‘Luxevervanger Busquets in januari al naar Barcelona’

door
‘Luxevervanger Busquets in januari al naar Barcelona’

FC Barcelona hervat de Spaanse competitie op 31 januari met een thuiswedstrijd tegen Espanyol. Een leuke affiche dus voor de Barca-fans, die hun favoriete club meteen zien starten met een stadsderby na de WK-break. Naar alle waarschijnlijkheid mogen die supporters zich in januari nog aan meer goed nieuws verwachten.


Volgens Fichajes is FC Barcelona van plan om N’golo Kanté in januari vast te leggen met het oog op volgend seizoen. De Fransman beschikt over een aflopend contract bij Chelsea, en zou al te horen gekregen hebben dat hij andere oorden mag opzoeken. Aangezien de middenvelder geen toekomst meer heeft bij de Blues, én hij bijzonder gecharmeerd is door de Catalaanse interesse, is de entourage van Kanté ervan overtuigd dat alles in januari al beklonken kan worden.

De 31-jarige Kanté kwam dit seizoen nog maar amper twee keer in actie voor Chelsea. Dat gebrek aan speeltijd heeft de Fransman grotendeels te wijten aan een aanhoudende blessure. Die blessure kostte hem overigens het WK in Qatar. Los daarvan maakte Kanté ook geen deel meer uit van de toenmalige hoofdtrainer van de Blues: Thomas Tuchel.

Luxevervanger Busquets?

Bij FC Barcelona moet N’Golo Kanté de vervanger worden van de 34-jarige Sergio Busquets. De Spanjaard – die vorige week zijn pensioen aankondigde bij de nationale ploeg – beschikt net als Kanté over een aflopend contract. Gezien het feit dat er nog steeds geen nieuws rond een eventuele contractverlenging is gekomen rond Busquets, lijkt de kans groot dat hij aan zijn laatste maanden bij de Blaugrana bezig is. Busquets wordt overigens fel gelinkt aan een overstap richting het Amerikaanse Inter Miami.

LEES OOK: 'Flick helemaal verloren: Barça in actie voor superaanwinst'

Is Kanté de ideale vervanger van Busquets?

Meest recent

Degradatiestrijd al beslist? "Duimen voor mirakel"

Dit weekend beginnen de play-offs in de Jupiler Pro League. Daarin moet nog veel beslist worden, al ...

0
0
Lichtpunt bij Genk: "Mijn beste jaar ooit"

Het is voor KRC Genk al een woelig seizoen geweest. Het zette in december Thorsten Fink op straat, ...

12
12
JPL-revelatie brengt Anderlecht en co transferboodschap

De play-offs moeten in de komende weken het Belgische voetbalseizoen nog helemaal gaan beslissen, ...

32
32
Raes tipt Antwerp om concurrent kaal te plukken

Antwerp hoopt om in de Europe Play-Off nog iets van zijn seizoen te kunnen maken. De Great Old kan ...

46
46
Union bibbert: smaakmaker sluit vertrek niet uit

Nadat het vorig seizoen al de titel veroverde, kan Union dit seizoen zowaar nog beter doen. Het ...

24
24
'Anderlecht neemt alweer afscheid van doelman'

Bij Anderlecht lijkt de zomermercato stilaan vorm te krijgen. Die zal in eerste instantie gepaard ...

83
83
'Genk hakt keepersknoop door voor play-offs'

KRC Genk trapt om 20u45 de play-offs op gang met een trip naar de Bosuil. Daar kunnen de Limburgers ...

149
149
‘Mignolet weg na clash: Verhaeghe dreef hem buiten'

Bart Verhaeghe zette Simon Mignolet bij zijn afscheid op een voetstuk, maar achter die mooie woorden ...

350
350
'Anderlecht baalt keihard na transferupdate De Cat'

Voor de eerste keer in bijna anderhalf jaar had Anderlecht in de voorbije week nog eens een Rode ...

271
271
'Nieuwe klap Antwerp: 4 sterkhouders gratis weg'

Antwerp opent zijn play-offs vrijdagavond op de Bosuil tegen Genk. Die kraker wordt niet afgewerkt ...

257
257
‘Vertrek Lukaku krijgt vorm: eerste club meldt zich‘

Het wordt nog altijd afwachten hoe het conflict tussen Napoli en Romelu Lukaku opgelost zal worden. ...

211
211
Schreuder onthult alles over flirt met Anderlecht

Anderlecht gaat nog zeker tot het einde van het seizoen door met Jérémy Taravel als ...

169
169
Titelvoorspelling uit Brugge: "Zij zijn geen echte kandidaat"

Het wachten is voorbij: de titelstrijd in de Champions' Play-Offs barst komend weekend in alle ...

147
147
'City spitst de oren: nieuwe toekomstwending Guardiola'

Pep Guardiola kon vlak voor de interland-break een League Cup toevoegen aan zijn indrukwekkende ...

93
93
JPL op keerpunt: Play-Offs snel terug in nieuw kleedje?

Vrijdagavond gaan de Play-Offs in de Jupiler Pro League weer van start. Door de grote ...

283
283
Romano dropt cruciaal transfernieuws Club Brugge

In navolging van Simon Mignolet, die donderdag zijn nakend pensioen aankondigde, dreigt Club Brugge ...

447
447
WK 2026: Nieuwe topkandidaat bovenaan favorietenlijstjes

De laatste interland-periode voor het WK zit erop, binnen exact 70 dagen wordt de openingswedstrijd ...

186
186
Soap rond Hazard: Taravel heeft boodschap voor bestuur

Thorgan Hazard is dit seizoen opnieuw van groot belang bij RSC Anderlecht. Desondanks is het ...

221
221
Open mond bij Bayern-sterren: Kompany steelt de show

Vincent Kompany levert uitstekend werk als hoofdcoach bij Bayern München. Maar de voormalige ...

301
301
Frappant! 'Deze club profiteerde meest van Play-Off-systeem'

De jaarlijkse hoogmis van het Belgische voetbal staat voor de deur: komend weekend barsten de ...

486
486
'Real Madrid pakt zwaar uit: drie kleppers op lijstje'

Real Madrid hoopt na de interland-break alsnog beslag te kunnen leggen op de Spaanse titel en wil ...

278
278
'De Zerbi drukt stempel: eerste Spurs-transfer bepaald'

Tottenham Hotspur heeft een nieuwe hoofdcoach. Roberto De Zerbi tekende een meerjarig contract bij ...

94
94
Garcia dumpt 241 caps: vijftal ziet WK-droom verdampen

De laatste interland-periode voor het WK zit erop, bondscoach Rudi Garcia kan de laatste hand gaan ...

916
916
De Cat doet kassa rinkelen: 30 miljoen is nog maar het begin

Nathan De Cat heeft in Amerika niet alleen zijn debuut bij de Rode Duivels gemaakt. Bij Anderlecht ...

254
254
Mignolet als voorbode: halve basisploeg richting exit bij Club

Simon Mignolet heeft zijn afscheid bij Club Brugge aangekondigd. De doelman maakte donderdag bekend ...

280
280

Meer sportnieuws