'Hakimi neus aan neus met Infantino na troostfinale'

door
'Hakimi neus aan neus met Infantino na troostfinale'

De troostfinale op het WK is vaak niet meer dan een veredelde vriendschappelijke wedstrijd, maar dat was deze keer zeker niet het geval. Kroatië en Marokko gingen allebei voluit voor de derde plaats, waarbij de Kroaten uiteindelijk met 2-1 aan het langste eind trokken. De ontgoocheling bij de Marokkanen was groot en dat bleek ook meteen na het laatste fluitsignaal.


Op de beelden was immers te zien hoe de Marokkaanse spelers vlak na affluiten massaal scheidsrechter Adbulrahman Al-Jassim belaagden. Meer dan waarschijnlijk gingen ze verhaal halen over de twee fases waarin ze een penalty claimden, maar de Qatarese ref telkens onbewogen bleef. Ook aan de overkant liet die overigens na om de bal op de stip te leggen toen Amrabat Gvardiol haakte.

Vooral Achraf Hakimi was buiten zinnen en de rechtsachter bleek niet te kalmeren. Volgens de NOS stond hij in de spelerstunnel zelfs nog neus aan neus met FIFA-voorzitter Gianni Infantino, die daarbij de volle laag kreeg. Beelden van het incident zijn er niet, want medewerkers van de FIFA zouden ervoor gezorgd hebben dat alles netjes buiten bereik van de camera's bleef.

TROTS
De ontgoocheling van Hakimi zal wellicht snel plaats maken voor trots, want Marokko kan uiteindelijk alleen maar fier zijn op het toernooi dat het gespeeld heeft. Ze wisten als eerste Afrikaanse land ooit door te stoten tot de halve finale, na een bijzonder knap parcours. Ze werden groepswinnaar in een groep met Kroatië en de Rode Duivels en schakelden daarna nog Spanje en Portugal uit, om het daarna ook Frankrijk nog zeer lastig te maken.

LEES OOK: 'Garcia gruwelt na nieuwe wending rond Bounida'

Was de Marokkaanse woede terecht?

Meest recent

'Napoli kan Cercle Brugge nog aardige duit opleveren'

Cercle Brugge verdiende dit seizoen al 16,80 miljoen euro aan transfers. Zelf spendeerden ze net ...

41
41
De Zerbi: "Of ik vertrek na Club Brugge-debacle?"

Roberto De Zerbi verloor met Olympique Marseille met 3-0 van Club Brugge. Een blamage voor de fiere ...

40
40
Patro plots internationaal bekend: "Zelfs in Italië nieuws"

Patro Eisden haalde Radja Nainggolan voor 75.000 euro weg bij Sporting Lokeren. Hij gaat daar ...

61
61
De Mil huivert: AA Gent verspeelt dure punten in PO1-strijd

AA Gent leek vanavond lange tijd een geweldige zaak te doen in de strijd om de top-6. De Buffalo's ...

98
98
De Roeck vindt net op tijd juiste recept bij Club NXT

In de Challenger Pro League heeft Jonas De Roeck eindelijk het juiste recept gevonden voor Club NXT. ...

136
136
Man City geeft cruciale update over blessure Doku

Manchester City won afgelopen week in de Champions League van Galatasaray. Jérémy Doku ...

45
45
Hasi geeft update over Augustinsson, De Cat & co

RSC Anderlecht kampt ook dit seizoen met het nodige blessureleed. Toch wel zeer opvallend, aangezien ...

163
163
Euvrard in ‘Hasi-situatie’: "Of ik vrees voor een ontslag?"

Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job als RSC Anderlecht verliest van Standard, maar andersom is dat ...

61
61
'Ajax gaat voor gigantische stunttransfer'

Ajax zet alles op alles om tweede te worden in de Eredivisie en zich zo te verzekeren van een ticket ...

76
76
Hubert lyrisch en noemt vier spelers van Club Brugge

Club Brugge doet het al jaren uitstekend in Europa, maar in België zullen ze in de Jupiler Pro ...

403
403
'Renard zorgt voor dure miskleun bij Anderlecht'

Olivier Renard maakte tot op heden nog geen indruk als sportieve baas van RSC Anderlecht. De ...

366
366
‘Club Brugge in shock: stunttransfer is pure blamage’

Club Brugge dacht dat het dé beoogde stunttransfer van de wintermercato beet had. Maar ...

809
809
Lichtpunt bij KRC Genk: Hayen vindt nieuwe smaakmaker

De kans dat KRC Genk de top zes gaat halen, wordt met de week kleiner. Het speelde 1-1 tegen Cercle ...

277
277
Westerlo pakt uit met volgende ingaande transfer

KVC Westerlo is zeer actief deze mercato. De Kemphanen hebben alweer een buitenlandse transfer ...

41
41
Hasi: "Dat gaat mogelijk nog gebeuren op de transfermarkt"

RSC Anderlecht haalde tot op heden drie spelers en liet er vijf gaan. Mogen we nog wat verwachten in ...

439
439
'Leegloop bij Union: 5 sterkhouders richting exit'

Union greep in de Champions League net naast de knock-outfase, maar in eigen land doet de ...

254
254
'Totale uitverkoop bij Club Brugge: trio mag beschikken'

Hoewel enkele sterkhouders nog steeds aan de mouw worden getrokken lijkt Club Brugge tijdens de ...

1004
1004
Hoogspanning in Sclessin: RSCA-fans maken statement

Net nu er weer bezoekende fans  toegestaan zijn in de immer beladen Clasico balanceren zowel ...

337
337
'Club Brugge strikt winger, goudhaantjes vertrekken'

Om de torenhoge ambities waar te moeten zoekt Club Brugge in het slot van de wintermercato vooral ...

392
392
'De Mil drukt stempel: AA Gent polst oude bekende'

AA Gent trapt straks speeldag 23 op gang op het veld van La Louvière, maar achter de schermen ...

219
219
Ruben Van Gucht draait door: Nieuw leven verrast iedereen

Dat Ruben Van Gucht moeilijk stil kan zitten, is intussen geen geheim meer. De bekende journalist en ...

107
107
'Club Brugge all-in: Mourinho stuurt bestuur wandelen'

In de late uurtjes van de wintermercato was Club Brugge sowieso nog op zoek naar versterking, maar ...

663
663
'Hasi buiten': Anderlecht-trainer bijt van zich af

Uitgerekend nu de crisis om de hoek loert na een schamele twee op 12 gaat RSC Anderlecht zondag op ...

272
272
Louis Van Gaal breekt: Nederland tot tranen toe bewogen

Eind december stond Nederland even collectief stil bij een actie die emoties losmaakte en mensen in ...

126
126
Leko doet boekje open over toptransfer Schjelderup

Club Brugge wil zich op de wintermercato nog flink versterken. Andreas Schjelderup is hét ...

582
582

Meer sportnieuws