TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht pakt uit, opties voor Nainggolan'

door
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht pakt uit, opties voor Nainggolan'

De WK-eindronde in Qatar zit er bijna op en dus nadert de winterse mercato met rasse schreden. Heel wat clubs uit binnen- en buitenland zijn dan ook volop bezig met hun transferplannen te ontrollen, terwijl ook de nodige trainerswissels op punt staan. VoetbalNieuws verzamelt al het belangrijkste transfernieuws daarom dagelijks om 12u in het Transferuurtje.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Anderlecht zijn ze volop bezig met hun transferplannen voor januari. We mogen sowieso activiteit verwachten bij Paars-Wit, dat op twee grote aanwinsten lijkt te azen. Ten eerste is een nieuwe spits nodig, waarbij Anderlecht mikt op een doelpuntenmaker die al wat ervaring heeft. Daarnaast staat ook een linksachter op het lijstje, liefst iemand die zich in zijn sas voelt in een viermansdefensie.



Sinds dinsdag is Radja Nainggolan een vrije speler, want zijn contract bij Antwerp werd in onderling overleg ontbonden. De ex-Rode Duivel is dus helemaal vrij om een nieuwe club te zoeken en er liggen al meteen enkele opties voor hem op tafel. Zo zou een terugkeer naar zijn ex-club Cagliari, momenteel in de middenmoot van de Serie B, niet uitgesloten zijn. Daarnaast zou zijn naam ook vallen in de Amerikaanse MLS bij Inter Miami.

Ook Ruud Vormer zal wellicht rondkijken naar een nieuwe uitdaging, want de Nederlander zit bij Club Brugge helemaal op een zijspoor. In het recente verleden viel zijn naam regelmatig bij Zulte Waregem, maar dat heeft momenteel geen interesse. Mbaye Leye geeft aan dat de komst van Vormer voor hem geen optie is omdat de kwaliteiten van de middenvelder in zijn elftal niet benut zouden worden.



Wie ook een grote kans maakt om te vertrekken, is Cyle Larin. De Canadese spits streek pas in de zomer neer bij Club, maar speelt bij de landskampioen tweede viool en kan elders minuten gaan maken. Het Spaanse Cadiz zou zich al gemeld hebben, terwijl hij ook aangeboden werd bij Galatasaray. De Turkse topclub zou echter bedankt hebben voor zijn diensten.

Charleroi wil in januari absoluut een spits erbij na de matige eerste helft van het seizoen en is daarvoor bij een bekende naam uitgekomen. Ze zouden onderhandelen met Gianni Bruno, die momenteel door AA Gent verhuurd wordt aan STVV. Daar doet de 31-jarige het zeker niet onaardig, maar Bruno zou zich niet helemaal in zijn sas voelen op Stayen. Daardoor wordt de kans zeer groot geacht dat alle partijen uiteindelijk wel tot een akkoord zullen komen.



BUITENLAND

Enkele dagen geleden was Angel Di Maria nog één van de grote uitblinkers in de WK-finale, maar in de zomer kreeg de 34-jarige Argentijn nog een opdoffer in de zoektocht naar een nieuwe club. Hij werd als vrije speler aangeboden bij FC Barcelona, maar daar zagen ze zijn komst niet zitten wegens zijn Real-verleden en omdat de voorkeur gegeven werd aan de komst van Raphinha. Di Maria tekende uiteindelijk dan maar bij Juventus.


LEES OOK: 'Taravel krijgt gigantische opsteker voor AA Gent'

Zal Nainggolan snel een nieuwe club beet hebben?

Meest recent

Record in zicht: Union om deze reden titelfavoriet

De eerste speeldag van de Champions' Play-Off heeft nog maar eens duidelijk gemaakt dat de ...

7
7
Albert brengt slecht nieuws en moet WK laten schieten

Binnen een tweetal maanden gaat het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico van pas. De Rode ...

0
0
'Atalanta hakt knoop door over megatransfer De Ketelaere'

Afgelopen weekend was Charles De Ketelaere nog eens belangrijk voor Atalanta. De Rode Duivel loodste ...

46
46
Werken aan de Romback: Lukaku duikt verrassend op

Napoli pakte maandag de drie punten in de kraker tegen AC Milan, maar daarbij kon het niet rekenen ...

49
49
'Anderlecht moet toch weer blessuredomper slikken'

Voor Anderlecht zijn de play-offs rampzalig begonnen, want op het veld van Club Brugge leden ze al ...

90
90
'Club mag op één voorwaarde nog dromen van Rode Duivel'

Bij Club Brugge zijn de voorbereidingen voor de zomermercato ongetwijfeld al volop aan de gang. ...

180
180
TRANSFERUURTJE: 'PSG shopt bij Club, ramp voor Vermeeren'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

187
187
‘Na Vanaken gaat Club all-in voor transferverrassing’

Club Brugge strijdt nog volop mee voor de titel dit seizoen, maar Blauw-Zwart is achter de schermen ...

503
503
‘Anderlecht heeft plan klaar: vervanger Coosemans’

Eerder op de dag werd bekendgemaakt dat RSC Anderlecht op het punt staat om het contract van Colin ...

204
204
‘Spanje in rep en roer: ook racisme bij Real Madrid’

Afgelopen speeldag was er veel ophef in de Spaanse hoogste klasse nadat er bij FC Barcelona ...

93
93
Kompany waarschuwt na straffe prestatie tegen Real Madrid

Bayern München won oververdiend met 1-2 op het veld van Real Madrid. Dat was nog een gevleide ...

87
87
'Standard mikt dankzij WK op miljoenentransfer'

Marc Wilmots verklaarde al dat de kern van Standard er volgend seizoen grotendeels hetzelde zal ...

80
80
'Taravel krijgt gigantische opsteker voor AA Gent'

RSC Anderlecht weet wat het zondag moet doen tegen AA Gent: winnen. Anders is het wéér ...

232
232
Monsterdeal bij PSV: "70 miljoen euro"

PSV is ondertussen alleenheerser in Nederland. Ze wonnen voor het derde jaar op rij de landstitel. ...

116
116
Kompany verovert Europa: Schmeichel vol lof

Bayern München won verdiend met 1-2 op het veld van Real Madrid. Het deed met oogstrelend ...

168
168
Sterkhouder STVV doet boekje open over mogelijk vertrek

Bij STVV kennen ze een droomseizoen en de Kanaries hopen dat af te sluiten met een Europees ticket. ...

84
84
Fikse waarschuwing Club Brugge: "Kan de titel kosten"

Club Brugge is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van rivaal RSC ...

276
276
'Toekomstwending Coosemans: Anderlecht onderneemt stappen'

RSC Anderlecht blijft voorlopig op zoek naar een nieuwe sportief directeur. Maar ondertussen wordt ...

244
244
'Manchester United lonkt: transferdeal met KRC Genk'

KRC Genk is goed begonnen aan de Europe Play-Offs en kan komend weekend opnieuw een uitstekende zaak ...

295
295
"Hallucinant" - Union structureel bevoordeeld door arbitrage?

De Play-Offs zijn nog maar één speeldag ver en de arbitrage heeft al voor de nodige ...

402
402
Taravel zakt weg: Anderlecht richt blik op opvolgers

De 4-2-nederlaag op Club Brugge heeft het debat rond Jérémy Taravel weer helemaal ...

332
332
Nieuwe PO-mokerslag voor Gent: "Zeer pijnlijk"

AA Gent heeft het nagelaten om een gouden zaak te doen tijdens de openingsspeeldag van de Champions' ...

151
151
"Je brengt me in problemen bij Courtois" - Kompany dribbelt netelige vraag

In de Champions League heeft Bayern München dinsdagavond een eerste grote stap richting de ...

194
194
Stoel Taravel wankelt: "Op basis van wat is hij hoofdcoach?"

RSC Anderlecht kon de schade na rust nog ietwat beperken, maar werd afgelopen compleet overdonderd ...

211
211
Vertrek voor Vanaken? 'Club Brugge schiet in actie'

Met Simon Mignolet ziet Club Brugge na het seizoen één van zijn vaste steunpilaren ...

455
455

Meer sportnieuws