TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht pakt uit, opties voor Nainggolan'

2237
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht pakt uit, opties voor Nainggolan'

De WK-eindronde in Qatar zit er bijna op en dus nadert de winterse mercato met rasse schreden. Heel wat clubs uit binnen- en buitenland zijn dan ook volop bezig met hun transferplannen te ontrollen, terwijl ook de nodige trainerswissels op punt staan. VoetbalNieuws verzamelt al het belangrijkste transfernieuws daarom dagelijks om 12u in het Transferuurtje.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Anderlecht zijn ze volop bezig met hun transferplannen voor januari. We mogen sowieso activiteit verwachten bij Paars-Wit, dat op twee grote aanwinsten lijkt te azen. Ten eerste is een nieuwe spits nodig, waarbij Anderlecht mikt op een doelpuntenmaker die al wat ervaring heeft. Daarnaast staat ook een linksachter op het lijstje, liefst iemand die zich in zijn sas voelt in een viermansdefensie.



Sinds dinsdag is Radja Nainggolan een vrije speler, want zijn contract bij Antwerp werd in onderling overleg ontbonden. De ex-Rode Duivel is dus helemaal vrij om een nieuwe club te zoeken en er liggen al meteen enkele opties voor hem op tafel. Zo zou een terugkeer naar zijn ex-club Cagliari, momenteel in de middenmoot van de Serie B, niet uitgesloten zijn. Daarnaast zou zijn naam ook vallen in de Amerikaanse MLS bij Inter Miami.

Ook Ruud Vormer zal wellicht rondkijken naar een nieuwe uitdaging, want de Nederlander zit bij Club Brugge helemaal op een zijspoor. In het recente verleden viel zijn naam regelmatig bij Zulte Waregem, maar dat heeft momenteel geen interesse. Mbaye Leye geeft aan dat de komst van Vormer voor hem geen optie is omdat de kwaliteiten van de middenvelder in zijn elftal niet benut zouden worden.



Wie ook een grote kans maakt om te vertrekken, is Cyle Larin. De Canadese spits streek pas in de zomer neer bij Club, maar speelt bij de landskampioen tweede viool en kan elders minuten gaan maken. Het Spaanse Cadiz zou zich al gemeld hebben, terwijl hij ook aangeboden werd bij Galatasaray. De Turkse topclub zou echter bedankt hebben voor zijn diensten.

Charleroi wil in januari absoluut een spits erbij na de matige eerste helft van het seizoen en is daarvoor bij een bekende naam uitgekomen. Ze zouden onderhandelen met Gianni Bruno, die momenteel door AA Gent verhuurd wordt aan STVV. Daar doet de 31-jarige het zeker niet onaardig, maar Bruno zou zich niet helemaal in zijn sas voelen op Stayen. Daardoor wordt de kans zeer groot geacht dat alle partijen uiteindelijk wel tot een akkoord zullen komen.



BUITENLAND

Enkele dagen geleden was Angel Di Maria nog één van de grote uitblinkers in de WK-finale, maar in de zomer kreeg de 34-jarige Argentijn nog een opdoffer in de zoektocht naar een nieuwe club. Hij werd als vrije speler aangeboden bij FC Barcelona, maar daar zagen ze zijn komst niet zitten wegens zijn Real-verleden en omdat de voorkeur gegeven werd aan de komst van Raphinha. Di Maria tekende uiteindelijk dan maar bij Juventus.


LEES OOK: Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Zal Nainggolan snel een nieuwe club beet hebben?

Meest recent

Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

0
0
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

9
9
'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Antonio Nusa staat opnieuw in de belangstelling van een Europese topclub. Arsenal heeft de Noorse ...

13
13
Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

De kraker in de Challenger Pro League tussen Sporting Hasselt en Patro Eisden Maasmechelen heeft ...

31
31
Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

63
63
Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

70
70
Van Gucht onthult wat Gert Verhulst écht van hem vindt

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

41
41
Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Cercle Brugge heeft Pedro Caixinha officieel voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer. De Portugese coach ...

45
45
Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

209
209
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

401
401
"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

56
56
De Roeck voorgesteld bij STVV en geeft eerste doel prijs

STVV stelde namiddag Jonas De Roeck voor als opvolger van Frédéric De Meyer. De ...

21
21
Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Jan Vertonghen stopte als voetballer bij RSC Anderlecht. Nadien liep hij mee bij de Rode Duivels, ...

111
111
Standard onder zware druk: Euvrard verklaart Wilmots-verhaal

De crisis bij Standard blijft nazinderen. Na de tegenvallende resultaten en het gelijkspel tegen KV ...

71
71
Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn selectie voor het aankomende Nations League-tweeluik tegen ...

134
134
Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

161
161
Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

296
296
De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

555
555
Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

227
227
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

186
186
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

532
532
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

93
93
Leko met handen in het haar: Club vreest rampscenario

Club Brugge krijgt weinig tijd om na te genieten van de Champions League-zege tegen PSV, want zondag ...

462
462
‘Do or die’ voor Compper? Antwerp-coach slaat terug

Marvin Compper wordt al een tijdje genoemd bij een ontslag bij Royal Antwerp FC. De resultaten op de ...

54
54
Sam Kerkhofs en Stijn Stijnen lijnrecht tegenover elkaar

Komende speeldag staat een interessante affiche op het programma in de Challenger Pro League. ...

74
74

Meer sportnieuws