Van der Vaart ziet 'stille' WK-ster: "Ik kende hem niet, maar jeetje!"

door
Van der Vaart ziet 'stille' WK-ster:

Marokko werd door Frankrijk uit de finale gehouden. De Fransen speelden uitgekookt en wonnen met 2-0, waardoor zij voor het tweede WK op rij de finale halen. Rafael van der Vaart was na de halve finale tussen de twee teams vooral zeer lovend over één speler van Marokko. Hij maakte indruk op hem.


De 29-jarige Sofiane Boufal speelt een zeer sterk WK. De aanvallende speler was dan wel niet aanwezig in de statistieken, nul goals en nul assists in zes wedstrijden, maar desondanks mag hij terugblikken op een goed WK. Voetbal is meer dan alleen maar statistieken. Van der Vaart is zeer gecharmeerd geraakt.

STERK TEGEN BELGIË

"Eerlijk gezegd kende ik hem niet, maar toen ik hem zag spelen, dacht ik: jeetje mina wat een acties zeg. Hij heeft echt schijt aan alles. Af en toe zet hij iemand in de draaimolen en levert dan ook nog een goede voorzet af. Hij beheerst eigenlijk alles. Als hij niet in vorm is, dan zal je je ook wel kunnen ergeren aan hem, maar voor deze jongen kom je wel naar het stadion. Tegen België probeerden ze hem ook met twee man af te stoppen, maar nee. Maar hij maakt ook achterin gewoon een actie en blijft daarna in balbezit. Ik kan heel erg van hem genieten. Het is ook goed dat de trainer hem zijn ding laat doen, want dit zijn zijn kwaliteiten gewoon. Al verliest hij de bal: nog een keer die actie maken. Volgens mij laat die coach dat toe", vertelt hij.

Boufal speelt voor het bescheiden Angers in Frankrijk en daar kent hij een degelijk seizoen. In de Ligue 1 was hij goed voor 3 goals en 3 assists in 11 wedstrijden. De speler ligt er nog tot medio 2024 onder contract en heeft volgens Transfermarkt een marktwaarde van 8 miljoen euro. Door zijn sterk WK zal er wellicht interesse komen.

Is hij een grote verrassing op dit WK?

Meest recent

'AA Gent vindt akkoord: transfersom van 8 à 9 miljoen'

Terwijl coach Ivan Leko zijn spelers klaarstoomt voor de start van het seizoen, blijft AA Gent ook ...

136
136
Anderlecht-fans woest: oorzaak gekend voor Union-deal

Behoudens een negatief advies van de ordediensten, speelt Union SG ook volgend seizoen zijn Europese ...

401
401
'Kompany krijgt topaanwinst: Bayern biedt 52 miljoen'

Na de uitschakeling op het WK voor Clubs, genieten de spelers van Bayern München momenteel van ...

75
75
Europa League: Anderlecht kan tegenstander ruiken na heenmatch

Binnen een tweetal weken gaat het nieuwe seizoen van RSC Anderlecht officieel van start. De ...

251
251
L'Equipe onthult: 'Penders op zucht van nieuwe club'

Aanstaande zondag speelt Chelsea FC de finale van het WK voor clubs tegen Paris Saint-Germain. Mike ...

179
179
'Transferbom bij Club: Inter stelt opzienbarende ruildeal voor'

De top van Club Brugge dook donderdag plots op in Milaan. Daar stond een afspraak met ...

1390
1390
Beerschot haalt versterking in JPL, volgende vertrekker KVK

Binnen een maandje gaat het nieuwe seizoen in de Challenger Pro League weer van start. Beerschot VA ...

151
151
'Monstertransfer op komst: Real vraagt 100 miljoen'

Real Madrid CF sneuvelde woensdag op pijnlijke wijze op het WK voor clubteams. De spelers van de ...

191
191
Drastische wijziging bij Antwerp? Wils komt met reactie

Royal Antwerp FC is nog lang niet klaar met zijn plannen op de transfermarkt, maar haalde inmiddels ...

287
287
Promotie bij Genk: nieuwe rol voor Matte Smets

Om het seizoen zo goed mogelijk voor te bereiden, trok KRC Genk naar Duitsland voor een oefenkamp. ...

318
318
‘“Gekke rotzak” op radar van hongerig Anderlecht’

Een ruwe diamant met een hoek af – dat is het type speler waar Anderlecht momenteel op mikt. ...

444
444
'Toptransfer Tolu: grootmacht meldt zich in Genk'

KRC Genk rondde deze week de miljoenentransfer van Christopher Bonsu Baah naar Saudi-Arabië af. ...

585
585
'Strijd om Rode Duivel barst los: Club Brugge gaat all-in'

Club Brugge wist de voorbije dagen enkele grote uitgaande deals te beklinken en er staan nog ...

1054
1054
'Tottenham gaat volledig los: 134 miljoen op 24 uur tijd'

Ondanks een behoorlijk dramatisch seizoen in eigen land, mag Tottenham Hotspur in de komende ...

150
150
'Bliksemvertrek Simic krijgt vorm: eerste contacten gelegd'

RSC Anderlecht haalde al een zestal aanwinsten voor komend seizoen in huis en speurt naar nog meer ...

603
603
Transfergeweld CPL: deals bij Beerschot, Lommel, KVK én RWDM

Binnen een tweetal maken trekt de Jupiler Pro League zich weer op gang. De ploegen uit de Challenger ...

123
123
'Alonso eist transferbom bij Real na gigantisch PSG-fiasco'

Het wereldkampioenschap voor clubs is uitgedraaid op een sisser voor Real Madrid. De Koninklijke ...

308
308
Transfergekte bij Club Brugge: paparazzi achtervolgt Madou

Ardon Jashari mag zijn droomtransfer naar AC Milan voorlopig op zijn buik schrijven. Toch werd het ...

734
734
'Overmars slaat toe: toptarget geeft jawoord aan Antwerp'

Na een lange adempauze schakelt Antwerp stilaan opnieuw een versnelling hoger op de transfermarkt, ...

581
581
'Grote schoonmaak in Anderlecht: Renard likt wonden'

Hoewel de kassa tot dusver nog niet rinkelde bij RSC Anderlecht bleef Olivier Renard niet bij de ...

768
768
'Doorbraak op til: bestuur Club Brugge gespot in Milaan'

Behoudens een astronomische som blijkt Club Brugge voorlopig niet bereid om Ardon Jashari naar AC ...

675
675
'Overmars draait overuren: verlanglijstje Antwerp bekend'

Naar jaarlijkse traditie belooft de Bosuil ook deze zomer weer een duiventil te worden. Tot dusver ...

372
372
Witte rook: Anderlecht en Union bereiken opvallend akkoord

Union wist zich afgelopen seizoen eindelijk tot landskampioen te kronen. Op die manier zuigen de ...

807
807
‘Jashari-deal ontploft: Club Brugge vraagt absurd bedrag’

De afgelopen weken wemelden het van de geruchten omtrent Ardon Jashari zijn potentiële overstap ...

2847
2847
Onana en Doku gaan viraal met groot nieuws

Voetballers zijn anno 2025 ook commerciële merken. Via allerhande deals komt er ook nog geld in ...

57
57

Meer sportnieuws