Ancelotti geeft uitsluitsel over overstap naar Brazilië

door
Ancelotti geeft uitsluitsel over overstap naar Brazilië

Brazilië verscheen aan de start van het WK in Qatar als misschien wel de absolute topfavoriet, samen met uiteindelijke wereldkampioen Argentinië. Het toernooi van de Seleção zat er echter na de kwartfinale al op, want ze lieten zich daarin verrassen door Kroatië. In de verlengingen van een gesloten wedstrijd bracht Neymar hen alsnog op voorsprong, maar enkele minuten voor affluiten maakte Petkovic nog gelijk. De Kroaten waren daarna sterker in de strafschoppen.


Na de uitschakeling kondigde bondscoach Tite aan dat hij het na zes jaar voor bekeken houdt. De 61-jarige was sowieso einde contract na het WK en zal niet meer bijtekenen. Brazilië moet dus op zoek naar een nieuwe bondscoach en daarvoor werden al enkele grote namen genoemd. Onder meer Zinedine Zidane en Carlo Ancelotti werden al naar voor geschoven.

De Italiaanse coach haalt zichzelf echter uit de running. "Wat de toekomst mij zal brengen, weet ik niet. Ik leef van dag tot dag. Maar op dit moment ben ik zeer gelukkig in Madrid. We hebben nog veel doelen te behalen. Ik heb nog een contract tot medio 2024. En als ze me niet ontslaan, zal ik niet vertrekken"; verklaart de coach van Real immers aan RAI.

DINIZ FAVORIET
Daardoor lijkt Fernando Diniz alsmaar meer de topfavoriet te zijn om de leiding van de Braziliaanse selectie over te nemen. De 48-jarige trainer van Fluminense zou de steun genieten van een aantal belangrijke spelers, onder wie ook Neymar. Ook Ronaldo sprak al zijn voorkeur uit voor Diniz als volgende bondscoach van de Goddelijke Kanaries.

LEES OOK: Nieuwe wending Real-soap: Valderde komt zelf met statement

Jammer voor Brazilië?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

82
82
Discussie over Kompany: Bayern-iconen zijn het niet eens

Het seizoen zit er bijna op voor Bayern München. Het speelt nog twee wedstrijden in de ...

18
18
Toch geen miljoenentransfer voor Standard?

Vrijdag kan Standard een nieuwe stap richting Europees voetbal zetten door ook OH Leuven te ...

16
16
'Union moet streep zetten door komst verrassende Belg'

Union schoot zichzelf de voorbije weken stevig in de voet door maar vier op negen te pakken. Het gaf ...

34
34
'Knaltransfer van 30 miljoen voor Ngoy'

De verwachting is dat Rudi Garcia volgende week de WK-selectie van de Rode Duivels bekend zal maken. ...

28
28
STVV lijkt niet meer op huurling te moeten rekenen

STVV is na een waanzinnig seizoen nu al zeker van Europees voetbal en kan zich komend weekend ook ...

36
36
'Onverwachte miljoenentransfer voor AA Gent'

AA Gent beleefde met een drie op achttien nog niet al te veel plezier aan de play-offs. Zondag moet ...

97
97
'Feyenoord ontploft: Rigaux wordt enorme transferbom'

Feyenoord is verkocht. De club zoekt een nieuwe sportieve baas en Dévy Rigaux wordt gezien ...

160
160
Deschacht waarschuwt Taravel: "Seizoen naar de kloten"

Anderlecht beleefde enkele dramatische weken met een nul op negen tegen STVV, Union en Club Brugge. ...

107
107
'Kompany hakt knoop door over komst Rode Duivel'

Bayern München zag deze week zijn droom uiteen spatten, want het moest in de halve finale van ...

63
63
Raman spreekt over einde carrière en haalt uit

KV Mechelen beleeft een boerenjaar en mag nog altijd dromen van een Europees ticket. Voor Benito ...

164
164
'Club Brugge pakt groots uit met revolutionair plan'

Bij Club Brugge namen ze de voorbije jaren een grote voorsprong op de concurrentie in België. ...

389
389
Europese finalisten gekend: ontdek de grote favorieten

De kaarten in de drie Europese competities zijn geschud. De voorbije dagen werden de tickets ...

60
60
'Revolutie bij Anderlecht: Sibierski krijgt carte blanche'

Met Antoine Sibierski heeft RSC Anderlecht eindelijk zijn nieuwe sportief directeur beet. Tijdens ...

321
321
Nieuwe wending Real-soap: Valderde komt zelf met statement

De crisis bij Real Madrid escaleerde deze week helemaal met een heftig incident tussen Federico ...

79
79
UEL/UECL: Tielemans naar finale, Penders en co sneuvelen

Donderdagavond werden de tickets voor de finales van de Europa en Conference League afgewerkt. In ...

64
64
'Bestuur nu al op scherp: historische mercato Club Brugge'

Club Brugge wil zich in de komende weken verzekeren van zijn 20ste landstitel, maar achter de ...

456
456
Trainingsgevecht zindert na: Real onderneemt stappen

Enkele dagen voor El Clasico op het veld van FC Barcelona, staat Real Madrid in vuur en vlam. De ...

104
104
Limburgse goudmijn: Genk stoomt nieuw toptalent al klaar

KRC Genk hoopt in de komende weken alsnog een Europees ticket te veroveren, maar ondertussen is men ...

203
203
'City en United knokken om Duivel, Kompany op de loer'

Verschillende Rode Duivels komen tijdens nakende zomermercato in aanmerking voor een mooie transfer. ...

155
155
'Exodus van start: Antwerp verliest eerste steunpilaar'

Antwerp FC staat opnieuw voor een drukke zomermercato. De sportieve leiding van de Great Old zal ...

798
798
'Vertrek Tzolis krijgt vorm: eisen Club Brugge gelekt'

Club Brugge neemt komende zomer afscheid van verschillende sterkhouders. Even laaide de hoop op een ...

478
478
'Irritaties bij Genk-bestuur: spelers intern aangepakt'

KRC Genk slikte afgelopen weekend een zware opdoffer en verloor in de Europe Play-Offs op Charleroi ...

546
546
Kompany hakt knoop door: Kane legt bom onder Bayern

De toekomst van Harry Kane bepaalt meer dan alleen de aanval van Bayern. Vincent Kompany botst ...

279
279
Real op apegapen: Valverde naar hospitaal na nieuwe knokpartij

Aanstaande zondag wil Real Madrid er alles aan doen om te voorkomen dat FC Barcelona kampioen speelt ...

235
235
Union verliest aura van sympathie: analist geeft dé reden

Union SG legde de voorbije jaren een indrukwekkend parcours af en deed sinds zijn promotie op ...

262
262

Meer sportnieuws