Custovic doet pijnlijk boekje open over KV Kortrijk

door
Custovic doet pijnlijk boekje open over KV Kortrijk

KV Kortrijk knokt voor het behoud en Bernd Storck is al de derde trainer die de ploeg dit seizoen op de rails moet zien te krijgen. Adnan Custovic werd al na enkele maanden bedankt voor bewezen diensten. De momenteel clubloze trainer kwam met een opvallende mededeling in De Krant van West-Vlaanderen.


Custovic werkte er samen met Didier Lamkel Zé, die enkele weken geleden uit de A-kern werd gezet. “Hij was pas door de club aangetrokken toen ik bij Kortrijk begon. We weten allemaal hoe hij is. Ik zag qua discipline soms dingen door de vingers om hem te kunnen laten functioneren en presteren. Dat lukte, alleen was hij niet efficiënt. Als zo iemand dan het verschil niet blijkt te maken, pikken anderen dat niet langer."

AANWINST

Dat is echter niet het enige probleem. “Maar ook een probleem: veel spelers zijn niet gelukkig bij Kortrijk en willen weg”, stelde Custovic vast. Het is dan ook geen toeval dat Storck meteen drie spelers naar de B-kern stuurde. Zo kregen Alexander De Bruyn, Amine Benchaib en Aleksandar Radanovic te horen dat ze geen deel meer uitmaken van de toekomstplannen van KV Kortrijk. KVK zal in januari proberen versterking te halen en Storck sprak zijn netwerk al aan. Zo test de 20-jarige centrale verdediger Christalino Atemona in het Guldensporenstadion. Hij speelt voor het tweede elftal van Hertha BSC. Hij was veelvuldig jeugdinternational bij Duitsland. KVK kan alvast een serieuze kwaliteitsinjectie gebruiken om Operatie Redding tot een goed einde te brengen.

LEES OOK: Kerst in JPL: grote verrassing bij Genk, Vanaken steelt de show

Is er een grote schoonmaak nodig bij KVK?

Meest recent

'Anderlecht gaat all-in: Vazquez out, Benteke in?'

RSC Anderlecht gaat vooral op uitgaand vlak een drukke zomer tegemoet, maar op inkomend gebied is er ...

142
142
Tielemans haalt loftrompet boven: “Heel speciaal”

Youri Tielemans heeft een topjaar achter de rug. De middenvelder is de architect van het sterk ...

9
9
FIFA-baas Infantino slaat snoeihard terug op WK-chaos

Het WK 2026 komt dichterbij en het landentornooi in de Verenigde Staten, Mexico en Canada kreeg al ...

50
50
Vanaken zekerheid op WK? “Had al eerder kunnen zijn”

Hans Vanaken is al jaren een sterkhouder op het middenveld van Club Brugge, maar bij de Rode Duivels ...

79
79
Antwerp wrijft zich in de handen: topduo staat op

Royal Antwerp FC kende een desastreuze reeks en keek zelfs even tegen degradatiezorgen aan. Stef ...

99
99
Boeckx doet straffe uitspraken over “maniakale” Kompany

Het einde van het jaar zit er bijna op en dan worden de beste momenten overal bovengehaald. Ook ...

65
65
Vaste Rode Duivel plots ferm in de rats: "Héél vreemd"

Het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada komt dichterbij met de nakende jaarwisseling. ...

56
56
‘Code rood bij Antwerp: exit ‘stabiele factor’ dreigt’

Royal Antwerp FC dreigt weer een totale leegloop mee te maken. Achter de schermen is de club al druk ...

156
156
Extra pijnlijk: Lardot steunt uithaal naar ref en VAR

De VAR en scheidsrechters in België blijven een groot discussiepunt. Ook afgelopen speeldag ...

215
215
Garcia houdt hart vast: grote vrees De Bruyne en Lukaku

2026 staat voor de deur en dat is het jaar van het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. De ...

90
90
Joos geeft raad: “Deze Duivel zou áltijd bij Real spelen”

De Rode Duivels lagen de afgelopen seizoenen erg goed in de transfermarkt. Met de wintermercato voor ...

135
135
‘Transferwending Ordonez: Club ziet strijd losbarsten’

Joel Ordonez werd afgelopen zomer al nadrukkelijk met een transfer in verband gebracht. Zo stond ...

339
339
TRANSFERUURTJE: ‘Grootse plannen Club, leegloop Antwerp’

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

298
298
‘OHL bereidt zich al voor op gigantische knaltransfer’

De wintermercato staat voor de deur en de geruchtenmolen is volop aan het draaien. Bij Oud-Heverlee ...

100
100
Enorme teleurstelling: grijpt Garcia genadeloos in?

2026 is het jaar van het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Bondscoach Rudi Garcia is al ...

172
172
‘Antwerp wil deze winter in eigen land shoppen’

Royal Antwerp FC moet elke mercato verkopen om het hoofd boven water te houden, maar komende ...

321
321
‘Racismerel Beveren – Beerschot: straffen op komst’

Op 20 december namen SK Beveren en Beerschot het tegen elkaar op. De match werd ontsierd door een ...

148
148
Wesley Hoedt en Emma Heesters droppen gigantische relatiebom

Voetballer Wesley Hoedt en zangeres Emma Heesters zijn opnieuw uit elkaar. Dat bevestigt de manager ...

120
120
Tielemans doet transferboekje open: “Het klopt”

Youri Tielemans is dit seizoen enorm sterk bezig. Met Aston Villa doet de middenvelder zowaar mee ...

158
158
Ontsteltenis bij Anderlecht: Stroeykens weg in januari?

RSC Anderlecht wil zijn selectie tijdens de wintermercato van gerichte versterking voorzien. Maar de ...

528
528
'Doorbraak gevonden: supertransfer City binnen 48 uur'

Een winterstop is de clubs uit de Premier League niet gegund, in de komende drie dagen wordt zelfs ...

102
102
'Club blijft cashen: Liverpool legt grote zak geld klaar'

Club Brugge KV maakt zich ook in 2026 op voor enkele grote uitgaande transfers. Eén van de ...

610
610
'Hayen slikt meteen forse transferopdoffer bij KRC Genk'

KRC Genk zal zich de komende maanden moeten herpakken na een tegenvallende eerste helft van het ...

1073
1073
La Louvière strikt bekende naam, Westerlo laat aanvaller gaan

De winterstop in de Jupiler Pro League is aangebroken, maar achter de schermen blijven de ...

159
159
Totale leegloop: meer dan 10 (!) vertrekkers bij Antwerp?

Na een tegenvallende start van het seizoen, heeft Antwerp FC zich de voorbije weken op een ...

501
501

Meer sportnieuws