‘Luxevervanger Busquets in januari al naar Barcelona’

215 stemmen
‘Luxevervanger Busquets in januari al naar Barcelona’

FC Barcelona hervat de Spaanse competitie op 31 januari met een thuiswedstrijd tegen Espanyol. Een leuke affiche dus voor de Barca-fans, die hun favoriete club meteen zien starten met een stadsderby na de WK-break. Naar alle waarschijnlijkheid mogen die supporters zich in januari nog aan meer goed nieuws verwachten.


Volgens Fichajes is FC Barcelona van plan om N’golo Kanté in januari vast te leggen met het oog op volgend seizoen. De Fransman beschikt over een aflopend contract bij Chelsea, en zou al te horen gekregen hebben dat hij andere oorden mag opzoeken. Aangezien de middenvelder geen toekomst meer heeft bij de Blues, én hij bijzonder gecharmeerd is door de Catalaanse interesse, is de entourage van Kanté ervan overtuigd dat alles in januari al beklonken kan worden.

De 31-jarige Kanté kwam dit seizoen nog maar amper twee keer in actie voor Chelsea. Dat gebrek aan speeltijd heeft de Fransman grotendeels te wijten aan een aanhoudende blessure. Die blessure kostte hem overigens het WK in Qatar. Los daarvan maakte Kanté ook geen deel meer uit van de toenmalige hoofdtrainer van de Blues: Thomas Tuchel.

Luxevervanger Busquets?

Bij FC Barcelona moet N’Golo Kanté de vervanger worden van de 34-jarige Sergio Busquets. De Spanjaard – die vorige week zijn pensioen aankondigde bij de nationale ploeg – beschikt net als Kanté over een aflopend contract. Gezien het feit dat er nog steeds geen nieuws rond een eventuele contractverlenging is gekomen rond Busquets, lijkt de kans groot dat hij aan zijn laatste maanden bij de Blaugrana bezig is. Busquets wordt overigens fel gelinkt aan een overstap richting het Amerikaanse Inter Miami.

LEES OOK: FC Barcelona brengt geweldig nieuws over Flick

Is Kanté de ideale vervanger van Busquets?

Meest recent

Leko ontkracht kritiek op Verhaeghe: "Klopt niet"

Club Brugge staat op het punt om Dévy Rigaux te verliezen aan Feyenoord, met als gevolg de ...

79
79
'Code rood bij Antwerp: exit Jaecques & Haroun?'

Na een alweer teleurstellend seizoen is Antwerp aan bezinning toe. Komende zomer is er dan ook nog ...

82
82
'Witte rook bij Essevee: overeenkomst met nieuwe T1'

Ontsnappen aan de Relegation Play-Offs lukte niet, maar daarin bleek Zulte Waregem wel veruit de ...

97
97
'Kogel door de kerk: Anderlecht verkoopt De Cat'

Na de verloren bekerfinale was het andermaal een seizoen om snel te vergeten voor RSC Anderlecht. ...

535
535
Leko haalt gram: ultieme vernedering voor AA Gent?

Dankzij een spectaculaire 5-0 zege tegen Union diepte Club Brugge het gat met de eerste achtervolger ...

280
280
"Als je hem ziet spelen ..." - Vanaken vaste basisspeler op WK?

Met een vijf sterren-prestatie in de titelclash tegen Union SG, toonde Hans Vanaken zondag nog eens ...

139
139
'Bom in Manchester: Guardiola na slotspeeldag weg bij City'

De ontknoping van de Engelse titelstrijd draait op volle toeren. Maar maandagavond werd de Premier ...

134
134
'STVV op zucht van nieuwe spits, Cercle pakt miljoenen'

Het seizoen in het clubvoetbal loopt op zijn laatste benen. Heel wat ploegen zijn dan ook al ...

73
73
Gouden Schoen: winnaar eerste stemronde nú al bekend?

Het seizoen in het clubvoetbal zit er bijna op, tijd dus om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

192
192
'Mourinho dropt enorme transferbom bij Real-comeback'

Een officiële aankondiging ontbreekt nog, maar alle signalen wijzen erop dat José ...

178
178
Coucke met grond gelijk gemaakt: "Net een oude ABBA-zanger"

Bijna negen jaar geleden verraste Marc Coucke de Belgische voetbalwereld door recordkampioen RSC ...

512
512
'Gheysens droomt van stunt met topcoach'

Antwerp zit opnieuw zonder trainer en op de Bosuil gonst het meteen van de geruchten. Paul Gheysens ...

608
608
Lardot velt verdict: Sykes ontsnapt, penalty voor RSCA?

Na de 5-0 zege van Club Brugge tegen Union lijkt de titelstrijd beslist. Op het optreden van Lothar ...

307
307
Haroun hakt knopen door: 4 slachtoffers bij Antwerp

Na nog geen halfjaar werd Joseph Oosting alweer bedankt voor bewezen diensten door Antwerp, dat de ...

564
564
Jan Breydel ontploft: Brugse fans in brand door één man

Club Brugge lijkt op weg naar de landstitel. Blauw-Zwart veegde gisteren de vloer aan met concurrent ...

462
462
'RSCA kan cashen: 30 miljoen voor voltreffers Renard'

De vierde plaats werd voorlopig veiliggesteld, maar tot zover het goede nieuws bij RSC Anderlecht. ...

645
645
Titelkoorts bij Club Brugge: feestplannen al onthuld

Zelf houden Ivan Leko en co hun voetjes nog op de grond, maar na de forfaitzege tegen Union lijkt ...

288
288
Van Gucht en Charlotte shockeren: “Namen beslissing samen”

Alsof alle ogen al niet genoeg op hen gericht waren, zorgen Ruben Van Gucht en Charlotte Van Looy ...

92
92
Vanderbiest met verrassend oordeel over punt in Anderlecht

KV Mechelen gaf in de slotfase alsnog een zege weg tegen RSC Anderlecht. Al verdienden de ...

276
276
Vandenbempt trekt héél pijnlijke conclusie over Anderlecht

RSC Anderlecht moet nog knokken om een Europees ticket te behalen. Dat is heel erg nodig voor de ...

320
320
KV Mechelen wacht af: ervaren pion mysterieus over vertrek

Bij KV Mechelen hopen ze nog een Europees ticket te behalen, wat voor de club fantastisch zou zijn. ...

177
177
Club Brugge reageert fors na nazigroet

Er was een groot feest na Club Brugge - Union SG, maar één fan zorgde ervoor dat hij ...

413
413
Club Brugge heeft beet en shopt in de Bundesliga

Club Brugge is volop bezig met het scouten van buitenlandse talenten, maar ze wisten ook al een ...

171
171
Hayen baalt: vier pionnen out voor Antwerp

KRC Genk moet aan de bak tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers beseffen dat het van moeten is, want ...

265
265
Sibierski aan zet: blijft 'miscast' dan toch bij Anderlecht?

Bij RSC Anderlecht gaat er heel wat volk de club verlaten komende zomer. Over één ...

698
698

Meer sportnieuws