Brys razend ambitieus: "Play-offs zijn het doel"

door
Brys razend ambitieus:

Bij OHL bereidt men zich stilaan voor op de bekerconfrontatie met KV Kortrijk. Morgen ontvangt de ploeg van Marc Brys in eigen huis de West-Vlamingen in de achtste finale van de Croky Cup. Toch wil de OHL-trainer zich niet teveel richten op een langdurig bekeravontuur.


Bij OHL bracht men de WK-break door in het Spaanse Algorfa. Daar werd de focus vooral gelegd op het fysieke aspect van de spelers. In een interview met Het Nieuwsblad maakte Marc Brys ook meteen duidelijk wat de ambities van de Leuvenaars zijn dit seizoen. “De play-offs halen blijft ons hoofddoel. Een langdurig bekeravontuur klinkt aanlokkelijk, maar het is geen prioriteit”, aldus Brys. Gezien de huidige achtste plaats - welke recht geeft op een plaats in de Europe Play-Offs - is de ambitie van de OHL-trainer immers allerminst een utopie te noemen. 

Toch beseft de OHL-trainer dat de Croky Cup leeft bij de Leuvense supporters. “Veel mensen spreken mij erover aan. Het leeft hier enorm bij de fans”, klinkt het bij Brys. Opvallend genoeg raakte OHL nog nooit verder dan de kwartfinale in de Beker van België. Die prestatie bereikte het overigens vorig seizoen. Toen was Club Brugge echter nog een maatje te sterk voor de Leuvenaars.

West-Vlaanderen boven

De eerste drie wedstrijden na de WK-break beloven een West-Vlaams avontuur te worden voor OHL. Morgen is er de bekerwedstrijd tegen KV Kortrijk, en volgende week maandag hervatten de Leuvenaars de competitie tegen landskampioen Club Brugge. Na Club Brugge volgt alweer een treffen met KV Kortrijk. Dit keer in de competitie.

LEES OOK: Storm bij Zulte: Vandenbroeck maakt goudhaantje af

Zal OHL de play-offs halen?

Meest recent

'Anderlecht herschikt weer: gevolgen voor Renard bekend'

Het organigram van Anderlecht was de laatste jaren een duiventil. Ook in de voorbije maanden werd er ...

71
71
'AA Gent plots opgejaagd: goudhaantje grof wild'

Het zijn voor AA Gent woelige dagen geweest. De club werd geconfronteerd met het plotse vertrek van ...

56
56
De Cat spreekt duidelijke taal over mogelijke wintertransfer

Dé ontdekking van het seizoen in de Jupiler Pro League is tot dusver zonder twijfel Nathan De ...

122
122
'Buitenkans voor JPL-clubs? Fredberg stuurt ex-Duivel weg'

Het is intussen een dik jaar geleden dat Jesper Fredberg ontslagen werd als CEO Sports bij ...

71
71
Ongeziene crisis bij Standard: "Nog nooit meegemaakt"

Vrijdagavond wordt alweer de achttiende speeldag in de Jupiler Pro League op gang getrapt. Zoals wel ...

139
139
'Genk baalt en grijpt naast WK-uitblinker'

Onlangs vond in Qatar het WK U17 plaats en dat toernooi werd door Belgische clubs gretig gevolgd. ...

41
41
'Transferstrijd los: Engelse clubs in de rij biJ Essevee'

Ondanks een reeks van zes wedstrijden zonder overwinning mag Zulte Waregem nog altijd dromen van de ...

105
105
Degryse haalt stevig uit na trainerssaga Club Brugge

Club Brugge kreeg woensdagavond een nieuwe uppercut in de Champions League, want nu leed het ook ...

299
299
TRANSFERUURTJE: 'De Mil tekent, Anderlecht verrast compleet'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

217
217
Ongezien: Brys zet Eto’o schaakmat met frontale aanval

De situatie van Marc Brys bij de nationale ploeg van Kameroen begint erg schrijnend te worden. De ...

260
260
Fink slaat op tafel bij KRC Genk: “Dan ben ik weg!”

KRC Genk was de afgelopen jaren telkens een titelkandidaat, maar dit seizoen staat de club in de ...

260
260
Club Brugge draait Hayen-knop snel om: ideeën Leko duidelijk

Club Brugge heeft een eerste wedstrijd na het tijdperk Nicky Hayen afgewerkt. Ivan Leko zat op de ...

355
355
Guardiola en Spaanse pers gaan helemaal los op Doku

In de absolute topaffiche van woensdagavond in de Champions League heeft Manchester City een serieus ...

309
309
Boudeweel trekt conclusie over kwalificatiekansen Club

Na zes van de acht speeldagen in de league phase van de Champions League ziet het er niet al te best ...

147
147
Conte komt met nieuws over terugkeer Lukaku

Napoli beleefde woensdag opnieuw een pijnlijke avond in de Champions League. Het ging met 2-0 ...

57
57
Pro League maakt kalender volgend seizoen nu al bekend

Het zijn woelige tijden voor het Belgische voetbal. De clubs verkeren in grote financiële ...

258
258
Tom Waes in oog van de storm na emotioneel tv-optreden

Antwerp-supporter Tom Waes maakte de afgelopen dagen een héél opvallende verschijning ...

70
70
'Straf gerucht: Genk verlost Anderlecht van overbodige pion'

De wintermercato staat stilaan voor de deur en er ligt ook bij de Belgische topclubs heel wat werk ...

548
548
Engelse pers mild voor Club: één speler krijgt lof

Ivan Leko heeft woensdagavond geen droomdebuut beleefd bij Club Brugge. De nieuwe trainer moest bij ...

454
454
Marc Coucke in shock: "Waarom gelooft niemand mij?"

Marc Coucke beleefde de laatste maand eindelijk nog eens een prima periode bij Anderlecht. De ...

171
171
'Anderlecht verrast compleet en shopt bij La Louvière'

Bij RSC Anderlecht lijkt er toch weer een en ander te gaan bewegen. De Brusselaars staan volgens La ...

255
255
Crisis bij Real Madrid en dure fout: Courtois slaat mea culpa

Real Madrid zit duidelijk in een mindere periode. Bepaalde media zagen al aan de poten van trainer ...

44
44
Knaltransfer Club Brugge? "Hij zou een versterking zijn"

Club Brugge verloor met 0-3 van Arsenal. Het was nooit écht een wedstrijd. Marc Degryse ...

1002
1002
‘Anderlecht en Genk kruisen de degens in transferdossier’

RSC Anderlecht en KRC Genk gaan in januari mogelijk hier en daar wat ingaande transfers afronden. ...

152
152
AA Gent op drift: De Mil meteen in zware problemen

Bij AA Gent hangt er al lang meer twijfel dan vertrouwen rond de bureau van Sam Baro. Sinds zijn ...

596
596

Meer sportnieuws