag opnieuw de justitie in de ogen, in een zaak ...

46
46
'Club Brugge-bestuur op missie: topmeetings in Madrid'

In de play-offs van de Champions League gaat Club Brugge straks op bezoek bij Atlético ...

568
568
Strijd om top zes barst los: databureau weegt kansen

In de voorlopig laatste editie van de play-offs belooft de race om de top zes spannender te worden ...

379
379
'Anderlecht slaat alarm: duo sterkhouders richting exit'

Nu de ene na de andere kandidaat afhaakt overweegt RSC Anderlecht om tussenpaus Jérémy ...

484
484
Degryse tikt Verhaeghe op de vingers: "Kleine club"

Club Brugge gaat straks tegen Atlético Madrid opnieuw op zoek naar Europees succes. De ...

184
184
Storm rond Van Gucht: 'Nieuwe onthullingen slaan in als bom'

Vorige week raakte bekend dat Ruben Van Gucht een kind verwacht met Charlotte Van Looy, korte tijd ...

305
305
Straffe woorden: Van der Sar spreekt Lammens aan live op tv

Senne Lammens heeft maandagavond opnieuw indruk gemaakt bij Manchester United. De doelman hield de ...

194
194

Meer sportnieuws