Toch nog geloof in De Ketelaere: "Hij ontploft binnenkort"

300 stemmen
Toch nog geloof in De Ketelaere:

Charles De Ketelaere verruilde vorige zomer Club Brugge voor een avontuur bij AC Milan. De Rode Duivel werd voor een bedrag van ongeveer 32 miljoen euro verkocht door de landskampioen, wat hem meteen de duurste uitgaande transfer uit de geschiedenis van de Jupiler Pro League maakte. Na een half jaar bij de Rossoneri is CDK er echter nog niet in geslaagd om een goede indruk na te laten. 


De statistieken van Charles De Ketelaere liegen er niet om. Met geen enkel doelpunt en amper één assist in achttien wedstrijden heeft De Ketelaere er een bijzonder moeilijke periode opzitten bij de Rossoneri. In het verleden gaven Stefano Pioli en Paolo Maldini al aan dat ze wel degelijk meer verwacht hadden van de jonge Belg, en die mening wordt ten volste gevolgd door tal van Italiaanse journalisten. Toch is er nog steeds geloof in de kwaliteiten van de voormalige Bruggeling. 

Zo heeft Luca Serafini, een fervente Milan-fan en journalist, ruim de tijd genomen om de Milan-fans gerust te stellen wat De Ketelaere betreft. "Hij zal nog ontploffen bij Milan. Het WK zal hem misschien wat rust gegeven hebben. Met Maldini, Pioli en Massara heeft Milan ook de exacte personen in dienst die ervoor zullen zorgen dat hij binnenkort kan gaan vlammen. Ze moeten hem gewoon wat rust geven nu, en niet beginnen met een soort van psychologische begeleiding. Hij gaat Milan nog heel veel plezier bezorgen", klinkt het bij Serafini. 

Interessante oefenpartijen

Milan zal de Serie A pas gaan hervatten op 04/01. Dan staat een wedstrijd tegen Salernitana op het programma. Om die reden legden Pioli en co. een stevig en interessant oefenprogramma vast. Zo oefent de Rossoneri morgen tegen Arsenal, en volgen daarna nog confrontaties met Liverpool en PSV. De Ketelaere zal zich ongetwijfeld mogen bewijzen tegen de drie kleppers, en kan misschien opnieuw een flits van zijn klasse tonen. 

Zal De Ketelaere nog slagen bij Milan?

Meest recent

'Rigaux wil stunten met Belgische toptransfer'

Dévy Rigaux drukt zijn stempel bij Feyenoord. Hij kreeg al veel kritiek vanwege het ...

18
18
Degryse glashelder over verwachtingen voor Duivels

Het WK start met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika, maandag spelen de Rode Duivels tegen Egypte. ...

26
26
'Toptransfer Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Standard wil geen heel drukke zomermercato tegemoet gaan. De kern versterken waar nodig en de betere ...

56
56
Garcia plant Vanaken-stunt: niemand zag dit aankomen

Hans Vanaken lijkt op weg naar een bijrolletje bij de Rode Duivels op het WK. Maar zo simpel is het ...

233
233
Hoge verwachtingen op het WK, miscast bij Anderlecht

Mexico opent het WK met een duel tegen Zuid-Afrika. De Mexicanen hopen uiteraard op een zege. Het is ...

87
87
Sporting Hasselt plant twee absolute knaltransfers

Sporting Hasselt speelt komend seizoen in de Challenger Pro League. De club haalde al de nodige ...

64
64
'Anderlecht speurt rond: één piste geen optie'

RSC Anderlecht gaat op zoek naar versterking. Op de sociale media ‘dromen’ bepaalde fans ...

253
253
Zuid-Korea lacht: het (on)gelijk van KRC Genk

Zuid-Korea opent zijn WK met een duel tegen Tsjechië. De Zuid-Koreanen hebben een elftal dat ...

174
174
Portugal wint ondanks Ronaldo-fase, heftige storm treft Engelsen

Daags voor de openingsmatch tussen Mexico en Zuid-Afrika, stonden de laatste WK-oefenmatchen op het ...

62
62
Kopzorgen Garcia: België krijgt slecht nieuws voor WK-opener

Aanstaande maandag trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang tegen Egypte. Maar de ...

484
484
Vrancken weigert twee voorstellen: opening voor Feyenoord?

Na een historisch goed seizoen besloot Wouter Vrancken om af te zwaaien bij STVV. De Belgische ...

189
189
Voorbode voor WK? Ronaldo zorgt voor monumentale misser

Portugal wordt door heel wat kenners beschouwd als één van de favorieten voor het ...

147
147
Basiself Rode Duivels: Sonck slaat iedereen met verstomming

Het aftellen is nu echt begonnen. Donderdagavond wordt het WK 2026 op gang getrapt, aanstaande ...

437
437
Niemand zag het aankomen: Hasi verbaast met nieuwe club

Sinds zijn ontslag bij RSC Anderlecht zat Besnik Hasi de voorbije weken zonder club. Nu heeft de ...

213
213
'Kompany keert volledig: grote naam mag beschikken'

Vincent Kompany geniet momenteel nog van een welverdiende vakantie na een druk seizoen. Maar achter ...

301
301
'Club niet gerust: toptransfer aanvaller terug op tafel'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato niet enkel verschillende sterkhouders te verliezen. Ook ...

424
424
WK 26': zó denkt Frankrijk dit keer over Rode Duivels

Tijdens de voorbije grote toernooien werd vanuit Frankrijk wel eens neerbuigend gedaan over de Rode ...

764
764
'Garcia onder druk: verregaande gevolgen bij slecht WK'

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

316
316
Club-fans geloven oren niet: ongeziene stunt Verhaeghe

Bart Verhaeghe is nog lang niet klaar met Club Brugge. Na de tweede ster droomt de voorzitter van ...

3707
3707
Verbeke duikt plots op in samenwerking met wereldster

Er is in het voorbije jaar bij Anderlecht weer heel wat veranderd. Wouter Vandenhaute begaf ...

74
74
'Real blijft maar gaan en wil nu ook sterkhouder City'

Real Madrid beleefde een tegenvallend seizoen en bleef al voor het tweede jaar op rij achter zonder ...

94
94
Schrik om Doku: ploegmaats komen met update

Als de Rode Duivels straks ver willen raken op het WK, dan zal daarbij een belangrijke rol weggelegd ...

155
155
Saelemaekers tipt Garcia: nieuwe positie op WK?

De Rode Duivels zijn intussen al wat meer gesetteld in hun nieuwe basecamp in Seattle, waar ze ...

65
65
'Club houdt groot talent uit buitenlandse klauwen'

Het is voor Club Brugge een bewogen seizoen geweest, dat het na een razend spannende strijd als ...

228
228
Kortrijk haalt nieuwe spits, Patro gaat weer Duitse toer op

Het Belgische voetbalseizoen zit er nog maar net op, maar voor veel clubs nadert de start van de ...

80
80

Meer sportnieuws