TRANSFERUURTJE: 'Club wil 10 miljoen, verrassing Esposito'

TRANSFERUURTJE: 'Club wil 10 miljoen, verrassing Esposito'

De WK-eindronde in Qatar zit er bijna op en dus nadert de winterse mercato met rasse schreden. Heel wat clubs uit binnen- en buitenland zijn dan ook volop bezig met hun transferplannen te ontrollen, terwijl ook de nodige trainerswissels op punt staan. VoetbalNieuws verzamelt al het belangrijkste transfernieuws daarom dagelijks om 12u in het Transferuurtje.


JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge incasseerde de voorbije jaren al stevig op de transfermarkt en er lopen nog een aantal van hun spelers in de kijker. Zo klinkt het vanuit Turkije dat Galatasaray zich nu gemeld zou hebben voor Maxim De Cuyper. De jonge linksachter speelt een uitstekend seizoen op huurbasis bij Westerlo en haalde zelfs de voorselectie voor het WK. Club wil zijn jeugdproduct echter niet zomaar laten gaan en eist 10 miljoen euro, een bedrag dat voor de Turken te gortig zou zijn.



Bij Anderlecht is er nog steeds geen duidelijkheid over de toekomst van Sebastiano Esposito. Anderlecht en Inter hebben nog steeds geen akkoord bereikt over de ontbinding van zijn huurcontract en daardoor zou het kunnen dat de spits straks verrassend alsnog terugkeert. Net als Wesley Hoedt zou hij minstens weer kunnen meetrainen met de A-kern in afwachting van een transfer.

Nicolas Raskin kondigde enkele dagen geleden aan dat hij niet zal bijtekenen bij Standard en nu blijkt dat hij zijn laatste wedstrijd voor de Rouches al gespeeld heeft. Trainer Ronny Deila bevestigde dat de middenvelder naar de B-kern verwezen wordt in afwachting van een transfer. Standard zal hopen dat het de 21-jarige in januari nog voor een bescheiden som kan verkopen.



Het lijkt erop dat we bij KRC Genk ook snel versterking mogen verwachten. Sportief directeur Dimitri de Condé maakte er de voorbije weken geen geheim van dat er in januari transfers zullen komen, want vooral op de flanken is een extra optie nog welkom. Intussen zouden ze in Genk ook al hun doelwitten voor de wintermercato gevonden hebben en dus zullen de onderhandelingen met de betreffende spelers wellicht snel beginnen.

BUITENLAND

Bij Manchester United willen ze absoluut weer prijzen winnen en daarvoor zijn ze bereid om zeer ver te gaan op de transfermarkt. Erik ten Hag zou maar liefst vijf wereldtoppers op zijn verlanglijst gezet hebben voor de komende maanden. In eerste instantie moet er nog een nieuwe spits bij, waarvoor Gonçalo Ramos (Benfica) en Cody Gakpo (PSV) de belangrijkste kandidaten zijn. Daarnaast zou hij er op het middenveld Jude Bellingham én Frenkie de Jong bij willen. Daarnaast is ook Christian Pulisic, niet helemaal gelukkig bij Chelsea, een doelwit.

POLL: Moet De Cuyper volgend seizoen zijn kans krijgen bij Club Brugge?

Meer sportnieuws

Meer over

Laatste voetbalnieuws

Schandaal bij KV Oostende: 'Teammanager spil van gesjoemel'
Schandaal bij KV Oostende: 'Teammanager spil van gesjoemel'

Het zijn op zijn zachtst gezegd woelige weken bij KV Oostende. De kustploeg zakte eind vorig seizoen ...

4
4
'United-rel escaleert verder: ploegmaats kiezen kant'
'United-rel escaleert verder: ploegmaats kiezen kant'

Manchester United staat momenteel slechts negende in Premier League en heeft dus nood aan een ...

23
23
Marseille kiest bekende naam als coach nu woelige week
Marseille kiest bekende naam als coach nu woelige week

In Frankrijk stak het steenrijke Paris Saint-Germain de voorbije jaren met kop en schouders boven de ...

6
6
Antwerp zonder De Laet, verrassing bij AA Gent
Antwerp zonder De Laet, verrassing bij AA Gent

De komende dagen worden er nog enkele topmatchen afgewerkt in de Jupiler Pro League, want er staan ...

90
90
Meer nieuws over blessure Lokonga: "Echt ontgoochelend"
Meer nieuws over blessure Lokonga: "Echt ontgoochelend"

De voorbije maanden voerde Domenico Tedesco een heuse verjonging door op het middenveld van de Rode ...

16
16
'Boniface nu al in de running voor absolute toptransfer'
'Boniface nu al in de running voor absolute toptransfer'

Eén jaar lang hebben we in België kunnen genieten van Victor Boniface, maar na een ...

65
65
'Antwerp weigerde bod van 27 miljoen euro op Vermeeren'
'Antwerp weigerde bod van 27 miljoen euro op Vermeeren'

De voorbije weken liep Arthur Vermeeren weer volop in de schijnwerpers. Het debuut van het 18-jarige ...

332
332
Anderlecht pakt uit met verlenging voor revelatie
Anderlecht pakt uit met verlenging voor revelatie

Anderlecht was de voorbije maanden zeer druk in de weer met het versterken van zijn elftal en wist ...

156
156
<strong>Ramp voor Antwerp: 'ultieme transferdroom' spat uit elkaar</strong>
Ramp voor Antwerp: 'ultieme transferdroom' spat uit elkaar

Begin vorig seizoen was Alhassan Yusuf de eerste naam die Mark van Bommel op zijn wedstrijdformulier ...

242
242
'Perisic staat voor zeer verrassende wintertransfer'
'Perisic staat voor zeer verrassende wintertransfer'

Bij Tottenham waait er sinds de zomer een frisse wind. Na de rampzalige tweede helft van vorig ...

47
47
'Dortmund neemt duidelijke beslissing over Duranville'
'Dortmund neemt duidelijke beslissing over Duranville'

Wie dit seizoen zoekt naar Belgen bij Borussia Dortmund, zal van een kale reis terugkomen. Thorgan ...

118
118
Deila geeft zijn selectie vrij voor kraker tegen Genk
Deila geeft zijn selectie vrij voor kraker tegen Genk

Het belooft een zeer interessante midweek te worden in de Jupiler Pro League, want woensdag en ...

175
175
'Bom barst helemaal: nog twee vertrekkers bij Ajax'
'Bom barst helemaal: nog twee vertrekkers bij Ajax'

Bij Ajax blijft de crisis aanhouden. De afgelopen drie jaar werden er h&eacute;&eacute;l veel ...

174
174
Rode Duivel werd genoemd bij Antwerp: "Fake news"
Rode Duivel werd genoemd bij Antwerp: "Fake news"

Dodi Lukebakio verliet afgelopen zomer Hertha BSC en tekende voor Sevilla. Daar doet de Rode Duivel ...

60
60
Vrancken: "Zij hebben de sterkste spelerskern in België"
Vrancken: "Zij hebben de sterkste spelerskern in België"

Morgenavond neemt Club Brugge het in eigen huis op tegen KRC Genk. Dat is een duel tussen de twee ...

396
396