'Eerste bod op Lang onderweg'

door
'Eerste bod op Lang onderweg'

Bij Club Brugge mochten ze de voorbije dagen hun WK-gangers opnieuw verwelkomen. In de oefenwedstrijd tegen Zulte Waregem kon Carl Hoefkens op zeven van zijn acht internationals opnieuw rekenen, enkel Noa Lang ontbrak nog. De Nederlandse aanvaller kreeg nog wat extra vakantie, omdat hij met Oranje pas in de kwartfinale uitgeschakeld werd.


Een grote rol speelde Lang uiteindelijk niet in Qatar, waar hij slechts een handvol minuten kreeg. Enkel in de verlengingen tegen Argentinië mocht hij van Louis van Gaal invallen, al viel hij toen wel meteen op door in enkele opstootjes te figureren en na het laatste fluitsignaal nog een gele kaart te pakken. Zijn volgende missie zal nu zijn om zijn basisplaats bij Club Brugge te heroveren.

Tenzij er in januari een transfer komt, want Club Brugge zou snel een aanbieding mogen verwachten. Journalist Dean Jones verklaart aan GiveMeSport dat Leeds United van plan is om snel door te drukken voor de komst van Lang. De Engelse club volgt de 23-jarige aanvaller al langer, maar wil nu doordrukken om te vermijden dat hij zich de komende maanden in de kijker speelt bij grotere clubs.

LESSEN GETROKKEN
Leeds heeft immers geleerd uit het recente verleden. In de zomer grepen ze naast Charles De Ketelaere omdat ze te lang talmden en AC Milan uiteindelijk kwam opzetten en die situatie herhaalde zich ook bij Cody Gakpo. Leeds aarzelde om een bod neer te leggen bij PSV en intussen hebben heel wat grotere clubs zich gemeld, waardoor de Nederlander onhaalbaar geworden is. Dat willen ze met Lang geen derde keer meemaken en dus zouden ze al in januari kunnen toeslaan.

LEES OOK: Leko laat fans Club én Anderlecht nu al watertanden

Zou Leeds een goede club zijn voor Lang?

Meest recent

Beerschot klaar: "Er kunnen knotsgekke dingen gebeuren"

Beerschot speelt dit weekend de finale van de Promotion Play-Offs tegen Lommel SK. Ze trekken eerst ...

39
39
Garcia verrast compleet met uitspraak over toekomst bij Ajax

In het voetbal is het zeer belangrijk om de juiste mensen te kennen. Vraag dat maar aan Oscar ...

21
21
Vurige De Zerbi komt met zelden geziene monoloog

Tottenham staat op een degradatieplaats. De Engelse subtopper draait een werkelijk dramatisch ...

23
23
Zulte Waregem pakt in ultieme slot de scalp van Cercle

In de Jupiler Pro League stond vanavond de partij tussen Cercle Brugge en Zulte Waregem op het ...

30
30
STVV op zucht van stunt: "Gaan er vol voor"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn clubgeschiedenis. De Truienaars staan knap derde in de ...

89
89
Hubert heeft goed én slecht nieuws bij Union SG

Union SG gaat voor een historisch seizoen. De Brusselaars kunnen de dubbel winnen de komende weken. ...

60
60
Frans verrast met uitdaging bij Nederlandse club

Frederic Frans heeft na zijn passage bij Sporting Hasselt en RWDM, waar hij werd ontslagen, en Jong ...

16
16
Leko laat fans Club én Anderlecht nu al watertanden

Club Brugge trekt met vertrouwen naar RSC Anderlecht, al moeten ze toch altijd opletten. Verslapping ...

156
156
'Bundesliga-club klopt weldra aan bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht is het behalen van een Europese groepsfase héél belangrijk. ...

193
193
'Scherpen kan zeer mooie transfer versieren'

Bij Union SG gaan er in de zomer heel wat sterkhouders de club verlaten. De Brusselaars zien dat ...

47
47
Na mogelijk verlies Mokio: Garcia moet deze topper vastleggen

Jorthy Mokio kiest mogelijk voor Congo en dat zou een fikse tegenvaller voor de Rode Duivels. ...

113
113
Bom barst bij Club: Leko dumpt dure speler zonder pardon

Club Brugge haalde in de winter een speler binnen die meteen een verschil moest maken, maar nu ...

352
352
'Fake news: Romelu Lukaku niét naar deze club'

Romelu Lukaku, er wordt heel veel gezegd en geschreven. Zeker in Italië. De aanvaller zou ...

58
58
'KRC Genk passeert nog eens langs de kassa voor Penders'

KRC Genk is een club die al jaren héél goed verkoopt. De club heeft als opleidingsclub ...

261
261
"Toptransfer naar Club Brugge? Geen sprake van"

Club Brugge werd de afgelopen dagen veelvuldig in verband gebracht met Dies Janse. Sasha Tavolieri ...

214
214
Antwerp ontdekt nieuw goudhaantje: “Sturm und drang”

Royal Antwerp FC doet plots volop mee voor winst in de Europe Play-Offs. Door het puntenverlies van ...

84
84
‘Strijd om Openda barst los: zomerse oplossing dichter’

Loïs Openda zit in een moeilijke periode. De aanvaller speelt op huurbasis bij Juventus, maar ...

35
35
De Mil zwiert duidelijke ambities KAA Gent op tafel

KAA Gent hoopt tegen KV Mechelen de rug te rechten in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s ...

76
76
Ivan Leko gooit olie op het vuur voor Anderlecht

Club Brugge en RSC Anderlecht bekampen elkaar komende speeldag in de Champions Play-Offs. ...

208
208
Mokio in storm na interlandwending: “Rechtszaak op komst”

Vandaag kwam het nieuws naar buiten dat Jorthy Mokio voor de Congolese nationale ploeg wil uitkomen. ...

105
105
Kompany is streng: belofte bij Bayern na PSG

De topper tussen PSG en Bayern München in de halve finale van de Champions League zindert nog ...

83
83
Nicky Hayen schuift Genk-probleem resoluut van tafel

KRC Genk leek op weg naar een gemakkelijke winst in de Europe Play-Offs, maar de afgelopen weken ...

135
135
Leko meldt slecht nieuws voor twee Club-pionnen

Club Brugge neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart hoopt de goede vorm door ...

410
410
‘Godts incasseert mokerslag: knaltransfer in rook’

Mika Godts is hot in Nederland én daarbuiten. De buitenspeler schittert dit seizoen bij Ajax ...

41
41
‘Schoktransfer Lukaku: Rode Duivel krijgt harde voorwaarden’

Romelu Lukaku kent een desastreus seizoen bij Napoli en de Italiaanse club wil afscheid nemen van ...

169
169

Meer sportnieuws