'Arsenal neemt enorm risico met Rode Duivel'

door
'Arsenal neemt enorm risico met Rode Duivel'

Voor Youri Tielemans werd het WK een tegenvaller, want de middenvelder verloor na de openingswedstrijd tegen Canada zijn basisplaats bij de Rode Duivels. Die teleurstelling speelde hij dinsdag wel van zich af bij Leicester met een doelpunt in de League Cup tegen MK Dons. In januari komt er mogelijk ook meer duidelijkheid over waar hij volgend seizoen zal spelen.


De voorbije weken gingen er geruchten dat Arsenal in januari een bod zou kunnen gaan uitbrengen op Tielemans, om zo een opbod in de zomer te vermijden. Die berichten worden nu echter tegengesproken door football.london, dat stelt dat de Gunners inderdaad geïnteresseerd zijn maar willen wachten tot de zomer om Tielemans gratis binnen te kunnen rijven. Alleen wijzen ze er ook op dat de leider in de Premier League zo wel een groot risico neemt.

Vanaf 1 januari is Tielemans volgens de regels van de FIFA vrij om een voorcontract bij een andere club te tekenen voor volgende zomer, maar Arsenal zal zijn handtekening dan nog niet kunnen verzekeren. Binnenlandse transfers worden immers geregeld door de FA en die stellen dat Engelse teams pas een maand voor het verstrijken van de overeenkomst een voorakkoord mogen sluiten.

KAAS VAN HET BROOD
Dat betekent dat Arsenal dus vanaf mei officieel rond de tafel mag zitten met Tielemans, waardoor ze een opening van maar liefst vier maanden laten waarin een buitenlandse club Tielemans voor hun neus zou kunnen wegsnoepen. Aangezien onze landgenoot zeer goed in de internationale markt ligt, lijkt het zeker niet ondenkbaar dat Arsenal zo nog op snelheid gepakt wordt.

LEES OOK: Groot nieuws voor Kompany: Bayern doet ferme geste

Zal Arsenal Tielemans nog laten glippen?

Meest recent

'Malinovskyi plots in de running voor droomtransfer'

Verschillende oud-spelers uit de Jupiler Pro League maken momenteel het mooie weer op de ...

18
18
Ivan Leko nú al onder vuur: "Beter in Gent gebleven"

Ivan Leko maakte deze week een veelbesproken rentree als hoofdcoach van Club Brugge. Op termijn zal ...

149
149
Januari-transfer De Cat? CEO Anderlecht doet bekentenis

Terwijl Besnik Hasi zijn troepen klaarstoomt voor de laatste wedstrijden van 2025, is het management ...

208
208
Marc Coucke gaat volledig los: "Alle spelregels veranderen!"

Marc Coucke is voor het brede publiek vooral de eigenaar van RSC Anderlecht, maar wie hem kent, weet ...

56
56
Job aan zijden draadje: Fink spreekt open over Genk-ontslag

Het beloven spannende dagen te worden bij KRC Genk. Donderdagavond incasseerden de Limburgers op het ...

222
222
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest smaakmaker, knaltransfer Sadiki'

De winterse transferperiode nadert met rasse schreden. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer ...

231
231
“Pure diefstal!” - Messi veroorzaakt ongeziene chaos

Lionel Messi is een globale superster en dat werd nog maar eens duidelijk in India. Samen met Luis ...

49
49
Na Annelien Coorevits: Olivier Deschacht met liefdesbom

Olivier Deschacht was jarenlang een vaste waarde en een icoon bij RSC Anderlecht. Vandaag kennen ...

105
105
Grote WK-verrassing? De Cat doet boekje open over Duivels

Het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada sluipt dichterbij. Stilaan wordt er al ...

96
96
De Mil doet vreemde uitspraken: meteen zwaar onder druk

KAA Gent zag Ivan Leko naar Club Brugge trekken na het ontslag van Nicky Hayen en de Buffalo’s ...

203
203
Knaltransfer voor Duranville? ‘Plannen Kompany bekend'

Julien Duranville maakte op jonge leeftijd de overstap van RSC Anderlecht naar Borussia Dortmund, ...

125
125
Onthuld: dit riep woedende Henry naar Standard-fan

Standard Luik ging pijnlijn onderuit tegen Oud-Heverlee Leuven en na de wedstrijd was het hommeles. ...

128
128
Karim Benzema flirt met spectaculaire comeback

Karim Benzema maakte furore bij Olympique Lyon en Real Madrid, maar de inmiddels 37-jarige aanvaller ...

49
49
Beste JPL-speler? "Beter dan Vanaken en kan zo naar AC Milan"

Het niveau in de Jupiler Pro League is dit jaar voor het eerst in jaren echt wel gezakt, dat blijkt ...

182
182
‘Hallucinante Benteke-blunder: Club Brugge-fans razend’

Op Jan Breydel is het gemor niet meer te negeren. Terwijl Christian Benteke zich transfervrij ...

565
565
Bart Verhaeghe krijgt volle laag: "Een schande!"

Bart Verhaeghe heeft zich niet bepaald populair gemaakt bij de eigen aanhang en binnen het Belgische ...

473
473
Euvrard op de sukkel met Standard; "Daardoor was het zwak"

Standard is en blijft een club op de dool. De Rouches staan nog héél ver van een ...

95
95
Hazard naar exit? 'Anderlecht hakt belangrijke knoop door'

RSC Anderlecht wil zich zaterdagavond tegen STVV herpakken na de blamage van vorige week in ...

358
358
Nieuwe elementen Club Brugge-bom: "Híj́ had probleem met Hayen"

Club Brugge heeft deze week voor een serieuze bom gezorgd. Maandag besloot Blauw-Zwart namelijk om ...

1650
1650
Alarmbellen gaan af rond Courtois: Spanje in absolute paniek

Je zag het aan zijn blik na affluiten: dit deed pijn, veel meer dan een gewone fout. Thibaut ...

192
192
Extra boost op Bosuil: "Wil graag bij Antwerp blijven"

Na de trainerswissel en enkele knappe resultaten, is de rust bij Antwerp FC weer helemaal ...

304
304
'Leko grijpt in: eerste slachtoffer in Brugse basiself'

De nederlaag tegen Arsenal FC was nog ietwat ingecalculeerd, dit weekend heeft Club Brugge echter ...

827
827
Anderlecht dropt bommetje in JPL: spraakmakend plan op tafel

Aanstaande woensdag staat een belangrijke afspraak in het Belgische voetbal gepland. Dat vindt de ...

410
410
Mazzu haalt eindelijk zijn gram: "Iedereen was gefrustreerd"

OH Leuven heeft vrijdagavond nog eens de zoeke smaak van de overwinning geproefd. Nadat het in de ...

94
94
Hommeles bij Standard: Henry krijgt het aan de stok met fans

Standard staat voorlopig nog op een knappe zesde plaats in het klassement, maar opperbest is de ...

155
155

Meer sportnieuws