'New England Revolution gaat voor tweevoudig Rode Duivel'

door
'New England Revolution gaat voor tweevoudig Rode Duivel'

De Major League Soccer wordt steeds interessanter. Er zit heel wat geld en Europese spelers gaan er zeker niet alleen maar uitbollen. New England Revolution wil Joris Kayembe graag naar de Verenigde Staten halen, maar Sporting Charleroi werkt nog niet mee. Volgt er nog een transfer?


New England Revolution is een Amerikaanse eersteklasser en zij hebben met spelers als Christian Makoun (Belgische roots), Carles Gil (ex-Aston Villa en Villarreal) en coach Bruce Arena de nodige bekende mensen rondlopen. Kayembe zou een overgang naar de MLS zeker zien zitten. Op zijn 28ste zou dat nog een mooie buitenlandse uitdaging zijn nadat hij eerder al voor FC Porto, Arouca, Rio Ave en FC Nantes speelde.

GEVLEID

"Het is altijd interessant en vleiend als er interesse is. Daarna moeten alle drie de partijen het eens zijn. Ik zal de club altijd respecteren en ik zal altijd alles geven, wat er ook gebeurt. Ik voel me goed en gerespecteerd in Charleroi. Ik weet dat met dit aanbod op tafel andere spelers zouden willen vertrekken, maar ik wil dat iedereen er mee akkoord gaat. Ik zal mijn vertrek in ieder geval nooit forceren", vertel hij aan La Capitale.

Kayembe kwam twee keer uit voor de Rode Duivels en ligt nog tot medio 2023 onder contract, maar Charleroi heeft een eenzijdige optie om dat contract met een jaar open te breken. Volgens Transfermarkt.be heeft Kayembe een marktwaarde van 2,2 miljoen euro. Gaat de linkerflankspeler de komende weken alsnog de overstap kunnen maken naar de MLS? Tijd brengt raad.

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: aanvaller zorgt voor Ajax-debacle

Gaat hij Charleroi alsnog verlaten in januari?

Meest recent

D-day bij Anderlecht: opnieuw grote schoonmaak op komst?

RSC Anderlecht gaat grote veranderingen doorvoeren. De Raad van Bestuur komt vandaag samen en de ...

1
1
Tielemans bejubelt mede-Duivel: "Hij was héél goed"

Youri Tielemans werd begin deze week aangeduid als de nieuwe vaste aanvoerder van de Rode Duivels. ...

102
102
Fofana doet straffe onthulling na Duivelse glansprestatie

De Rode Duivels zijn een potentiële smaakmaker rijker. Malick Fofana startte donderdag in ...

89
89
Kranten vernietigend: één grandioze buis na zege Duivels

De Rode Duivels hebben donderdagavond gedaan wat moest op het veld van Liechtenstein. Zoals verwacht ...

345
345
WK-kwali's: afgang voor Duitsland, Oranje maakt dure slipper

Niet alleen de Rode Duivels kwamen donderdagavond in actie, ook elders in Europa stonden ...

258
258
Geen genade: Tielemans regisseert België naar monsterzege

In hun kwalificatiecampagne voor het WK 2026 hebben de Rode Duivels donderdagavond brandhout gemaakt ...

188
188
D-Day Anderlecht: Renard na nog geen jaar op straat?

RSC Anderlecht staat vrijdag voor een D-Day. Op de Raad van Bestuur zal onder meer het ontslag van ...

771
771
'Trainersbom in Nederland: Van Bommel grote kandidaat'

De eerste interland-break van het seizoen is begonnen en dat leidt traditiegetrouw ook tot de eerste ...

263
263
Afval bij Rode Duivels: één speler genadeloos afgemaakt

In hun queeste om een ticket voor het WK 2026 te veroveren, hielden de Rode Duivels donderdagavond ...

287
287
Mitrovic stinkend rijk na last-minute transferschok

In de grote Europese voetballanden zit de zomerse transferperiode er alweer op, maar in ...

399
399
'Club en Gent akkoord: transferprijs Skoras bekend'

Terwijl het transfergeweld in de grote Europese voetballanden inmiddels is gaan liggen, kunnen de ...

1313
1313
Onbegrip voor keuze Garcia: "Wat moet hij nog meer doen?!"

Donderdagavond nemen de Rode Duivels het op tegen Liechtenstein in de kwalificatiecampagne voor het ...

408
408
'Lammens krijgt meteen groot transfernieuws bij United'

Vlak voor het sluiten van de zomerse mercato in Engeland, wist Senne Lammens zijn droomtransfer naar ...

505
505
Joos en Hein ly-risch over Duivel: "Hij wordt dé ster"

In de kwalificatiecampagne voor het WK 2026 nemen de Rode Duivels het donderdagavond op tegen ...

368
368
Opstelling Duivels: één verrassing en spectaculaire voorlinie

De Rode Duivels hervatten donderdagavond hun kwalificatiecampagne voor het WK 2026. Op het veld van ...

414
414
Vandenhaute stevig afgerekend: "Het was een ramp"

Waar een groot deel van de aanhang van RSC Anderlecht al ruime tijd om vroeg, hebben ze maandag ook ...

1022
1022
Penalty-debacle bezorgt Jonge Duivels ijskoude douche

De Belgische beloften zijn met een dure slipper aan hun kwalificatiecampagne voor het EK 2027 ...

248
248
'Genk vloekt luidop: Standard trekt stekker uit transfer'

De zomermercato is in België nog eventjes geopend, verschillende clubs proberen dan ook nog een ...

535
535
Kapiteinsdebat bij Duivels: "Verbazend dat hij het niet is"

De Rode Duivels hervatten donderdagavond hun kwalficatiecampagne voor het WK 2026. Daags voor de ...

358
358
Courtois velt Lammens-oordeel: waarschuwing komt hard aan

Senne Lammens heeft zijn droomtransfer beet. De doelman maakte afgelopen seizoen veel indruk bij ...

457
457
Fabio Silva maakt zich onsterfelijk belachelijk

Fabio Silva heeft een verleden bij RSC Anderlecht. Deze zomertransferperiode maakte de Portugese ...

152
152
'Transferbom bij AA Gent: miljoenendeal bij Club Brugge'

Gaat AA Gent nog een opvallende transfer afronden? Die kans is bestaande, want ze zouden nog een ...

1701
1701
Sensatiedeal: KRC Genk haalt “monster” in huis

KRC Genk zag met Tolu Arokodare de aanvalsleider van vorig seizoen vertrekken en bijna moest het ook ...

657
657
Aanwinst STVV: "Of de interesse van Anderlecht klopte?"

RSC Anderlecht heeft nog werk op de transfermarkt. Voorlopig komt er weinig beweging in. Olivier ...

242
242
Trésor en Delcroix weldra terug in de Jupiler Pro League?

Bij Burnley willen ze nog af van een aantal spelers. De ploegen uit de Jupiler Pro League kunnen ...

414
414

Meer sportnieuws