Totti: "Het zijn twee buitenaardse spelers"

164
Totti:

Cristiano Ronaldo kent een horrorseizoen. Hij werd op de bank gezet bij Manchester United en vertrok er via de achterdeur. Bij Portugal belandde hij tijdens het WK op de bank en hij kon zich zelden echt doorzetten in Qatar. Francesco Totti neemt het op voor de 37-jarige aanvaller en ziet veel gelijkenissen met zijn carrière.


Totti kwam in zijn laatste seizoen bij AS Roma nog amper aan de bak onder Luciano Spalletti en dat zat de middenvelder zeer hoog. Hij werd zo een beetje richting een afscheid gedwongen, al gebeurde dat wel nog met een prachtige wedstrijd waar de fans van AS Roma hem op legendarische wijze uitwuifden. Totti voelt mee met Ronaldo.

MESSI

"Als je ziet wat in de laatste maanden is gebeurd, is het alsof ik mijn eigen ervaringen herbeleef. Het is van buitenaf makkelijk om een oordeel te vellen, maar alleen de hoofdrolspelers weten wat er echt gebeurd is. We hebben het over een van de beste spelers in de geschiedenis en hij verdient respect", aldus Totti aan BepiTV.

De voormalige middenvelder, die in 2006 wereldkampioen werd met Italië, gaf ook zijn mening over Lionel Messi. "Messi en Maradona zijn twee buitenaardse spelers. Maradona is de definitie van voetbal. Messi is de beste speler die nog onder Maradona zit. Het is moeilijk om de juiste woorden te vinden om ze te beschrijven, want ze zijn van een buitencategorie. Dat geldt ook voor Ronaldo." Als Messi het WK wint al hij definitief in de voetsporen treden van Messi.

LEES OOK: Romario verdedigt Ronaldo: "Loop naar de maan!"

Wie is voor jou de beste?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Arsenal wil JPL-uitblinker, Haaland beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

2
2
Brusselmans vs VRT: Financiële bom ontploft volledig

Een stevige ruzie tussen Herman Brusselmans en de VRT zorgt voor ophef. De schrijver en columnist, ...

0
0
Thorup ziet KRC Genk-pion plots ferm op tafel slaan

KRC Genk heeft de interlandbreak goed verwerkt. Tegen KV Kortrijk werd een makkelijk zege geboekt. ...

8
8
Anderlecht toont mentaliteit: “Hij is hét symbool”

RSC Anderlecht leek tegen Cercle Brugge lang af te stevenen op een pijnlijke nederlaag, maar in het ...

44
44
Italiaanse media én Allegri gaan volledig los op De Bruyne

Kevin De Bruyne kende een sterke interlandperiode en die lijn trekt de middenvelder ook door bij ...

126
126
Zulte-doelman Gabriël in zak en as: “Ik voel me klein”

Zulte Waregem ging in eigen huis onderuit tegen KAA Gent. De Buffalo’s pakken weer de ...

44
44
Heymans legt opvallende viering uit: band met Thorup bloot

KRC Genk won overtuigend met 3-0 van KV Kortrijk. Daan Heymans mocht nog eens in de basis beginnen ...

95
95
'Shakira doet verrassende onthulling over haar gezinsleven'

Jarenlang vormde Shakira een koppel met ex-voetballer Gerard Piqué, maar ook na hun ...

42
42
Franse pers messcherp na eerste basisplaats Godts

Mika Godts mocht voor het eerst in de basis starten bij PSG. De Parijzenaars namen het op tegen Le ...

165
165
AA Gent-spits verrast: "Leek me tijd om te vertrekken"

AA Gent blijft doorheen de competitie razen. Ze wonnen met 0-2 van Zulte Waregem en met een 22 op 24 ...

128
128
Westerlo slaat in alle stilte toe: gouden transferzet

KVC Westerlo kende een héél drukke zomermercato. Sportief en financieel lijken de ...

73
73
Thorup geeft speler eindelijk een kans: "Exact wat ik wou"

KRC Genk won verdiend met 3-0 van een bijzonder pover KV Kortrijk, dat toch een vogel voor de kat ...

106
106
Derde keer, goede keer voor Anderlecht? “Ik weigerde al twee keer”

Bij RSC Anderlecht verdwenen er de afgelopen jaren veel trouwe clubmensen, anderen werden dan weer ...

261
261
Rode Duivels: vuilbak gaat open over Van Bommel en Mannaert

Mark van Bommel is nog geen drie maanden bondscoach, maar rond de Rode Duivels veranderde er ...

398
398
Standard ruikt megajackpot: “6 miljoen? Ik wil meer”

Standard is wisselvallig bezig. Goed wordt afgewisseld met slecht. Eén speler is echter wel ...

106
106
Leko trekt duidelijke grens: "Niet denken dat je Messi bent"

Club Brugge blijft het goed doen in de Jupiler Pro League. Door de 1-4-zege tegen La Louvière ...

231
231
Twee spelers bezorgen Sibierski pijnlijke realitycheck

RSC Anderlecht won met 1-2 op het veld van Cercle Brugge. Paars-Wit kroop door het oog van de naald ...

272
272
Romario verdedigt Ronaldo: "Loop naar de maan!"

Romário heeft zich uitgesproken over de rel rond Cristiano Ronaldo en bondscoach Jorge Jesus. ...

65
65
Euvrard ziet nieuwe JPL-uitblinker: "Kwaliteit!"

Standard speelt namiddag de Waalse derby tegen Sporting Charleroi. De Rouches staan al zeven punten ...

45
45
Kompany heeft duidelijke boodschap na blunder Neuer

Bayern München speelde 2-2 op het veld van FC Augsburg. Dat was een tegenvaller en dat kwam ook ...

136
136
De Bruyne schittert met twee goals, Godts basispion

Vanavond stonden nog een aantal interessante matchen op het programma in het buitenland. Zo kwamen ...

75
75
AA Gent blijft doorstomen: ook Essevee gaat voor de bijl

Rik De Mil en co zijn het verliezen helemaal verleerd bij AA Gent. De Buffalo's wonnen nu ook aan de ...

100
100
Racing Genk dankt Heymans in zege tegen hulpeloze Kerels

KV Kortrijk heeft dan wel een nieuwe coach, de pijnpunten werden in een dol Genks openingskwartier ...

53
53
Haalt RSCA kampioenenmaker terug als coach?

Cheikhou Kouyaté heeft zijn schoenen aan de haak gehangen. De ex-speler van RSC Anderlecht ...

252
252
Beerschot doet Kiel ontploffen na knotsgek spektakel

De Mannekes wilden na een sterke reeks opnieuw naast Dender aan kop van de Challenger Pro League ...

220
220

Meer sportnieuws