Toch nog geloof in De Ketelaere: "Hij ontploft binnenkort"

300 stemmen
Toch nog geloof in De Ketelaere:

Charles De Ketelaere verruilde vorige zomer Club Brugge voor een avontuur bij AC Milan. De Rode Duivel werd voor een bedrag van ongeveer 32 miljoen euro verkocht door de landskampioen, wat hem meteen de duurste uitgaande transfer uit de geschiedenis van de Jupiler Pro League maakte. Na een half jaar bij de Rossoneri is CDK er echter nog niet in geslaagd om een goede indruk na te laten. 


De statistieken van Charles De Ketelaere liegen er niet om. Met geen enkel doelpunt en amper één assist in achttien wedstrijden heeft De Ketelaere er een bijzonder moeilijke periode opzitten bij de Rossoneri. In het verleden gaven Stefano Pioli en Paolo Maldini al aan dat ze wel degelijk meer verwacht hadden van de jonge Belg, en die mening wordt ten volste gevolgd door tal van Italiaanse journalisten. Toch is er nog steeds geloof in de kwaliteiten van de voormalige Bruggeling. 

Zo heeft Luca Serafini, een fervente Milan-fan en journalist, ruim de tijd genomen om de Milan-fans gerust te stellen wat De Ketelaere betreft. "Hij zal nog ontploffen bij Milan. Het WK zal hem misschien wat rust gegeven hebben. Met Maldini, Pioli en Massara heeft Milan ook de exacte personen in dienst die ervoor zullen zorgen dat hij binnenkort kan gaan vlammen. Ze moeten hem gewoon wat rust geven nu, en niet beginnen met een soort van psychologische begeleiding. Hij gaat Milan nog heel veel plezier bezorgen", klinkt het bij Serafini. 

Interessante oefenpartijen

Milan zal de Serie A pas gaan hervatten op 04/01. Dan staat een wedstrijd tegen Salernitana op het programma. Om die reden legden Pioli en co. een stevig en interessant oefenprogramma vast. Zo oefent de Rossoneri morgen tegen Arsenal, en volgen daarna nog confrontaties met Liverpool en PSV. De Ketelaere zal zich ongetwijfeld mogen bewijzen tegen de drie kleppers, en kan misschien opnieuw een flits van zijn klasse tonen. 

Zal De Ketelaere nog slagen bij Milan?

Meest recent

'Vierde grote vertrekker Club Brugge: Tottenham meldt zich'

Terwijl het wachten is op de eerste grote zomeraanwinst, zag Club Brugge inmiddels wel al een ...

22
22
L'Equipe ziet X-factor bij Duivels: "Hij was monsterlijk"

De Rode Duivels reizen maandag met een gerust gemoed af richting het WK. In hun laatste ...

33
33
'Vrancken in de running voor buitenlandse topjob'

Wouter Vrancken werd dit seizoen verkozen tot Trainer van het Jaar in de Jupiler Pro League. Dat was ...

73
73
Vanhaezebrouck doet straffe uitspraak over WK-kansen Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag een serieus statement gemaakt in hun uitzwaaiwedstrijd voor het WK. ...

130
130
Nipte opsteker voor Kroatië, blessurezorgen bij Marokko

Binnen vier dagen gaat het WK van start en dus werken vele landen nog een laatste ...

67
67
Farce rond U23-teams in 1B krijgt weer nieuwe wending

Het voorbije jaar was er heel wat te doen rond het quotum voor U23-teams in de Challenger Pro ...

280
280
Belgische U17 bestolen? "Ik weet niet of het strafschop was"

De Jonge Duivels hebben zondag op tragische wijze naast de Europese titel bij de U17 gegrepen. Ze ...

136
136
'Rigaux haalt meteen Belgische coach naar Feyenoord'

Dévy Rigaux is nog maar net aan de slag gegaan als sportief directeur bij Feyenoord, maar ...

234
234
'Transferdroom Real Madrid meteen aan diggelen geslagen'

Zondagavond werd Florentino Perez herverkozen tot voorzitter van Real Madrid. Dat betekent dat we in ...

118
118
Deense dokter komt met update na nieuw Eriksen-drama

De voetbalwereld werd zondagavond flink opgeschrikt. De oefeninterland tussen Denemarken en ...

160
160
Belgische U17 geen Europees kampioen na penaltythriller

De U17 van België speelden vanavond de finale van het EK tegen Italië. Konden de jonge ...

110
110
Christian Eriksen zakt in elkaar: match gestaakt

Denemarken en Oekraïne speelden vanavond een oefenmatch tegen elkaar, maar de partij is ...

0
0
Coucke-verzet loopt uit de hand: Anderlecht slaat keihard terug

Hoewel de voorbereiding op het nieuwe seizoen pas eind deze maand van start gaat, blijft het ...

845
845
''Laat me gaan': Club Brugge-speler eist vertrek'

Club Brugge dreigt een toekomstige topspeler kwijt te spelen. FC Barcelona duwt door en de speler ...

1125
1125
'Arsenal verzilvert titel: nieuwe smaakmaker naar Emirates'

Arsenal FC heeft een puik seizoen achter de rug en kroonde zich voor het eerst sinds 2004 tot Engels ...

78
78
'Versterking Anderlecht: Sibierski lonkt naar eigen land'

Sportief directeur Antoine Sibierski is momenteel druk in de weer bij RSC Anderlecht. Zo is hij ...

589
589
"Dé openbaring" - Vandenbempt smult van verrassende Duivel

De Rode Duivels hebben een uitstekende indruk achtergelaten in hun laatste voorbereidingswedstrijd ...

182
182
Drastische beslissing Rigaux: Van Persie op straat gezet

Na jarenlange trouwe dienst bij Club Brugge, trok Dévy Rigaux naar Feyenoord om er de nieuwe ...

295
295
Uittocht Club Brugge: volgende drie vertrekkers staan klaar

Simon Mignolet. Dani van den Heuvel. Aleksandar Stankovic. Club Brugge zag inmiddels al drie spelers ...

656
656
Fraaie goal niet voldoende: De Ketelaere-twijfels duiken op

Met een 5-0-nederlaag tegen een pover Tunesië hebben de Rode Duivels zaterdag nog een flinke ...

169
169
'Schoktransfer Barça; Flick wil ophefmakende comeback'

Met de komst van Anthony Gordon, die voor zo'n 70 à 80 miljoen euro overkwam van Newcastle ...

160
160
De Bruyne doet monden openvallen met actie in 26ste minuut

Momenteel genieten ze nog van wat vrije tijd in het gezelschap van hun naasten, maandag wordt de ...

383
383
'Club zet zich schrap: Barça geeft transferdeal niet op'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato niet enkel verschillende sterkhouders te verliezen. Ook ...

220
220
'Groot transferplan Mourinho doet Barcelona huiveren'

Bij Real Madrid wordt zondag voorzittersverkiezing gehouden, de exit polls voorspellen echter dat ...

226
226
WK-opponent bibbert voor Duivel: "Veel over hem gesproken"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

260
260

Meer sportnieuws