'Hakimi neus aan neus met Infantino na troostfinale'

362 stemmen
'Hakimi neus aan neus met Infantino na troostfinale'

De troostfinale op het WK is vaak niet meer dan een veredelde vriendschappelijke wedstrijd, maar dat was deze keer zeker niet het geval. Kroatië en Marokko gingen allebei voluit voor de derde plaats, waarbij de Kroaten uiteindelijk met 2-1 aan het langste eind trokken. De ontgoocheling bij de Marokkanen was groot en dat bleek ook meteen na het laatste fluitsignaal.


Op de beelden was immers te zien hoe de Marokkaanse spelers vlak na affluiten massaal scheidsrechter Adbulrahman Al-Jassim belaagden. Meer dan waarschijnlijk gingen ze verhaal halen over de twee fases waarin ze een penalty claimden, maar de Qatarese ref telkens onbewogen bleef. Ook aan de overkant liet die overigens na om de bal op de stip te leggen toen Amrabat Gvardiol haakte.

Vooral Achraf Hakimi was buiten zinnen en de rechtsachter bleek niet te kalmeren. Volgens de NOS stond hij in de spelerstunnel zelfs nog neus aan neus met FIFA-voorzitter Gianni Infantino, die daarbij de volle laag kreeg. Beelden van het incident zijn er niet, want medewerkers van de FIFA zouden ervoor gezorgd hebben dat alles netjes buiten bereik van de camera's bleef.

TROTS
De ontgoocheling van Hakimi zal wellicht snel plaats maken voor trots, want Marokko kan uiteindelijk alleen maar fier zijn op het toernooi dat het gespeeld heeft. Ze wisten als eerste Afrikaanse land ooit door te stoten tot de halve finale, na een bijzonder knap parcours. Ze werden groepswinnaar in een groep met Kroatië en de Rode Duivels en schakelden daarna nog Spanje en Portugal uit, om het daarna ook Frankrijk nog zeer lastig te maken.

LEES OOK: Saibari bezorgt Marokko droomstart, Brazilië soort er drie

Was de Marokkaanse woede terecht?

Meest recent

'Cuypers verrast met stunttransfer naar LaLiga'

Uiteindelijk toverde Rudi Garcia als wit konijn voor de aanval van de Rode Duivels Matias ...

30
30
Enorme domper: Rode Duivels missen Doku tegen Iran

Zondag om 21u spelen de Rode Duivels hun tweede wedstrijd op dit WK. Tegen Iran staat er al meteen ...

100
100
Rode Duivels krijgen nieuwe mokerslag voor Iran

België heeft alles nog in eigen handen op het WK, maar de nieuwste cijfers van Opta zijn ...

360
360
Biancone: "Hij speelde grote rol bij RSCA-transfer"

RSC Anderlecht stelde Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. De Franse centrale verdediger ...

110
110
Einde van een soap: BAS zet AA Gent op zijn plaats

De saga over het competitieformat is eindelijk van de baan. Het Belgisch Arbitragehof voor de Sport ...

177
177
Sporting Charleroi rondt absolute miljoenendeal af

Sporting Charleroi heeft een knappe uitgaande transfer afgerond. De kassa in het Zwarte Land rinkelt ...

23
23
Van Gucht breekt stilte over hardnekkige beschuldiging

Ruben Van Gucht duikt op in sportzalen, in talkshows en in krantenkoppen, maar vooral in discussies ...

26
26
Real Madrid komt met officieel statement over Olise

Real Madrid werd de afgelopen dagen weer veelvuldig gelinkt aan Michael Olise. De Franse ...

118
118
'Standard heeft beet: ex-speler keert terug naar Luik'

Standard staat op het punt om een volgende ingaande transfer af te ronden. La Dernière Heure ...

138
138
WK-vervanger Pacho-Ordonez ooit bijna van Beerschot

Ecuador heeft achteraan heel veel kwaliteit rondlopen. Met Willian Pacho en Joel Ordonez hebben ze ...

20
20
Anderlecht en Pocognoli? RSCA neemt ferm standpunt in

Karel Geraerts wordt niet de nieuwe trainer van RSC Anderlecht. Het Laatste Nieuws liet weten dat ...

397
397
Start Lukaku al tegen Iran? Garcia geeft duidelijke update

De Rode Duivels spelen zondag tegen Iran hun tweede partij. De Belgen weten dat ze moeten winnen, ...

152
152
'Lyon wil na Duranville tweede Belg vastleggen'

Olympique Lyon zal weldra Julien Duranville officieel voorstellen. Als het van de Fransen afhangt, ...

35
35
Ajax is helemaal verlost van dure floptransfer

Wanbeleid hebben ervoor gezorgd dat Ajax niet langer de nummer één is in Nederland. De ...

35
35
Iniesta stuurt straffe open brief na WK-kritiek op Spanje

Spanje begon zeer teleurstellend aan het WK met een 0-0-gelijkspel te gen Kaapverdië. ...

25
25
'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Noa Lang en Ardon Jashari waren twee heerlijke voetballers die voor Club Brugge speelden. Beiden ...

100
100
Van Crombrugge en Vanessa doen internet daveren met één foto

Vanessa D'Hooghe weet al jaren hoe het voelt om in de schijnwerpers van het Belgische voetbal te ...

222
222
Anderlecht reageert meteen op geruchten over Geraerts

Het Laatste Nieuws kwam namiddag met het nieuws dat Karel Geraerts bij de laatste twee kandidaten ...

506
506
Beerschot: volgende sterkhouder weg én nieuw contract

Het zijn drukke dagen op het Kiel. Beerschot haalde een aantal nieuwe spelers, maar er vertrekken er ...

69
69
Geraerts naar Anderlecht? Fans van RSCA reageren massaal

Karel Geraerts zou een van de twee topkandidaten zijn om trainer te worden van RSC Anderlecht. Dat ...

331
331
'Union SG legt verrassend bod neer in de Eredivisie'

Bij Union SG zijn ze al héél actief geweest op de transfermarkt. En het einde is nog ...

80
80
Anderlecht strikt Biancone: "Dàt moeten ze niét verwachten"

RSC Anderlecht haalde met Giulian Biancone een nieuwe verdediger in huis. Met zijn 26 jaar komt er ...

244
244
Trainersbom Anderlecht: 'Belg bij twee laatste kandidaten'

Bij RSC Anderlecht zit de vakantieperiode erop, maandag hervat de recordkampioen met trainer. ...

726
726
Vanaken-debat bereikt kookpunt: analist klopt hard op tafel

Zal hij starten tegen Iran of niet? De discussie rond een eventuele basisplaats van Hans Vanaken op ...

425
425
Geschiedenis! Club Brugge meldt straffe Europese mijlpaal

Club Brugge zette de voorbije seizoenen knappe resultaten neer in de Europese competities. En die ...

468
468

Meer sportnieuws