'Kandidaat-spits Anderlecht geschrapt'

door
'Kandidaat-spits Anderlecht geschrapt'

Deze week raakte bekend dat Anderlecht vorig seizoen wel een lichte winst geboekt heeft, maat dat zal er desondanks niet voor zorgen dat technisch directeur Jesper Fredberg in januari met een zak geld de transfermarkt op zal kunnen trekken. De financiële situatie van Paars-Wit blijft precair en dus moet elke euro twee keer omgedraaid moeten worden. Fredberg zal dus creatief moeten zijn, ook in de zoektocht naar een nieuwe spits.


Een nieuwe nummer negen lijkt de grootste prioriteit te zijn van Anderlecht, want er zal een vervanger gevonden moeten worden voor Sebastiano Esposito. De Italiaan werd in de zomer met hoge verwachtingen gehuurd van Internazionale, maar flopte volledig. Hij scoorde amper twee keer in 21 wedstrijden en Inter zoekt al een oplossing voor hem in Italië.

Er moet dus een nieuwe partner gevonden worden voor Fabio Silva en daarvoor doen heel wat namen de ronde. Eén van de meer opvallende opties die de voorbije dagen opdook, was Jay-Roy Grot. Fredberg kent de 24-jarige Nederlander goed, want Grot is dit seizoen goed op dreef bij Viborg, de club waar Fredberg tot voor kort nog aan de slag was.

GEEN GESPREKKEN
Maar de naam van Grot mag nu alweer geschrapt worden. De Deense journalist Klaus Egelund doet de berichten over de interesse van Anderlecht immers af als onzin. Anderlecht bewandelt dus andere pistes en heel wat namen lekten al uit in de media. Spelers als Luis Palma (Aris), Filip Szymczak (Lech Poznan) en Dion Drena Breljo (Osijek) werden al genoemd.


LEES OOK: 'Anderlecht gaat los: toptransfer zet de boel op ontploffen'

Goed dat Anderlecht naar andere opties kijkt?

Meest recent

Nederlandse TD verklapt groot geheim van Union SG

Union SG is een club die al jaren bijzonder goed presteert. Op het veld, maar ook op de ...

11
11
'Anderlecht gaat los: toptransfer zet de boel op ontploffen'

Anderlecht zet een belangrijke stap in aanloop naar de zomermercato. RSCA richt zich op een target ...

69
69
Taravel heeft er optie bij: via Anderlecht alsnog naar WK?

Bij RSC Anderlecht zit er een geweldig onevenwicht in de kern. Mee veroorzaakt door een gefaald ...

19
19
Burgess haalt snoeihard uit na vroege rode kaart

Twee weken geleden riepen velen Union al uit tot kampioen toen het na een zege in de kraker tegen ...

311
311
Barça zet reuzenstap naar titel, Schalke promoveert

Er werd zaterdagavond ook in het buitenland nog gevoetbald. In LaLiga staat FC Barcelona na een late ...

55
55
Na knotsgek einde: Union lijdt dure nederlaag op Stayen

De titelstrijd heeft zaterdag mogelijk een nieuwe wending gekregen. Leider Union leedt immers een ...

294
294
'Waanzinnige transfer Sadiki op komst'

Vorig seizoen was hij nog één van de uitblinkers bij het Union dat de titel pakte, ...

118
118
Godts nu ook in kraker tegen PSV de grote man bij Ajax

Ajax is er zaterdagavond niet in geslaagd om de derde plaats in de Eredivisie te pakken, maar het ...

87
87
Lommel neemt optie op promotie met zege tegen Beerschot

Lommel heeft zaterdagavond een serieuze optie genomen op eindwinst in de play-offs van de Challenger ...

197
197
Hayen trekt zorgwekkende conclusie bij Genk

KRC Genk blijft dit seizoen zeer wisselvallig presteren. Het leed zaterdagavond zijn eerste ...

293
293
Na comeback ook transfer? Lokonga spreekt duidelijk

Albert Sambi Lokonga blikt terug op enkele moeilijke jaren. Hij belandde bij Arsenal op een zijspoor ...

77
77
Sterkhouder Union gelooft in transfer: "Er komen kansen"

Union zal in de zomer ongetwijfeld weer een aantal sterkhouders zien vertrekken, ook als het erin ...

31
31
Arsenal zet City weer onder druk met assist Trossard

De titelstrijd in de Premier League blijft razend spannend. Arsenal heeft zaterdagavond de druk weer ...

29
29
Zwak Genk lijdt in Charleroi eerste nederlaag van play-offs

Voor KRC Genk zijn de Europe Play-Off nog geen geweldig succes. Het speelde in zijn drie ...

67
67
Gedaan met Club Brugge: Onyedika neemt pijnlijk besluit

Club Brugge zit in volle titelstrijd, maar tegelijk groeit de onrust rond Raphaël Onyedika. De ...

646
646
Charai en Lapage na comeback: "Ongelooflijk"

KRC Genk haalde opgelucht adem, want KVC Westerlo speelde 3-3 in eigen huis tegen OH Leuven. Ze ...

47
47
Kompany over 'Bayern-probleem': "Of ik mij zorgen maak?"

Bayern München speelde een zwakke partij tegen Heidenheim. Het speelde 3-3 en na de partij ...

66
66
Vanden Borre opent deur: “Kompany in die rol bij RSCA?"

Romelu Lukaku keert nog terug naar RSC Anderlecht. Het is niet duidelijk wanneer. Vincent Kompany ...

166
166
Camara bijzonder scherp voor Belgische voetbalbond

Ilay Camara is weer fit bij RSC Anderlecht, wat een zeer goede zaak is voor de Brusselaars. Er ...

89
89
"De Rode Duivels? Neen, focus mij alleen op KRC Genk"

Bij KRC Genk kenden ze een zeer goed Europees seizoen, maar een zwakke jaargang in België. Er ...

80
80
Saliba héél duidelijk over zomers vertrek bij Anderlecht

Nathan Saliba werd door Olivier Renard voor 2 miljoen euro naar RSC Anderlecht gehaald. Hij is een ...

176
176
Westerlo en OHL verwennen fans met énorm spektakelstuk

KVC Westerlo kon KRC Genk onder druk zetten als ze in eigen huis konden winnen van een uitgeblust OH ...

41
41
West Ham United doet énorm slechte zaak in Premier League

In de Premier League stonden er drie matchen op de menukaart. De topclubs kwamen niet aan de bak, ...

46
46
Kompany en Bayern pakken punt in minuut 100

In de Bundesliga stonden er om 15u30 een aantal duels op het programma. Onder meer Bayern ...

34
34
'Anderlecht geeft spits kans tijdens proefperiode'

RSC Anderlecht en alle andere Belgische clubs hebben de afgelopen dagen uitgepakt met heel wat jonge ...

131
131

Meer sportnieuws