Journalist onthult: "Beledigingen Messi voor interview nog veel erger"

1139
Journalist onthult:

Argentinië staat dinsdagavond in de halve finale van het WK tegenover Kroatië, maar er wordt vooral nog nagekaart over de gebeurtenissen van de vorige ronde. In de kwartfinale slaagden de Albiceleste erin om na strafschoppen afstand te nemen van Nederland, maar de penaltyreeks ontaardde volledig. De Nederlanders haalden immers alle mogelijke trucjes boven om de Argentijnen uit hun evenwicht te brengen en kregen dat na afloop als een boemerang in het gezicht terug.


Na afloop van de strafschoppen kwam het tot verschillende opstootjes tussen de spelers en zelfs de doorgaans zo rustige Lionel Messi verloor zijn zelfbeheersing helemaal. Tijdens zijn interview voor de Argentijnse televisie haalde hij zwaar uit naar Louis van Gaal en midden in het gesprek ging hij ook nog even de passerende Wout Weghorst beledigen. En achter de schermen was het blijkbaar nog veel erger.

Dat verklaart Esteban Edul, de journalist die het interview afnam. "Na de match waren ze allemaal aan het ruziën in de kleedkamers, niet alleen Messi. Van Dijk was aan het bekvechten met Otamendi. De woede van Messi ging vooral over de penalty's, toen de Nederlanders probeerden de Argentijnen op te jagen. Hun nummer 19 (Weghorst, nvdr) wachtte Messi op in de tunnel en vroeg hem om zijn shirtje. Het is toen dat Messi door het lint gegaan is", vertelt Edul aan Olé.

KALMEREN
"De Nederlandse speler begreep er niets van. Hij stopte en Messi begon hem te beledigen. Het was nog veel erger voor het interview dan tijdens, want toen was hij al een beetje gekalmeerd. Maar zelfs dan was hij nog zo woest dat hij niet naar mij keek en niet naar mijn vragen luisterde. Ik vroeg hem naar zijn fantastische pass over Molina en Messi begon over Van Gaal en de FIFA... Op een gegeven moment zei ik hem 'Rustig, Leo', want er stonden veel mensen van de FIFA rond ons en je weet nooit wat er dan gebeurt"

Heb je begrip voor de woede van Messi?

Meest recent

Derde ontslag op een week: La Louvière zet Still op straat

De eerste week van november is dodelijk gebleken voor de trainers van de Jupiler Pro League. Nadat ...

22
22
Compper spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Antwerp is er zaterdagavond alweer niet in geslaagd om zijn wedstrijd te winnen, want deze keer ...

35
35
Vlotte zege voor Real, Godts kan stempel niet drukken

Real Madrid heeft zaterdagavond geen kind gehad aan Valencia. Het legde al in de eerste helft de ...

6
6
Cercle wint kelderkraker, Antwerp raakt niet voorbij Lommel

De druk op Marvin Compper zal bij Antwerp nog niet meteen afnemen, want de Great Old kon zaterdag ...

33
33
Charleroi blijft doorstomen én ontdekt nieuw goudhaantje

Charleroi blijft dit seizoen maar verbazen. Het gaat zaterdagnacht zelfs in als co-leider in de ...

19
19
Beerschot doet op de valreep gouden zaak in Virton

Leider Beerschot heeft zaterdagavond op de valreep zijn concurrenten in de Challenger Pro League nog ...

87
87
Straffe reeks OHL: Simons doet forse uitspraak

OH Leuven ging vorige week al op een diefje winnen op Stayen en heeft zaterdagavond alweer een ...

40
40
Vanderbiest wanhoopt niet: "Positief gevoel weg?"

KV Mechelen was de voorbije weken aardig onder stoom gekomen en boekte drie zeges op een rij. Aan ...

20
20
Charaï slaat mea culpa na nieuwe afstraffing Westerlo

Een wedstrijd van Westerlo is nooit vervelend, maar dat is helaas niet altijd in het voordeel van de ...

10
10
Zeperd voor Man City, Theate scoort tegen Keita

In de Premier League lijkt het stilaan crisis bij Manchester City. Na een perfecte start in de ...

13
13
OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

27
27
Club Brugge verlegt grenzen: 3 recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

340
340
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

De druk op Edward Still neemt toe bij RAAL La Louvière. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

77
77
Westerlo met slecht rapport: "Wat moet ik zeggen?"

KVC Westerlo heeft toch een groot probleem. De Kemphanen verloren met 1-5 van Sporting Charleroi en ...

17
17
Penders charmeert bij Chelsea: "Vergelijking met Courtois?"

Mike Penders leek deze zomer even een flinke dreun te moeten verwerken. De jonge Belgische doelman ...

81
81
Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

59
59
Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Een tiental jaar geleden had RSC Anderlecht 'zijn Carlos Forbs': Frank Acheampong. Een spurtbom van ...

146
146
Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Club Brugge neemt het morgen op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart is de grote favoriet voor het ...

273
273
Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Amper twee duels om 16u in de Premier League. Landskampioen hoopte Manchester City onder druk te ...

14
14
Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

In de Jupiler Pro League begonnen KVC Westerlo en Sporting Charleroi om 16u aan hun duel. In de ...

94
94
Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vier matchen op het programma. Zo kwamen Bayern München en ...

32
32
Politiek haalt hakbijl boven: Financieel bloedbad in JPL?

Al heel de week woedt de discussie over de sociale voordelen van topvoetballers. Terwijl de federale ...

319
319
RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

De ene club is de andere niet. Vraag dat maar aan een speler van Union SG. Hij doet het bijzonder ...

147
147
Twee smaakmakers staan op bij Standard: "Nooit getwijfeld"

Standard won met 3-0 van SK Beveren. Een oververdiende en overtuigende zege voor de Rouches. Denis ...

55
55
Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

39
39

Meer sportnieuws