‘Luxevervanger Busquets in januari al naar Barcelona’

door
‘Luxevervanger Busquets in januari al naar Barcelona’

FC Barcelona hervat de Spaanse competitie op 31 januari met een thuiswedstrijd tegen Espanyol. Een leuke affiche dus voor de Barca-fans, die hun favoriete club meteen zien starten met een stadsderby na de WK-break. Naar alle waarschijnlijkheid mogen die supporters zich in januari nog aan meer goed nieuws verwachten.


Volgens Fichajes is FC Barcelona van plan om N’golo Kanté in januari vast te leggen met het oog op volgend seizoen. De Fransman beschikt over een aflopend contract bij Chelsea, en zou al te horen gekregen hebben dat hij andere oorden mag opzoeken. Aangezien de middenvelder geen toekomst meer heeft bij de Blues, én hij bijzonder gecharmeerd is door de Catalaanse interesse, is de entourage van Kanté ervan overtuigd dat alles in januari al beklonken kan worden.

De 31-jarige Kanté kwam dit seizoen nog maar amper twee keer in actie voor Chelsea. Dat gebrek aan speeltijd heeft de Fransman grotendeels te wijten aan een aanhoudende blessure. Die blessure kostte hem overigens het WK in Qatar. Los daarvan maakte Kanté ook geen deel meer uit van de toenmalige hoofdtrainer van de Blues: Thomas Tuchel.

Luxevervanger Busquets?

Bij FC Barcelona moet N’Golo Kanté de vervanger worden van de 34-jarige Sergio Busquets. De Spanjaard – die vorige week zijn pensioen aankondigde bij de nationale ploeg – beschikt net als Kanté over een aflopend contract. Gezien het feit dat er nog steeds geen nieuws rond een eventuele contractverlenging is gekomen rond Busquets, lijkt de kans groot dat hij aan zijn laatste maanden bij de Blaugrana bezig is. Busquets wordt overigens fel gelinkt aan een overstap richting het Amerikaanse Inter Miami.

LEES OOK: Vandenbempt looft JPL-club: "Zoals FC Barcelona en Man City"

🚀

Is Kanté de ideale vervanger van Busquets?

Meest recent

'Anderlecht slaat toe: miljoenendeal voor nieuwe Goleador'

Anderlecht zoekt opnieuw naar een spits en is daarbij uitgekomen bij een naam die in Zuid-Amerika al ...

74
74
Terechte penalty Club Brugge? Lardot spreekt duidelijke taal

Club Brugge speelde zaterdagavond geen al te beste wedstrijd op het veld van STVV maar won ...

118
118
Nieuwe horror-PO's voor Gent? Groot verschil met vorig seizoen

KAA Gent heeft zondagavond een gouden opportuniteit laten liggen in de Champions' Play-Offs. Op het ...

231
231
'Napoli maakt transferprijs Romelu Lukaku bekend'

Romelu Lukaku lijkt dit seizoen niet meer echt aan de bak te gaan komen bij Napoli. Hij zal deze ...

203
203
Zulte Waregem opgelucht: Colpaert kondigt wijzigingen aan

Zulte Waregem verzekerde zich van het behoud na een 1-2-zege op het veld van FCV Dender. Trainer ...

78
78
Vanhaezebrouck looft JPL-topclub: "Kan zelfs Bayern niet"

De titelstrijd gaat tussen Club Brugge en Union SG. Wie van de twee het zal halen, dat is uiteraard ...

97
97
Vandenbempt looft JPL-club: "Zoals FC Barcelona en Man City"

Het voetbal wat we dit seizoen te krijgen in de Jupiler Pro League is niet bepaald hoogstaand. ...

83
83
Oorzaak verlies AA Gent gevonden: "Heel pijnlijk"

AA Gent is bijna vervloekt in het Lotto Park. De afgelopen jaren wisten ze er amper punten te ...

114
114
Gelijk van Kompany: ex-talent RSCA droomt plots van WK

Bij RSC Anderlecht braken de afgelopen jaren veel jonge spelers door. Maar niet elk talent kon ...

64
64
Dit zijn de vijf kandidaten voor de Ebbenhouten Schoen

De organisatie van de Ebbenhouten Schoen heeft zijn vijf genomineerden voor de trofee van dit jaar ...

214
214
Ferrera pleit schuldig: "Was niet goed van mij"

FCV Dender verloor afgelopen weekend met 1-2 van Zulte Waregem. De ploeg mag zich daardoor al ...

26
26
Van Bommel héél duidelijk over aanbiedingen van Anderlecht

Bij Royal Antwerp FC gaat het van kwaad naar erger. Als er komende zomer niet flink wordt ...

475
475
'Ajax beslist over transfers Godts en Dolberg'

Ajax is al jaren op de dool en moet dit seizoen nog keihard knokken voor een Europees ticket. De ...

60
60
‘Standard wacht bang af: twee sterkhouders twijfelen’

Standard hoopt volgend seizoen beter te doen dan dit jaar. De Rouches blijven moeite hebben om weer ...

98
98
Blessure De Cat zorgt voor immens probleem bij Anderlecht

Nathan De Cat is vier tot zes weken buiten strijd bij RSC Anderlecht. Daardoor mist Paars-Wit hem ...

182
182
Van der Elst maakt Leko af na Diakhon-farce

Club Brugge won afgelopen weekend op Stayen, maar dat ging niet van een leien dakje. Het kwam ...

313
313
'Lukaku neemt beslissing over terugkeer naar Napoli'

De voorbije weken zat het er bovenarms op tussen Napoli en Romelu Lukaku. De Italiaanse kampioen was ...

95
95
Liefdesbom rond Mulder slaat keihard in bij Vandaag Inside

De familie Mulder is al jarenlang een vaste waarde op de Belgische televisie. Zowel Jan als zoon ...

101
101
'Club Brugge baalt: megabod afgewezen'

Voorlopig is het op transfervlak nog stil gebleven bij Club Brugge, maar achter de schermen werkt ...

285
285
Verdict De Cat bekend: Anderlecht krijgt mokerslag

Anderlecht wipte zondagavond naar de vierde plaats in het klassement dankzij een late zege tegen AA ...

518
518
Mentaal probleem Anderlecht: Kana suggereert oplossing

Anderlecht heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. ...

165
165
Bizarre keuze Oosting: "Ik begrijp hem echt niet"

Voor Antwerp dreigen de play-offs een grote ontgoocheling te worden. De Great Old ging vrijdag ...

121
121
Union-Club: Albert doet stevige voorspelling

Ook na twee speeldagen in de Champions' Play-Off blijft het status quo in de titelstrijd behouden. ...

572
572
'Openda heeft transfer helemaal beet'

Het is intussen al meer dan een maand geleden dat Loïs Openda nog eens op het veld verschenen ...

147
147
TRANSFERUURTJE: 'Duivel voor Inter, topaankoop Bayern'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

154
154

Meer sportnieuws