Gvardiol reageert op hét WK-moment met Messi

139
Gvardiol reageert op hét WK-moment met Messi

Het WK in Qatar heeft de wereld de voorbije weken doen kennismaken met enkele nieuwe sensaties. Zo was Josko Gvardiol bijvoorbeeld bij de kenners al bekend als een uiterst talentvolle verdediger, maar nu maakte ook de modale voetballiefhebber uitgebreid kennis met de kwaliteiten van de 20-jarige Kroaat. Die was misschien wel de beste verdediger op het WK, maar was tegelijk betrokken bij misschien wel één van dé momenten van het WK.


Gvardiol mag dan wel een ijzersterk toernooi gespeeld hebben, ook hij moest het hoofd buigen voor een ontketende Lionel Messi. Het Argentinië van Messi klopte het Kroatië van Gvardiol eerder deze week vlotjes met 3-0 in de halve finale, waarbij de Vlo vooral bij de derde goal alle handen op elkaar kreeg. Hij draaide Gvardiol helemaal dol en bood Alvarez zijn tweede doelpunt op een dienblaadje aan.

Maar Gvardiol tilt niet zwaar aan het voor hem vernederende moment. "Op een dag kan ik mijn kinderen vertellen dat ik tegen de beste speler aller tijden heb gespeeld", relativeert hij volgens VI. "Er is geen speler die geen fouten maakt, vooral niet als je op een verdedigende positie speelt. Fouten horen bij deze sport en zullen altijd gemaakt worden. Ik zal proberen om er zo weinig mogelijk te maken."

TOPTRANSFER
Het mindere momentje zal Gvardiol op het internet misschien nog jaren achtervolgen, maar verder zal het hem worst wezen. Hij kan terugblikken op een uitstekend WK en speelde zich in Qatar meer dan ooit in de kijker van de absolute Europese top. Vooral Chelsea en Manchester City zouden er nadrukkelijk aan denken om hem bij RB Leipzig weg te kapen.

Moet hij zich schamen voor dat moment?

Meest recent

Coosemans niet euforisch: "Dat is de volgende stap"

RSC Anderlecht kende een zeer goede week. Na zeges tegen KVC Westerlo en RB Salzburg pakten ze ook ...

32
32
Vanaken woedend na Club-RSCA: "Schaf die VAR af"

Club Brugge en RSC Anderlecht deelden de punten in het Jan Breydelstadion. Het werd 1-1 na een al ...

253
253
Club Brugge en Anderlecht delen de punten na matige topper

Club Brugge werkte namiddag de topper tegen RSC Anderlecht af. Het werd zeker niet de meest ...

92
92
Weer geen zege voor Napoli: exit Allegri?

Napoli speelde namiddag de topper in eigen huis tegen Lazio. Een match die ze maar beter konden ...

8
8
Club Brugge op voorsprong tegen RSCA: "Zielig!"

Club Brugge en RSC Anderlecht begonnen om 13u30 aan de topper in het Jan Breydelstadion. De eerste ...

160
160
Grote uitblinker bij Lommel: "Had drie keer moeten scoren"

Lommel SK pakte een knap punt op het veld van Royal Antwerp FC. De promovendus is bezig aan een goed ...

8
8
Bayern München komt met nieuwe update over Kompany

Vincent Kompany staat dicht bij zijn terugkeer als trainer van Bayern München. Volgens Uli ...

44
44
Spelersgroep Antwerp velt oordeel over ontslag Compper

Royal Antwerp FC is bezig aan een toch wel erbarmelijk seizoen. De Great Old heeft zeker niet de ...

193
193
Bruno kent zijn verdict: Anderlecht neemt grote beslissing

Het zag er een week geleden bijzonder somber uit voor Vitor Bruno bij Anderlecht. Na tegenvallende ...

133
133
Leko mist plots vier spelers, Bruno verrast

Club Brugge en RSC Anderlecht spelen om 13u30 de topper van deze speeldag. Ivan Leko en Vitor Bruno ...

115
115
Rits onthult wat hij hoort over Vitor Bruno bij Anderlecht

Mats Rits werd door Olivier Renard en Tim Borguet op bedenkelijke wijze naar de C-kern gestuurd. Na ...

231
231
TRANSFERUURTJE: Toptransfer voor Forbs, De Winter grof wild

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

112
112
Coucke opgeschrikt door bijtincident: politie grijpt hard in

Een opvallende weekend is het voor Anderlecht-eigenaar Marc Coucke. Deze namiddag staat Paars-Wit ...

50
50
‘Strijd om Seys barst los: dan in stroomversnelling’

Joaquin Seys is grof wild. De linksback is dit seizoen een absolute smaakmaker bij Club Brugge, ...

126
126
Code rood bij KRC Genk: Thorup verrast met ingreep

KRC Genk kampt met een 15 op 30 en dat is te weinig voor de Limburgers. Het is dan ook code rood ...

376
376
Valentine schrikt van waarheid Ruben Van Gucht: "Dat kan toch niet?"

Een gewone avond op de sofa draaide voor Ruben Van Gucht (39) uit op een onverwachte terugblik. Wat ...

103
103
Pijnlijke tendens Westerlo: spelers grijpen in

Westerlo zit in de hoek waar de klappen vallen. De Kemphanen incasseerden afgelopen drie wedstrijden ...

47
47
‘Club Brugge – Anderlecht: Leko voert twee wissels door’

De meest interessante affiche van speeldag 11 van de Jupiler Pro League is ongetwijfeld Club Brugge ...

272
272
‘Koni De Winter is stikjaloers op één Rode Duivel’

Koni De Winter wil niet meer voor de Rode Duivels spelen. Zijn omgeving spreekt van “iets ...

492
492
Boskamp begrijpt één man bij RSCA niet: "Waarom doe je dat?"

RSC Anderlecht is versterkt uit de zomermercato gekomen. Bij Paars-Wit hebben ze echter een ...

112
112
KBVB stelt nieuwe bondscoach Red Flames voor

Elisabet Gunnarsdóttir werd enkele weken geleden ontslagen als bondscoach van de Red Flames. ...

120
120
Zorgt Ivan Leko voor verrassing tegen Anderlecht?

Club Brugge neemt het zondag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart moet Freddie Potts missen wegens ...

184
184
Zoektocht voor Tielemans: maakte Carrick een grote fout?

Youri Tielemans liet tegen AS Roma opnieuw zien wat hij Manchester United kan bijbrengen. De Rode ...

91
91
Club Brugge versus Anderlecht: de rollen zijn omgedraaid

Club Brugge-Anderlecht is nog altijd de grootste Belgische voetbalmatch die er is. Alleen is Brugge ...

292
292
‘Alle schaamte voorbij: Anderlecht vernedert Bruno’

In juni was Vítor Bruno voor Anderlecht nog “duidelijk onze topkandidaat”. Vier ...

392
392

Meer sportnieuws