'Nieuwe rol voor De Ketelaere bij AC Milan'

door
'Nieuwe rol voor De Ketelaere bij AC Milan'

Het WK zit er nu helemaal op en dat betekent dat de focus de komende dagen weer helemaal verlegd kan worden naar het clubvoetbal. In ons land wordt er dinsdag alweer gevoetbald in de Croky Cup, terwijl ook de Europese topcompetities zich snel weer op gang zullen trekken. In de Serie A hebben ze nog wel even tijd om zich klaar te stomen.


AC Milan speelt zijn volgende wedstrijd bijvoorbeeld pas op 4 januari, wanneer ze het in de competitie opnemen tegen Salernitana. Wie wellicht naar die wedstrijd zal uitkijken, is Charles De Ketelaere. De 21-jarige aanvaller was de enige Milan-Belg die naar het WK mocht, maar hij beleefde een toernooi om snel te vergeten. Meer dan een invalbeurt van een kwartier in de nederlaag tegen Marokko was hem niet gegund.

Ook bij Milan heeft hij iets te bewijzen na een moeilijke eerste seizoenshelft en dat zal hij mogelijk in een nieuwe rol mogen doen. Volgens MilanLive overweegt trainer Stefano Pioli immers om tegen Salernitana De Ketelaere als diepe spits uit te spelen. Tot dusver werd onze landgenoot altijd gebruikt als nummer tien, maar zonder al te veel succes.

BLESSURES
De nieuwe rol van De Ketelaere wordt deels ingegeven door omstandigheden, want er heerst heel wat onzekerheid over de offensieve opties van Pioli. Voor Olivier Giroud zal de wedstrijd misschien nog te vroeg komen, want de Fransman moet nog uitblazen na een slopend WK. Zlatan Ibrahimovic ligt nog altijd in de lappenmand, terwijl ook Divock Origi weer met een blessure kampt. Onze landgenoot is daardoor hoogst onzeker voor Salernitana.

LEES OOK: 'Juventus en Milan strijden om Belgische WK U17-sensatie'

Zou De Ketelaere als spits wel kunnen slagen bij AC Milan?

Meest recent

'Standard gooit roer om en breekt met vervelende traditie'

Bij Standard is er de voorbije maanden heel veel veranderd. Er kwam een nieuwe bestuursploeg met ...

4
4
CIES noemt 10 volgende Duivels: hoop voor Charleroi en Gent?

De interlands tegen Kazachstan en Liechtenstein leverden weer twee nieuwe Rode Duivels op, want ...

30
30
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil oude bekende, Standard wil cashen'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

68
68
KBVB maakt scheidsrechters speeldag 15 wereldkundig

Het interlandvoetbal is achter de rug, tijd om de aandacht weer op de Jupiler Pro League. Daar staat ...

94
94
WK-selectie Rode Duivels: 4 wildcards voor Garcia?

De logische kwalificatie voor het WK is een feit. Ondanks de stemmingmakerij van de afgelopen dagen ...

69
69
'Coorevits laat bombshell vallen over Van Gucht'

Gisteren maakte sportjournalist en presentator Ruben Van Gucht zijn terugkeer in De Slimste Mens ter ...

189
189
Proto tipt Belgische clubs: transfer voor JPL-smaakmaker?

Komend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt. Silvio Proto zal alvast ...

60
60
Congolese bondscoach stuurt Rode Duivels forse waarschuwing

Na het afgelopen interlandluik zijn 42 van de 48 deelnemers aan het WK van volgende zomer bekend. De ...

109
109
'Penders in januari alweer terug naar Chelsea'

De interland tegen Liechtenstein betekende voor Mike Penders een mooie première. De jonge ...

96
96
Doku maakt indruk op Boeckx, maar niet met zijn dribbels

De Rode Duivels zullen wellicht toch een beetje met gemengde gevoelens terugblikken op de voorbije ...

66
66
'Volgende droomclub meldt zich voor Tzolis'

De voorbije dagen wist Christos Tzolis zich nog maar eens in de kijker te spelen. Met een heerlijk ...

178
178
Ophef rond Courtois bij Rode Duivels: "Het verbaasde me"

De Rode Duivels hebben in de voorbije week hun WK-ticket helemaal over de streep getrokken met een ...

200
200
'Standard mikt op megadeal: monstersom op komst'

Standard kan het geld nog steeds héél goed gebruiken. De Rouches moeten in 2026 ...

158
158
WK-bom bij Duivels: Genk- en RSCA-spelers in beeld?

Hein Vanhaezebrouck en Franky Van der Elst stelden via Het Nieuwsblad hun ideale selectie van 26 ...

525
525
'Clement weigert: gigantisch bod resoluut afgewezen'

Philippe Clement tekende verrassend genoeg voor Norwich City. Dat is de voorlaatste uit de ...

148
148
Genk slaat gigantische slag: “Dit is nergens te zien”

KRC Genk is al vele jaren een club die goed werk levert. Zowel sportief als financieel doen ze het ...

210
210
'Mannaert verrast: Rode Duivels flirten met grote naam'

Bij de Rode Duivels is het WK-ticket binnen, maar rustig is het allerminst. Rudi Garcia ligt onder ...

558
558
'Lewandowski fronst: Barça-eis belandt op straat'

Robert Lewandowski gaat FC Barcelona in de zomer transfervrij verlaten. De Poolse spits brengt ...

54
54
Renard spreekt: bliksemvertrek twee aanwinsten?

De zomermercato van RSC Anderlecht was geen succes. Paars-Wit heeft voorlopig nog steeds een ...

227
227
'Transferbom: Messi én Haaland mogelijk samen?'

Bij FC Barcelona moet voorzitter Joan Laporta misschien wel vrezen voor zijn toekomst. De ...

140
140
Defour ziet extra titelkandidaat: Union en Club beven

KRC Genk begon moeizaam aan het seizoen, maar de laatste weken draait het steeds beter. De ...

170
170
Grote Garcia Rapport: exit of vertrouwen houden?

De Rode Duivels hebben zich geplaatst voor het WK 2026. Alweer opdracht volbracht voor bondscoach ...

75
75
Loting WK 2026: alsnog 'Poule des Doods' voor Duivels?

De Rode Duivels hebben zich dinsdag geplaatst voor het WK 2026, net zoals 42 van de andere 48 ...

370
370
'Grote WK-verrassing voor Brandon Mechele bij Duivels'

Brandon Mechele kreeg dinsdagavond zijn kans in de basiself bij de Rode Duivels en de sterkhouder ...

321
321
'Transferplan Barça onthuld: Flick's topprioriteit voor 2026'

FC Barcelona wil in de komende weken zijn achterstand op La Liga-koploper Real Madrid verder ...

86
86

Meer sportnieuws