Ancelotti geeft uitsluitsel over overstap naar Brazilië

door
Ancelotti geeft uitsluitsel over overstap naar Brazilië

Brazilië verscheen aan de start van het WK in Qatar als misschien wel de absolute topfavoriet, samen met uiteindelijke wereldkampioen Argentinië. Het toernooi van de Seleção zat er echter na de kwartfinale al op, want ze lieten zich daarin verrassen door Kroatië. In de verlengingen van een gesloten wedstrijd bracht Neymar hen alsnog op voorsprong, maar enkele minuten voor affluiten maakte Petkovic nog gelijk. De Kroaten waren daarna sterker in de strafschoppen.


Na de uitschakeling kondigde bondscoach Tite aan dat hij het na zes jaar voor bekeken houdt. De 61-jarige was sowieso einde contract na het WK en zal niet meer bijtekenen. Brazilië moet dus op zoek naar een nieuwe bondscoach en daarvoor werden al enkele grote namen genoemd. Onder meer Zinedine Zidane en Carlo Ancelotti werden al naar voor geschoven.

De Italiaanse coach haalt zichzelf echter uit de running. "Wat de toekomst mij zal brengen, weet ik niet. Ik leef van dag tot dag. Maar op dit moment ben ik zeer gelukkig in Madrid. We hebben nog veel doelen te behalen. Ik heb nog een contract tot medio 2024. En als ze me niet ontslaan, zal ik niet vertrekken"; verklaart de coach van Real immers aan RAI.

DINIZ FAVORIET
Daardoor lijkt Fernando Diniz alsmaar meer de topfavoriet te zijn om de leiding van de Braziliaanse selectie over te nemen. De 48-jarige trainer van Fluminense zou de steun genieten van een aantal belangrijke spelers, onder wie ook Neymar. Ook Ronaldo sprak al zijn voorkeur uit voor Diniz als volgende bondscoach van de Goddelijke Kanaries.

LEES OOK: Keeperlegende hakt zwaar in op Courtois én België

Jammer voor Brazilië?

Meest recent

Keeperlegende hakt zwaar in op Courtois én België

De controverse tussen Real Madrid en Benfica blijft nazinderen, zelfs tot in Paraguay. Daar besloot ...

4
4
Pakkende beelden Brandon Mechele gaan door merg en been

Club Brugge speelde gisteren opnieuw een meer dan verdienstelijke partij in de Champions League. Op ...

36
36
Razend ambitieus Club krijgt boodschap: “Geen excuses”

Club Brugge werd door Atlético Madrid uitgeschakeld in de tussenronde van de Champions ...

39
39
Mannaert slaat ferm terug op commotie met De Bilde

Vincent Mannaert heeft de touwtjes stevig in handen achter de schermen bij de Rode Duivels. De ...

52
52
'Schot in de zaak: Anderlecht charmeert 'nieuwe TD''

RSC Anderlecht zal eerstdaags de knoop moeten doorhakken in zijn trainersdossier. Blijft ...

174
174
Oorzaak eliminatie Club gevonden? "Hij had zeker gescoord"

De Champions League-campagne van Club Brugge zit erop dit seizoen. Ondanks een meer dan degelijk ...

113
113
Vanaken geeft dé reden voor pijnlijke blunder Mignolet

Na een sterke eerste helft leek het erin te zitten, maar Club Brugge is er uiteindelijk toch niet in ...

221
221
Antwerp in dubio: aanvaller gratis naar uitgang?

Antwerp FC wil dit seizoen alsnog een Europees ticket veroveren, via eender welke play-off. ...

116
116
Snoeiharde woorden: Brusselmans breekt imago Van Gucht

Herman Brusselmans werd gisteren nogmaals vrijgesproken vanwege een 'aangebrande' column. Dat ...

66
66
Spaanse pers fileert Club: spectaculaire woorden voor één speler

Club Brugge hield één helft lang de schijn hoog, maar moest dinsdagavond uiteindelijk ...

515
515
‘Anderlecht gaat upgraden: prijzenpakker op de A-lijst’

Anderlecht wil upgraden en kijkt verder dan snelle noodoplossingen als hoofdcoach. Plan A blijft ...

241
241
Duizelingwekkend! Club verdient dít bedrag aan UCL-campagne

Het is Club Brugge dan toch niet gelukt om voor het tweede jaar op rij door te stoten naar de 1/8ste ...

601
601
Kranten zien zondebok: toekomst bij Club Brugge in gevaar?

Het Champions League-verhaal van Club Brugge is geschreven voor dit seizoen. In de terugmatch tegen ...

424
424
'Anderlecht vloekt: volgend trainersplan valt in water'

Er zijn ondertussen al een drietal weken verstreken na het ontslag van Besnik Hasi en RSC Anderlecht ...

284
284
'Zeer verrassende WK-ganger voor Club Brugge'

Club Brugge zag dit seizoen weer de nodige spelers doorbreken op het internationale toneel. Sinds de ...

166
166
'KV Mechelen twijfelt nog over verlenging sterkhouder'

KV Mechelen ligt met nog vier wedstrijden te spelen in de reguliere competitie nog altijd op koers ...

114
114
Trotse Leko: "We hebben voor paniek gezorgd"

Voor Club Brugge is er dinsdagavond een einde gekomen aan het avontuur in de Champions League. Op ...

117
117
Bodø/Glimt stunt weer, ook Leverkusen en Newcastle door

Dinsdagavond hebben nog drie teams hun ticket voor de achtste finales van de Champions League ...

100
100
'Marokko vier maanden voor WK op zoek naar bondscoach'

De start van het WK nadert met rasse schreden en de meeste deelnemers leggen de laatste hand aan hun ...

71
71
Mignolet reageert goudeerlijk na stevige blunder

Club Brugge heeft zich dinsdag niet opnieuw kunnen plaatsen voor de achtste finales van de Champions ...

166
166
'Wilmots zorgt voor opmerkelijke wending bij Standard'

Op vier speeldagen van het einde van de reguliere competitie strijdt Standard nog altijd mee voor de ...

181
181
Twee sterkhouders gebuisd bij Club: "Je ziet het zelden"

Voor Club Brugge zit het avontuur in de Champions League erop. Het slaagde er niet in om te stunten ...

395
395
Zure avond voor Club: "Cijfers zijn te zwaar"

Club Brugge is er dit seizoen niet in geslaagd om de achtste finale van de Champions League te ...

121
121
Mannaert héél duidelijk over transfer naar Anderlecht

Vincent Mannaert heeft een aflopend contract bij de KBVB. De toekomst van de voormalige sportieve ...

363
363
Exit Club Brugge: ex-Buffalo kegelt Blauw-Zwart uit CL

Om 18u45 ging Club Brugge op bezoek naar Atlético Madrid. Heel Brugge geloofde in een stunt ...

124
124

Meer sportnieuws