'Eerste bod op Lang onderweg'

door
'Eerste bod op Lang onderweg'

Bij Club Brugge mochten ze de voorbije dagen hun WK-gangers opnieuw verwelkomen. In de oefenwedstrijd tegen Zulte Waregem kon Carl Hoefkens op zeven van zijn acht internationals opnieuw rekenen, enkel Noa Lang ontbrak nog. De Nederlandse aanvaller kreeg nog wat extra vakantie, omdat hij met Oranje pas in de kwartfinale uitgeschakeld werd.


Een grote rol speelde Lang uiteindelijk niet in Qatar, waar hij slechts een handvol minuten kreeg. Enkel in de verlengingen tegen Argentinië mocht hij van Louis van Gaal invallen, al viel hij toen wel meteen op door in enkele opstootjes te figureren en na het laatste fluitsignaal nog een gele kaart te pakken. Zijn volgende missie zal nu zijn om zijn basisplaats bij Club Brugge te heroveren.

Tenzij er in januari een transfer komt, want Club Brugge zou snel een aanbieding mogen verwachten. Journalist Dean Jones verklaart aan GiveMeSport dat Leeds United van plan is om snel door te drukken voor de komst van Lang. De Engelse club volgt de 23-jarige aanvaller al langer, maar wil nu doordrukken om te vermijden dat hij zich de komende maanden in de kijker speelt bij grotere clubs.

LESSEN GETROKKEN
Leeds heeft immers geleerd uit het recente verleden. In de zomer grepen ze naast Charles De Ketelaere omdat ze te lang talmden en AC Milan uiteindelijk kwam opzetten en die situatie herhaalde zich ook bij Cody Gakpo. Leeds aarzelde om een bod neer te leggen bij PSV en intussen hebben heel wat grotere clubs zich gemeld, waardoor de Nederlander onhaalbaar geworden is. Dat willen ze met Lang geen derde keer meemaken en dus zouden ze al in januari kunnen toeslaan.

LEES OOK: Leko laat fans Club én Anderlecht nu al watertanden

Zou Leeds een goede club zijn voor Lang?

Meest recent

Leko laat fans Club én Anderlecht nu al watertanden

Club Brugge trekt met vertrouwen naar RSC Anderlecht, al moeten ze toch altijd opletten. Verslapping ...

10
10
'Bundesliga-club klopt weldra aan bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht is het behalen van een Europese groepsfase héél belangrijk. ...

49
49
'Scherpen kan zeer mooie transfer versieren'

Bij Union SG gaan er in de zomer heel wat sterkhouders de club verlaten. De Brusselaars zien dat ...

20
20
Na mogelijk verlies Mokio: Garcia moet deze topper vastleggen

Jorthy Mokio kiest mogelijk voor Congo en dat zou een fikse tegenvaller voor de Rode Duivels. ...

46
46
Bom barst bij Club: Leko dumpt dure speler zonder pardon

Club Brugge haalde in de winter een speler binnen die meteen een verschil moest maken, maar nu ...

200
200
'Fake news: Romelu Lukaku niét naar deze club'

Romelu Lukaku, er wordt heel veel gezegd en geschreven. Zeker in Italië. De aanvaller zou ...

41
41
'KRC Genk passeert nog eens langs de kassa voor Penders'

KRC Genk is een club die al jaren héél goed verkoopt. De club heeft als opleidingsclub ...

156
156
"Toptransfer naar Club Brugge? Geen sprake van"

Club Brugge werd de afgelopen dagen veelvuldig in verband gebracht met Dies Janse. Sasha Tavolieri ...

161
161
Antwerp ontdekt nieuw goudhaantje: “Sturm und drang”

Royal Antwerp FC doet plots volop mee voor winst in de Europe Play-Offs. Door het puntenverlies van ...

54
54
‘Strijd om Openda barst los: zomerse oplossing dichter’

Loïs Openda zit in een moeilijke periode. De aanvaller speelt op huurbasis bij Juventus, maar ...

20
20
De Mil zwiert duidelijke ambities KAA Gent op tafel

KAA Gent hoopt tegen KV Mechelen de rug te rechten in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s ...

60
60
Ivan Leko gooit olie op het vuur voor Anderlecht

Club Brugge en RSC Anderlecht bekampen elkaar komende speeldag in de Champions Play-Offs. ...

173
173
Mokio in storm na interlandwending: “Rechtszaak op komst”

Vandaag kwam het nieuws naar buiten dat Jorthy Mokio voor de Congolese nationale ploeg wil uitkomen. ...

87
87
Kompany is streng: belofte bij Bayern na PSG

De topper tussen PSG en Bayern München in de halve finale van de Champions League zindert nog ...

62
62
Nicky Hayen schuift Genk-probleem resoluut van tafel

KRC Genk leek op weg naar een gemakkelijke winst in de Europe Play-Offs, maar de afgelopen weken ...

101
101
Leko meldt slecht nieuws voor twee Club-pionnen

Club Brugge neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart hoopt de goede vorm door ...

365
365
‘Godts incasseert mokerslag: knaltransfer in rook’

Mika Godts is hot in Nederland én daarbuiten. De buitenspeler schittert dit seizoen bij Ajax ...

38
38
‘Schoktransfer Lukaku: Rode Duivel krijgt harde voorwaarden’

Romelu Lukaku kent een desastreus seizoen bij Napoli en de Italiaanse club wil afscheid nemen van ...

161
161
Haaland onder vuur na 'walgelijke' actie: "Tragisch gewoon"

Erling Haaland heeft voor flinke ophef gezorgd in Engeland en vooral in eigen land. De spits van ...

47
47
‘Sensationele comeback Toni Kroos in de maak’

Toni Kroos wordt gezien als één van de beste middenvelders van zijn generatie. De ...

47
47
De Mil bonkt op tafel: felle waarschuwing voor KAA Gent

KAA Gent vindt zijn draai maar niet in de Champions Play-Offs. Komende speeldag wacht KV Mechelen, ...

138
138
‘Details switch Mokio onthuld: KBVB grijpt in en géén WK’

Jorthy Mokio heeft al een interland bij de Rode Duivels achter zijn naam staan, maar de verdediger ...

269
269
De Bruyne schittert in opmerkelijk filmpje, Lukaku genegeerd

Kevin De Bruyne is één van de grote sterren in Italië. Sinds zijn transfervrije ...

9
9
Nakende Club-transfer zorgt voor verbazing in Nederland

Bij Club Brugge beginnen ze doorgaans al in de lente te werken aan hun eerste zomertransfers en dat ...

332
332
Van der Elst voorspelt straffe volgende club Kompany

Na dit weekend zullen alle ogen weer gericht zijn op de Champions League, want daarin worden de ...

227
227

Meer sportnieuws