TRANSFERUURTJE: 'Club wil 10 miljoen, verrassing Esposito'

795 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Club wil 10 miljoen, verrassing Esposito'

De WK-eindronde in Qatar zit er bijna op en dus nadert de winterse mercato met rasse schreden. Heel wat clubs uit binnen- en buitenland zijn dan ook volop bezig met hun transferplannen te ontrollen, terwijl ook de nodige trainerswissels op punt staan. VoetbalNieuws verzamelt al het belangrijkste transfernieuws daarom dagelijks om 12u in het Transferuurtje.


JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge incasseerde de voorbije jaren al stevig op de transfermarkt en er lopen nog een aantal van hun spelers in de kijker. Zo klinkt het vanuit Turkije dat Galatasaray zich nu gemeld zou hebben voor Maxim De Cuyper. De jonge linksachter speelt een uitstekend seizoen op huurbasis bij Westerlo en haalde zelfs de voorselectie voor het WK. Club wil zijn jeugdproduct echter niet zomaar laten gaan en eist 10 miljoen euro, een bedrag dat voor de Turken te gortig zou zijn.



Bij Anderlecht is er nog steeds geen duidelijkheid over de toekomst van Sebastiano Esposito. Anderlecht en Inter hebben nog steeds geen akkoord bereikt over de ontbinding van zijn huurcontract en daardoor zou het kunnen dat de spits straks verrassend alsnog terugkeert. Net als Wesley Hoedt zou hij minstens weer kunnen meetrainen met de A-kern in afwachting van een transfer.

Nicolas Raskin kondigde enkele dagen geleden aan dat hij niet zal bijtekenen bij Standard en nu blijkt dat hij zijn laatste wedstrijd voor de Rouches al gespeeld heeft. Trainer Ronny Deila bevestigde dat de middenvelder naar de B-kern verwezen wordt in afwachting van een transfer. Standard zal hopen dat het de 21-jarige in januari nog voor een bescheiden som kan verkopen.



Het lijkt erop dat we bij KRC Genk ook snel versterking mogen verwachten. Sportief directeur Dimitri de Condé maakte er de voorbije weken geen geheim van dat er in januari transfers zullen komen, want vooral op de flanken is een extra optie nog welkom. Intussen zouden ze in Genk ook al hun doelwitten voor de wintermercato gevonden hebben en dus zullen de onderhandelingen met de betreffende spelers wellicht snel beginnen.

BUITENLAND

Bij Manchester United willen ze absoluut weer prijzen winnen en daarvoor zijn ze bereid om zeer ver te gaan op de transfermarkt. Erik ten Hag zou maar liefst vijf wereldtoppers op zijn verlanglijst gezet hebben voor de komende maanden. In eerste instantie moet er nog een nieuwe spits bij, waarvoor Gonçalo Ramos (Benfica) en Cody Gakpo (PSV) de belangrijkste kandidaten zijn. Daarnaast zou hij er op het middenveld Jude Bellingham én Frenkie de Jong bij willen. Daarnaast is ook Christian Pulisic, niet helemaal gelukkig bij Chelsea, een doelwit.

LEES OOK: 'Transferbom bij Club: miljoenen voor nieuwe killer'

Moet De Cuyper volgend seizoen zijn kans krijgen bij Club Brugge?

Meest recent

'Zulte Waregem zet zinnen op nieuwe middenvelder'

Zulte Waregem is achter de schermen voluit bezig met het samenstellen van de kern van komend ...

38
38
Pech voor Anderlecht: Brusselaars grijpen naast target

Anderlecht gaat een drukke transferzomer tegemoet. Paars-Wit moet één speler alvast ...

69
69
"Als het kot brandt bij RSCA…": Vanderbiest scherp

RSC Anderlecht en KV Mechelen spelen zondag een zeer belangrijk duel. De Maneblussers tellen twee ...

163
163
'Transferbom bij Club: miljoenen voor nieuwe killer'

Club Brugge richt zijn vizier op een jonge doelpuntenmachine. Een zestienjarige die in Hongarije ...

107
107
Gemiste kans Genk? Malinovskyi kiest opvallende club

KRC Genk gaat in de zomer serieus sleutelen aan zijn selectie. Daarbij had het een speler met ...

68
68
Opvallende niet-selectie Duivels: "Ze begrijpen er niets van"

Bondscoach Rudi Garcia heeft vrijdag zijn 26-koppige spelersgroep voor het komende WK bekend ...

167
167
'Anderlecht dondert ineen: Coucke activeert rampenplan'

Anderlecht staat opnieuw onder hoogspanning. De verloren bekerfinale zet Marc Coucke, zijn plannen ...

634
634
Trainersontslag bij Antwerp? Oosting komt met reactie

Antwerp FC blijft aanmodderen in de Champions' Play-Offs en verloor vrijdagavond ook op OH Leuven. ...

129
129
'Tzolis krijgt monstertransfer: Club pakt waanzinnige som'

Club Brugge zal in de zomermaanden afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Ook een vertrek ...

419
419
Anderlecht bibbert en beeft: gigantisch horror-scenario

RSC Anderlecht incasseerde donderdag een zoveelste sportieve uppercut met de nederlaag in de ...

511
511
Union SG zet Club Brugge extra onder druk

Union SG blijft indruk maken met de resultaten. Na een bijzonder povere bekerfinale stonden ze ...

334
334
Vandenbempt oordeelt: "Over twee jaar met België op EK"

Rudi Garcia maakte vandaag zijn WK-selectie bekend. Daar zaten niet echt verrassingen bij. De ...

239
239
Fans Antwerp zijn het beu: "Bol het af!"

Royal Antwerp FC is uitgegroeid tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Het is ...

216
216
Aston Villa viert feest na demonstratie tegen Liverpool

In de Premier League speelde Aston Villa vanavond in eigen huis tegen Liverpool. Kon de thuisploeg ...

62
62
OHL haalt zielloos Antwerp genadeloos door gehaktmolen

De Europe Play-Offs zijn voor Antwerp uitgedraaid op een ware martelgang. The Great Old kende ...

75
75
'Real vindt akkoord: grote terugkeer Mourinho een feit'

Real Madrid kent een absoluut horrorjaar. De Koninklijke gaat van coach wisselen, dat staat vast. ...

263
263
Voormalig JPL-legende verovert hart van Miss België

Een voetballer die aanpapt met een Miss België? Het is zeker niet de eerste keer dat het ...

62
62
Euvrard komt met groot nieuws naar buiten

Standard speelt dit weekend een héél belangrijk duel tegen KRC Genk. Bij winst zetten ...

283
283
Vrancken héél tevreden: "Dit is historisch"

STVV kent een waanzinnig mooi seizoen. Zij willen de komende speeldagen het seizoen in schoonheid ...

108
108
Weelde bij Rode Duivels: Garcia laat waanzinnig elftal thuis

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie van 26 spelers bekend. Heel wat jongens vielen uit de boot. Het ...

443
443
Club-fans massaal geraakt door bericht Julie Vanloo

Julie Vanloo blijft niet bij de pakken zitten. Nadat de Belgian Cat onlangs opnieuw een zware ...

441
441
Hayen voert de druk op bij KRC Genk: "Cruciaal!"

KRC Genk staat voor een cruciaal duel tegen Standard. Wie wint lijkt op weg naar het winnen van de ...

189
189
‘PSG in shock door gigantisch plan van Kompany’

Bayern München davert. Vincent Kompany duwt zelf voor een transferstunt van 100 miljoen bij ...

251
251
Anderlecht-fans komen plots in opstand

RSC Anderlecht likt zijn wonden. De barslechte match tussen Union SG en Anderlecht werd in de ...

433
433
Beerschot neemt afscheid van ex-Rode Duivel

Beerschot speelt ook komend seizoen in de Challenger Pro League. De Kielse Ratten gaan de kern ...

62
62

Meer sportnieuws