TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht pakt uit, opties voor Nainggolan'

door
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht pakt uit, opties voor Nainggolan'

De WK-eindronde in Qatar zit er bijna op en dus nadert de winterse mercato met rasse schreden. Heel wat clubs uit binnen- en buitenland zijn dan ook volop bezig met hun transferplannen te ontrollen, terwijl ook de nodige trainerswissels op punt staan. VoetbalNieuws verzamelt al het belangrijkste transfernieuws daarom dagelijks om 12u in het Transferuurtje.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Anderlecht zijn ze volop bezig met hun transferplannen voor januari. We mogen sowieso activiteit verwachten bij Paars-Wit, dat op twee grote aanwinsten lijkt te azen. Ten eerste is een nieuwe spits nodig, waarbij Anderlecht mikt op een doelpuntenmaker die al wat ervaring heeft. Daarnaast staat ook een linksachter op het lijstje, liefst iemand die zich in zijn sas voelt in een viermansdefensie.



Sinds dinsdag is Radja Nainggolan een vrije speler, want zijn contract bij Antwerp werd in onderling overleg ontbonden. De ex-Rode Duivel is dus helemaal vrij om een nieuwe club te zoeken en er liggen al meteen enkele opties voor hem op tafel. Zo zou een terugkeer naar zijn ex-club Cagliari, momenteel in de middenmoot van de Serie B, niet uitgesloten zijn. Daarnaast zou zijn naam ook vallen in de Amerikaanse MLS bij Inter Miami.

Ook Ruud Vormer zal wellicht rondkijken naar een nieuwe uitdaging, want de Nederlander zit bij Club Brugge helemaal op een zijspoor. In het recente verleden viel zijn naam regelmatig bij Zulte Waregem, maar dat heeft momenteel geen interesse. Mbaye Leye geeft aan dat de komst van Vormer voor hem geen optie is omdat de kwaliteiten van de middenvelder in zijn elftal niet benut zouden worden.



Wie ook een grote kans maakt om te vertrekken, is Cyle Larin. De Canadese spits streek pas in de zomer neer bij Club, maar speelt bij de landskampioen tweede viool en kan elders minuten gaan maken. Het Spaanse Cadiz zou zich al gemeld hebben, terwijl hij ook aangeboden werd bij Galatasaray. De Turkse topclub zou echter bedankt hebben voor zijn diensten.

Charleroi wil in januari absoluut een spits erbij na de matige eerste helft van het seizoen en is daarvoor bij een bekende naam uitgekomen. Ze zouden onderhandelen met Gianni Bruno, die momenteel door AA Gent verhuurd wordt aan STVV. Daar doet de 31-jarige het zeker niet onaardig, maar Bruno zou zich niet helemaal in zijn sas voelen op Stayen. Daardoor wordt de kans zeer groot geacht dat alle partijen uiteindelijk wel tot een akkoord zullen komen.



BUITENLAND

Enkele dagen geleden was Angel Di Maria nog één van de grote uitblinkers in de WK-finale, maar in de zomer kreeg de 34-jarige Argentijn nog een opdoffer in de zoektocht naar een nieuwe club. Hij werd als vrije speler aangeboden bij FC Barcelona, maar daar zagen ze zijn komst niet zitten wegens zijn Real-verleden en omdat de voorkeur gegeven werd aan de komst van Raphinha. Di Maria tekende uiteindelijk dan maar bij Juventus.


LEES OOK: Drama Anderlecht: toptransfer krijgt vreselijke wending

Zal Nainggolan snel een nieuwe club beet hebben?

Meest recent

'Kompany haalt uit: Bayern-top maakt kapitale fout'

De top van Bayern München twijfelt over een toptarget van Vincent Kompany, en die aarzeling ...

11
11
Hubert wijst naar clash met Club: Union systematisch benadeeld?

Union SG boekte zondagavond een 1-3-overwinning op het veld van RSC Anderlecht en kon zo de ...

93
93
Lammens belangrijk in zege United, Tedesco vliegt na horror-week

In de Engelse Premier League heeft Manchester United zijn derde plaats kunnen vestevigen. Mede ...

22
22
Stijnen steelt show: finalisten Promotion PO's bekend

In de Jupiler Pro League zijn alle ogen gericht op de titelrace, maar ook in de tweede afdeling valt ...

159
159
'Taravel hakt knopen door: De Cat in, Hazard out?'

Na de pijnlijke nul op zes tegen STVV en Union is het alweer alarmfase rood bij RSC Anderlecht, waar ...

92
92
'Antwerp in alle staten: Club Brugge snoept spits af'

Dankzij een fraaie negen op negen mag Antwerp alsnog hoop koesteren op een Europees ticket, maar ...

359
359
Anderlecht in nesten: geen bekerfinale voor Sardella?

RSC Anderlecht leek even op weg naar een comeback tegen Union, tot het licht even uitging bij ...

116
116
Sam Kerkhofs verrast iedereen na waanzinnig titelduel

Wat een waanzinnige ontknoping kregen we gisterennamiddag in Eerste Nationale. Op het derde niveau ...

210
210
Straffe beelden: zó kwam VAR tot rode kaart Sardella

Dat de rode kaart voor Killian Sardella wedstrijdbepalend was in Anderlecht-Union (1-3), is ...

154
154
Kompany creëert machine: Bayern-vertrekker doet boekje open

In de Champions League staat dinsdag de heenwedstrijd tussen Paris Saint-Germain en Bayern ...

190
190
'Transferwending Club Brugge: nationaal record aan flarden'

Club Brugge maakt zich op voor een hete transferzomer waarin het verschillende sterkhouders dreigt ...

386
386
Anderlecht bestolen? Lardot reageert op rode kaart Sardella

Union SG verdedigde zondagavond zijn leidersplaats in de Champions' Play-Offs met succes en won met ...

258
258
Onthuld! Dít zei Wayne Rooney 'off camera' tegen Doku

Jérémy Doku toonde zich afgelopen weekend andermaal van goudwaarde voor Manchester ...

127
127
Drama Anderlecht: toptransfer krijgt vreselijke wending

Anderlecht wordt verrast door een plotse wending in een transferdossier dat al maanden aansleept. ...

279
279
Luis Enrique roept oorlogstaal richting Kompany

Het Bayern München van Vincent Kompany kijkt Europese grootmacht PSG in de ogen in de halve ...

69
69
STVV bestolen van titelkans? “Refs beter hun werk deden…”

Sint-Truiden VV swingde de afgelopen weken door de Champions Play-Offs. Ook afgelopen speeldag was ...

163
163
Rik Verheye spreekt duidelijke taal over licentie Hasselt

Sporting Hasselt is kampioen in Eerste Amateur. Een hoogtepunt voor eigenaars Sam Kerkhof en Rik ...

146
146
Vanderbiest vloekt erop los na KV Mechelen-pandoering

KV Mechelen kreeg afgelopen speeldag in eigen huis een ferme pandoering. Achter de Kazerne verloor ...

78
78
Er viel Vandenbempt iets op tijdens Anderlecht-Union

RSC Anderlecht verloor in eigen huis met 1-3 van Union SG. De Brusselse rivaal is titelkandidaat ...

275
275
‘Club Brugge duidt transferprioriteit zomermercato aan’

Club Brugge strijdt nog volop om de titel, maar achter de schermen is Blauw-Zwart al bezig met de ...

275
275
Bom in het voetbal: DPG Media & co zijn tv-rechten kwijt

Hert is duidelijk dat er héél veel beweegt in het voetbal. En dan vooral inzake de ...

429
429
'Westerlo wil uitpakken met ingaande toptransfer'

KVC Westerlo gaat een héél drukke zomermercato tegemoet. Er gaan heel wat spelers ...

65
65
'Vermeeren in de problemen: twee clubs willen helpen'

De carrière van Arthur Vermeeren zit in een stevige dip. De Belgische middenvelder zal in de ...

209
209
Luis Enrique onder de indruk: woorden over Kompany

Dinsdagavond staat in Parijs dé topmatch tussen PSG en Bayern München op het programma. ...

101
101
Taravel tevreden na Union SG: waarom RSCA wél hoop koestert

Union SG won met 1-3 van RSC Anderlecht. Maar net als in de heenmatch in het Lotto Park, had Union ...

91
91

Meer sportnieuws