'Bayern heeft 3 opties om Neuer te vervangen'

door
'Bayern heeft 3 opties om Neuer te vervangen'

Voor Duitsland is het WK een afknapper geworden met een verrassende uitschakeling in de groepsfase, maar voor Manuel Neuer moest de grootste domper dan nog komen. De ervaren doelman brak kort na het toernooi zijn been tijdens een skivakantie en zal daardoor dit seizoen niet meer in actie komen. Bij Bayern München zitten ze zo plots ook met de handen in het haar.


De Duitse kampioen moet plots op zoek naar een nieuwe nummer één. In de podcast Bayern Insider stelt Bayern-watcher Christian Falk dat daarvoor momenteel drie opties op tafel liggen. De optie die momenteel de voorkeur van Bayern lijkt weg te dragen is het terughalen van Alexander Nübel, die momenteel verhuurd wordt aan AS Monaco. De makelaar van Nübel bevestigde enkele dagen geleden dat er al contact gelegd werd voor een eventuele terugkeer. Bayern zal daarvoor wel een akkoord moeten vinden met Monaco, want ze beschikken niet over een terugroepclausule.

Evident worden die onderhandelingen niet en dus denken de Duitsers ook aan alternatieven. Een tweede mogelijkheid is dat tweede doelman Sven Ulreich gewoon doorgeschoven wordt. In dat geval zit Bayern wel krap, want dan mag er niets gebeuren met Ulreich. Het enige andere alternatief is in dat geval immers de 19-jarige Johannes Schenk.

VERRASSENDE NIEUWKOMER
De derde piste lijkt daardoor iets meer realistisch: het aantrekken van een nieuwe doelman. De voorbije dagen vielen al de namen van Dominik Livakovic (Dinamo Zagreb) en Loris Karius (Newcastle), maar Bayern heeft geen interesse in hen. Die interesse zou er opmerkelijk genoeg wel zijn voor Keylor Navas, die bij PSG de concurrentiestrijd helemaal verloren heeft van Gianluigi Donnarumma. Er is wel één struikelblok voor de komst van de 36-jarige Costa Ricaan: Bayern en PSG bekampen elkaar in de achtste finale van de Champions League en de Parijzenaars zullen hun tegenstander mogelijk niet willen versterken.

LEES OOK: 'Transferduel der titanen voor Fofana barst los'

Welke optie moet Bayern kiezen?

Meest recent

Hayen grijpt in: onuitgegeven basiself bij Club Brugge

Na enkele tegenvallende resultaten wil Club Brugge zich woensdagavond herpakken met een overtuigende ...

14
14
Grote frustratie bij Standard: Euvrard en Ayensa halen uit

Standard zal iets van zijn seizoen moeten maken in de competitie, want hun avontuur in het ...

72
72
Barça trekt kraker naar zich toe, pech voor Openda

In LaLiga stond er dinsdagavond een absolute kraker op het programma tussen FC Barcelona en Atletico ...

21
21
Doku helpt City aan zege na knotsgekke partij met 9 goals

Manchester City heeft dinsdag de fans verwend. Het zette zich wat steviger op de tweede plaats in de ...

53
53
Pijnlijke bekerexit Standard, geen nieuwe stunt Beerschot

De eerste wedstrijden in de achtste finales van de Croky Cup hebben dinsdagavond één ...

167
167
Nu ook officieel: Duivels maken WK-voorbereiding bekend

De Rode Duivels wisten in november hun ticket voor het WK definitief over de streep te trekken. ...

57
57
Vertonghen verbaast met terugkeer in de voetbalwereld

Vorige lente zette Jan Vertonghen een punt achter zijn indrukwekkende spelerscarrière. ...

62
62
'Transferduel der titanen voor Fofana barst los'

Dezer dagen zien we Malick Fofana niet flitsen, want de jonge Rode Duivel ligt sinds eind oktober in ...

59
59
Janssen sneller terug dan verwacht? Oosting spreekt

Woensdag zit Joseph Oosting een eerste keer op de bank als hoofdtrainer van Antwerp, want de ...

102
102
Verhuurde JPL-spelers: AA Gent maakt zich stilaan zorgen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

122
122
Hubert deelt tik(je) uit na nederlaag tegen Anderlecht

Union SG verloor afgelopen weekend met 1-0 van RSC Anderlecht. Het was een bijzonder matige pot ...

152
152
'Transferbom bij Antwerp: Great Old wil bij RSCA shoppen'

Binnen een maand opent de transfermarkt opnieuw zijn deuren. Bij RSC Anderlecht gaan ze door een ...

333
333
‘Anderlecht gaat los: Italiaanse goalgetter met stip op 1’

Een 18-jarige topschutter uit de Primavera van Genoa staat plots bovenaan de verlanglijst van ...

214
214
JPL-ontslag in de maak? "Ik voel nog veel steun"

Voor Cercle Brugge is het een zeer belangrijke week. De Bruggelingen doen het al vele weken niet ...

106
106
Anderlecht maakt cijfers bekend: voor tweede jaar op rij winst

RSC Anderlecht heeft vandaag de cijfers van zijn jaarrekening meegedeeld. De Brusselaars maakten ...

262
262
STVV geeft drie grote doelstellingen voor komende jaren prijs

STVV maakte bekend dat Nico Eraerts gedelegeerd bestuurder wordt bij de club. David Meekers werkt ...

92
92
'AA Gent & STVV jagen op revelatie Challenger Pro League'

Met meer dan de helft van de reguliere competitie achter de rug staat STVV nog steeds stevig in de ...

94
94
Club onthult bekerselectie: goed & slecht nieuws voor Hayen

Na drie nederlagen in vier matchen kan Club Brugge zich in de achtste finale van de Croky Cup geen ...

358
358
Aanduidingen refs Croky Cup & speeldag 17 bekend

De komende dagen staat achtereenvolgens de achtste finale van de Croky Cup en speeldag 17 in de ...

171
171
Frisse wind bij Antwerp: Oosting warmt Bosuil al op

Antwerp boekte afgelopen zondag een deugddoende 0-1 zege op het veld van Club Brugge. Onder het ...

281
281
'Club Brugge lanceert winteroffensief: toptarget bekend'

Na de 0-1 nederlaag tegen Antwerp luidt de algemene consensus dat Club Brugge voorin nood heeft aan ...

688
688
Jan Boskamp trekt hard besluit: "Zo lang het nog duurt"

Ex-voetballer, trainer en topanalist Jan Boskamp heeft een bijzonder zware periode achter de rug. De ...

118
118
‘Transferstrijd De Cat barst los: monstersom Anderlecht’

Nathan De Cat is dit seizoen volledig doorgebroken bij RSC Anderlecht. Op 17-jarige leeftijd is de ...

544
544
Beerschot brult straffe ambities: “Dat is het hoofddoel”

Beerschot degradeerde afgelopen seizoen van de Jupiler Pro League naar de Challenger Pro League. De ...

152
152
Deschacht snapt niets van Anderlecht: “Zo moe van"

RSC Anderlecht was de grote winnaar van de afgelopen speeldag. Paars-Wit won met het kleinste ...

218
218

Meer sportnieuws