Brys razend ambitieus: "Play-offs zijn het doel"

52 stemmen
Brys razend ambitieus:

Bij OHL bereidt men zich stilaan voor op de bekerconfrontatie met KV Kortrijk. Morgen ontvangt de ploeg van Marc Brys in eigen huis de West-Vlamingen in de achtste finale van de Croky Cup. Toch wil de OHL-trainer zich niet teveel richten op een langdurig bekeravontuur.


Bij OHL bracht men de WK-break door in het Spaanse Algorfa. Daar werd de focus vooral gelegd op het fysieke aspect van de spelers. In een interview met Het Nieuwsblad maakte Marc Brys ook meteen duidelijk wat de ambities van de Leuvenaars zijn dit seizoen. “De play-offs halen blijft ons hoofddoel. Een langdurig bekeravontuur klinkt aanlokkelijk, maar het is geen prioriteit”, aldus Brys. Gezien de huidige achtste plaats - welke recht geeft op een plaats in de Europe Play-Offs - is de ambitie van de OHL-trainer immers allerminst een utopie te noemen. 

Toch beseft de OHL-trainer dat de Croky Cup leeft bij de Leuvense supporters. “Veel mensen spreken mij erover aan. Het leeft hier enorm bij de fans”, klinkt het bij Brys. Opvallend genoeg raakte OHL nog nooit verder dan de kwartfinale in de Beker van België. Die prestatie bereikte het overigens vorig seizoen. Toen was Club Brugge echter nog een maatje te sterk voor de Leuvenaars.

West-Vlaanderen boven

De eerste drie wedstrijden na de WK-break beloven een West-Vlaams avontuur te worden voor OHL. Morgen is er de bekerwedstrijd tegen KV Kortrijk, en volgende week maandag hervatten de Leuvenaars de competitie tegen landskampioen Club Brugge. Na Club Brugge volgt alweer een treffen met KV Kortrijk. Dit keer in de competitie.

Zal OHL de play-offs halen?

Meest recent

Genk heeft beet: JPL-smaakmaker zet handtekening

KRC Genk heeft er een zeer woelig seizoen opzitten. Het slaagde er niet in de top zes te halen en ...

8
8
Marokko slikt enorme dubbele domper voor WK

Vier jaar geleden was Marokko nog dé sensatie van het WK door als eerste Afrikaanse land ooit ...

32
32
Opmerkelijke naam ving bot bij Rode Duivels

De Rode Duivels lijken intussen helemaal geacclimatiseerd te zijn op Amerikaanse bodem, waar de ...

23
23
FIFA kondigt grote verandering in transfersysteem aan

Alle ogen zijn donderdag gericht op de openingswedstrijd van het WK, maar in de schaduw daarvan is ...

181
181
Theate of Mechele? Defour heeft gouden tip voor Garcia

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK. Dan nemen ze het op tegen Egypte. De Rode Duivels ...

71
71
Prioriteit voor Feyenoord: 'Rigaux wil stunten met Belg'

Dévy Rigaux drukt zijn stempel bij Feyenoord. Hij kreeg al veel kritiek vanwege het ...

105
105
Degryse glashelder over verwachtingen voor Duivels

Het WK start met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika, maandag spelen de Rode Duivels tegen Egypte. ...

110
110
'Toptransfer Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Standard wil geen heel drukke zomermercato tegemoet gaan. De kern versterken waar nodig en de betere ...

132
132
Garcia plant Vanaken-stunt: niemand zag dit aankomen

Hans Vanaken lijkt op weg naar een bijrolletje bij de Rode Duivels op het WK. Maar zo simpel is het ...

427
427
Hoge verwachtingen op het WK, miscast bij Anderlecht

Mexico opent het WK met een duel tegen Zuid-Afrika. De Mexicanen hopen uiteraard op een zege. Het is ...

136
136
Sporting Hasselt plant twee absolute knaltransfers

Sporting Hasselt speelt komend seizoen in de Challenger Pro League. De club haalde al de nodige ...

116
116
'Anderlecht speurt rond: één piste geen optie'

RSC Anderlecht gaat op zoek naar versterking. Op de sociale media ‘dromen’ bepaalde fans ...

340
340
Zuid-Korea lacht: het (on)gelijk van KRC Genk

Zuid-Korea opent zijn WK met een duel tegen Tsjechië. De Zuid-Koreanen hebben een elftal dat ...

258
258
Portugal wint ondanks Ronaldo-fase, heftige storm treft Engelsen

Daags voor de openingsmatch tussen Mexico en Zuid-Afrika, stonden de laatste WK-oefenmatchen op het ...

82
82
Kopzorgen Garcia: België krijgt slecht nieuws voor WK-opener

Aanstaande maandag trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang tegen Egypte. Maar de ...

602
602
Vrancken weigert twee voorstellen: opening voor Feyenoord?

Na een historisch goed seizoen besloot Wouter Vrancken om af te zwaaien bij STVV. De Belgische ...

219
219
Voorbode voor WK? Ronaldo zorgt voor monumentale misser

Portugal wordt door heel wat kenners beschouwd als één van de favorieten voor het ...

167
167
Basiself Rode Duivels: Sonck slaat iedereen met verstomming

Het aftellen is nu echt begonnen. Donderdagavond wordt het WK 2026 op gang getrapt, aanstaande ...

498
498
Niemand zag het aankomen: Hasi verbaast met nieuwe club

Sinds zijn ontslag bij RSC Anderlecht zat Besnik Hasi de voorbije weken zonder club. Nu heeft de ...

230
230
'Kompany keert volledig: grote naam mag beschikken'

Vincent Kompany geniet momenteel nog van een welverdiende vakantie na een druk seizoen. Maar achter ...

369
369
'Club niet gerust: toptransfer aanvaller terug op tafel'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato niet enkel verschillende sterkhouders te verliezen. Ook ...

442
442
WK 26': zó denkt Frankrijk dit keer over Rode Duivels

Tijdens de voorbije grote toernooien werd vanuit Frankrijk wel eens neerbuigend gedaan over de Rode ...

843
843
'Garcia onder druk: verregaande gevolgen bij slecht WK'

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

319
319
Club-fans geloven oren niet: ongeziene stunt Verhaeghe

Bart Verhaeghe is nog lang niet klaar met Club Brugge. Na de tweede ster droomt de voorzitter van ...

3862
3862
Verbeke duikt plots op in samenwerking met wereldster

Er is in het voorbije jaar bij Anderlecht weer heel wat veranderd. Wouter Vandenhaute begaf ...

76
76

Meer sportnieuws