'Bayern heeft 3 opties om Neuer te vervangen'

133 stemmen
'Bayern heeft 3 opties om Neuer te vervangen'

Voor Duitsland is het WK een afknapper geworden met een verrassende uitschakeling in de groepsfase, maar voor Manuel Neuer moest de grootste domper dan nog komen. De ervaren doelman brak kort na het toernooi zijn been tijdens een skivakantie en zal daardoor dit seizoen niet meer in actie komen. Bij Bayern München zitten ze zo plots ook met de handen in het haar.


De Duitse kampioen moet plots op zoek naar een nieuwe nummer één. In de podcast Bayern Insider stelt Bayern-watcher Christian Falk dat daarvoor momenteel drie opties op tafel liggen. De optie die momenteel de voorkeur van Bayern lijkt weg te dragen is het terughalen van Alexander Nübel, die momenteel verhuurd wordt aan AS Monaco. De makelaar van Nübel bevestigde enkele dagen geleden dat er al contact gelegd werd voor een eventuele terugkeer. Bayern zal daarvoor wel een akkoord moeten vinden met Monaco, want ze beschikken niet over een terugroepclausule.

Evident worden die onderhandelingen niet en dus denken de Duitsers ook aan alternatieven. Een tweede mogelijkheid is dat tweede doelman Sven Ulreich gewoon doorgeschoven wordt. In dat geval zit Bayern wel krap, want dan mag er niets gebeuren met Ulreich. Het enige andere alternatief is in dat geval immers de 19-jarige Johannes Schenk.

VERRASSENDE NIEUWKOMER
De derde piste lijkt daardoor iets meer realistisch: het aantrekken van een nieuwe doelman. De voorbije dagen vielen al de namen van Dominik Livakovic (Dinamo Zagreb) en Loris Karius (Newcastle), maar Bayern heeft geen interesse in hen. Die interesse zou er opmerkelijk genoeg wel zijn voor Keylor Navas, die bij PSG de concurrentiestrijd helemaal verloren heeft van Gianluigi Donnarumma. Er is wel één struikelblok voor de komst van de 36-jarige Costa Ricaan: Bayern en PSG bekampen elkaar in de achtste finale van de Champions League en de Parijzenaars zullen hun tegenstander mogelijk niet willen versterken.

LEES OOK: Real Madrid komt met officieel statement over Olise

🚀 FC Bayern München-fans lezen nu:

Real Madrid komt met officieel statement over Olise
Real Madrid komt met officieel statement over Olise
210

Welke optie moet Bayern kiezen?

Meest recent

De Condé vol aan de bak: transfervuurwerk bij KRC Genk

Terwijl het WK op volle toeren draait, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League volop bezig met het ...

17
17
'Tzolis krijgt meteen serieuze domper te horen bij Arsenal'

Dat Christos Tzolis deze zomer een toptransfer zal versieren, lijkt stilaan een uitgemaakte zaak. De ...

110
110
Vervanger Doku gezocht: "Híj́ heeft licht voordeel"

De Rode Duivels zullen zondagavond Iran moeten bekampen met een flinke aderlating. Zo ontbreekt ...

58
58
Oranje-gekte barst los: "Beste Nederlands elftal in jaren"

Nederland heeft zaterdag indruk gemaakt op het WK 2026. Tijdens hun tweede groepswedstrijd werd met ...

48
48
Vanaken eindelijk aan aftrap? Boskamp geeft antwoord

De Rode Duivels kruisen zondagavond de degens met Iran op het wereldkampioenschap 2026. Het wordt ...

243
243
Duivels vrezen: loodzware tegenstander in tweede ronde?

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

314
314
'City op zucht van trainer: 10 miljoen voor opvolger Pep'

Manchester City nam na het Premier League-seizoen officieel afscheid van succestrainer Pep ...

98
98
Garcia krijgt draai om de oren: "Trekt nergens op"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

137
137
TU: 'Trainerswending Anderlecht, onverwachte transfer Lang'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

538
538
Meunier vreest erg opvallend probleem tegen Iran

De spanning begint te stijgen in Groep G. Vanavond staat de tweede groepsmatch op het programma. De ...

68
68
Doku-discussie bereikt kookpunt: zware kritiek ontploft

Jérémy Doku is afwezig tegen Iran door luchtwegenproblemen, maar op de achtergrond ...

129
129
'Mysterie Lukaku': gigantische transferwending nakend

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli en speelde er amper of niets. De aanvaller ...

249
249
Iran krijgt vlak voor België onverwacht nieuws van VS

Iran is vanavond de tegenstander van de Rode Duivels op het WK. In Los Angeles werkt België de ...

286
286
Duivelse basiself houdt gemoederen bezig: drie verrassingen

Vanavond om 21u staan de Rode Duivels tegenover Iran. Na het 1-1 gelijkspel moet er absoluut ...

280
280
Meunier slaat hard terug op kritiek: “Als een gek”

De Rode Duivels nemen het vanavond op tegen Iran in de tweede groepswedstrijd van het WK. Tegen ...

84
84
Zorgt Garcia voor grote Lukaku-verrassing?

België heeft nood aan Romelu Lukaku in de spits, dat bleek duidelijk nog maar eens tegen ...

60
60
Rigaux krijgt ook volle laag over Vanhoutte-deal

De Nederlandse pers is anders dan de Belgische, dat mag Dévy Rigaux ook aan den lijve ...

286
286
"Groot vraagteken voor mij": Nilis twijfelt over Rode Duivel

Luc Nilis was een van de sierlijkste aanvallers die België ooit heeft gehad. De voormalige Rode ...

112
112
Vervanger Doku: Garcia kan uit vijf opties kiezen

Jérémy Doku ontbreekt tegen Iran. Dat is bijzonder jammer, maar ook geen drama. Tegen ...

291
291
Bom onder WK van Rode Duivels vlak voor Iran

Rudi Garcia krijgt al vóór de belangrijke match tegen Iran een nieuwe opdoffer te ...

421
421
Meunier vol lof: "Hij kan de Origi van dit WK worden"

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran en dat zal zonder Jeremy Doku en Romelu Lukaku in de ...

80
80
Advocaat met stuntje, Japan haalt stevig uit

Afgelopen nacht stonden er twee WK-matchen op het programma. Het Curaçao van Dick Advocat gaf ...

65
65
Club Brugge wil stunt uithalen: bod na bod al uitgebracht

Club Brugge wil een stunt uithalen op de transfermarkt. Blauw-Zwart heeft een nieuwe spits in het ...

634
634
Wereldtop voor Rode Duivel? Stilaan nu of nooit

De Rode Duivels begonnen matig aan het WK. De Belgen moeten aan de bak tegen Iran en uiteraard ...

81
81
Basisploeg Duivels: hakt Garcia verrassende knopen door?

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran. De Belgen moeten winnen, dat is een feit. Bondscoach ...

200
200

Meer sportnieuws