"Hij wordt beter dan Romario en Ronaldo"

329 stemmen

Real Madrid haalde zwaar uit om de amper 16-jarige Endrick weg te halen bij Palmeiras. Er wordt 60 miljoen euro (in termijnen) overgemaakt aan de Braziliaanse club. Nog maar eens een bewijs dat het voetbal de weg kwijt is als er dergelijke bedragen op tafel worden gelegd voor spelers die op het hoogste niveau nog niets bewezen… Toch zijn de verwachtingen zéér hoog.


"Het is jammer dat we hier in Brazilië weinig van hem zullen zien", zei Braziliaans oud-international Craque Neto, tegenwoordig werkzaam als tv-commentator. "Deze jongen gaat iedereen verbazen. Hij wordt beter dan Romário en Ronaldo!", legt hij nu al ongezond veel druk op de aanvaller. Beiden zijn twee van de beste aanvallers ooit in Brazilië.

ROBERTO CARLOS

Het talent werd al vaker vergeleken met Romário. "Op sociale media vergelijken ze mij altijd met hem. Ze zeggen dat hij een speler was die heel goed positie koos in het strafschopgebied en dat is wat ik ook probeer te doen. Ook het maken van kopdoelpunten, net als hij, ook al ben ik niet heel groot", vertelde Endrick daarover.

Roberto Carlos, ex-speler van Real Madrid, gaat op de rem staan. "Endrick gaat nu met de grote jongens spelen. Hij heeft pas twee officiële wedstrijden voor Palmeiras gespeeld, maar voor een speler van zijn leeftijd speelt hij erg goed. Over twee jaar zal hij weten hoe het is om in La Liga voor de beste club ter wereld te spelen. Ik wens hem veel geluk", zegt de voormalige linksachter van Real aan het Spaanse AS.

LEES OOK: 'Mourinho gaat los in Madrid: nieuwe transferknaller Real'

Onbegrijpelijk dat er dergelijke sommen worden overgemaakt voor een 16-jarige?

Meest recent

Lionel Messi, de man die alle data nutteloos maakt

Het WK kan tot op heden heel erg bekoren. Goed voetbal, verrassingen van de kleintjes en de meeste ...

0
0
België barst: De Bruyne & co, geen lieve verhaaltjes meer

België bakt er voorlopig niks van dit WK. Van de ervaren kleppers is alleen Thibaut Courtois ...

76
76
'Anderlecht slaat toe: Jean Kindermans keert terug'

De kogel is door de kerk: Jean Kindermans keert terug naar RSC Anderlecht. Dat maakt Het Laatste ...

298
298
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

67
67
Nainggolan betrokken bij verkeersincident in Antwerpen

Radja Nainggolan is met Patro Eisden begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De ...

59
59
Vanaken in de basis: grote gevolgen voor de aanval

Hans Vanaken wordt in de basis geschreeuwd door bepaalde analisten. Maar Rudi Garcia gaat dan knopen ...

198
198
Chadli corrigeert Garcia: "Zij hadden sneller moeten komen"

De Rode Duivels likken hun wonden na een nieuwe ontgoochelende prestatie op het WK. Na de ...

74
74
Drukte bij Lommel: 4 vertrekkers, 3 anderen kunnen blijven

Lommel SK wist het laatste ticket voor de Jupiler Pro League 2026/27 te pakken. De Limburgers ...

27
27
Mazzu heeft nieuwe Belgische club beet

Felice Mazzu hopte de voorbije jaren al tussen heel wat Belgische clubs. De ervaren trainer moest ...

63
63
Transfers: aanwinsten voor Charlerloi, Beveren, La Louvière

Door het WK is het nog even wachten op echte toptransfers, maar heel wat kleinere clubs zijn wel al ...

148
148
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

299
299
Mokerslag Duitsland: einde WK voor sterkhouder

Drie landen zijn op dit moment al zeker van kwalificatie voor de knock-outfase van het WK. Naast ...

31
31
Vanden Borre veegt de vloer aan met Garcia

De Rode Duivels moeten door het stof nadat ook hun tweede wedstrijd op het WK een ontgoocheling ...

193
193
Exodus gaat verder: STVV kondigt volgende vertrekker aan

STVV blikt terug op een geweldig seizoen, dat het uiteindelijk afsloot op de derde plaats in de ...

40
40
Alderweireld ziet énorm probleem: "Al 3 à 4 toernooien"

Voor de Rode Duivels is het WK bijzonder ontgoochelend begonnen met een schamele twee op zes tegen ...

364
364
'Monsterlijke aanbieding voor Leandro Trossard'

De Rode Duivels konden zondagavond niet winnen van Iran en bleven steken op een 0-0. Ook Leandro ...

185
185
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht haakt af, domper voor Tzolis'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

499
499
Vandenbempt verwoest Garcia: één Duivel de grote pineut

De Rode Duivels zitten in de hoek waar de klappen vallen. Na een sterke voorbereiding werd er veel ...

397
397
Vanaken-oorlog barst: “De Bruyne moet naar Garcia stappen”

Het is hommeles bij de Rode Duivels. Met een twee op zes in de poulefase lijkt groepswinst ...

735
735
Rode Duivels afgemaakt: Pijnlijke foto zet internet in brand

De Rode Duivels kennen voorlopig een desastreus WK. In één van de zwakste WK-poules ...

264
264
Drastische ingreep bij Duivels: "Geen weg meer terug"

Twee wedstrijden gespeeld. Amper twee puntjes gepakt. Enkel gescoord via een owngoal. De balans op ...

374
374
Rode Duivel slaat mea culpa: "Doe het niet met opzet"

De Rode Duivels hebben ook in hun tweede WK-wedstrijd niet kunnen winnen. Tegen Iran bleven ze ...

180
180
Geduld raakt op: reden voor uitblijven Anderlecht-trainer

Bij RSC Anderlecht zit de zomerbreak er alweer op. Maandag begint de Belgische recordkampioen met ...

616
616
L'Equipe buist vijf (!) Rode Duivels: risée krijgt 2 op 10

Wat een referentiematch had moeten worden, is uitgedraaid op een nieuwe deceptie voor de Rode ...

672
672
Grote zorgen om povere De Bruyne: "Harde conclusie is ..."

Ondanks een moeizaam seizoen bij SSC Napoli, waren de verwachting voor het WK hooggespannen rond ...

470
470

Meer sportnieuws