Gvardiol reageert op hét WK-moment met Messi

door
Gvardiol reageert op hét WK-moment met Messi

Het WK in Qatar heeft de wereld de voorbije weken doen kennismaken met enkele nieuwe sensaties. Zo was Josko Gvardiol bijvoorbeeld bij de kenners al bekend als een uiterst talentvolle verdediger, maar nu maakte ook de modale voetballiefhebber uitgebreid kennis met de kwaliteiten van de 20-jarige Kroaat. Die was misschien wel de beste verdediger op het WK, maar was tegelijk betrokken bij misschien wel één van dé momenten van het WK.


Gvardiol mag dan wel een ijzersterk toernooi gespeeld hebben, ook hij moest het hoofd buigen voor een ontketende Lionel Messi. Het Argentinië van Messi klopte het Kroatië van Gvardiol eerder deze week vlotjes met 3-0 in de halve finale, waarbij de Vlo vooral bij de derde goal alle handen op elkaar kreeg. Hij draaide Gvardiol helemaal dol en bood Alvarez zijn tweede doelpunt op een dienblaadje aan.

Maar Gvardiol tilt niet zwaar aan het voor hem vernederende moment. "Op een dag kan ik mijn kinderen vertellen dat ik tegen de beste speler aller tijden heb gespeeld", relativeert hij volgens VI. "Er is geen speler die geen fouten maakt, vooral niet als je op een verdedigende positie speelt. Fouten horen bij deze sport en zullen altijd gemaakt worden. Ik zal proberen om er zo weinig mogelijk te maken."

TOPTRANSFER
Het mindere momentje zal Gvardiol op het internet misschien nog jaren achtervolgen, maar verder zal het hem worst wezen. Hij kan terugblikken op een uitstekend WK en speelde zich in Qatar meer dan ooit in de kijker van de absolute Europese top. Vooral Chelsea en Manchester City zouden er nadrukkelijk aan denken om hem bij RB Leipzig weg te kapen.

LEES OOK: Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Moet hij zich schamen voor dat moment?

Meest recent

'Leegloop bij Antwerp: Overmars laat toptalent gaan'

Antwerp leek even weer naar boven te mogen kijken, maar voorlopig blijkt het stamnummer ...

4
4
Coucke trapt na: zondebok Anderlecht krijgt volle laag

Het is meer dan ooit crisis bij RSC Anderlecht, en dus ziet het bestuur van de Brusselaars zich ...

175
175
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

146
146
Garcia trekt bleek weg: volgende Duivel valt geblesseerd uit

Nog zo'n 122 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Als ...

70
70
Crisis Anderlecht: Coucke doorbreekt stilte op nationale tv

Nu RSC Anderlecht andermaal een dieptepunt heeft bereikt, kan de clubleiding zich niet langer hullen ...

408
408
'Kompany verwend: eerste zomeraankoop nu al bepaald'

Vincent Kompany gaat deze week met Bayern München op zoek naar een plek in de halve finales van ...

64
64
Leko krijgt cruciaal nieuws uit ziekenboeg Club Brugge

Club Brugge won zondagavond met overmacht van een weerloos Standard en haalde het met ...

229
229
Hayen wijst spelers terecht: "Overvloedig op getraind"

KRC Genk lijkt eindelijk de rug te rechten in de Jupiler Pro League. Na de overwinning van vorige ...

241
241
Anderlecht op apegapen: Coucke spijkerhard aangepakt

RSC Anderlecht is opnieuw verwikkeld in een bijzonder diepe crisis. De resultaten zijn de laatste ...

473
473
‘Club Brugge versteld: Stankovic-stunt verrast iedereen’

Iedereen lijkt het al zeker te weten: Aleksandar Stankovic gaat straks gewoon terug naar ...

713
713
Bom op de Bosuil: 'Gheysens zet Antwerp te koop'

Door de nederlaag tegen KV Mechelen lijkt de top zes plots opnieuw ver weg voor Antwerp. Achter de ...

679
679
Bornauw klapt uit de biecht: shortlist Anderlecht bekend

Het gaat van kwaad naar erger met RSC Anderlecht, waar het nog maar eens rommelt in de ...

330
330
Vannieuwkerke kruipt uit moeras: emoties laaien hoog op

Wie Karl Vannieuwkerke de voorbije jaren alleen maar kende als het vaste, vertrouwde gezicht van de ...

44
44
Lardot fileert speeldag 24: Anderlecht bestolen in Genk?

Ook zonder Besnik Hasi geraakt de trein maar niet op de rails bij RSC Anderlecht, dat zondag tegen ...

283
283
Bondsparket bezorgt Anderlecht mokerslag van formaat

Bovenop het ontslag van Olivier Renard koos T1 ad interim Edward Still het ruime sop, en dus moet ...

531
531
Paul Gheysens furieus in vuile oorlog: "Het klopt niet!"

Het blijven enorm woelige tijden voor Paul Gheysens, Antwerp en Ghelamco. Elk hebben ze op hun eigen ...

342
342
Coach Hoffenheim komt met prachtig Kompany-verhaal

Wat zal Marc Coucke 's nachts nog vaak wakker worden en zich voor het hoofd slaan dat hij Wouter ...

327
327
Edward Still heeft 'droomtransfer' helemaal beet

Edward Still was zondag nog trainer van RSC Anderlecht op het veld van KRC Genk, vandaag tekende hij ...

170
170
Club Brugge vindt nieuw elan: "Pakte goed uit"

Club Brugge won bijzonder makkelijk met 3-0 van Standard. Uiteraard waren ze bijzonder tevreden bij ...

246
246
Rapport Renard: hallucinante balans bij Anderlecht

RSC Anderlecht zette Olivier Renard zoals verwacht op straat. Het transferrapport van Renard kleurt ...

352
352
Strijd top zes barst los: RSCA juicht, Genk baalt toch

Club Brugge, Union SG en STVV gaan zeker de top zes halen. Daaronder strijden héél wat ...

710
710
Anderlecht met 5 op 24: enkel deze remedie kan hen redden

RSC Anderlecht verloor kansloos met 2-0 van KRC Genk. De Brusselaars boekten een 5 op 24. Hoe kan ...

213
213
Karetsas doet boekje open over Hayen én Fink

KRC Genk won verdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers kunnen zo de top zes weer ruiken. ...

385
385
Anderlecht zoekt sportief directeur: zes mogelijke kandidaten

RSC Anderlecht ontsloeg zoals verwacht Olivier Renard. De Brusselaars lieten weten dat de zoektocht ...

2374
2374
Club Brugge haalt slag thuis met contract tot 2029

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van hun jonge talenten ...

266
266

Meer sportnieuws