Toch nog geloof in De Ketelaere: "Hij ontploft binnenkort"

door
Toch nog geloof in De Ketelaere:

Charles De Ketelaere verruilde vorige zomer Club Brugge voor een avontuur bij AC Milan. De Rode Duivel werd voor een bedrag van ongeveer 32 miljoen euro verkocht door de landskampioen, wat hem meteen de duurste uitgaande transfer uit de geschiedenis van de Jupiler Pro League maakte. Na een half jaar bij de Rossoneri is CDK er echter nog niet in geslaagd om een goede indruk na te laten. 


De statistieken van Charles De Ketelaere liegen er niet om. Met geen enkel doelpunt en amper één assist in achttien wedstrijden heeft De Ketelaere er een bijzonder moeilijke periode opzitten bij de Rossoneri. In het verleden gaven Stefano Pioli en Paolo Maldini al aan dat ze wel degelijk meer verwacht hadden van de jonge Belg, en die mening wordt ten volste gevolgd door tal van Italiaanse journalisten. Toch is er nog steeds geloof in de kwaliteiten van de voormalige Bruggeling. 

Zo heeft Luca Serafini, een fervente Milan-fan en journalist, ruim de tijd genomen om de Milan-fans gerust te stellen wat De Ketelaere betreft. "Hij zal nog ontploffen bij Milan. Het WK zal hem misschien wat rust gegeven hebben. Met Maldini, Pioli en Massara heeft Milan ook de exacte personen in dienst die ervoor zullen zorgen dat hij binnenkort kan gaan vlammen. Ze moeten hem gewoon wat rust geven nu, en niet beginnen met een soort van psychologische begeleiding. Hij gaat Milan nog heel veel plezier bezorgen", klinkt het bij Serafini. 

Interessante oefenpartijen

Milan zal de Serie A pas gaan hervatten op 04/01. Dan staat een wedstrijd tegen Salernitana op het programma. Om die reden legden Pioli en co. een stevig en interessant oefenprogramma vast. Zo oefent de Rossoneri morgen tegen Arsenal, en volgen daarna nog confrontaties met Liverpool en PSV. De Ketelaere zal zich ongetwijfeld mogen bewijzen tegen de drie kleppers, en kan misschien opnieuw een flits van zijn klasse tonen. 

LEES OOK: De Ketelaere kiest nieuw pad en verrast vriend en vijand

Zal De Ketelaere nog slagen bij Milan?

Meest recent

Nieuw JPL-format: BAS neemt cruciale beslissing

Volgend seizoen komt er in principe een nieuw format voor het Belgische profvoetbal, maar dat kwam ...

51
51
Wintermercato Anderlecht flopt: dramatische cijfers

Anderlecht zal hopen dat het zich dit weekend op Zulte Waregem kan herpakken. Evident zal dat echter ...

81
81
'Datum rentree Kevin De Bruyne is bekend'

Napoli beleeft geen makkelijk te seizoen en dat is onder meer te wijten aan zijn Rode Duivels. Naast ...

57
57
Kompany haalt uit naar Mourinho na racismerel

De racismerel die zich dinsdag afspeelde in de Champions League-wedstrijd tussen Benfica en Real ...

68
68
TRANSFERUURTJE: 'Club aast op ex-Duivel, Schreuder nog naar RSCA?'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

196
196
Ancelotti verbaast iedereen met groot transfernieuws

Carlo Ancelotti moet Brazilië weer naar hogere sferen zien te brengen. Nog voor het WK 2026 in ...

36
36
Max Dean slaat keihard terug: “Van waar komt dat?”

Max Dean is één van de meest uitgesproken figuren in de Belgische competitie. De ...

99
99
Cinel trekt aan alarmbel: code rood bij Cercle Brugge

Cercle Brugge vecht dit seizoen weer tegen de degradatie. Groen-Zwart staat op een voorlaatste ...

158
158
Oordeel na eerste 90 minuten Jashari: Italië gaat los

Ardon Jashari maakte de overstap van Club Brugge naar AC Milan, maar de 23-jarige middenvelder ...

311
311
‘Racismerel zindert na: ook Benfica dient klacht in’

De Champions League-clash tussen Benfica en Real Madrid blijft de gemoederen bezighouden. Vooral de ...

124
124
KAA Gent-meevaller vlak voor Cercle: De Mil tempert

KAA Gent neemt het vanavond op tegen Cercle Brugge. Terwijl de Buffalo’s strijden voor een ...

66
66
Rode Duivel van 10 miljoen ligt onder vuur in Duitsland

Met het oog op het WK maakten heel wat potentiële Rode Duivels de voorbije maanden een ...

56
56
Smaakmaker bereidt vertrek bij Union nu al voor

Union hoopt de komende maanden opnieuw de titel te veroveren, staat ook in de bekerfinale en kan ...

60
60
Geen geheimen meer: Ruben Van Gucht pakt stevig uit

Ruzies, roddels en romantiek lijken al jaren als schaduwen rond Ruben Van Gucht te hangen. Wat ooit ...

147
147
'Barça wil profiteren: Rode Duivel aan spotprijsje'

Voor FC Barcelona belooft het alweer een drukke transferzomer te worden. De Catalanen moeten nog ...

141
141
'Anderlecht slikt nieuwe Schreuder-domper'

Het is bij Anderlecht nog altijd wachten op een nieuwe hoofdtrainer, drie weken na het ontslag van ...

378
378
Jan Boskamp ging door complete hel: "Rot op man!"

Er zijn weinig Nederlanders die in België zo geliefd zijn als de immer sympathieke 'brulboei' ...

81
81
Van MLS-finale naar Stayen: reden voor transfer bekend

STVV blijft verbazen en prijkt nog altijd op de tweede plaats in de Jupiler Pro League, maar dat ...

34
34
'Juventus heeft keiharde boodschap voor Openda'

Loïs Openda beleefde deze week een nieuw dieptepunt bij Juventus. De Rode Duivel kreeg met zijn ...

141
141
Boersma geeft dé reden aan waarom hij KV Mechelen verkoos

KV Mechelen lijkt in januari een fraaie slag geslagen te hebben. Het zag met Lion Lauberbach wel een ...

165
165
'Comeback Lavia: plan van Chelsea is bekend'

Hij had stilaan de patron van de Rode Duivels moeten zijn, maar de teller van Roméo Lavia ...

73
73
‘Club Brugge schrikt zich rot: topspeler pakt zijn boeltje?’

Club Brugge wil hem niet kwijt, maar na Standard gaat er wéér een alarm af. Eén ...

787
787
'Onthuld: dit incident luidde einde Vanzeir bij Gent in'

De 26ste speeldag in de Jupiler Pro League wordt vrijdagavond afgetrapt met een confrontatie tussen ...

266
266
Courtois onthult straf plan met Belgische club

Thibaut Courtois hoopt de komende maanden nog prijzen te pakken met Real Madrid, maar intussen maakt ...

140
140
Vazquez onthult dé reden waarom hij bij Anderlecht faalde

Anderlecht blijft kwakkelen in de Jupiler Pro League, met vorig weekend nog een teleurstellende 0-0 ...

495
495

Meer sportnieuws