'Bayern heeft 3 opties om Neuer te vervangen'

133
'Bayern heeft 3 opties om Neuer te vervangen'

Voor Duitsland is het WK een afknapper geworden met een verrassende uitschakeling in de groepsfase, maar voor Manuel Neuer moest de grootste domper dan nog komen. De ervaren doelman brak kort na het toernooi zijn been tijdens een skivakantie en zal daardoor dit seizoen niet meer in actie komen. Bij Bayern München zitten ze zo plots ook met de handen in het haar.


De Duitse kampioen moet plots op zoek naar een nieuwe nummer één. In de podcast Bayern Insider stelt Bayern-watcher Christian Falk dat daarvoor momenteel drie opties op tafel liggen. De optie die momenteel de voorkeur van Bayern lijkt weg te dragen is het terughalen van Alexander Nübel, die momenteel verhuurd wordt aan AS Monaco. De makelaar van Nübel bevestigde enkele dagen geleden dat er al contact gelegd werd voor een eventuele terugkeer. Bayern zal daarvoor wel een akkoord moeten vinden met Monaco, want ze beschikken niet over een terugroepclausule.

Evident worden die onderhandelingen niet en dus denken de Duitsers ook aan alternatieven. Een tweede mogelijkheid is dat tweede doelman Sven Ulreich gewoon doorgeschoven wordt. In dat geval zit Bayern wel krap, want dan mag er niets gebeuren met Ulreich. Het enige andere alternatief is in dat geval immers de 19-jarige Johannes Schenk.

VERRASSENDE NIEUWKOMER
De derde piste lijkt daardoor iets meer realistisch: het aantrekken van een nieuwe doelman. De voorbije dagen vielen al de namen van Dominik Livakovic (Dinamo Zagreb) en Loris Karius (Newcastle), maar Bayern heeft geen interesse in hen. Die interesse zou er opmerkelijk genoeg wel zijn voor Keylor Navas, die bij PSG de concurrentiestrijd helemaal verloren heeft van Gianluigi Donnarumma. Er is wel één struikelblok voor de komst van de 36-jarige Costa Ricaan: Bayern en PSG bekampen elkaar in de achtste finale van de Champions League en de Parijzenaars zullen hun tegenstander mogelijk niet willen versterken.

LEES OOK: Assistent komt met hoopgevende update over Kompany

Welke optie moet Bayern kiezen?

Meest recent

STVV droomt van stunt: "Het is mogelijk"

STVV pakte een punt tegen het Noorse SK Brann en heeft zo een zeer knappe zeven op negen in de ...

16
16
'Patro Eisden lonkt naar miljoenendeal'

Patro Eisden kan binnenkort een bijzonder mooie financiële zaak doen. De Limburgse club heeft ...

32
32
Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

PSV miste veel te veel kansen tegen Club Brugge, dat wel redelijk efficiënt was. Peter Bosz ...

137
137
Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

30
30
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

33
33
'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Antonio Nusa staat opnieuw in de belangstelling van een Europese topclub. Arsenal heeft de Noorse ...

54
54
Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

De kraker in de Challenger Pro League tussen Sporting Hasselt en Patro Eisden Maasmechelen heeft ...

66
66
Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

105
105
Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

126
126
Van Gucht onthult wat Gert Verhulst écht van hem vindt

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

48
48
Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Cercle Brugge heeft Pedro Caixinha officieel voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer. De Portugese coach ...

56
56
Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

297
297
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

661
661
"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

83
83
De Roeck voorgesteld bij STVV en geeft eerste doel prijs

STVV stelde namiddag Jonas De Roeck voor als opvolger van Frédéric De Meyer. De ...

25
25
Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Jan Vertonghen stopte als voetballer bij RSC Anderlecht. Nadien liep hij mee bij de Rode Duivels, ...

158
158
Standard onder zware druk: Euvrard verklaart Wilmots-verhaal

De crisis bij Standard blijft nazinderen. Na de tegenvallende resultaten en het gelijkspel tegen KV ...

82
82
Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn selectie voor het aankomende Nations League-tweeluik tegen ...

161
161
Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

190
190
Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

360
360
De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

678
678
Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

253
253
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

203
203
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

597
597
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

106
106

Meer sportnieuws