Daar is de volgende: "Ik blijf Rode Duivel"

771 stemmen
Daar is de volgende:

Spelers als Dries Mertens, Jan Vertonghen en Thibaut Courtois lieten al weten dat ze verder gaan doen bij de Rode Duivels. Axel Witsel gaf al voor het WK aan dat hij het EK 2024 wil meemaken. Toby Alderweireld ondertussen ook al. Er is nog een ervaren Rode Duivel die aan boord blijft.


Koen Casteels is niet van plan af te haken als international, dat liet hij weten aan Duitse media. “Ik ben niet van plan na dit toernooi te stoppen", zei de 30-jarige doelman. Casteels zag wel dat Roberto Martinez opstapte en dat Eden Hazard er de brui aan gaf. Hij ziet nog genoeg toekomstperspectief bij de Rode Duivels. “Ik denk niet dat we opnieuw helemaal van nul zullen beginnen”, verklaarde hij nog.

MIGNOLET

Casteels moet zich echter weinig illusies maken, aangezien Courtois nog een tijdje verder zal doen bij de nationale ploeg. De doelman is al jaren één van de betere doelmannen in de Bundesliga, maar bij België is hij de nummer drie in de rangorde. Courtois is de absolute nummer één en Mignolet de nummer twee. De doelman van Club Brugge is echter al 34 jaar en zijn toekomst bij de nationale ploeg oogt toch iets onzekerder. Op het EK zal hij immers al 36 jaar zijn.

Casteels is 30 jaar, maar speelde nog maar vier keer voor de Rode Duivels. De Limburger heeft de pech dat België over een ongekend sterke lichting doelmannen beschikt. Op de achtergrond staat er met Maarten Vandevoordt (20) weer een doelman te popelen om te concurreren met de anderen. In doel zitten de Belgen dan ook nog voor vele jaren zeer goed.

LEES OOK: Boskamp klaar voor WK: "België of Nederland?"

Zal Casteels Mignolet voorbij gaan steken in de rangorde?

Meest recent

'Club Brugge zet zinnen op peperdure doelman'

Club Brugge heeft afscheid genomen van Simon Mignolet (gestopt) en Dani van den Heuvel (geen nieuw ...

17
17
Twee keuzes Garcia irriteren Belgische fans: "Wat een grap"

Rudi Garcia maakte zijn basisploeg bekend voor de laatste oefenmatch tegen Tunesië. Hij koos ...

60
60
Garcia verrast met basisploeg bij Rode Duivels

België speelt om 15u zijn laatste oefenmatch voor het WK. Na de knappe zege tegen Kroatië ...

111
111
Kan Messi starten aan het WK? Scaloni geeft hét antwoord

Lionel Messi gaat zijn laatste WK beginnen. De Argentijnse sterspeler liep onlangs een blessure op ...

8
8
Red Flames streng na 6-0: "Dit is niet goed genoeg"

De Red Flames wonnen met 6-0 van Luxemburg. Dat is uiteraard een goed resultaat, maar niet goed ...

23
23
Boskamp klaar voor WK: "België of Nederland?"

De Rode Duivels spelen namiddag nog een oefenmatch tegen Tunesië en nadien vertrekken ze naar ...

74
74
Westerlo neemt afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

17
17
Albert ziet gigantisch probleem voor Vanaken

Bepaalde media zijn van mening dat Hans Vanaken in de basisploeg hoort bij België op het WK. ...

109
109
TRANSFERUURTJE: JPL-smaakmakers grof wild, Bayern 'hot'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

131
131
Madou gaat hard in tegen Baro: “Elke dag gefrustreerd…”

Het Laatste Nieuws heeft de clubleiders van de Belgische clubs aan één tafel gezet om ...

544
544
Garcia doet onthulling over Nainggolan: "Ik wist dat"

Radja Nainggolan speelt momenteel bij Patro Eisden in de Challenger Pro League, maar de middenvelder ...

167
167
Belgische terugkeer: Kabasele spreekt duidelijke taal

Christian Kabasele is inmiddels al 35 jaar, maar de centrale verdediger heeft mogelijk net zijn ...

104
104
Rudi Garcia hakt WK-knopen door: “Weiger ik te geloven”

Het WK 2026 staat voor de deur en de analisten zijn volop aan het speculeren over de typeploeg en ...

59
59
DAZN-debat laait weer op: Bornauw roept straffe taal

DAZN hield het Belgische voetbal afgelopen seizoen in een machtsgreep. De rechtenhouder kwam niet ...

361
361
Valse start: Rigaux compleet afgemaakt bij Feyenoord

Devy Riguax maakte de overstap van Club Brugge naar Feyenoord, maar dat valt niet bij iedereen in ...

329
329
Club Brugge dropt grote bom in Jupiler Pro League

Club Brugge werd dit jaar terug kampioen en speelt volgend jaar de Champions League. Dat is alweer ...

781
781
Domper Duitsland: smaakmaker verlaat nu al het WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kreeg ook nog eens ...

146
146
Fit of niet? Ancelotti geeft update over Neymar

De tijd dat Brazilië nog tot verbeelding sprak met talloze geniale voetballers in de selectie, ...

23
23
Vanaken vertelt waarheid achter shirtwissel met Modric

Een doelpunt zat er net niet in, maar Hans Vanaken heeft met zijn invalbeurt tegen Kroatië toch ...

520
520
Eén Duivel maakt tongen los bij Iran: "Iedereen ongerust"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

143
143
'Heftig gevecht barst los: transferklapper Leandro Trossard'

Tijdens het komende wereldkampioenschap rekenen de Rode Duivels onder meer op Leandro Trossard om ...

167
167
Duivels-rel rond Vanaken: “Dit zal hij niet vergeten”

Hans Vanaken kreeg tegen Kroatië opnieuw een harde boodschap van Rudi Garcia. De middenvelder ...

736
736
'Club breekt de bank: absolute topaanwinst onderweg'

Club Brugge is het volgende lid van zijn kampioenenselectie kwijt. In navolging van Simon Mignolet ...

850
850
België - Tunesië: Garcia sleutelt aan basiself Rode Duivels

De Rode Duivels staan zaterdag voor hun laatste test richting het WK. In het Koning ...

378
378
Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

KRC Genk maakte het vertrek van Michel Ribeiro bekend. Die werkte 23 jaar voor de club. Dat gebeurde ...

432
432

Meer sportnieuws