TRANSFERUURTJE: 'Club wil 10 miljoen, verrassing Esposito'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club wil 10 miljoen, verrassing Esposito'

De WK-eindronde in Qatar zit er bijna op en dus nadert de winterse mercato met rasse schreden. Heel wat clubs uit binnen- en buitenland zijn dan ook volop bezig met hun transferplannen te ontrollen, terwijl ook de nodige trainerswissels op punt staan. VoetbalNieuws verzamelt al het belangrijkste transfernieuws daarom dagelijks om 12u in het Transferuurtje.


JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge incasseerde de voorbije jaren al stevig op de transfermarkt en er lopen nog een aantal van hun spelers in de kijker. Zo klinkt het vanuit Turkije dat Galatasaray zich nu gemeld zou hebben voor Maxim De Cuyper. De jonge linksachter speelt een uitstekend seizoen op huurbasis bij Westerlo en haalde zelfs de voorselectie voor het WK. Club wil zijn jeugdproduct echter niet zomaar laten gaan en eist 10 miljoen euro, een bedrag dat voor de Turken te gortig zou zijn.



Bij Anderlecht is er nog steeds geen duidelijkheid over de toekomst van Sebastiano Esposito. Anderlecht en Inter hebben nog steeds geen akkoord bereikt over de ontbinding van zijn huurcontract en daardoor zou het kunnen dat de spits straks verrassend alsnog terugkeert. Net als Wesley Hoedt zou hij minstens weer kunnen meetrainen met de A-kern in afwachting van een transfer.

Nicolas Raskin kondigde enkele dagen geleden aan dat hij niet zal bijtekenen bij Standard en nu blijkt dat hij zijn laatste wedstrijd voor de Rouches al gespeeld heeft. Trainer Ronny Deila bevestigde dat de middenvelder naar de B-kern verwezen wordt in afwachting van een transfer. Standard zal hopen dat het de 21-jarige in januari nog voor een bescheiden som kan verkopen.



Het lijkt erop dat we bij KRC Genk ook snel versterking mogen verwachten. Sportief directeur Dimitri de Condé maakte er de voorbije weken geen geheim van dat er in januari transfers zullen komen, want vooral op de flanken is een extra optie nog welkom. Intussen zouden ze in Genk ook al hun doelwitten voor de wintermercato gevonden hebben en dus zullen de onderhandelingen met de betreffende spelers wellicht snel beginnen.

BUITENLAND

Bij Manchester United willen ze absoluut weer prijzen winnen en daarvoor zijn ze bereid om zeer ver te gaan op de transfermarkt. Erik ten Hag zou maar liefst vijf wereldtoppers op zijn verlanglijst gezet hebben voor de komende maanden. In eerste instantie moet er nog een nieuwe spits bij, waarvoor Gonçalo Ramos (Benfica) en Cody Gakpo (PSV) de belangrijkste kandidaten zijn. Daarnaast zou hij er op het middenveld Jude Bellingham én Frenkie de Jong bij willen. Daarnaast is ook Christian Pulisic, niet helemaal gelukkig bij Chelsea, een doelwit.

LEES OOK: Verhaeghe verovert Europa: Club verbaast de voetbalwereld

Moet De Cuyper volgend seizoen zijn kans krijgen bij Club Brugge?

Meest recent

Puzzelwerk voor Hayen: groot vraagteken bij KRC Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs. Dinsdagavond wordt het ...

3
3
Kompany op handen gedragen: heerlijke woorden Bayern-boegbeeld

Bayern München veroverde zondagavond de 35ste landstitel uit zijn geschiedenis, de tweede ...

8
8
Verhaeghe verovert Europa: Club verbaast de voetbalwereld

Club Brugge heeft een stap gezet die niemand zag aankomen. De jeugdploeg speelde maandag de finale ...

40
40
'Antwerp ruikt buitenkans: vizier op JPL-routinier'

In de Europe Play-Offs krijgt Standard dinsdagavond het bezoek van Antwerp FC. En beide clubs komen ...

66
66
'Volgende Anderlecht-revolutie: nieuwe trainer op komst'

RSC Anderlecht staat voor enkele cruciale weken waarin het een Europees ticket wil veroveren en ...

239
239
Catastrofe bij Club Brugge: opvallende ingreep Leko?

Club Brugge hoopte zondag haasje-over te doen met Union, maar Ivan Leko en co. kwamen van een kale ...

150
150
Essevee hakt trainersknoop door: Coen versus Colpaert

Dankzij de 0-2 zege tegen La Louvière is Zulte Waregem nog steeds ongeslagen in de Relegation ...

85
85
Lardot laat licht schijnen op speeldag 3 play-offs

De play-offs draaien op volle toeren, want de komende dagen staat speeldag vier al op het programma. ...

67
67
Leko likt wonden: steunpilaar Club Brugge valt uit

Door de nederlaag tegen Union lijkt de titel ineens ver weg voor Club Brugge. Tot overmaat van ramp ...

277
277
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

244
244
Mooie woorden: Courtois zwaait met lof naar Club Brugge

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd om de prestigieuze Youth League te winnen. In ...

229
229
Nieuwe opdoffer Anderlecht: Proto heeft inside informatie

RSC Anderlecht is volop aan het strijden voor een Europees ticket in de Champions' Play-Offs en ...

341
341
Onheilspellend nieuws: Boskamp geeft gezondheidsupdate

Als speler, trainer en zelfs televisie-analist heeft Jan Boskamp een serieuze stempel gedrukt op het ...

87
87
Net niet: Club verliest finale Youth League na penalty's tegen Real

Club Nxt is er maandagavond niet in geslaagd om opnieuw een stukje Belgische voetbalgeschiedenis te ...

185
185
Vanhaezebrouck breekt lans: daverende verrassing in WK-selectie

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

194
194
Bom onder stoel Leko: Club Brugge staat perplex

Bij Club Brugge blijft niet alleen de nederlaag op Union hangen, maar vooral het gevoel dat de titel ...

1069
1069
Titelstrijd beslecht? “Club Brugge kampt met stress”

Club Brugge verloor afgelopen speeldag met 2-1 van Union SG. De leider deelt zo een eerste ferme ...

90
90
Union schokt België én wereld: “Sterkste prestatie ooit"

Union SG is sinds de promotie naar eerste klasse zéér snel opgeklommen naar de status ...

127
127
Ementa spreekt over transfer: Zulte vreest vertrek

Zulte Waregem is zeker van het behoud, maar toch wil Essevee al een goede basis leggen voor volgend ...

407
407
Grote fout bij Club Brugge: "Geen schande, maar ..."

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Champions Play-Offs een gigantische mokerslag. Op het ...

163
163
Ambras bij KV Mechelen? “Hij zal niet meer spelen”

KV Mechelen zit in de hoek waar de klappen vallen. Malinwa was al in de wolken dat het mocht meedoen ...

528
528
BV's smullen: Amateurvoetbal ontploft op laatste speeldag

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

50
50
Vermant voert de druk stevig op bij Club Brugge

Club Brugge verloor met 2-1 van Union SG, waardoor Blauw-Zwart op zeven speeldagen van het einde ...

209
209
Buitenkans voor Standard: "Zou geen 'neen' zeggen"

Standard is achter de schermen uiteraard bezig met het scouten van spelers. De Luikenaars hebben wel ...

179
179
Anderlecht krijgt waarschuwing: "Belangrijkste match van seizoen"

STVV pakte zijn eerst punt in deze Play-Offs. Het werd 0-0 tegen AA Gent. De Truienaars maken zich ...

255
255

Meer sportnieuws