Toch nog geloof in De Ketelaere: "Hij ontploft binnenkort"

300
Toch nog geloof in De Ketelaere:

Charles De Ketelaere verruilde vorige zomer Club Brugge voor een avontuur bij AC Milan. De Rode Duivel werd voor een bedrag van ongeveer 32 miljoen euro verkocht door de landskampioen, wat hem meteen de duurste uitgaande transfer uit de geschiedenis van de Jupiler Pro League maakte. Na een half jaar bij de Rossoneri is CDK er echter nog niet in geslaagd om een goede indruk na te laten. 


De statistieken van Charles De Ketelaere liegen er niet om. Met geen enkel doelpunt en amper één assist in achttien wedstrijden heeft De Ketelaere er een bijzonder moeilijke periode opzitten bij de Rossoneri. In het verleden gaven Stefano Pioli en Paolo Maldini al aan dat ze wel degelijk meer verwacht hadden van de jonge Belg, en die mening wordt ten volste gevolgd door tal van Italiaanse journalisten. Toch is er nog steeds geloof in de kwaliteiten van de voormalige Bruggeling. 

Zo heeft Luca Serafini, een fervente Milan-fan en journalist, ruim de tijd genomen om de Milan-fans gerust te stellen wat De Ketelaere betreft. "Hij zal nog ontploffen bij Milan. Het WK zal hem misschien wat rust gegeven hebben. Met Maldini, Pioli en Massara heeft Milan ook de exacte personen in dienst die ervoor zullen zorgen dat hij binnenkort kan gaan vlammen. Ze moeten hem gewoon wat rust geven nu, en niet beginnen met een soort van psychologische begeleiding. Hij gaat Milan nog heel veel plezier bezorgen", klinkt het bij Serafini. 

Interessante oefenpartijen

Milan zal de Serie A pas gaan hervatten op 04/01. Dan staat een wedstrijd tegen Salernitana op het programma. Om die reden legden Pioli en co. een stevig en interessant oefenprogramma vast. Zo oefent de Rossoneri morgen tegen Arsenal, en volgen daarna nog confrontaties met Liverpool en PSV. De Ketelaere zal zich ongetwijfeld mogen bewijzen tegen de drie kleppers, en kan misschien opnieuw een flits van zijn klasse tonen. 

Zal De Ketelaere nog slagen bij Milan?

Meest recent

Westerlo en Charleroi komen met pakkend eerbetoon voor Brogno

De Belgische voetbalwereld moest deze week afscheid nemen van ex-Rode Duivel Toni Brogno, die op ...

0
0
Van der Elst is scherp voor STVV en Cercle Brugge

De eerste week van november is meteen een zwarte week geworden voor de trainers in de Jupiler Pro ...

13
13
TRANSFERUURTJE: 'Club heeft Seys-plan, Union-parel gegeerd'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

56
56
Mark van Bommel zwaar onder druk: “Een vernedering”

Een interlandperiode in de Nations League staat voor de deur. Bondscoach Mark van Bommel gaf zijn ...

57
57
Klok tikt voor Vitor Bruno: “Bijna ontslag bij Anderlecht"

RSC Anderlecht won in de Europa League van RB Salzburg, maar toch blijft de kritiek op Vitor Bruno ...

107
107
Westerlo-goudhaantje schittert in de schaduw

Westerlo investeerde de afgelopen jaren ferm in de kern en dat begint zijn vruchten af te werpen. De ...

13
13
Gouden raad voor Anderlecht: sleutel tegen Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het deze speeldag op tegen Club Brugge na een geslaagde Europese midweek. Zowel ...

138
138
Keuze Van Bommel in vraag: “Hij verdiende géén selectie”

Mark van Bommel heeft de selectie van de Belgische nationale ploeg vrijdagmiddag bekendgemaakt. De ...

285
285
‘Bom barst ook in Italië: iedereen klaar met De Winter’

Bij AC Milan staat Koni De Winter elke week in de basis. Bij de Rode Duivels kwam hij al sinds begin ...

295
295
'Club Brugge heeft groot transferplan met Seys'

Club Brugge kan nog maar beter wat genieten van Joaquin Seys, want de blonde linksachter is bezig ...

282
282
Euvrard haalt opgelucht adem en wil meer van Standard

Standard heeft de match gewonnen die ze moesten winnen. SK Beveren werd met 3-0 terug naar huis ...

41
41
Exit Bruno? De Mos snoeihard voor bestuur van Anderlecht

Vitor Bruno heeft na de toch wel zware kritiek van Marc Coucke en Kenneth Bornauw gereageerd op het ...

294
294
KV Mechelen is het goede voorbeeld in tijden van ‘crisis’

Anno 2026 moet het zwart of wit zijn, grijs verkoopt blijkbaar niet goed genoeg. Het woord crisis ...

71
71
De Meyer out, De Roeck in: STVV geeft aan waarom

Bij STVV maakten ze zich na de 0 op,15 duidelijk zorgen. Frédéric De Meyer werd ...

39
39
‘Oorlog bij Real Madrid: Courtois woest op één man’

Thibaut Courtois kon het in februari al niet verkroppen. Acht maanden later is diezelfde man zijn ...

146
146
Vanhaezebrouck helpt Bruno: drie wissels bij Anderlecht

RSC Anderlecht neemt het zondag op tegen Club Brugge. Vitor Bruno lijkt stilaan zijn basisploeg te ...

135
135
Thorup vol lof over 'rivaal': "Crazy wat zij doen"

De druk neemt toe bij KRC Genk. De grote ambitie is de top drie in de Jupiler Pro League, maar de ...

80
80
Opvallende keuze Van Bommel? Absoluut géén verrassing

Mark van Bommel verraste hier en daar toch wat met zijn selectie voor de Rode Duivels. Achteraan en ...

56
56
STVV droomt van stunt: "Het is mogelijk"

STVV pakte een punt tegen het Noorse SK Brann en heeft zo een zeer knappe zeven op negen in de ...

62
62
'Patro Eisden lonkt naar miljoenendeal'

Patro Eisden kan binnenkort een bijzonder mooie financiële zaak doen. De Limburgse club heeft ...

64
64
Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

PSV miste veel te veel kansen tegen Club Brugge, dat wel redelijk efficiënt was. Peter Bosz ...

368
368
Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

68
68
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

55
55
'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Antonio Nusa staat opnieuw in de belangstelling van een Europese topclub. Arsenal heeft de Noorse ...

155
155
Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

De kraker in de Challenger Pro League tussen Sporting Hasselt en Patro Eisden Maasmechelen heeft ...

98
98

Meer sportnieuws