"Het is Argentinië tegen de rest van de wereld"

97 stemmen

Argentinië wist met 3-0 te winnen van Kroatië en verzekerde zich zo van de halve finales. Doelman Emiliano Martinez kende een vrij rustige avond en hij heeft nu nog maar één doel: wereldkampioen worden. De Argentijnen spelen zeker niet het mooiste voetbal, maar ze spelen in functie van Lionel Messi. Als een hecht blok met één geniale speler hopen ze iedereen de mond te snoeren.


"Toen we onze eerste WK-wedstrijd verloren, klopte er werkelijk niets meer van bij ons, werd gezegd. Iedereen had kritiek, terwijl we een reeks van 36 interlands zonder nederlaag hadden neergezet", zei de keeper van Aston Villa tegen Argentijnse media. "Tegen Mexico was onze eerste helft niet geweldig. Iedereen wilde ons zien verliezen. Het werd vanaf dat moment wij tegen de rest van de wereld. Daarom ben ik nu ook zo blij. We zijn een hechte selectie van 26 krijgers met 45 miljoen Argentijnen achter ons", aldus Martínez.

FINALE

De 25-voudig international heeft geen voorkeur voor een tegenstander in de finale: Frankrijk en Marokko staan vanavond tegenover elkaar. "Wie het wordt, maakt mij niet uit. Beide landen hebben al een geweldig WK achter de rug. Tegenover wie we ook zullen staan, het wordt een moeilijke wedstrijd, het is de finale", verklaart Martínez.

Argentinië is een bijzonder moeilijk team om te verslaan. Ze verloren 1 keer in 42 interlands en na de Copa America hoopt Messi zondag ook de wereldtitel op zijn palmares te mogen bijschrijven. Het zou alvast een prachtig einde zijn voor Messi op een WK, want hij gaf al meermaals aan dat dit zijn laatste WK is als speler.

LEES OOK: Argentinië moet puzzelen: Mac Allister toch nog naar WK?

Gaat Argentinië wereldkampioen worden?

Meest recent

'Theate naar Engeland, 4 clubs in running voor Khalaili'

Het lijkt door het WK een transferzomer op twee snelheden te gaan worden. De meeste clubs beginnen ...

0
0
Daar is de bevestiging: Mourinho keert terug bij Real Madrid

Bij Real Madrid kunnen ze helemaal beginnen met hun transferzomer, nadat zondag Florentino Perez ...

11
11
'Plots flinke bom onder openingsmatch van WK'

Donderdag om 21u is het eindelijk zover: dan gaat het WK 2026 van start. Het toernooi wordt ...

23
23
Garcia krijgt van ex-Duivel duidelijk Lukaku-advies

De Rode Duivels hebben dinsdag een eerste keer getraind op Amerikaanse bodem. Rudi Garcia kon ...

28
28
'Charleroi maakt zich op voor nieuwe miljoenentransfer'

Voor Charleroi werd het een vrij grijs seizoen, maar desondanks belooft het een interessante ...

13
13
'Volgende Rode Duivel naar de Premier League'

De Premier League is al jarenlang een zeer populaire bestemming voor Rode Duivels. Van de ...

38
38
'Bayern staat dicht bij eerste knaltransfer: 60 miljoen'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, maar moest ...

53
53
'Stassin heeft keuze: volgende club meldt zich'

Voor Lucas Stassin eindigde het seizoen met enkele tegenvallers. Hij greep met Saint-Etienne naast ...

49
49
Red Flames balen alsnog na monsterzege

De Belgische Red Flames gingen vanavond op bezoek bij Luxemburg. Een zege leek een zekerheid, maar ...

129
129
'Anderlecht opent gesprekken met ex-speler van Ajax'

RSC Anderlecht heeft nood aan snelle, creatieve flankaanvallers. Dat is al jaren een gemis, nog meer ...

246
246
'Pocognoli stuit meteen op eerste hindernis bij Anderlecht'

Pocognoli bij Anderlecht klinkt op het eerste gezicht logisch. Een vrije trainer, kampioen met Union ...

889
889
Real Madrid verrast compleet: "We boden 150 miljoen op hem"

Florentino Perez liet weten dat Real Madrid een bod van 150 miljoen euro ging doen op een speler van ...

200
200
Schoonmaak FCV Dender: dertien spelers officieel weg

FCV Dender nam na de degradatie naar de Challenger Pro League al afscheid van trainer Yannick ...

97
97
Antwerp rondt deal af en plukt speler weg bij Genk

Royal Antwerp FC is volop bezig om de markt te verkennen. Voorlopig haalt de club alleen maar jonge ...

192
192
KRC Genk haalt slag thuis met nieuw contract

Racing Genk blijft inzetten op het laten doorbreken van talent van eigen bodem. De Limburgers hebben ...

101
101
'Huerta kan Anderlecht mogelijk pak meer opleveren'

RSC Anderlecht is onderhandelingen aan het voeren omtrent een transfer van César Huerta. De ...

287
287
'Smaakmakers Westerlo grof wild: JPL-topclubs én buitenland'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

110
110
Maamar dropt bommetje: kassa rinkelt in Anderlecht

Het water staat RSC Anderlecht intussen al een tijdje niet meer aan de lippen, maar elke euro blijft ...

567
567
'Solden bij Antwerp: trio goudhaantjes richting exit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Gelukkig is er ...

564
564
'Anderlecht zoekt verdediger: oude bekende in beeld'

Antoine Sibierski moet straks heel wat vacatures zien te vullen bij RSC Anderlecht, maar defensieve ...

431
431
'Chelsea shopt bij Club Brugge: bod van 45 miljoen'

Nadat de lat de voorbije jaren al alsmaar hoger werd gelegd, zal de kassa bij Club Brugge ook deze ...

995
995
Ruben Van Gucht ziet VRT ingrijpen: WK-plan zindert na

Jarenlang was het een vertrouwd beeld: Ruben Van Gucht die vanop de grootste voetbaltoernooien ter ...

238
238
Garcia kijkt ogen uit met Vanaken: “Wat wil je nog meer?”

Hans Vanaken werd lang over het hoofd gezien bij de Belgische nationale ploeg. De middenvelder koos ...

296
296
Alderweireld hangt vuile was Eden Hazard buiten

De Rode Duivels zijn aangekomen in de Verenigde Staten en de eerste tegenstander op het WK is ...

463
463
Koeman slaat keihard terug na deceptie: ref afgemaakt

Nederland heeft een twijfelachtige voorbereiding voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

60
60

Meer sportnieuws