'Eerste bod op Lang onderweg'

door
'Eerste bod op Lang onderweg'

Bij Club Brugge mochten ze de voorbije dagen hun WK-gangers opnieuw verwelkomen. In de oefenwedstrijd tegen Zulte Waregem kon Carl Hoefkens op zeven van zijn acht internationals opnieuw rekenen, enkel Noa Lang ontbrak nog. De Nederlandse aanvaller kreeg nog wat extra vakantie, omdat hij met Oranje pas in de kwartfinale uitgeschakeld werd.


Een grote rol speelde Lang uiteindelijk niet in Qatar, waar hij slechts een handvol minuten kreeg. Enkel in de verlengingen tegen Argentinië mocht hij van Louis van Gaal invallen, al viel hij toen wel meteen op door in enkele opstootjes te figureren en na het laatste fluitsignaal nog een gele kaart te pakken. Zijn volgende missie zal nu zijn om zijn basisplaats bij Club Brugge te heroveren.

Tenzij er in januari een transfer komt, want Club Brugge zou snel een aanbieding mogen verwachten. Journalist Dean Jones verklaart aan GiveMeSport dat Leeds United van plan is om snel door te drukken voor de komst van Lang. De Engelse club volgt de 23-jarige aanvaller al langer, maar wil nu doordrukken om te vermijden dat hij zich de komende maanden in de kijker speelt bij grotere clubs.

LESSEN GETROKKEN
Leeds heeft immers geleerd uit het recente verleden. In de zomer grepen ze naast Charles De Ketelaere omdat ze te lang talmden en AC Milan uiteindelijk kwam opzetten en die situatie herhaalde zich ook bij Cody Gakpo. Leeds aarzelde om een bod neer te leggen bij PSV en intussen hebben heel wat grotere clubs zich gemeld, waardoor de Nederlander onhaalbaar geworden is. Dat willen ze met Lang geen derde keer meemaken en dus zouden ze al in januari kunnen toeslaan.

LEES OOK: Verheyen en Van der Elst zorgen voor magisch moment

Zou Leeds een goede club zijn voor Lang?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

107
107
Verheyen en Van der Elst zorgen voor magisch moment

Club Brugge heeft zaterdagavond opnieuw een krachtig signaal gestuurd in de titelstrijd. Blauw Zwart ...

147
147
Leye baalt stevig: dit ontbrak er bij pover AA Gent

AA Gent blijft pover presteren in de Champions’ Play-Offs. Gewogen en voorlopig veel te licht ...

33
33
Westerlo neemt na twee jaar afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

6
6
Geloof in Europe play-offs: "Grootste club van België"

Standard maakt zich klaar voor een absolute topaffiche tegen KRC Genk. De Vurige Stede zal nog eens ...

105
105
'Opvolger Rigaux: tweede naam duikt op bij Club Brugge'

De kans wordt met de dag groter dat Dévy Rigaux Club Brugge gaat verlaten na dit seizoen. Bij ...

165
165
Radja Nainggolan verrast met héél opvallende uitdaging

Radja Nainggolan is ook op zijn 38ste nog van goudwaarde voor zijn club Patro Eisden Maasmechelen. ...

32
32
Anderlecht slikt: zware schorsing gevraagd voor Cvetkovic

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van AA Gent, maar baalde wel stevig door de rode kaart van ...

330
330
Vandenbempt looft RSCA-pion: "Een heel goeie speler"

Bij RSC Anderlecht loopt veel talent rond, maar er zijn veel te weinig ervaren en dragende krachten ...

234
234
Wie stopt Club Brugge? "Bijna perfect"

Club Brugge maakte alweer indruk tegen STVV. Net als tegen RSC Anderlecht en AA Gent hadden ze ...

195
195
Lierse SK stelt nieuwe hoofdtrainer officieel voor

Lierse SK heeft vandaag zijn nieuwe trainer voorgesteld. De club zocht een opvolger voor de ...

30
30
Rode Duivel leeft op: "Buitengewoon"

Maxim De Cuyper mocht afgelopen weekend in de basis starten en bedankte voor het vertrouwen met twee ...

123
123
Vandenbempt snapt niets van JPL-club: “IJskoude keuze”

De Relegation Play-Offs zijn gedaan en Dender moet het in een tweeluik opnemen tegen Lommel. Peter ...

111
111
Trossard doet onthulling over VAR-controverse

Arsenal is nog steeds op titelkoers en een Belg speelt daar een grote rol in. Leandro Trossard werd ...

41
41
‘Courtois vreest: harde hand Mourinho dreigt bij Real’

José Mourinho wordt nadrukkelijker in verband gebracht met Real Madrid. De Portugese ...

139
139
‘Volgende uitdaging bekend: Openda geeft groen licht’

Loïs Openda kent een snertseizoen bij Juventus. De aanvaller speelt amper in Italië en ...

79
79
‘Club Brugge vreest vertrek: transferprioriteit onthuld’

Club Brugge verwacht een hete transferzomer. Blauw-Zwart strijdt nog volop voor de titel, maar ...

341
341
Absolute knaltransfer: Sadiki spreekt duidelijke taal

De opmars van Noah Sadiki is indrukwekkend. Na zijn transfer van Union SG naar Sunderland is de ...

82
82
Aardschok in Premier League: VAR afgemaakt na 17 replays

De overwinning van Arsenal op het veld van West Ham United zindert nog ferm na. In het absolute slot ...

96
96
Vandenbempt ziet twee titeltroeven Union SG opstaan

De titelstrijd is enorm spannend. Club Brugge is de leider in de Champions Play-Offs, maar Union SG ...

171
171
TRANSFERUURTJE: ‘Jackpot KRC Genk en Union, Vossen verrast’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

357
357
Hayen heeft nieuw plan bij Genk: "Daar zie ik iets in"

Ondanks wisselvallige play-offs ligt KRC Genk nog steeds op koers om in de barrages te strijden voor ...

256
256
'Club keert kart volledig: play-offs plots weer op tafel'

Er is de voorbije maanden al heel wat discussie geweest over de competitiehervorming in de Jupiler ...

750
750
'Barça verbaast met komst voormalige JPL-smaakmaker'

FC Barcelona verzekerde zich zondagavond van een tweede titel op rij door in de Clasico af te ...

69
69
Vandenbempt waarschuwt Club Brugge: "Pas toch maar op"

Club Brugge is veruit de beste ploeg in deze Play-Offs. Ze overklasten STVV en beginnen als leider ...

451
451
Degryse velt oordeel: moet Hazard spelen of niet?

RSC Anderlecht is vanaf vandaag voluit bezig met de bekerfinale. Thorgan Hazard startte op de bank ...

144
144

Meer sportnieuws