'Kandidaat-spits Anderlecht geschrapt'

door
'Kandidaat-spits Anderlecht geschrapt'

Deze week raakte bekend dat Anderlecht vorig seizoen wel een lichte winst geboekt heeft, maat dat zal er desondanks niet voor zorgen dat technisch directeur Jesper Fredberg in januari met een zak geld de transfermarkt op zal kunnen trekken. De financiële situatie van Paars-Wit blijft precair en dus moet elke euro twee keer omgedraaid moeten worden. Fredberg zal dus creatief moeten zijn, ook in de zoektocht naar een nieuwe spits.


Een nieuwe nummer negen lijkt de grootste prioriteit te zijn van Anderlecht, want er zal een vervanger gevonden moeten worden voor Sebastiano Esposito. De Italiaan werd in de zomer met hoge verwachtingen gehuurd van Internazionale, maar flopte volledig. Hij scoorde amper twee keer in 21 wedstrijden en Inter zoekt al een oplossing voor hem in Italië.

Er moet dus een nieuwe partner gevonden worden voor Fabio Silva en daarvoor doen heel wat namen de ronde. Eén van de meer opvallende opties die de voorbije dagen opdook, was Jay-Roy Grot. Fredberg kent de 24-jarige Nederlander goed, want Grot is dit seizoen goed op dreef bij Viborg, de club waar Fredberg tot voor kort nog aan de slag was.

GEEN GESPREKKEN
Maar de naam van Grot mag nu alweer geschrapt worden. De Deense journalist Klaus Egelund doet de berichten over de interesse van Anderlecht immers af als onzin. Anderlecht bewandelt dus andere pistes en heel wat namen lekten al uit in de media. Spelers als Luis Palma (Aris), Filip Szymczak (Lech Poznan) en Dion Drena Breljo (Osijek) werden al genoemd.


LEES OOK: Leko laat fans Club én Anderlecht nu al watertanden

Goed dat Anderlecht naar andere opties kijkt?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Miljoenendeal Club, verrassende ploeg Openda'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

26
26
Toby Alderweireld laat fans compleet sprakeloos achter

Toby Alderweireld zorgt opnieuw voor warme reacties, dit keer ver weg van het voetbalveld. De ...

4
4
Hayen vloekt: Genk slikt bittere pil uit ziekenboeg

KRC Genk vat de terugronde van de Europe Play-Offs als leider aan op het veld van Charleroi. Voor de ...

1
1
Oosting tikt Antwerp-chouchou stevig op de vingers

In de Europe Play-Offs krijgt Antwerp zondag Standard over de vloer. Na de recente negen op negen ...

12
12
'Lukaku verrast vriend en vijand met toekomstplannen'

Romelu Lukaku gaat straks zijn laatste contractjaar in bij Napoli, maar dat onze nationale ...

98
98
'Meevaller voor Genk: bonus van ruim tien miljoen'

KRC Genk gaat straks op bezoek bij Charleroi, waar Nicky Hayen gewoon weer kan rekenen op ...

47
47
'Anderlecht-Club: Taravel & Leko hakken knopen door'

Ook op de andere velden staan er nog een aantal interessante affiches op het programma, maar ...

137
137
Hoefkens verklaart plots bezoek aan ziekenhuis

Het was vorige week toch schrikken toen het bericht kwam dat Carl Hoefkens na de match met NAC Breda ...

33
33
Hayen looft revelatie: "Hij heeft zijn kans gegrepen"

KRC Genk staat voor een belangrijke trip naar Charleroi. Doordat de Limburgers al veel te veel ...

91
91
Mokio doorbreekt de stilte omtrent hetze Rode Duivels

Het zijn pittige weken geweest voor Jorthy Mokio. Hij tekende ondanks de nodige interesse bij in ...

107
107
Terugronde PO's van start: Boskamp duidt kampioen aan

Zaterdagavond gaat de terugronde in de Champions' Play-Offs van start. Er zijn dus nog maar vijf ...

183
183
De Bruyne op Italiaanse voorpagina: radicale transferwending

In de Italiaanse Serie A neemt SSC Napoli het zaterdagavond op tegen revelatie Como in een ...

63
63
Grote Anderlecht-verrader? Goto breekt stilte na relletje

Of hij ooit nog in het shirt van RSC Anderlecht te zien zal zijn, valt voorlopig af te wachten. In ...

425
425
'Onyedika vertrekt bij Club Brugge: prijskaartje al genoemd'

Dat Club Brugge komende zomer een aantal spelers gaat verliezen, staat inmiddels buiten kijf. Ook ...

337
337
'Kompany ontploft: Kane weg voor waanzinnig bedrag'

Bij Bayern gaan ze ervan uit dat Harry Kane blijft, maar helemaal gerust zijn ze niet. Terwijl ...

273
273
Plottwist in bekerfinale-klucht: nieuwe TV-zender duikt op

Op donderdag 14 mei kruisen RSC Anderlecht en Union SG de degens met mekaar in de finale van de ...

270
270
Beerschot klaar: "Er kunnen knotsgekke dingen gebeuren"

Beerschot speelt dit weekend de finale van de Promotion Play-Offs tegen Lommel SK. Ze trekken eerst ...

218
218
Garcia verrast compleet met uitspraak over toekomst bij Ajax

In het voetbal is het zeer belangrijk om de juiste mensen te kennen. Vraag dat maar aan Oscar ...

42
42
Vurige De Zerbi komt met zelden geziene monoloog

Tottenham staat op een degradatieplaats. De Engelse subtopper draait een werkelijk dramatisch ...

66
66
Zulte Waregem pakt in ultieme slot de scalp van Cercle

In de Jupiler Pro League stond vanavond de partij tussen Cercle Brugge en Zulte Waregem op het ...

45
45
STVV op zucht van stunt: "Gaan er vol voor"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn clubgeschiedenis. De Truienaars staan knap derde in de ...

171
171
Hubert heeft goed én slecht nieuws bij Union SG

Union SG gaat voor een historisch seizoen. De Brusselaars kunnen de dubbel winnen de komende weken. ...

115
115
Frans verrast met uitdaging bij Nederlandse club

Frederic Frans heeft na zijn passage bij Sporting Hasselt en RWDM, waar hij werd ontslagen, en Jong ...

30
30
Leko laat fans Club én Anderlecht nu al watertanden

Club Brugge trekt met vertrouwen naar RSC Anderlecht, al moeten ze toch altijd opletten. Verslapping ...

229
229
'Bundesliga-club klopt weldra aan bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht is het behalen van een Europese groepsfase héél belangrijk. ...

271
271

Meer sportnieuws