'Hakimi neus aan neus met Infantino na troostfinale'

door
'Hakimi neus aan neus met Infantino na troostfinale'

De troostfinale op het WK is vaak niet meer dan een veredelde vriendschappelijke wedstrijd, maar dat was deze keer zeker niet het geval. Kroatië en Marokko gingen allebei voluit voor de derde plaats, waarbij de Kroaten uiteindelijk met 2-1 aan het langste eind trokken. De ontgoocheling bij de Marokkanen was groot en dat bleek ook meteen na het laatste fluitsignaal.


Op de beelden was immers te zien hoe de Marokkaanse spelers vlak na affluiten massaal scheidsrechter Adbulrahman Al-Jassim belaagden. Meer dan waarschijnlijk gingen ze verhaal halen over de twee fases waarin ze een penalty claimden, maar de Qatarese ref telkens onbewogen bleef. Ook aan de overkant liet die overigens na om de bal op de stip te leggen toen Amrabat Gvardiol haakte.

Vooral Achraf Hakimi was buiten zinnen en de rechtsachter bleek niet te kalmeren. Volgens de NOS stond hij in de spelerstunnel zelfs nog neus aan neus met FIFA-voorzitter Gianni Infantino, die daarbij de volle laag kreeg. Beelden van het incident zijn er niet, want medewerkers van de FIFA zouden ervoor gezorgd hebben dat alles netjes buiten bereik van de camera's bleef.

TROTS
De ontgoocheling van Hakimi zal wellicht snel plaats maken voor trots, want Marokko kan uiteindelijk alleen maar fier zijn op het toernooi dat het gespeeld heeft. Ze wisten als eerste Afrikaanse land ooit door te stoten tot de halve finale, na een bijzonder knap parcours. Ze werden groepswinnaar in een groep met Kroatië en de Rode Duivels en schakelden daarna nog Spanje en Portugal uit, om het daarna ook Frankrijk nog zeer lastig te maken.

LEES OOK: Is er nog hoop? Nieuwe wending in dossier Bounida

Was de Marokkaanse woede terecht?

Meest recent

'Eerste zomeraanwinst: Standard op zucht van JPL-uitblinker'

Standard zal in de komende weken via de Europe Play-Offs alsnog trachten om een Europees ticket af ...

16
16
Drama rond Lukaku ontploft: Conte grijpt genadeloos in

Het signaal van Conte kon bijna niet harder zijn voor Romelu Lukaku. Terwijl Napoli blijft winnen, ...

33
33
'Hayen zet orde op zaken: eerste slachtoffer in vizier'

KRC Genk heeft een absolute rotweek achter de rug. Daags na de Europese uitschakeling in Freiburg, ...

103
103
Nieuwe TD op komst: Anderlecht dropt belangrijke hint

Nu het seizoen even onderbroken wordt door de nationale ploegen, hebben de clubs tijd om zich te ...

140
140
Kalender Play-Offs: groot voordeel Club in volle titelstrijd

In de komende dagen zijn de nationale ploegen aan zet, vervolgens barst de titelstrijd in de ...

342
342
Hoofdrolspelers vellen verdict over kalender Play-Offs

Na de interlandbreak is het money time in de Jupiler Pro League, waar de reguliere competitie dan ...

177
177
'1B-revelatie dropt hint: RSCA, Union, Gent of Club?'

De titelstrijd lijkt straks opnieuw een tweekoppige race tussen Union en Club Brugge te worden, al ...

263
263
Opvallende afwezige bij Club Brugge: veto van Leko?

Club Brugge sloot de reguliere competitie zondag af met een klinkende zege tegen KV Mechelen. ...

294
294
Anderlecht in alle staten: Taravel laat koppen rollen

Het ticket voor de Champions' Play-Offs kwam nooit écht in gevaar, maar op de slotspeeldag ...

506
506
Alderweireld zorgt voor vuurwerk in opvallend debat

Toby Alderweireld blijft ook na zijn actieve carrière enorm geliefd in de voetbalwereld. ...

47
47
Italianen wrijven zich in de ogen: verbluffende vaststelling De Bruyne

Kevin De Bruyne werkte afgelopen vrijdag tegen Cagliari zijn eerste volledige wedstrijd af sinds ...

87
87
Anderlecht spoelt kater door: Bornauw waarschuwt Club Brugge

RSC Anderlecht sloot zondagavond de reguliere competitie af met een pijnlijke slipper in eigen huis ...

325
325
'Flick steekt duim omhoog: eerste zomertransfer Barça'

FC Barcelona gaat na de interland-break op jacht naar de Spaanse titel én de eindzege in de ...

65
65
Rode Duivel zwaar onder vuur: "Zijn selectie is héél slecht signaal"

De Rode Duivels reizen eerstdaags naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage op het WK ...

206
206
Gevecht om Gouden Stier: Anderlecht kwelduivel Club Brugge

De reguliere competitie in de Jupiler Pro League. Na de interland-break barst de voorlopig laatste ...

307
307
Gezichtsverlies bij Anderlecht: "Ronduit onvergeeflijk"

RSC Anderlecht heeft de interland-break allerminst met een goed gevoel kunnen inzetten. De ...

257
257
‘Club deelt mokerslag uit: Leko furieus door transferdeal'

Club Brugge kijkt al vooruit naar de zomermercato, maar botst daarbij stevig op Ivan Leko. Een ...

620
620
'Club Brugge laat oogje vallen op steunpilaar KV Mechelen'

Met een 4-1 nederlaag denderde KV Mechelen zondag tegen Club Brugge van zijn roze welk. Nu het voor ...

375
375
Anderlecht historisch slecht: harde cijfers voor Taravel

Een scenaro waar vooraf haast niemand rekening mee hield, hing even toch in de lucht: KRC Genk en AA ...

169
169
Lardot evalueert Belgische arbitrage: "Een punt op 10?"

Zondag werd in de Jupiler Pro League de slotspeeldag van de reguliere competitie afgerond. Ook nu ...

199
199
Club Brugge verschaft update over blessure Vanaken

Met een klinkende 4-1 zege tegen KV Mechelen hield Club Brugge zondag een geslaagde generale ...

229
229
Weyts ziet Anderlecht crashen: pijnlijke foto gaat viraal

De ontgoocheling was groot bij minister Ben Weyts, die net als duizenden supporters van RSC ...

442
442
Bekendmaking kalender PO's: Club-RSCA op speeldag 1

Op een beklijvende slotspeeldag vol verrassende wendingen werden zondag de laatste tickets voor de ...

460
460
Goots wijst op enorm transferdilemma bij Antwerp

Antwerp zal de komende maanden moeten proberen om zijn seizoen nog een beetje kleur te geven in de ...

192
192
Wilmots stuurt Standard-spelers keiharde boodschap

Standard had op de slotspeeldag van de reguliere competitie nog een waterkansje om de top zes te ...

204
204

Meer sportnieuws