Regragui hekelt "overdreven" gedrag van eigen spelers

door
Regragui hekelt

Marokko verloor de troostfinale met 2-1 van Kroatië. Een verdiende zege, maar achteraf gingen een aantal spelers toch uit de bocht. De nederlaag kwam duidelijk aan en de Marokkaanse bondscoach was achteraf best scherp voor zijn spelersgroep. Enkele spelers vonden dat Marokko werd benadeeld door scheidsrechter Abdulrahman Al-Jassim.


Heel wat spelers zochten hem na de match op en bondscoach Regragui moest sterspeler Hakimi zelfs wegtrekken. Achteraf ging die ook nog eens de confrontatie aan met FIFA-voorzitter Infantino. Regragui is scherp voor zijn spelersgroep. "'We reageren soms overdreven als een wedstrijd is afgelopen. Als je een wedstrijd verliest, ben je altijd teleurgesteld. Mijn spelers zijn erg ambitieus, maar het was geen gebrek aan respect", liet hij verstaan."

FANTASTISCH WK

De coach richtte zijn aandacht al op de toekomst. Hij wil dit WK gebruiken als brandstof voor de komende jaren en van Marokko de absolute nummer één in Afrika maken. Zijn volgende doel is het winnen van de Afrika Cup. "'Ik heb de spelers in de kleedkamer gezegd dat als ze een plek in historie willen krijgen, ze de Afrika Cup moeten winnen. We moeten heersen in ons continent", liet de bondscoach weten.

Marokko speelde een fantastisch WK. Het won van België, Canada, Spanje en Portugal. In de groepsfase werd het 0-0 tegen Kroatië. In de halve finale was Frankrijk met 2-0 te sterk, in de troostfinale Kroatië (2-1). Marokko is het eerst Afrikaanse land dat een halve finale haalde op een WK en schreef dus sowieso voetbalgeschiedenis in Qatar.

Terechte kritiek van de bondscoach?

Meest recent

Club Brugge-bestuur met grond gelijk gemaakt: "Shame on you!"

Club Brugge maakte zopas het vertrek van Nicky Hayen bekend. Die werd ontslagen na een 3 op 12. Ivan ...

252
252
Scherpen geeft grote Champions League-ambitie Union prijs

Union SG maakt zich klaar voor de Champions League-topper tegen Olympique Marseille. De Belgische ...

5
5
Enorme bom! Club Brugge ontslaat Hayen en haalt Leko in huis

En bom uit Brugge: Nicky Hayen is zopas ontslagen bij Club Brugge. Ivan Leko volgt hem op. Een zeer ...

555
555
Afgang van Anderlecht: data zorgen voor opvallende schets

RSC Anderlecht verloor met 4-0 van KVC Westerlo. Paars-Wit was nergens en dat gedurende de hele ...

72
72
Verrast Garcia met WK-selectie voor Genkie?

Bij KRC Genk loopt heel wat talent rond. De Limburgers hopen dat een aantal spelers van hen mogen ...

70
70
Union SG ruikt nieuwe stunt: "Wereldklasse!"

Union SG heeft alweer heel erg verrast in de Champions League. Ze wonnen op het veld van PSV en ...

54
54
Club Brugge wacht af: Duits of Italiaans international?

Bij Club Brugge zijn ze best tevreden over de ontwikkeling van aanwinst Nicolo Tresoldi. Het is soms ...

100
100
Waarom zeperd plots een 'zegen' kan zijn voor Hasi

RSC Anderlecht likt zijn wonden na de afgang tegen KVC Westerlo. De voetjes staan weer ...

130
130
Zetterberg kapot van overlijden De Boeck: "Hij was mentaal héél erg sterk"

Het Belgische voetbal werd deze ochtend wakker met een enorme kater. Glen De Boeck liet op amper ...

0
0
Domper voor Duivels? Verloren talent vierde in globale ranking

De Rode Duivels zullen zich de komende maanden klaarstomen voor het WK. Rudi Garcia zal daarbij ...

51
51
Pijnpunt Club blootgelegd: "Echt onbegrijpelijk"

Club Brugge is de laatste weken in een stevige dip beland. De nederlaag op Anderlecht zette een ...

277
277
Westerlo ontdekt nieuwe parel: "Kanté van de Kempen"

Westerlo heeft zondag de geschiedenis een beetje doen herleven in 't Kuipje. 25 jaar geleden waren ...

37
37
'Alonso al op kapblok: Real heeft 2 toptrainers in vizier'

Real Madrid beleefde zondag een bijzonder pijnlijke avond tegen Celta Vigo. Het ging in het eigen ...

139
139
Nieuwe tik: Club Brugge moet sterkhouder weken missen

Club Brugge ging zondag pijnlijk met 3-2 onderuit tegen STVV en moet zich stilaan gaan bezinnen. ...

252
252
Strijd om top zes helemaal open: Antwerp als verrassing?

Het voorbije voetbalweekend bracht in de Jupiler Pro League weer de nodige verrassingen. Zo blijkt ...

127
127
'Salah-bom barst helemaal: Liverpool bant vedette'

Vorig seizoen was het nog hosanna bij Liverpool, maar de voorbije maanden is de euforie op Anfield ...

143
143
Vrancken: "Zij hebben de beste kern van België"

STVV blijft dit seizoen de Belgische voetballiefhebber maar verbazen. Na zeventien speeldagen ...

255
255
Brys haalt na Kameroense sage keihard uit: "Narcissist!"

Binnen een tweetal weken gaat in Marokko de Africa Cup van start, maar het lijkt er alsmaar meer op ...

98
98
DAZN in het vizier: Karl Vannieuwkerke haalt snoeihard uit

Het Belgische voetbal blijft in onzekerheid leven. DAZN zendt voorlopig dan wel de wedstrijden nog ...

422
422
TRANSFERUURTJE: 'Exit Duranville, oude bekende terug naar JPL?'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

321
321
Degryse viseert viertal Club Brugge: “Niet meer hetzelfde”

Club Brugge verloop afgelopen speeldag van STVV en zag de Kanaries naar de tweede plek springen. ...

628
628
Risicomatch in Anderlecht: politie grijpt zwaar in

Na speeldag 17 van de Jupiler Pro League staat er weer een Europese midweek op het programma. Union ...

125
125
Storm bij Zulte: Vandenbroeck maakt goudhaantje af

Zulte Waregem speelde afgelopen speeldag 1-1 gelijk tegen Oud-Heverlee Leuven. Essevee kon al zes ...

343
343
Twee topclubs krijgen volle laag: "Te weinig kwaliteit"

De topclubs in de Jupiler Pro League presteren niet goed genoeg dit seizoen. Het niveau van de ...

203
203
Gouden kans voor Anderlecht? Trainer keihard voor Duranville

Bijna drie jaar geleden maakte Julien Duranville de overstap van RSC Anderlecht naar Borussia ...

358
358

Meer sportnieuws