Daar is de volgende: "Ik blijf Rode Duivel"

door
Daar is de volgende:

Spelers als Dries Mertens, Jan Vertonghen en Thibaut Courtois lieten al weten dat ze verder gaan doen bij de Rode Duivels. Axel Witsel gaf al voor het WK aan dat hij het EK 2024 wil meemaken. Toby Alderweireld ondertussen ook al. Er is nog een ervaren Rode Duivel die aan boord blijft.


Koen Casteels is niet van plan af te haken als international, dat liet hij weten aan Duitse media. “Ik ben niet van plan na dit toernooi te stoppen", zei de 30-jarige doelman. Casteels zag wel dat Roberto Martinez opstapte en dat Eden Hazard er de brui aan gaf. Hij ziet nog genoeg toekomstperspectief bij de Rode Duivels. “Ik denk niet dat we opnieuw helemaal van nul zullen beginnen”, verklaarde hij nog.

MIGNOLET

Casteels moet zich echter weinig illusies maken, aangezien Courtois nog een tijdje verder zal doen bij de nationale ploeg. De doelman is al jaren één van de betere doelmannen in de Bundesliga, maar bij België is hij de nummer drie in de rangorde. Courtois is de absolute nummer één en Mignolet de nummer twee. De doelman van Club Brugge is echter al 34 jaar en zijn toekomst bij de nationale ploeg oogt toch iets onzekerder. Op het EK zal hij immers al 36 jaar zijn.

Casteels is 30 jaar, maar speelde nog maar vier keer voor de Rode Duivels. De Limburger heeft de pech dat België over een ongekend sterke lichting doelmannen beschikt. Op de achtergrond staat er met Maarten Vandevoordt (20) weer een doelman te popelen om te concurreren met de anderen. In doel zitten de Belgen dan ook nog voor vele jaren zeer goed.

LEES OOK: Pikante onthulling Brusselmans zorgt voor opschudding

Zal Casteels Mignolet voorbij gaan steken in de rangorde?

Meest recent

Under Review: Lardot dient Burgess & Union van antwoord

Club Brugge profiteerde zondag optimaal van het puntenverlies van Union, dat collectief moord en ...

84
84
'Grote kuis in Anderlecht: eerste slachtoffer Sibierski'

RSC Anderlecht maakte zopas officieel de komst van Antoine Sibierski wereldkundig. De nieuwe ...

173
173
'Megatransfer Ordonez: één van deze vijf clubs'

Joel Ordonez is aan zijn laatste weken bezig bij Club Brugge. De 22-jarige centrale verdediger gaat ...

271
271
Beveren legt weer sterkhouder langer onder contract

Bij SK Beveren is Bob Peeters druk bezig met het samenstellen van de kern van komend seizoen in de ...

31
31
Anderlecht maakt komst sportief directeur wereldkundig

RSC Anderlecht ontsloeg enkele maanden geleden Olivier Renard. Dat was een logische beslissing na ...

194
194
KRC Genk onder druk: clubleiding moet knoop doorhakken

KRC Genk zit in een sportieve crisis. De Limburgers gaan de komende matchen stevig moeten toeslaan. ...

228
228
'Anderlecht incasseert miljoenen voor overbodige pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze de komende weken de nodige miljoenen binnen te rijven. De Brusselaars ...

365
365
SK Beveren haalt slag thuis voor Jupiler Pro League

SK Beveren werd op heel overtuigende kampioen in de Jupiler Pro League. Ze promoveerden zo terug ...

96
96
Verrassend oordeel Sonck over Vrancken en Burgess

Op papier was de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge dé affiche van het weekend, maar ...

255
255
Revanche na nederlaag: Anderlecht slaat slag bij Club

Voor Anderlecht dreigen de play-offs alweer een ontgoocheling te worden. Zondag werd het door Club ...

286
286
'Lukaku is terug: D-Day voor toekomst bij Napoli'

Er was de voorbije weken zeer veel te doen over Romelu Lukaku. Dat de Rode Duivel ervoor koos om in ...

167
167
'Antwerp trekt nieuw blik met talenten open'

Antwerp kreeg vorig weekend een absolute mokerslag. Het werd op de eigen Bosuil compleet vernederd ...

296
296
Bondsparket beslist over schorsingen Mac Allister en Burgess

Bij Union likken ze maandag hun wonden na een pijnlijk weekend. De landskampioen verloor zijn ...

651
651
'Club Brugge druipt af in transferstrijd'

Het bleef tot dusver nog stil bij Club Brugge wat betreft aanwinsten voor volgend seizoen, maar er ...

215
215
'OHL gaat transferstrijd aan met Athletic Bilbao'

Voor OH Leuven werd het alweer een grijs seizoen. Het wist maar op het nippertje de play-downs te ...

31
31
'Eindelijk witte rook: Anderlecht heeft nieuwe TD'

De voorbije maanden waren er heel wat vraagtekens bij Anderlecht. Begin februari werden zowel ...

467
467
'STVV krijgt belangrijk nieuws over vertrek Vrancken'

STVV pakte vorig weekend een stuntzege tegen Union. Daarmee is het stilaan helemaal zeker van de ...

247
247
"Ik was beschaamd" - Hazard met de grond gelijk gemaakt

Anderlecht werd zondag nog maar eens pijnlijk met de neus op de feiten gedrukt door Club Brugge. Dat ...

466
466
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

36
36
Godts ondanks heldenrol aangepakt: "No f*cking way"

Ajax sprokkelde afgelopen weekend op de valreep nog een punt tegen PSV en daarvoor mocht het nog ...

65
65
Geen medelijden met Union: "Als je met vuur speelt..."

Het is een bewogen weekend geweest in de Champions' Play-Off. Daarin werd Club Brugge de nieuwe ...

279
279
TRANSFERUURTJE: 'Club vindt nieuwe Ordoñez, De Bruyne beslist'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

282
282
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

95
95
Vandenbempt: "Historische pandoering voor Anderlecht"

RSC Anderlecht verloor net als tegen Union SG met 1-3 van Club Brugge. Maar deze partij verliep ...

305
305
Coosemans en Kana voeren druk op: Anderlecht bibbert

RSC Anderlecht werd overklast door een veel sterker Club Brugge. De Brusselaars staan nog altijd ...

297
297

Meer sportnieuws