TRANSFERUURTJE: 'Club wil 10 miljoen, verrassing Esposito'

795 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Club wil 10 miljoen, verrassing Esposito'

De WK-eindronde in Qatar zit er bijna op en dus nadert de winterse mercato met rasse schreden. Heel wat clubs uit binnen- en buitenland zijn dan ook volop bezig met hun transferplannen te ontrollen, terwijl ook de nodige trainerswissels op punt staan. VoetbalNieuws verzamelt al het belangrijkste transfernieuws daarom dagelijks om 12u in het Transferuurtje.


JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge incasseerde de voorbije jaren al stevig op de transfermarkt en er lopen nog een aantal van hun spelers in de kijker. Zo klinkt het vanuit Turkije dat Galatasaray zich nu gemeld zou hebben voor Maxim De Cuyper. De jonge linksachter speelt een uitstekend seizoen op huurbasis bij Westerlo en haalde zelfs de voorselectie voor het WK. Club wil zijn jeugdproduct echter niet zomaar laten gaan en eist 10 miljoen euro, een bedrag dat voor de Turken te gortig zou zijn.



Bij Anderlecht is er nog steeds geen duidelijkheid over de toekomst van Sebastiano Esposito. Anderlecht en Inter hebben nog steeds geen akkoord bereikt over de ontbinding van zijn huurcontract en daardoor zou het kunnen dat de spits straks verrassend alsnog terugkeert. Net als Wesley Hoedt zou hij minstens weer kunnen meetrainen met de A-kern in afwachting van een transfer.

Nicolas Raskin kondigde enkele dagen geleden aan dat hij niet zal bijtekenen bij Standard en nu blijkt dat hij zijn laatste wedstrijd voor de Rouches al gespeeld heeft. Trainer Ronny Deila bevestigde dat de middenvelder naar de B-kern verwezen wordt in afwachting van een transfer. Standard zal hopen dat het de 21-jarige in januari nog voor een bescheiden som kan verkopen.



Het lijkt erop dat we bij KRC Genk ook snel versterking mogen verwachten. Sportief directeur Dimitri de Condé maakte er de voorbije weken geen geheim van dat er in januari transfers zullen komen, want vooral op de flanken is een extra optie nog welkom. Intussen zouden ze in Genk ook al hun doelwitten voor de wintermercato gevonden hebben en dus zullen de onderhandelingen met de betreffende spelers wellicht snel beginnen.

BUITENLAND

Bij Manchester United willen ze absoluut weer prijzen winnen en daarvoor zijn ze bereid om zeer ver te gaan op de transfermarkt. Erik ten Hag zou maar liefst vijf wereldtoppers op zijn verlanglijst gezet hebben voor de komende maanden. In eerste instantie moet er nog een nieuwe spits bij, waarvoor Gonçalo Ramos (Benfica) en Cody Gakpo (PSV) de belangrijkste kandidaten zijn. Daarnaast zou hij er op het middenveld Jude Bellingham én Frenkie de Jong bij willen. Daarnaast is ook Christian Pulisic, niet helemaal gelukkig bij Chelsea, een doelwit.

LEES OOK: 'Club niet gerust: toptransfer aanvaller terug op tafel'

Moet De Cuyper volgend seizoen zijn kans krijgen bij Club Brugge?

Meest recent

Garcia plant Vanaken-stunt: niemand zag dit aankomen

Hans Vanaken lijkt op weg naar een bijrolletje bij de Rode Duivels op het WK. Maar zo simpel is het ...

98
98
Hoge verwachtingen op het WK, miscast bij Anderlecht

Mexico opent het WK met een duel tegen Zuid-Afrika. De Mexicanen hopen uiteraard op een zege. Het is ...

42
42
Sporting Hasselt plant twee absolute knaltransfers

Sporting Hasselt speelt komend seizoen in de Challenger Pro League. De club haalde al de nodige ...

38
38
'Anderlecht speurt rond: één piste geen optie'

RSC Anderlecht gaat op zoek naar versterking. Op de sociale media ‘dromen’ bepaalde fans ...

189
189
Zuid-Korea lacht: het (on)gelijk van KRC Genk

Zuid-Korea opent zijn WK met een duel tegen Tsjechië. De Zuid-Koreanen hebben een elftal dat ...

105
105
Portugal wint ondanks Ronaldo-fase, heftige storm treft Engelsen

Daags voor de openingsmatch tussen Mexico en Zuid-Afrika, stonden de laatste WK-oefenmatchen op het ...

40
40
Kopzorgen Garcia: België krijgt slecht nieuws voor WK-opener

Aanstaande maandag trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang tegen Egypte. Maar de ...

419
419
Vrancken weigert twee voorstellen: opening voor Feyenoord?

Na een historisch goed seizoen besloot Wouter Vrancken om af te zwaaien bij STVV. De Belgische ...

170
170
Voorbode voor WK? Ronaldo zorgt voor monumentale misser

Portugal wordt door heel wat kenners beschouwd als één van de favorieten voor het ...

136
136
Basiself Rode Duivels: Sonck slaat iedereen met verstomming

Het aftellen is nu echt begonnen. Donderdagavond wordt het WK 2026 op gang getrapt, aanstaande ...

405
405
Niemand zag het aankomen: Hasi verbaast met nieuwe club

Sinds zijn ontslag bij RSC Anderlecht zat Besnik Hasi de voorbije weken zonder club. Nu heeft de ...

200
200
'Kompany keert volledig: grote naam mag beschikken'

Vincent Kompany geniet momenteel nog van een welverdiende vakantie na een druk seizoen. Maar achter ...

262
262
'Club niet gerust: toptransfer aanvaller terug op tafel'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato niet enkel verschillende sterkhouders te verliezen. Ook ...

409
409
WK 26': zó denkt Frankrijk dit keer over Rode Duivels

Tijdens de voorbije grote toernooien werd vanuit Frankrijk wel eens neerbuigend gedaan over de Rode ...

721
721
'Garcia onder druk: verregaande gevolgen bij slecht WK'

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

315
315
Club-fans geloven oren niet: ongeziene stunt Verhaeghe

Bart Verhaeghe is nog lang niet klaar met Club Brugge. Na de tweede ster droomt de voorzitter van ...

3629
3629
Verbeke duikt plots op in samenwerking met wereldster

Er is in het voorbije jaar bij Anderlecht weer heel wat veranderd. Wouter Vandenhaute begaf ...

67
67
'Real blijft maar gaan en wil nu ook sterkhouder City'

Real Madrid beleefde een tegenvallend seizoen en bleef al voor het tweede jaar op rij achter zonder ...

86
86
Schrik om Doku: ploegmaats komen met update

Als de Rode Duivels straks ver willen raken op het WK, dan zal daarbij een belangrijke rol weggelegd ...

152
152
Saelemaekers tipt Garcia: nieuwe positie op WK?

De Rode Duivels zijn intussen al wat meer gesetteld in hun nieuwe basecamp in Seattle, waar ze ...

62
62
'Club houdt groot talent uit buitenlandse klauwen'

Het is voor Club Brugge een bewogen seizoen geweest, dat het na een razend spannende strijd als ...

222
222
Kortrijk haalt nieuwe spits, Patro gaat weer Duitse toer op

Het Belgische voetbalseizoen zit er nog maar net op, maar voor veel clubs nadert de start van de ...

75
75
Ruben Van Gucht breekt los als DJ: "Het is een leugen!"

Hij is overal tegelijk. Op televisie, in de sportwereld en tegenwoordig ook achter de draaitafels. ...

28
28
AA Gent verrast met komst gewezen JPL-coach

AA Gent eindigde zijn seizoen op de valreep met een Europees ticket, nadat het in de barrage na ...

246
246
Club Brugge pakt uit: groot talent tekent bij

Club Brugge groeide de voorbije jaren uit tot een talentenfabriek, wat dit seizoen nog eens ...

218
218

Meer sportnieuws