Modric komt met klasse-reactie na uitschakeling

345
Modric komt met klasse-reactie na uitschakeling

Argentinië heeft zich dinsdagavond geplaatst voor de WK-finale ten koste van Kroatië en dat betekent dat we mogelijk de 'last dance' van Luka Modric op een groot toernooi gezien hebben. De 37-jarige middenvelder kon de 3-0-nederlaag van zijn ploeg niet verijdelen en werd in de 81ste minuut naar de kant gehaald. Het waren mogelijk zijn laatste WK-minuten, al speelt Kroatië zaterdag nog de troostfinale.


Het werd zo toch een beetje een afscheid in mineur voor een absolute topper. Ondanks zijn gevorderde leeftijd was de spelmaker van Real Madrid opnieuw één van de betere spelers van het toernooi, nadat hij vier jaar geleden ook al de uitblinker was. Hij loodste zijn land toen naar een verrassende finaleplaats en werd daarvoor ook beloond met de Gouden Bal.

Maar ook in de nederlaag verloor Modric dinsdagavond zijn klasse niet. Toen hem na het laatste fluitsignaal gevraagd werd naar het verdere verloop van het toernooi, kwam hij met een opmerkelijk antwoord. "Ik hoop dat Lionel Messi deze wereldbeker wint", vertelde hij immers. "Hij is de beste speler ooit en hij verdient dat. Hij is bezig aan een geweldig toernooi."

AFSCHEID?
Voor Modric was het in ieder geval een afscheid van het WK, want in 2026 zal hij al 41 jaar oud zijn. Ook het EK binnen anderhalf jaar zal wellicht zeer moeilijk worden, al weet je maar nooit met de stijlrijke middenvelder. Modric is tenslotte nog steeds een sleutelspeler bij Real Madrid en toont amper tekenen van verval. Al zou het zeker niet ondenkbaar zijn dat hij afzwaait om zich nog even op zijn clubcarrière te focussen.


Ben je het eens met Modric?

Meest recent

Carrasco doet monden openvallen: hattrick in topper

Yannick Carrasco speelt al een tijdje op de achtergrond in Saudi-Arabië, maar daar laat de ...

3
3
Tresoldi wijst naar Leko: Club-wisselwerking valt op

Club Brugge zette Zulte Waregem met 2-4 opzij op speeldag 10 van de Jupiler Pro League. Vooral de ...

64
64
Boskamp verwoest RSCA: “Ik zie maar één huilend kind en dat is…”

RSC Anderlecht staat zwaar onder druk. Vooral coach Vitor Bruno voelt de grond wegzakken onder zijn ...

129
129
Compper hakt bikkelharde knopen door bij Antwerp

Royal Antwerp FC won vorige speeldag met 3-0 van Sporting Charleroi en The Great Old wil die vorm ...

39
39
Mechele ziet één minpunt bij vlotte zege Club Brugge

AA Gent en Union SG maken Club Brugge voorlopig nog het leven zuur, maar Blauw-Zwart raast doorheen ...

72
72
Zulte Waregem onder druk: "Dat is teleurstellend"

Zulte Waregem heeft een nul op vijftien geboekt. Club Brugge was veel te sterk aan de Gaverbeek. Het ...

53
53
Degryse: "Bruno en Sibiersi in 2028 niét meer bij RSCA"

CEO Kenneth Bornauw en eigenaar Marc Coucke hebben de club RSC Anderlecht niet bepaald geholpen met ...

240
240
Leko baalt: "Zullen hem missen tegen Anderlecht"

Club Brugge won bijzonder makkelijk met 2-4 op het veld van Zulte Waregem. Blauw-Zwart moest nog ...

129
129
Vitor Bruno ziet een énorm manco bij Anderlecht

RSC Anderlecht had volgens de data al zes keer meer moeten scoren dit seizoen. Aanvallend is er een ...

124
124
‘Yamal krijgt mes in de rug: einde Barça nu al in zicht’

Lamine Yamal hoort bij Barcelona, zo klinkt het al jaren. Maar Hansi Flick heeft nu een beslissing ...

97
97
De Meyer voert de druk op: "Er zijn geen excuses"

STVV staat voor een belangrijke novembermaand. De Kanaries krijgen de komende weken drie kansen om ...

20
20
Thorup hint op opvallende zet bij KRC Genk: "Het werkte"

KRC Genk-coach Jess Thorup houdt de kaarten nog even tegen de borst, maar liet vrijdag wel verstaan ...

49
49
Keuzestress bij Bruno: speelt dit trio tegen Westerlo?

RSC Anderlecht neemt het op tegen KVC Westerlo. Een partij die de Brusselaars moeten winnen. Vitor ...

113
113
Ronaldo had bijna Belgische T1: "Kon coach worden van Al-Nassr"

Marc Brys heeft nog lang niet alle ambities opgeborgen. De voormalige bondscoach van Kameroen ...

68
68
Goed nieuws én slecht nieuws: Hubert met blessureupdate

Union Sint-Gillis trekt zaterdag naar SK Beveren voor de tiende speeldag van de Jupiler Pro League. ...

38
38
Lammens krijgt de volle laag: Keane messcherp

Het zijn momenteel geen gemakkelijke tijden voor Senne Lammens bij Manchester United. De club ...

98
98
Onstopbaar Club Brugge rolt Zulte Waregem in één helft op

Club Brugge ging aan de Gaverbeek op zoek naar een 27 op 30. Zulte Waregem zocht na een 0 op 12 dan ...

143
143
Club Brugge mist sterkhouder tegen Anderlecht

Club Brugge neemt het volgende week op tegen RSC Anderlecht. De Belgische landskampioen zal daar ...

344
344
Coucke haalt uit naar krant: "Puur fake news!"

We haalden de afgelopen weken aan dat het woord 'crisis' tegenwoordig wel héél snel in ...

128
128
Club Brugge maakt gehak van Zulte Waregem: "Even doorduwen"

Zulte Waregem en Club Brugge begonnen om 20u45 aan hun partij in de Jupiler Pro League. De eerste 45 ...

87
87
Bornauw verrast met uitspraken over Bertaccini en Stroeykens

RSC Anderlecht moet zaterdagavond winnen van KVC Westerlo. Anders zal het echt crisis zijn. Gaat ...

215
215
Thorup looft smaakmaker: "Verwacht ik van al mijn invallers"

KRC Genk zit in de lift. Na drie overwinningen op rij groeit het vertrouwen binnen de Limburgse ...

52
52
Nieuwkomers in de Jupiler Pro League: 11 toptransfers

Dit weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag tien op het programma. De ideale gelegenheid dus ...

210
210
Club Brugge kraakt Potts: onverwachte wending op komst?

In Brugge krijgt Freddie Potts week na week de wind van voren, zelfs Ivan Leko wil hem een andere ...

774
774
Godts onder stoom en laat Bodart kansloos achter

Mika Godts trok afgelopen zomer van Ajax naar PSG. Het begon was moeilijk, maar logisch want de Rode ...

70
70

Meer sportnieuws