Custovic doet pijnlijk boekje open over KV Kortrijk

door
Custovic doet pijnlijk boekje open over KV Kortrijk

KV Kortrijk knokt voor het behoud en Bernd Storck is al de derde trainer die de ploeg dit seizoen op de rails moet zien te krijgen. Adnan Custovic werd al na enkele maanden bedankt voor bewezen diensten. De momenteel clubloze trainer kwam met een opvallende mededeling in De Krant van West-Vlaanderen.


Custovic werkte er samen met Didier Lamkel Zé, die enkele weken geleden uit de A-kern werd gezet. “Hij was pas door de club aangetrokken toen ik bij Kortrijk begon. We weten allemaal hoe hij is. Ik zag qua discipline soms dingen door de vingers om hem te kunnen laten functioneren en presteren. Dat lukte, alleen was hij niet efficiënt. Als zo iemand dan het verschil niet blijkt te maken, pikken anderen dat niet langer."

AANWINST

Dat is echter niet het enige probleem. “Maar ook een probleem: veel spelers zijn niet gelukkig bij Kortrijk en willen weg”, stelde Custovic vast. Het is dan ook geen toeval dat Storck meteen drie spelers naar de B-kern stuurde. Zo kregen Alexander De Bruyn, Amine Benchaib en Aleksandar Radanovic te horen dat ze geen deel meer uitmaken van de toekomstplannen van KV Kortrijk. KVK zal in januari proberen versterking te halen en Storck sprak zijn netwerk al aan. Zo test de 20-jarige centrale verdediger Christalino Atemona in het Guldensporenstadion. Hij speelt voor het tweede elftal van Hertha BSC. Hij was veelvuldig jeugdinternational bij Duitsland. KVK kan alvast een serieuze kwaliteitsinjectie gebruiken om Operatie Redding tot een goed einde te brengen.

LEES OOK: Sven Kums verrast fans met bizarre carrièreswitch

🚀

Is er een grote schoonmaak nodig bij KVK?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'WK-explosie bij Club, reden exit Hazard bekend'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

4
4
DAZN pakt uit met nieuwigheid voor PO's: "Voor de fans!"

DAZN heeft besloten het contract met de Pro League stop te zetten, maar dit seizoen is het Belgische ...

49
49
Verhaeghe en Mignolet geven uitleg over bliksemvertrek

Simon Mignolet stopt na een indrukwekkende carrière aan het einde van het seizoen met ...

132
132
Simon Mignolet dropt bom en verlaat Club Brugge

Club Brugge kondigde plots een persconferentie aan en de supporters wisten niet wat er aan de hand ...

238
238
STVV heeft doel in PO1: "Niet zoals Gent vorig jaar"

Vanaf komend weekend is het 'money time' in de Jupiler Pro League, want dan worden de play-offs ...

12
12
Mannaert over WK-selectie: "Zij zijn al zeker"

De Rode Duivels hebben hun stage in de Verenigde Staten afgerond met een ruime zege tegen het ...

55
55
Genk slaat drie vliegen in één klap met contractopties

KRC Genk moest tijdens de interlandbreak zijn wonden likken, want de Limburgers grepen uiteindelijk ...

133
133
Rode Duivel hint naar straffe transferwending

Er is de laatste jaren een groot spelersverloop geweest bij de Rode Duivels. Domenico Tedesco voerde ...

30
30
Ceulemans velt zijn oordeel over vergelijking met De Cat

De stage in de Verenigde Staten was voor Rudi Garcia de gelegenheid om enkele nieuwe namen aan het ...

59
59
Ward Lemmelijn en Francken: telefoontje slaat in als bom

Sommige carrières nemen onverwachte bochten, maar bij Ward Lemmelijn lijkt het eerder een ...

52
52
Vanaken komt met belangrijk nieuws over blessure

De Rode Duivels moesten het de voorbije week in de Verenigde Staten stellen zonder een aantal vaste ...

184
184
Club, RSCA of Genk: wie heeft de beste jeugdopleiding?

Zelf opgeleide talenten spelen een alsmaar belangrijkere rol bij onze Belgische topclubs. Niet ...

232
232
Stadionsoap Club Brugge: hallucinante details onthuld

Het is nog maar eens D-Day voor Club Brugge in het heikele stadiondossier, een soap die nu al bijna ...

904
904
Van Gucht en Vermeire: conflict krijgt vurige wending

Soms zegt één zin meer dan een heel interview. Jacques Vermeire deed recent zo’n ...

46
46
'Anderlecht breekt met Hazard: bizarre reden lekt uit'

Het heeft er alle schijn van weg dat Thorgan Hazard bezig is aan zijn laatste maanden bij RSC ...

571
571
Nagelsmann blundert met Tresoldi: topdeal in lichterlaaie

Julian Nagelsmann heeft Nicolo Tresoldi nog altijd niet definitief naar de Duitse A-ploeg gehaald, ...

357
357
AA Gent all-in: De Mil neemt drastische maatregelen

Na een prangende slotspeeldag verzekerde AA Gent zich voor het tweede jaar op rij van deelname aan ...

144
144
Alarmfase rood voor Pro League: rampscenario wenkt

Na veel vijven en zessen keurde de Pro League eerder deze week een wijziging aan de quota voor ...

147
147
Club Brugge zkt. keeper: 10 opvolgers voor Mignolet

Nog één keer knallen in de play-offs, om dan door de grote poort te vertrekken. Dat ...

802
802
Mannaert hint op verrassende vervanger voor Lukaku

Wie niet van de partij was tijdens het oefenkamp van de Rode Duivels in de Verenigde Staten, mag ...

661
661
Rode Duivels: drie grootste verliezers na Amerikaanse trip

De verkennende stage van de Rode Duivels richting het WK '26 zit erop. Tijdens hun trip in de ...

259
259
'Titanengevecht Messi en Ronaldo voor knaltransfer'

Het wereldkampioenschap van komende zomer wordt naar alle waarschijnlijkheid het laatste WK van ...

152
152
Play-Offs barsten los: de blikvangers van eerste speeldag

Het interland-voetbal is achter de rug, de beslissende fase van het seizoen in het clubvoetbal kan ...

91
91
Zeven matchen voor behoud: Tottenham presenteert topcoach

Tottenham Hotspur zal in de komende weken vol aan de bak moeten. De Londense club heeft nog zeven ...

60
60
Kantelpunt in stadionplannen Club: twee scenario's op tafel

Donderdag staat voor Club Brugge een erg belangrijke afspraak op de agenda. Zo zal Raad voor ...

921
921

Meer sportnieuws