'Hakimi neus aan neus met Infantino na troostfinale'

362
'Hakimi neus aan neus met Infantino na troostfinale'

De troostfinale op het WK is vaak niet meer dan een veredelde vriendschappelijke wedstrijd, maar dat was deze keer zeker niet het geval. Kroatië en Marokko gingen allebei voluit voor de derde plaats, waarbij de Kroaten uiteindelijk met 2-1 aan het langste eind trokken. De ontgoocheling bij de Marokkanen was groot en dat bleek ook meteen na het laatste fluitsignaal.


Op de beelden was immers te zien hoe de Marokkaanse spelers vlak na affluiten massaal scheidsrechter Adbulrahman Al-Jassim belaagden. Meer dan waarschijnlijk gingen ze verhaal halen over de twee fases waarin ze een penalty claimden, maar de Qatarese ref telkens onbewogen bleef. Ook aan de overkant liet die overigens na om de bal op de stip te leggen toen Amrabat Gvardiol haakte.

Vooral Achraf Hakimi was buiten zinnen en de rechtsachter bleek niet te kalmeren. Volgens de NOS stond hij in de spelerstunnel zelfs nog neus aan neus met FIFA-voorzitter Gianni Infantino, die daarbij de volle laag kreeg. Beelden van het incident zijn er niet, want medewerkers van de FIFA zouden ervoor gezorgd hebben dat alles netjes buiten bereik van de camera's bleef.

TROTS
De ontgoocheling van Hakimi zal wellicht snel plaats maken voor trots, want Marokko kan uiteindelijk alleen maar fier zijn op het toernooi dat het gespeeld heeft. Ze wisten als eerste Afrikaanse land ooit door te stoten tot de halve finale, na een bijzonder knap parcours. Ze werden groepswinnaar in een groep met Kroatië en de Rode Duivels en schakelden daarna nog Spanje en Portugal uit, om het daarna ook Frankrijk nog zeer lastig te maken.

LEES OOK: 'Wéér duel België-Marokko: doorslaggevende factor bekend'

Was de Marokkaanse woede terecht?

Meest recent

Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

41
41
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

34
34
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

40
40
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

408
408
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

65
65
Databureau voorspelt stunt van Club Brugge in CL

Nadat het woensdag PSV over de knie legde verzamelde Club Brugge na vier speeldagen al negen punten ...

88
88
Anderlecht voert druk op: hachje Bruno nog niet gered

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

56
56
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

25
25
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

290
290
Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

339
339
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-0 zegde ...

200
200
Leko kruist vingers: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

296
296
Brandon Mechele schiet raak met heel bijzonder nieuws

Brandon Mechele beleeft bijzonder mooie dagen. De verdediger van Club Brugge knokte zich na een ...

270
270
'De Bruyne krijgt bekende naam als nieuwe trainer'

Voor Napoli werd het woensdag alweer een pijnlijke avond in de Champions League. Kevin De Bruyne en ...

72
72
Leko: "Hij speelt volgend seizoen niet meer bij ons"

Dat er met Club Brugge rekening gehouden moet worden op het Europese toneel, bleek woensdagavond nog ...

318
318
'Vermeeren bezorgt Antwerp enorme tegenslag'

Donderdag wordt er nog gevoetbald in de Europa League en Conference League, maar daarna gaat het ...

108
108
Anderlecht heeft 'nieuwe Doku': "Minstens even ver"

Het is voor Anderlecht tot dusver een wisselvallig seizoen. Nadat het een uitstekende zomer kende en ...

126
126
Vermant legt straffe ambitie voor WK U17 op tafel

In de loop van donderdag zal de selectie bekend gemaakt worden van de Belgische U17, die van 19 ...

43
43
Weer geen Tresoldi bij Duitsland: Klopp moet uitleg geven

Nicolo Tresoldi heeft zich woensdagavond nog maar eens laten zien in de Champions League. De spits ...

302
302
'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Club Brugge is alweer geweldig aan het seizoen begonnen, want het staat aan de leiding in de Jupiler ...

196
196
Ronaldo dropt bom en stopt bij Portugal

Portugal nam tijdens het vorige interlandluik een geweldige start in de Nations League, want het ...

124
124
TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

59
59
Roef vreest bij KAA Gent: rampscenario in aantocht

KAA Gent is sterk aan het seizoen begonnen, maar vorige speeldag incasseerden de Buffalo’s een ...

198
198
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

1180
1180
Straffe KV Mechelen-keuze pakt immens goed uit

KV Mechelen leek dit seizoen op weg naar degradatievoetbal en coach Fred Vanderbiest werd ...

97
97

Meer sportnieuws