Totti: "Het zijn twee buitenaardse spelers"

164 stemmen
Totti:

Cristiano Ronaldo kent een horrorseizoen. Hij werd op de bank gezet bij Manchester United en vertrok er via de achterdeur. Bij Portugal belandde hij tijdens het WK op de bank en hij kon zich zelden echt doorzetten in Qatar. Francesco Totti neemt het op voor de 37-jarige aanvaller en ziet veel gelijkenissen met zijn carrière.


Totti kwam in zijn laatste seizoen bij AS Roma nog amper aan de bak onder Luciano Spalletti en dat zat de middenvelder zeer hoog. Hij werd zo een beetje richting een afscheid gedwongen, al gebeurde dat wel nog met een prachtige wedstrijd waar de fans van AS Roma hem op legendarische wijze uitwuifden. Totti voelt mee met Ronaldo.

MESSI

"Als je ziet wat in de laatste maanden is gebeurd, is het alsof ik mijn eigen ervaringen herbeleef. Het is van buitenaf makkelijk om een oordeel te vellen, maar alleen de hoofdrolspelers weten wat er echt gebeurd is. We hebben het over een van de beste spelers in de geschiedenis en hij verdient respect", aldus Totti aan BepiTV.

De voormalige middenvelder, die in 2006 wereldkampioen werd met Italië, gaf ook zijn mening over Lionel Messi. "Messi en Maradona zijn twee buitenaardse spelers. Maradona is de definitie van voetbal. Messi is de beste speler die nog onder Maradona zit. Het is moeilijk om de juiste woorden te vinden om ze te beschrijven, want ze zijn van een buitencategorie. Dat geldt ook voor Ronaldo." Als Messi het WK wint al hij definitief in de voetsporen treden van Messi.

LEES OOK: De Bruyne helpt Napoli naar UCL, Juve in grote problemen

Wie is voor jou de beste?

Meest recent

Mechele verrast Club Brugge met straffe toekomsttaal

Club Brugge is kampioen na een zenuwslopend einde van speeldag 39. Blauw-Zwart speelde 2-2 gelijk ...

34
34
Roef verbaast met duidelijke belofte aan KAA Gent-fans

KAA Gent speelde 0-0 gelijk tegen Union SG en staat op de vijfde plek in de Champions Play-Offs. De ...

38
38
Godts clasht zwaar in Nederland: scheldtirade en géén hand

Mika Godts kende een ongelooflijk seizoen bij Ajax. De buitenspeler was de grote man in een minder ...

56
56
Vandenbempt snoeihard na ontknoping Play-Offs

Club Brugge is kampioen. Blauw-Zwart kan een tweede ster naast het logo zetten na een ongelooflijke ...

220
220
Vrancken over toptransfer: "Hij is de volgende"

STVV is al een tijdje zeker van de derde plaats en dus gaat de riem er bij de Kanaries al een beetje ...

57
57
Na titel meteen eerste vertrekker bevestigd bij Club Brugge

Bij Club Brugge zullen ze vrijdagochtend wakker geworden zijn met stevige katers, want de landstitel ...

207
207
'Bom in Engeland: Tuchel laat 3 vedetten uit WK-selectie'

Ten laatste op 2 juni moeten alle WK-selecties bekend gemaakt worden, maar de meeste landen hakken ...

106
106
Emotionele Verhaeghe: "Hij is de beste Club-speler ooit"

Club Brugge legde zichzelf de voorbije maanden heel wat druk op, want het moest absoluut kampioen ...

210
210
Union reageert sportief na titel van Club Brugge

De titelstrijd werd donderdagavond definitief beslecht. Union koesterde al geen hoop meer na de ...

189
189
'Anderlecht mengt zich in strijd voor gegeerde winger'

Anderlecht heeft zich donderdag verzekerd van de vierde plaats en het bijhorende ticket voor de ...

238
238
Nieuw pijnlijk Kanga-moment: De Mil geeft verklaring

De voorbije weken zat het er al bovenarms op tussen Wilfried Kanga en de fans van AA Gent. De soap ...

104
104
Smetje op titelviering: rellen in stadion in Mechelen

De titelstrijd is donderdagavond in een beslissende plooi gevallen. Doordat Union punten liet liggen ...

213
213
Kampioenenfeest slaat om: horrorscenario treft Club Brugge

Club Brugge kan eindelijk de landstitel vieren, maar lang zal dat feest niet duren. De titel is ...

1014
1014
Verschaeren geeft hint over toekomst: "90% zeker"

Anderlecht heeft zich donderdagavond verzekerd van de vierde plaats met een zege tegen STVV, maar de ...

456
456
Tzolis laat zich uit over mogelijke transfer

Club Brugge heeft donderdagavond de landstitel binnengehaald, met dank aan het puntenverlies van ...

235
235
Tranen bij De Cat: transfer op komst?

De laatste thuiswedstrijd van Anderlecht dit seizoen werd donderdagavond een emotionele avond. Het ...

251
251
Afscheid op het veld? Mignolet schept duidelijkheid

Club Brugge heeft donderdagavond zijn 20ste landstitel veroverd. Het moest daarvoor wel bibberen tot ...

417
417
Club casht na titel: toptransfer voor deze kampioenmakers

De 20ste landstitel uit de clubgeschiedenis zal in de komende dagen ongetwijfeld stevig gevierd ...

336
336
Tranen met tuiten: Ronaldo heeft Saudische titel beet

Hij heeft er lang op moeten wachten, maar Cristiano Ronaldo heeft zich met Al-Nassr dan toch tot ...

74
74
"Woede, blijdschap, verdriet" - rauwe emoties na titel Club

Het werd nog bijzonder spannend in de slotminuten. Maar Club Brugge is er dan toch in geslaagd om ...

287
287
Impressionant! De spectaculaire legacy van Verhaeghe bij Club

Club Brugge heeft de 20ste landstitel uit zijn clubgeschiedenis beet. Liefst zeven daarvan werden ...

370
370
Anderlecht wint weer: onverwachte held verzilvert vierde plaats

Ondanks de malaise van de voorbije weken heeft RSC Anderlecht beslag kunnen leggen op de vierde ...

504
504
Tweede ster is binnen! Club kampioen na krankzinnig slot

Club Brugge heeft zich donderd voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. Blauw-Zwart ...

232
232
Geen genade Garcia: 'onbegrijpelijke' afwezige in selectie

De Rode Duivels blazen weldra verzamelen om de laatste rechte lijn richting het WK in te zetten. Een ...

409
409
Pijnlijk: Kanga-soap bereikt volgend dieptepunt

Bij AA Gent heeft Wilfried Kanga het helemaal verpest bij de eigen achterban. En de soap rond de ...

217
217

Meer sportnieuws