TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht pakt uit, opties voor Nainggolan'

door
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht pakt uit, opties voor Nainggolan'

De WK-eindronde in Qatar zit er bijna op en dus nadert de winterse mercato met rasse schreden. Heel wat clubs uit binnen- en buitenland zijn dan ook volop bezig met hun transferplannen te ontrollen, terwijl ook de nodige trainerswissels op punt staan. VoetbalNieuws verzamelt al het belangrijkste transfernieuws daarom dagelijks om 12u in het Transferuurtje.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Anderlecht zijn ze volop bezig met hun transferplannen voor januari. We mogen sowieso activiteit verwachten bij Paars-Wit, dat op twee grote aanwinsten lijkt te azen. Ten eerste is een nieuwe spits nodig, waarbij Anderlecht mikt op een doelpuntenmaker die al wat ervaring heeft. Daarnaast staat ook een linksachter op het lijstje, liefst iemand die zich in zijn sas voelt in een viermansdefensie.



Sinds dinsdag is Radja Nainggolan een vrije speler, want zijn contract bij Antwerp werd in onderling overleg ontbonden. De ex-Rode Duivel is dus helemaal vrij om een nieuwe club te zoeken en er liggen al meteen enkele opties voor hem op tafel. Zo zou een terugkeer naar zijn ex-club Cagliari, momenteel in de middenmoot van de Serie B, niet uitgesloten zijn. Daarnaast zou zijn naam ook vallen in de Amerikaanse MLS bij Inter Miami.

Ook Ruud Vormer zal wellicht rondkijken naar een nieuwe uitdaging, want de Nederlander zit bij Club Brugge helemaal op een zijspoor. In het recente verleden viel zijn naam regelmatig bij Zulte Waregem, maar dat heeft momenteel geen interesse. Mbaye Leye geeft aan dat de komst van Vormer voor hem geen optie is omdat de kwaliteiten van de middenvelder in zijn elftal niet benut zouden worden.



Wie ook een grote kans maakt om te vertrekken, is Cyle Larin. De Canadese spits streek pas in de zomer neer bij Club, maar speelt bij de landskampioen tweede viool en kan elders minuten gaan maken. Het Spaanse Cadiz zou zich al gemeld hebben, terwijl hij ook aangeboden werd bij Galatasaray. De Turkse topclub zou echter bedankt hebben voor zijn diensten.

Charleroi wil in januari absoluut een spits erbij na de matige eerste helft van het seizoen en is daarvoor bij een bekende naam uitgekomen. Ze zouden onderhandelen met Gianni Bruno, die momenteel door AA Gent verhuurd wordt aan STVV. Daar doet de 31-jarige het zeker niet onaardig, maar Bruno zou zich niet helemaal in zijn sas voelen op Stayen. Daardoor wordt de kans zeer groot geacht dat alle partijen uiteindelijk wel tot een akkoord zullen komen.



BUITENLAND

Enkele dagen geleden was Angel Di Maria nog één van de grote uitblinkers in de WK-finale, maar in de zomer kreeg de 34-jarige Argentijn nog een opdoffer in de zoektocht naar een nieuwe club. Hij werd als vrije speler aangeboden bij FC Barcelona, maar daar zagen ze zijn komst niet zitten wegens zijn Real-verleden en omdat de voorkeur gegeven werd aan de komst van Raphinha. Di Maria tekende uiteindelijk dan maar bij Juventus.


LEES OOK: Onrust groeit rond De Cat: fout van Garcia?

Zal Nainggolan snel een nieuwe club beet hebben?

Meest recent

'Club moet plooien: bod van meer dan 30 miljoen'

Club Brugge heeft de komende maanden maar één doel: de landstitel veroveren. Op die ...

0
0
Alderweireld tipt Garcia: "Dat moet defensie op WK zijn"

De Rode Duivels beginnen zaterdagavond helemaal aan hun voorbereiding op het WK. De eerste ...

27
27
Ito bezorgt Japan knappe zege, Canada wendt domper af

De Rode Duivels komen om 20u30 pas in actie, maar eerder op de avond kwamen ook enkele andere ...

8
8
'Monsterbod geweigerd: Club Brugge verrast'

Club Brugge weigerde in de winter een monsterbod en koos toen voor sportieve rust midden in de ...

212
212
'Klopp reikt Liverpool opvolger Salah op schoteltje aan'

Liverpool FC kondigde deze week aan dat Mohamed Salah na het seizoen vertrekt op Anfield. De Engelse ...

45
45
Basiself Duivels bekend: Garcia voorziet één grote verrassing

De Rode Duivels werken zaterdagavond in het Mercedes Benz-stadium te Atlanta een oefenwedstrijd af ...

171
171
Jonge Duivels U17 mogen na spektakelstuk naar WK én EK

Voor de Rode Duivels staat er in de komende dagen weinig op het spel, want zij spelen slechts twee ...

63
63
Club vs Union: Joos ziet belangrijk voordeel in titelstrijd

Na de interlandbreak is het tijd voor de laatste editie van de play-offs in de Jupiler Pro League. ...

59
59
'Kompany wil Man City enorme transferhak zetten'

De voorbije weken laaiden de geruchten weer op over een mogelijk vertrek van Vincent Kompany naar ...

51
51
Garcia kondigt opmerkelijk experiment aan bij Duivels

De Rode Duivels staan om 20u30 tegenover de Verenigde Staten. Het is de eerste oefenpartij die ze ...

97
97
U19: Tien Jonge Duivels doen geweldige zaak voor EK

Heel wat Belgische jeugdteams proberen in de komende dagen om een EK-ticket af te dwingen. De U19 ...

77
77
'Club eraan voor de moeite: transferplan Stankovic bekend'

Club Brugge staat voor alweer een zeer bewogen transferzomer. Net als een jaar geleden zal het weer ...

145
145
'PSV ziet kersverse Jonge Duivel naar België trekken'

Bij PSV lijken er weer enkele Belgen aan het doorbreken te zijn. Er wordt veel verwacht van de ...

128
128
'Geen Duivels, wel knaltransfer voor Mandela Keita'

De Rode Duivels nemen het om 20u30 op tegen de Verenigde Staten. Dat zal met enkele nieuwe namen in ...

78
78
'Club Brugge beeft: eerste topploeg in actie voor Tresoldi'

Club Brugge dreigt zijn speerpunt Nicolo Tresoldi al na amper één seizoen kwijt te ...

246
246
Extra boost Cercle: publiekslieveling blijft aan boord

Cercle Brugge wil zich in de Relegation Play-Offs zo snel mogelijk verzekeren van het behoud. Na de ...

71
71
'Deal van 9 miljoen: Premier League gek van JPL-revelatie'

De Jupiler Pro League zal ook komende zomer weer verschillende spelers voor de nodige miljoenen zien ...

84
84
Gent doet Pro League daveren: bom onder competitiehervorming

De Jupiler Pro League staat aan de vooravond van de laatste editie van de Play-Offs. Voorlopig toch ...

532
532
Duivels dilemma: man in vorm of ervaren Mechele in basis?

De Rode Duivels werken zaterdagavond in Atlanta een oefenwedstrijd af tegen de Verenigde Staten. ...

181
181
'Barça onder druk: eerste zomertransfer staat op klappen'

FC Barcelona is momenteel al drukke plannen aan het maken voor de komende zomermercato. De club zou ...

102
102
'Vertrek Karetsas krijgt vorm: Genks clubrecord verpulverd'

Ondanks de tegenvallende prestaties van de voorbije maanden, is KRC Genk op weg om serieus te cashen ...

532
532
Mignolet-dossier bereikt kookpunt: de drie opties voor Club

De sportieve leiding van Club Brugge gaat een drukke zomer tegemoet. Verschillende sterkhouders ...

759
759
'Kompany en co hard: international zonder pardon doorgestuurd'

Ook bij Bayern München wordt van de interland-break gebruik gemaakt om de krijtijnen voor ...

98
98
TRANSFERUURTJE: 'Barça lonkt naar Duivel, smaakmaker weg bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

148
148
Witsel duidelijk over speelkansen onder Garcia

Axel Witsel was jarenlang een vaste pion van de Gouden Generatie bij de Rode Duivels. Op zijn 37e ...

53
53

Meer sportnieuws