Ibrahimovic heeft duidelijke boodschap voor Lukaku en De Ketelaere

966
Ibrahimovic heeft duidelijke boodschap voor Lukaku en De Ketelaere

Zlatan Ibrahimovic werkt aan zijn terugkeer. De Zweed liep maanden geleden een zware blessure op en zal binnen een tweetal maanden mogelijk weer in actie komen. De spits gaf een groot interview aan Italiaanse media en hij sprak daarin over Rode Duivels Romelu Lukaku en Charles De Ketelaere. 


AC Milan haalde De Ketelaere afgelopen zomer voor meer dan 32 miljoen euro weg bij Club Brugge. De talentvolle aanvallende middenvelder kende moeilijke eerste maanden in Milaan en zijn aanpassingsperiode duurt toch langer dan verwacht. Zlatan neemt de jonge Belg in bescherming. "De Ketelaere is sterk, maar we moeten hem ook de tijd geven om zich aan te passen aan de competitie en zijn teamgenoten", zei de topspits. CDK heeft met Ibrahimovic een ideale gids om hem te begeleiden in het topvoetbal.

LUKAKU

Ibrahimovic hoopt fit te geraken voor de supercup (op 18 januari) tegen Inter, waar hij dan Lukaku weer zou treffen. Beiden kregen het enkele jaren geleden flink aan de stok met elkaar. Ibrahimovic kreeg een vraag over zijn mening over ‘Big Rom’, maar Ibrahimovic trapte niet in de val om met een quote de vete weer op te rakelen.

"Ik hoop tegen Inter op het veld te staan, maar dat is afwachten. Lukaku? Ik heb hem niets tegen hem te zeggen. Ik hoop dat het goed met hem gaat en dat hij erbij kan zijn. Dezelfde wens die ik voor mezelf doe. Voor de rest denk ik aan mezelf, niet aan de anderen: die moeten bang zijn", zegt Zlatan op zijn gekende wijze.

LEES OOK: Inter en AC Milan pakken uit met nieuw miljardenstadion

Gaat Ibrahimovic weer van waarde zijn voor AC Milan?

Meest recent

Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

0
0
Euvrard haalt verschroeiend uit naar spelersgroep Standard

De crisis bij Standard blijft aanslepen. Het gelijkspel tegen KV Kortrijk heeft de onvrede bij de ...

18
18
Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

14
14
Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

61
61
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

8
8
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

6
6
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

53
53
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

137
137
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

72
72
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

67
67
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

617
617
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

71
71
Databureau voorspelt stunt van Club Brugge in CL

Nadat het woensdag PSV over de knie legde verzamelde Club Brugge na vier speeldagen al negen punten ...

126
126
Anderlecht voert druk op: Bruno met één been buiten

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

75
75
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

34
34
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

354
354
Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

382
382
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-0 zegde ...

201
201
Leko kruist vingers: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

367
367
Brandon Mechele schiet raak met heel bijzonder nieuws

Brandon Mechele beleeft bijzonder mooie dagen. De verdediger van Club Brugge knokte zich na een ...

341
341
'De Bruyne krijgt bekende naam als nieuwe trainer'

Voor Napoli werd het woensdag alweer een pijnlijke avond in de Champions League. Kevin De Bruyne en ...

81
81
Leko: "Hij speelt volgend seizoen niet meer bij ons"

Dat er met Club Brugge rekening gehouden moet worden op het Europese toneel, bleek woensdagavond nog ...

346
346
'Vermeeren bezorgt Antwerp enorme tegenslag'

Donderdag wordt er nog gevoetbald in de Europa League en Conference League, maar daarna gaat het ...

116
116
Anderlecht heeft 'nieuwe Doku': "Minstens even ver"

Het is voor Anderlecht tot dusver een wisselvallig seizoen. Nadat het een uitstekende zomer kende en ...

131
131
Vermant legt straffe ambitie voor WK U17 op tafel

In de loop van donderdag zal de selectie bekend gemaakt worden van de Belgische U17, die van 19 ...

47
47

Meer sportnieuws