'Nieuwe rol voor De Ketelaere bij AC Milan'

door
'Nieuwe rol voor De Ketelaere bij AC Milan'

Het WK zit er nu helemaal op en dat betekent dat de focus de komende dagen weer helemaal verlegd kan worden naar het clubvoetbal. In ons land wordt er dinsdag alweer gevoetbald in de Croky Cup, terwijl ook de Europese topcompetities zich snel weer op gang zullen trekken. In de Serie A hebben ze nog wel even tijd om zich klaar te stomen.


AC Milan speelt zijn volgende wedstrijd bijvoorbeeld pas op 4 januari, wanneer ze het in de competitie opnemen tegen Salernitana. Wie wellicht naar die wedstrijd zal uitkijken, is Charles De Ketelaere. De 21-jarige aanvaller was de enige Milan-Belg die naar het WK mocht, maar hij beleefde een toernooi om snel te vergeten. Meer dan een invalbeurt van een kwartier in de nederlaag tegen Marokko was hem niet gegund.

Ook bij Milan heeft hij iets te bewijzen na een moeilijke eerste seizoenshelft en dat zal hij mogelijk in een nieuwe rol mogen doen. Volgens MilanLive overweegt trainer Stefano Pioli immers om tegen Salernitana De Ketelaere als diepe spits uit te spelen. Tot dusver werd onze landgenoot altijd gebruikt als nummer tien, maar zonder al te veel succes.

BLESSURES
De nieuwe rol van De Ketelaere wordt deels ingegeven door omstandigheden, want er heerst heel wat onzekerheid over de offensieve opties van Pioli. Voor Olivier Giroud zal de wedstrijd misschien nog te vroeg komen, want de Fransman moet nog uitblazen na een slopend WK. Zlatan Ibrahimovic ligt nog altijd in de lappenmand, terwijl ook Divock Origi weer met een blessure kampt. Onze landgenoot is daardoor hoogst onzeker voor Salernitana.

LEES OOK: Makelaar Lukaku speelt open kaart over AC Milan

Zou De Ketelaere als spits wel kunnen slagen bij AC Milan?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

100
100
Taravel ziet groot lichtpunt na draw bij AA Gent

RSC Anderlecht speelde 1-1 op het veld van AA Gent. De Brusselaars speelden ruim een helft met een ...

0
0
Vlak voor Clasico: Flick getroffen door persoonlijk drama

Zondagavond kan de beslissing vallen in de Spaanse titelstrijd. Uitgerekend in de clash tegen ...

12
12
Flirtend met de grens: Coosemans doet Gent-publiek koken

AA Gent en RSC Anderlecht hebben zondagmiddag de punten gedeeld in de Champions' Play-Offs: 1-1. De ...

76
76
Charleroi telt Antwerp uit: lat fnuikt gedroomde rentree Hairemans

Antwerp FC lijkt uitgeteld voor de eindzege in de Europe Play-Offs. Een week na de pandoering tegen ...

39
39
Cvetkovic geschorst in bekerfinale? Anderlecht krijgt uitsluitsel

De competitiewedstrijd van zondagmiddag op AA Gent was voor RSC Anderlecht tevens de generale ...

231
231
Nog geen Champions League: Burnley voorkomt droomweek Villa

In Engeland blijft de strijd om de landstitel bijzonder spannend. Het gevecht om de Champions ...

14
14
Rood Cvetkovic: aanstoker Van der Heyden klapt uit biecht

RSC Anderlecht is er niet in geslaagd zijn laatste competitiewedstrijd voor de bekerfinale al ...

244
244
De Mil in volle wedstrijd naar binnen: oorzaak bekend

AA Gent is er zondagmiddag wederom niet in geslaagd om zijn eerste zege in de Champions' Play-Offs ...

153
153
Poppen aan het dansen: Gent-Anderlecht escaleert na affluiten

In de Champions' Play-Offs hebben AA Gent en RSC Anderlecht zondagmiddag de punten gedeeld: 1-1. Een ...

495
495
'Europa bibbert: Enrique hamert op supertransfer PSG'

Paris Saint-Germain plaatste zich deze week voor zijn tweede opeenvolgende Champions League-finale. ...

133
133
Rode kaart beslissend: geen winnaar in Gent-Anderlecht

In de Champions' Play-Offs heeft het duel om de vierde plaats tussen AA Gent en RSC Anderlecht geen ...

95
95
Genk-spelers op matje: Hayen onthult inhoud gesprekken

KRC Genk staat zondagavond voor een sleutelwedstrijd. Op eigen veld kunnen de Limburgers zich ...

230
230
Dramatisch rood Anderlecht: DAZN-analisten vellen verdict

RSC Anderlecht leek zondagmiddag verdiend op voorsprong te gaan rusten op bezoek bij AA Gent. Maar ...

341
341
AA Gent wééral ondermaats: "Slechtste ooit in Play-Offs"

In de Champions' Play-Offs waren de ogen zondagmiddag op de Planet Group Arena. AA Gent kreeg immers ...

105
105
Club houdt hart vast: zware consequenties na CPL-farce

Terwijl Club Brugge op de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis afstevent, dreigen de beloften weg ...

639
639
Burgess met schrik vrij na grove uithaal: "Sloeg nergens op"

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor heel wat beroering. Na de nederlaag op STVV haalde ...

430
430
Opstellingen: De Mil grijpt fors in, vreemde kronkel Taravel

In de Champions' Play-Offs staat zondagmiddag een cruciaal duel om de vierde plaats op het ...

75
75
'Crisis doet Real daveren: drastische gevolgen Courtois'

Zondagavond kan FC Barcelona kampioen spelen in Spanje, uitgerekend tijdens de onderlinge clash met ...

136
136
Ruben Van Gucht laat Valentine met verstomming achter

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor de nodige aandacht gezorgd. De sportjournalist van de VRT kwam ...

151
151
TRANSFERUURTJE: 'Kop rolt bij Anderlecht, exodus Club/Antwerp'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

273
273
De Mil sneert naar KAA Gent: cruciale transferzomer

KAA Gent kreeg dit seizoen al klappen in de Champions Play-Offs. Europees voetbal lijkt heel ver weg ...

82
82
Stunttransfer Jelle Vossen naar het buitenland?

Waar ligt de toekomst van Jelle Vossen? De aanvaller nam afscheid van Zulte Waregem en werd al met ...

301
301
Luis Suarez bijt door het stof: straffe WK-wending op komst?

Luis Suarez is één van de beste aanvallers van zijn generatie. De 39-jarige Uruguayaan ...

39
39
Racismerel in Italië: “Deze lafaard noemde me een aap”

In Italië is er een nieuwe racismerel ontstaan. Tijdens de wedstrijd tussen Cagliari en Udinese ...

55
55
Leko ziet toch minpunt en waarschuwt Club Brugge

Club Brugge blijft aan de leiding in de Champions Play-Offs. Blauw-Zwart won met 2-0 van ...

231
231

Meer sportnieuws