KV Mechelen haalt op de valreep gelijkspel tegen Espanyol

door
KV Mechelen haalt op de valreep gelijkspel tegen Espanyol

Heel wat clubs uit de Jupiler Pro League hebben van het WK gebruik gemaakt om al een vroege winterstage te organiseren. KV Mechelen trok bijvoorbeeld naar Spanje om zich klaar te stomen voor de tweede seizoenshelft. Malinwa speelde daar woensdagmiddag ook een oefenwedstrijd, want in Pinatar namen ze het op tegen Espanyol.


De tweede club uit Barcelona strijdt dit seizoen voor het behoud in La Liga en staat na veertien speeldagen op een zestiende plaats in het klassement, met amper één punt voorsprong op de gevarenzone. Ze bleken voor KVM een evenwichtige partij, want in de eerste helft gaven beide teams elkaar nauwelijks een duimbreed toe. De beste kansen voor rust waren wel voor de bezoekers via Schoofs, Mrabti en Bijker, maar 0-0 was al bij al een logische ruststand.

In de tweede helft kwamen heel wat nieuwe namen tussen de lijnen en vielen de doelpunten wel. Het was Espanyol dat vlak voor het uur op voorsprong kwam. Coucke verkeek zich op een vrije trap en daardoor kon Cabrera met de nodige meeval de bal in doel werken. KVM moest dus aan de bak en ging vooral in het slotkwartier op zoek naar de gelijkmaker.

JONKIES DOEN HET
Dat leverde ook kansjes op, vooral via de jonkies Amuzu, Asare en Soelle Soelle. Die laatste forceerde in blessuretijd ook een strafschop. Malede zonderde de 16-jarige spits voor doel af en de doelman haalde het talent onderuit. Malede zette de penalty om, waarna er meteen een einde aan de wedstrijd gemaakt werd. Op die manier kan KVM toch met een goed gevoel de wedstrijd afsluiten.

LEES OOK: Rode Duivel maakt knaltransfer bekend: 16 miljoen euro

Goed resultaat voor KVM?

Meest recent

Belgische coach verrast: "Sprak met Antwerp"

Royal Antwerp FC is zwaar teruggevallen. Voorzitter Paul Gheysens voerde allerminst een duurzaam ...

10
10
Onmisbaar bij Anderlecht: tijd dringt voor Renard

Thorgan Hazard krijgt vreemd genoeg kritiek de laatste weken. Zelfs Besnik Hasi was kritisch voor ...

54
54
STVV houdt hart vast: weldra witte rook over Vrancken

STVV kent een droomseizoen in de Jupiler Pro League. De club hoopt dat ze Wouter Vrancken nog langer ...

58
58
Snoop Dogg zorgt voor stevig bommetje in Engels voetbal

Iedereen kent Snoop Dogg vooral als rapper. Hij was vele jaren een van de beste rappers en hij ...

26
26
Sterk tegen Man Utd en Liverpool: weldra Rode Duivel?

Rudi Garcia heeft zijn WK-selectie wellicht al zo goed als in zijn hoofd voor het WK van komende ...

56
56
'Anderlecht rondt verrassende deal af in Serie A'

Bij RSC Anderlecht gaat er de komende dagen ingaand wellicht nog weinig gebeuren. Bij RSCA Futures ...

199
199
'Cercle Brugge verwent fans met twee toptransfers'

Cercle Brugge gaat de komende dagen nog een aantal stevige transfers afronden. De Bruggelingen gaan ...

99
99
Lierse SK en Lokeren trakteren fans op aanwinsten

In de Challenger Pro League hebben Sporting Lokeren en Lierse SK nog twee nieuwe spelers ...

47
47
'Club Brugge slikt: in extremis transferbom bij Atlético'

Club Brugge weet waar het aan toe is in de tussenronde van de Champions League. Om de 1/8ste ...

353
353
Match van laatste kans: Hasi grijpt in bij Anderlecht

Zondagmiddag zullen de zenuwen hooggespannen staan op Sclessin. Zowel Standard als RSC Anderlecht ...

234
234
'Club speelt publiekslieveling kwijt: ook United mengt zich'

Club Brugge maakte afgelopen woensdag voor de ogen van heel Europa indruk met een 3-0-zege tegen ...

559
559
Boskamp deelt hallucinant verhaal: "Dat bij AA Gent..."

Jan Boskamp is nog steeds één van de populairste voetbalanalisten van de lage landen. ...

83
83
Clement pakt uit met bijzondere Vanaken-ontboezeming

Philippe Clement levert momenteel uitstekend werk af als hoofdcoach van Norwich City. De oud-Rode ...

143
143
Nainggolan's nieuwe leven verrast: Stephanie onthult alles

Sinds de komst van Radja Nainggolan gaat het Patro Eisden Maasmechelen stevig voor de wind. De club ...

53
53
TRANSFERUURTJE: 'Last-minute vuurwerk bij Club, miljoenendeal Genk'

De winterse transferperiode nadert zijn ontknoping, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn ...

412
412
STVV vreest vertrek Vrancken: succescoach reageert

Wouter Vrancken verbaast dit seizoen vriend en vijand bij STVV. De Kanaries hebben in de competitie ...

343
343
‘KAA Gent rondt winterse miljoenentransfer af’

KAA Gent zal snel moeten zijn wil het zich nog roeren op de wintermercato. Journalist Sacha ...

187
187
Faris Haroun verklapt interesse: uitdaging als T1

Faris Haroun maakte de opmars van Royal Antwerp FC van dichtbij mee. Van tweede klasse naar de ...

194
194
Grote leegloop bij STVV? Vrancken houdt hart vast

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries ...

141
141
Rode Duivel maakt knaltransfer bekend: 16 miljoen euro

Het WK 2026 staat voor de deur dus de internationals die niet veel aan de bak kwamen in de eerste ...

112
112
Oosting schrikt bij Antwerp: plotse vertrekker en blessures

Royal Antwerp FC heeft tij weten te keren onder Joseph Oosting, maar de reguliere competitie is nog ...

515
515
Lek boven voor Pocognoli? "Bewees ik bij Union SG"

Sebastien Pocognoli heeft zichzelf wat ademruimte gegeven door AS Monaco te plaatsen voor de ...

96
96
Druk op Hasi: Deschacht velt verrassend oordeel

Met amper 18 zeges in 42 matchen is het de logica zelve dat Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job. ...

356
356
AA Gent aan de bak: De Mil geeft aan wat er misging

AA Gent blijft ook onder Rik De Mil wisselvallig voor de dag komen. Na de goede resultaten van de ...

149
149
Van der Elst glashelder: "De titel is voor hen"

De Jupiler Pro League is inmiddels begonnen aan de 23ste speeldag van de reguliere competitie. Er ...

926
926

Meer sportnieuws