Martinez genoemd als coach van wereldspits: "Je weet nooit"

door
Martinez genoemd als coach van wereldspits:

Het teleurstellend WK in Qatar betekende meteen ook het einde van Roberto Martinez zijn tijdperk bij de Rode Duivels. Na zes jaar moet ons land dus op zoek naar een nieuwe bondscoach. Zelf lijkt de Spanjaard alvast niet lang te moeten wachten op een volgende uitdaging.


In het verleden werd Martinez geregeld gelinkt aan grote ploegen in clubverband, maar die zitten wellicht niet langer op hem te wachten. Sinds zijn breuk met België valt zijn naam dan ook vooral bij andere landen waar het stilaan tijd is voor een wissel van de wacht. Zijn thuisland Spanje koos intussen weliswaar reeds voor een andere kandidaat om Luis Enrique te vervangen.

Ook in Mexico zou Martinez evenwel op de shortlist staan, net zoals in Polen zowaar. Onder de hoede van Czeslaw Michniewicz schopten Robert Lewandowski en co het zopas dan wel tot de 1/8 finale in Qatar, dat de optie in diens aflopend contract gelicht zal worden oogt momenteel naar verluidt toch hoogst onzeker. Martinez wordt daarom al genoemd als mogelijke opvolger.

GEEN PLANNEN
Tegenover het Poolse medium Wirtualna Polska reageert hij op die geruchten. "Officieel lig ik nog onder contract bij de Belgische voetbalbond. Onderhandelen kan dus pas vanaf januari, al wil ik ook wat tijd vrijmaken voor mijn familie. Of ik niet liever een club train dan terug een nationale ploeg? Ik maak geen specifieke plannen: je weet nooit wat de toekomst brengt", aldus Martinez.

LEES OOK: WK-selectie Rode Duivels: 6 potentiële JPL-verrassingen

Denkt u dat Martinez actief blijft in het interlandvoetbal?

Meest recent

Harde kern Anderlecht grijpt in en haalt uit naar spelers

Anderlecht hoopt om 20u30 een eerste stap richting de bekerfinale te zetten. Daarvoor zal het wel ...

18
18
'Ajax stelt keiharde eis voor transfer Godts'

Voor Ajax lijkt de titel in Nederland nu al een utopie, want de achterstand op leider PSV bedraagt ...

15
15
'KV Mechelen beslist: eerste zomervertrekker bekend'

Bij KV Mechelen dromen ze nog steeds van de Champions' Play-Off, maar na een matige drie op vijftien ...

40
40
'Chelsea wijzigt transferkoers met gevolg voor Penders'

Anderhalf jaar geleden zorgde Mike Penders voor grote verbazing. De jonge doelman verkaste voor maar ...

76
76
Dubbel gevoel bij Charleroi: "Top zes of bekerfinale?"

De strijd om de bekerfinale ligt nog steeds helemaal open. De eerste heenwedstrijd van de halve ...

22
22
Van Damme ziet één grote transferfout bij Antwerp

Royal Antwerp FC moet RSC Anderlecht uitschakelen in de Croky Cup. De Great Old heeft immers weinig ...

124
124
Deschacht legt de vinger op open RSCA-wonde

RSC Anderlecht moet vandaag aan de bak tegen Royal Antwerp FC. Een zéér belangrijk ...

167
167
PSV zorgt voor 'paniek' in Nederland na demonstratie

In Nederland lijken ze toch wel een probleem te hebben. Daar is er één club die ver ...

64
64
‘Keiharde beslissing: Club Brugge zet speler bij huisvuil’

Wat begon als een statement-transfer, is uitgegroeid tot een dossier vol blessures en twijfel. Na ...

926
926
Smets wijst miljoenenbod af: “Genk primeert”

KRC Genk verkocht Hyeon-gyu Oh voor 14 miljoen euro aan Besiktas. De Limburgers hadden ook Matte ...

116
116
Vanhaezebrouck naar Anderlecht? Niet zolang hij daar zit

Anderlecht moet opnieuw op zoek naar een trainer na het vertrek van Besnik Hasi. In de HLN-podcast ...

268
268
'Anderlecht praat na Fink met tweede coach'

RSC Anderlecht is intensief bezig met de zoektocht naar een opvolger voor Besnik Hasi. De ...

346
346
Janssen ziet Antwerp-diamant ontploffen

Bij Royal Antwerp FC moeten ze de kaart van de jeugd trekken. Er is amper geld voor heel stevige ...

187
187
Anderlecht droomt: zes miljoenendossiers op tafel

RSC Anderlecht verkocht Nilson Angulo voor 17 miljoen euro. In tegenstelling tot wat een bepaalde ...

256
256
Antwerp lijkt ‘verdoemd’: eindelijk de vloek weg?

Als Royal Antwerp FC iets van een alweer pover seizoen wil maken, dan moet het voorbij RSC ...

100
100
Na verkoop Angulo: nieuwe coach meteen in de problemen

RSC Anderlecht verkocht Nilson Angulo, waar ze ongeveer 15 miljoen euro netto aan verdienen. ...

86
86
Grote favoriet in trainerszoektocht RSCA: Zetterberg vol lof

Bij RSC Anderlecht draait de zoektocht naar een nieuwe trainer momenteel op volle toeren. Daarbij ...

497
497
Union houdt hart vast: "Hij had een open wonde"

De eerste partij in de halve finales van de Croky Cup zit erop, maar tussen Sporting Charleroi en ...

82
82
Man City naar droomfinale, Inter blijft op treble-koers

Net zoals in België stond woensdagavond ook elders in Europa bekervoetbal op het programma. Zo ...

41
41
Nieuwe superstunt Club? "Dán wordt het hapje voor Atlético"

Club Brugge plaatste zich woensdag op indrukwekkende wijze voor de tussenronde in de Champions ...

273
273
Alles open in Croky Cup: Union met kopzorgen huiswaarts

In de eerste halve finale van de Croky Cup ligt na de heenwedstrijd nog alles open. Landskampioen ...

164
164
Transfer Oh rond: Besiktas maakt exacte prijs bekend

Daags nadat de transfermarkt in België weer achter slot en grendel ging, heeft KRC Genk toch ...

144
144
WK-selectie Rode Duivels: 6 potentiële JPL-verrassingen

Nog 127 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt officieel op gang getrapt. Bondscoach ...

459
459
'Club vol aan de bak: eerste zomertransfer staat al vast'

De winterse transferperiode zit er nog maar net op, maar bij heel wat ploegen zal de knop snel ...

604
604
Lemmelijn en Alderweireld doen showbizzwereld daveren

Hangt er een sensationele samenwerking in de lucht tussen een notoir STVV-fan en een voormalig ...

52
52

Meer sportnieuws