TRANSFERUURTJE: 'Club wil 10 miljoen, verrassing Esposito'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club wil 10 miljoen, verrassing Esposito'

De WK-eindronde in Qatar zit er bijna op en dus nadert de winterse mercato met rasse schreden. Heel wat clubs uit binnen- en buitenland zijn dan ook volop bezig met hun transferplannen te ontrollen, terwijl ook de nodige trainerswissels op punt staan. VoetbalNieuws verzamelt al het belangrijkste transfernieuws daarom dagelijks om 12u in het Transferuurtje.


JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge incasseerde de voorbije jaren al stevig op de transfermarkt en er lopen nog een aantal van hun spelers in de kijker. Zo klinkt het vanuit Turkije dat Galatasaray zich nu gemeld zou hebben voor Maxim De Cuyper. De jonge linksachter speelt een uitstekend seizoen op huurbasis bij Westerlo en haalde zelfs de voorselectie voor het WK. Club wil zijn jeugdproduct echter niet zomaar laten gaan en eist 10 miljoen euro, een bedrag dat voor de Turken te gortig zou zijn.



Bij Anderlecht is er nog steeds geen duidelijkheid over de toekomst van Sebastiano Esposito. Anderlecht en Inter hebben nog steeds geen akkoord bereikt over de ontbinding van zijn huurcontract en daardoor zou het kunnen dat de spits straks verrassend alsnog terugkeert. Net als Wesley Hoedt zou hij minstens weer kunnen meetrainen met de A-kern in afwachting van een transfer.

Nicolas Raskin kondigde enkele dagen geleden aan dat hij niet zal bijtekenen bij Standard en nu blijkt dat hij zijn laatste wedstrijd voor de Rouches al gespeeld heeft. Trainer Ronny Deila bevestigde dat de middenvelder naar de B-kern verwezen wordt in afwachting van een transfer. Standard zal hopen dat het de 21-jarige in januari nog voor een bescheiden som kan verkopen.



Het lijkt erop dat we bij KRC Genk ook snel versterking mogen verwachten. Sportief directeur Dimitri de Condé maakte er de voorbije weken geen geheim van dat er in januari transfers zullen komen, want vooral op de flanken is een extra optie nog welkom. Intussen zouden ze in Genk ook al hun doelwitten voor de wintermercato gevonden hebben en dus zullen de onderhandelingen met de betreffende spelers wellicht snel beginnen.

BUITENLAND

Bij Manchester United willen ze absoluut weer prijzen winnen en daarvoor zijn ze bereid om zeer ver te gaan op de transfermarkt. Erik ten Hag zou maar liefst vijf wereldtoppers op zijn verlanglijst gezet hebben voor de komende maanden. In eerste instantie moet er nog een nieuwe spits bij, waarvoor Gonçalo Ramos (Benfica) en Cody Gakpo (PSV) de belangrijkste kandidaten zijn. Daarnaast zou hij er op het middenveld Jude Bellingham én Frenkie de Jong bij willen. Daarnaast is ook Christian Pulisic, niet helemaal gelukkig bij Chelsea, een doelwit.

LEES OOK: Club dropt selectie voor Union: Leko krijgt extra dilemma

Moet De Cuyper volgend seizoen zijn kans krijgen bij Club Brugge?

Meest recent

Geen prijs voor Atletico: Sociedad gaat met Copa lopen

Geen negende trofee voor Diego Simeone in dienst van Atletico Madrid. De trainer had zaterdagavond ...

22
22
Keuzestress voor Taravel: Bertaccini maakt statement

Adriano Bertaccini ging de laatste maanden door een moeilijke periode. De aanvaller had moeite om de ...

29
29
Lammens gered door doelhout: Man Utd doet gouden zaak

Manchester United heeft zaterdagavond een grote stap gezet richting een Champions League-ticket. Het ...

24
24
Invallers doen het weer: Anderlecht snuffelt aan top 3

Anderlecht heeft een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. Het klopte opnieuw ...

136
136
'Anderlecht legt volgende goudhaantje vast'

Ondanks dat het nog steeds wachten is op de aanstelling van de nieuwe sportief directeur, blijven ze ...

85
85
Waalse derby loopt uit de hand: spelers na afloop in clinch

Spektakel heeft de Waalse derby tussen Charleroi en Standard zaterdagavond niet echt opgeleverd, al ...

106
106
Hayen duidt kantelpunt aan in Genkse zege

Vorige week bleef Genk nog ontgoocheld achter nadat het door een teleurstellend gelijkspel tegen OHL ...

87
87
Degradatie en faillissement: RWDM reageert scherp

Het zijn zware tijden voor RWDM Brussels. Het sloot vrijdag zijn seizoen in de Challenger Pro League ...

108
108
KVM-Anderlecht ligt meteen tijdlang stil na bizar incident

De derde speeldag in de Champions' Play-Off werd zaterdagavond afgetrapt door KV Mechelen en ...

110
110
Oosting looft jonkies, Mazzu zalft ervaren pionnen

Antwerp is er op de derde speeldag eindelijk in geslaagd om zijn eerste zege van de play-offs te ...

46
46
Tottenham blijft na nieuwe mokerslag op degradatieplaats

Tottenham blijft zitten in de hoek waar de klappen vallen. Het leek tegen Brighton zaterdag op weg ...

42
42
Genk grijpt macht in PO2 , Standard blijft in spoor

KRC Genk heeft zaterdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de Europe Play-Off. Het ...

64
64
'Italië davert: De Ketelaere weg voor hallucinant bedrag'

Charles De Ketelaere maakt weer indruk in Italië, en dat zet zijn dossier meteen op scherp. ...

437
437
Rotavond voor Napoli: De Bruyne geslachtofferd aan rust

SSC Napoli heeft voor de tweede week op rij peperduur puntenverlies geleden in de Serie A. Op eigen ...

120
120
Eén wissel bij KVM, Taravel gooit voorlinie overhoop

RSC Anderlecht kan zaterdagavond een gouden zaak doen in de strijd om de top 4. Maar dan moet het ...

94
94
'Keerzijde promotie: KV Kortrijk-smaakmaker plots grof wild'

Na een jaartje in de Challenger Pro League maakt KV Kortrijk komend seizoen zijn rentree in de ...

122
122
'Real haalt grove borstel boven: 8 spelers op zwarte lijst'

De Champions League-uitschakeling heeft er hard ingehakt bij Real Madrid. Zeker omdat de Spaanse ...

184
184
Mambourg in vuur en vlam: aftrap Charleroi-Standard even uitgesteld

Ook in de Europe Play-Offs staan dit weekend enkele interessante duels op het programma. ...

35
35
Club dropt selectie voor Union: Leko krijgt extra dilemma

In de Champions' Play-Offs nemen de zenuwen toe. Zondagavond is het immers zover, dan kijken ...

262
262
Jonkies loodsen Antwerp naar zege tegen negenkoppig OHL

Royal Antwerp FC kent een dramatisch seizoen en hoopte de laatste matchen van het seizoen toch ...

60
60
Dortmund rolt rode loper uit voor titelfeest Bayern

In de Bundesliga begonnen er om 15u30 vier matchen, met daarbij vooral de partij van Borussia ...

58
58
'Manchester United klopt aan bij Anderlecht'

Manchester United heeft onder Michael Carrick weer betere resultaten weten te behalen. De Engelse ...

253
253
Vanderhaeghe verklapt: verder, of niet in CPL?

Yves Vanderhaeghe haalde opgelucht adem. Francs Borains verloor kansloos bij Patro Eisden, maar ...

97
97
Opvallend verhaal in Nederland met Ajax én Overmars

Onze redactie liet al meermaals weten dat het voetbal achter de schermen een bijzonder vuile wereld ...

54
54
Taravel verklaart wat verkeerd liep tegen AA Gent

Jérémy Taravel staat met RSC Anderlecht voor een volgend examen tegen KV Mechelen. ...

69
69

Meer sportnieuws