'Anderlecht zorgt voor verrassing met Esposito'

door
'Anderlecht zorgt voor verrassing met Esposito'

Bij Anderlecht verwachtten ze in de zomer veel van de komst van Sebastiano Esposito. De 20-jarige Italiaan werd gehuurd van Internazionale met de stempel van toptalent en protégé van Romelu Lukaku, maar kon de verwachtingen op geen enkel moment inlossen. Hij scoorde amper twee keer, verloor snel zijn basisplaats en kwam in de laatste weken voor het WK zelfs helemaal niet meer in actie.


Esposito keerde dan ook al snel terug naar Italië om daar een oplossing te zoeken voor zijn vervelende situatie. Snel werd er melding gemaakt van interesse van enkele kleinere Italiaanse clubs, maar sindsdien bleef het oorverdovend stil. Officieel is Esposito nog steeds een speler van Anderlecht, ook al lijkt de zoektocht naar een vervanger al volop aan de gang.

Maar Het Nieuwsblad weet dat er weleens een verrassende wending zou kunnen komen, want Esposito zou alsnog kunnen terugkeren op Neerpede. Er is immers nog steeds geen akkoord met Inter over het ontbinden van zijn contract en dus zou het goed kunnen dat de spits zich straks opnieuw meldt, toch op zijn minst om te trainen met de groep.

INDIVIDUEEL
Op dit moment werkt Esposito nog alleen in Italië, maar het is in het belang van alle partijen dat zijn conditie op peil blijft. Misschien kan de speler wel een nieuwe start nemen, want met Brian Riemer kwam er intussen ook een nieuwe trainer. Die sloot ook Wesley Hoedt opnieuw in de armen, dus er is nog hoop voor Esposito.

LEES OOK: Smaakmaker Anderlecht: "Interesse van Liverpool?"

Moet Anderlecht hem nog een kans geven?

Meest recent

Godts krijgt schop onder de kont: "Als het eruit komt..."

Ajax beleefde een moeilijke eersteseizoenshelft, al leek er de laatste weken toch beterschap ...

0
0
'Arsenal grijpt mis bij Club Brugge'

Club Brugge zag in 2025 de nodige sterkhouders vertrekken en in 2026 lijkt dat scenario zich opnieuw ...

32
32
Euvrard trekt straffe vergelijking tussen Standard en STVV

De komende dagen krijgen we kerstvoetbal in de Jupiler Pro League, met daarbij enkele stevige ...

16
16
'Barça rooft België leeg: ook deal met AA Gent?'

FC Barcelona lijkt de voorbije maanden volop kennis gemaakt te hebben met België. De Spaanse ...

156
156
'Club Brugge en co grijpen naast sensatie uit 1B'

De Challenger Pro League blijkt alsmaar meer een uitstekende kweekvijver voor talent voor de Jupiler ...

62
62
Buitenkansje voor Standard? "Ik zou het niet doen"

Standard vierde Kerstmis als de nummer zes in het klassement en dat was toch een verrassing. De ...

88
88
TRANSFERUURTJE: 'Broos naar Belgische topclub, sensationele comeback Origi'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

170
170
Angulo doet onthulling over Hasi: “Altijd zéér boos”

RSC Anderlecht ziet dit seizoen een nieuwe Nilson Angulo opstaan. De buitenspeler leek onder Brian ...

119
119
Vanaken laat Mbappé achter zich, Mechele derde

Hans Vanaken is al jaren een sterkhouder op het middenveld van Club Brugge en ook dit seizoen is hij ...

100
100
'Vossen-rel ontploft na pijnlijke stilte Vandenbroeck'

Jelle Vossen was vorig seizoen nog de grote man bij Zulte Waregem. De ervaren aanvaller was de ...

326
326
Pech voor Jonge Duivels: "Ik heb België altijd afgewezen"

De Rode Duivels hebben de voorbije jaren een stevige verjongingskuur ondergaan en er lijkt nog heel ...

100
100
Drie floptransfers bij Union? Hubert geeft uitleg

Union moest de voorbije maanden weer volop aan de bak om verschillende sterkhouders te vertrekken. ...

78
78
'Onverwachte toptransfer voor Mike Trésor'

In de laatste weken kwam Mike Trésor plots weer een beetje aan de oppervlakte bij Burnley. ...

158
158
Van Damme spreekt open en bloot: 'Wereld viel op zijn kop'

Er was een tijd dat Joachim Van Damme moeiteloos meedraaide op het hoogste niveau. KV Mechelen, ...

149
149
'Club bibbert: nieuwe ontwikkeling rond sterkhouder'

Club Brugge hoopt vrijdag in Genk om 2025 toch af te kunnen sluiten met een positieve noot, na ...

431
431
'Strijd om Karetsas: deze 4 clubs aan de leiding'

2026 zal ongetwijfeld ook het jaar worden waarin Konstantinos Karetsas een toptransfer zal maken. ...

585
585
Smaakmaker alsnog weg bij Zulte Waregem?

Voor Zulte Waregem lag er een mooi geschenk onder de kerstboom. De club wist woensdagavond immers ...

302
302
Karl Vannieuwkerke grijpt naar keel: 'Zwaarste gevecht ooit'

Wie Karl Vannieuwkerke enkel kent als VRT-anker of sportpresentator, ziet maar een deel van het ...

391
391
Smaakmaker Anderlecht: "Interesse van Liverpool?"

Bij RSC Anderlecht moet er in 2026 voor tientallen miljoenen euro's verkocht worden om de rekening ...

335
335
'Origi-stunttransfer: 2 clubs in België in de running'

België snakt naar een Divock Origi-comeback. Alleen: iedereen roept “doen”, tot ...

1356
1356
'Antwerp incasseert stevige transferdomper'

Bij Royal Antwerp FC verkochten ze de afgelopen jaren voor heel wat geld. De Great Old wist onder ...

386
386
Van Jutgla tot Fujita: hoe vergaat het deze ex-JPL-toppers?

Afgelopen zomer vertrokken er weer heel wat spelers uit de Jupiler Pro League. VoetbalNieuws ging ...

200
200
JPL-clubs dromen: deze megadeals liggen voor het grijpen

Bij onderzoeksbureau CIES berekenen ze via bepaalde data de potentiële transferwaardes van de ...

185
185
Hasi zoekt oplossing: krijgt 'floptransfer' toch een kans?

RSC Anderlecht neemt het vrijdag op tegen Sporting Charleroi. De Brusselaars willen een opnieuw ...

194
194
Van De Cuyper tot Sadiki: hoe vergaat het de ex-JPL-toppers?

Afgelopen zomer vertrokken er weer heel wat spelers uit de Jupiler Pro League. VoetbalNieuws ging ...

165
165

Meer sportnieuws