Journalist onthult: "Beledigingen Messi voor interview nog veel erger"

1139 stemmen
Journalist onthult:

Argentinië staat dinsdagavond in de halve finale van het WK tegenover Kroatië, maar er wordt vooral nog nagekaart over de gebeurtenissen van de vorige ronde. In de kwartfinale slaagden de Albiceleste erin om na strafschoppen afstand te nemen van Nederland, maar de penaltyreeks ontaardde volledig. De Nederlanders haalden immers alle mogelijke trucjes boven om de Argentijnen uit hun evenwicht te brengen en kregen dat na afloop als een boemerang in het gezicht terug.


Na afloop van de strafschoppen kwam het tot verschillende opstootjes tussen de spelers en zelfs de doorgaans zo rustige Lionel Messi verloor zijn zelfbeheersing helemaal. Tijdens zijn interview voor de Argentijnse televisie haalde hij zwaar uit naar Louis van Gaal en midden in het gesprek ging hij ook nog even de passerende Wout Weghorst beledigen. En achter de schermen was het blijkbaar nog veel erger.

Dat verklaart Esteban Edul, de journalist die het interview afnam. "Na de match waren ze allemaal aan het ruziën in de kleedkamers, niet alleen Messi. Van Dijk was aan het bekvechten met Otamendi. De woede van Messi ging vooral over de penalty's, toen de Nederlanders probeerden de Argentijnen op te jagen. Hun nummer 19 (Weghorst, nvdr) wachtte Messi op in de tunnel en vroeg hem om zijn shirtje. Het is toen dat Messi door het lint gegaan is", vertelt Edul aan Olé.

KALMEREN
"De Nederlandse speler begreep er niets van. Hij stopte en Messi begon hem te beledigen. Het was nog veel erger voor het interview dan tijdens, want toen was hij al een beetje gekalmeerd. Maar zelfs dan was hij nog zo woest dat hij niet naar mij keek en niet naar mijn vragen luisterde. Ik vroeg hem naar zijn fantastische pass over Molina en Messi begon over Van Gaal en de FIFA... Op een gegeven moment zei ik hem 'Rustig, Leo', want er stonden veel mensen van de FIFA rond ons en je weet nooit wat er dan gebeurt"

Heb je begrip voor de woede van Messi?

Meest recent

Tranen met tuiten: Ronaldo heeft Saudische titel beet

Hij heeft er lang op moeten wachten, maar Cristiano Ronaldo heeft zich met Al-Nassr dan toch tot ...

6
6
"Woede, blijdschap, verdriet" - rauwe emoties na titel Club

Het werd nog bijzonder spannend in de slotminuten. Maar Club Brugge is er dan toch in geslaagd om ...

62
62
Impressionant! De spectaculaire legacy van Verhaeghe bij Club

Club Brugge heeft de 20ste landstitel uit zijn clubgeschiedenis beet. Liefst zeven daarvan werden ...

162
162
Anderlecht wint weer: onverwachte held verzilvert vierde plaats

Ondanks de malaise van de voorbije weken heeft RSC Anderlecht beslag kunnen leggen op de vierde ...

217
217
Tweede ster is binnen! Club kampioen na krankzinnig slot

Club Brugge heeft zich donderd voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. Blauw-Zwart ...

144
144
Geen genade Garcia: 'onbegrijpelijke' afwezige in selectie

De Rode Duivels blazen weldra verzamelen om de laatste rechte lijn richting het WK in te zetten. Een ...

162
162
Pijnlijk: Kanga-soap bereikt volgend dieptepunt

Bij AA Gent heeft Wilfried Kanga het helemaal verpest bij de eigen achterban. En de soap rond de ...

103
103
"Niet eerlijk met hem" - Kampioenenmaker staat op bij Club

Club Brugge kreeg donderdag een eerste kans om de titelstrijd te beklinken. Een zege op KV Mechelen ...

113
113
'Tuchel schokt Engeland: grote namen gedumpt voor WK'

De start van het WK nadert met rasse schreden en dus maken de deelnemende landen volop hun selecties ...

244
244
Van Bommel onthult: "Dán was ik bij Antwerp gebleven"

Antwerp FC nam afgelopen weekend al na enkele maanden afscheid van Joseph Oosting. Sinds het vertrek ...

236
236
'Kompany-reünie in München: Bayern ziet koopje bij City'

Vincent Kompany en zijn troepen bij Bayern München bereiden zich momenteel voor op de ...

95
95
Club kampioen? Ontdek de basisteams van voorlaatste speeldag

Donderdagavond kan het doek vallen over de titelstrijd in de Champions' Play-Offs. Indien Club ...

39
39
'Maresca zet PL in lichterlaaie met eerste City-transfer'

Een officiële bevestiging ontbreekt nog, maar het heeft er alle schijn van Pep Guardiola zondag ...

82
82
'Genk-bestuur schiet in actie: vizier op JPL-smaakmaker'

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen, maar blijft wel in de running voor eindwinst in ...

545
545
Uitgang wagenwijd open: Anderlecht bevestigt exit na 82 duels

Behoudens het een barragematch om het Europese ticket, werkt RSC Anderlecht donderdagavond zijn ...

193
193
Laatste thuismatch gespeeld? Transferstatement El Ouahdi

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

443
443
Club-fans geloven het niet: bizarre wending rond Vormer

Ruud Vormer blijft in Brugge een naam die iets losmaakt. De ex-kapitein van Club Brugge begint zelf ...

509
509
Milicevic breekt stilte en trapt na richting AA Gent

Voorlopig bezet het nog steeds de vijfde plek, maar AA Gent wacht wel nog altijd op een eerste zege ...

175
175
'STVV vreest leegloop: halve basisploeg richting exit'

Mogelijk krijgt het ticket nog een upgrade, maar STVV is nu al zeker van Europees voetbal tot na ...

95
95
Mignolet bakt het bruin: "We moeten ons niet inhouden hé"

Terwijl Club Brugge zich opmaakt voor mogelijk titelnieuws, liet Simon Mignolet zich van een totaal ...

241
241
Anderlecht glundert: twee talenten in top 10 wereldwijd

Terwijl het seizoen er in een aantal landen al opzit, nadert ook de Jupiler Pro League zijn finale ...

143
143
Ultieme ontknoping Play-Offs: refs slotspeeldag bekend

Mogelijk weten we straks al wie zich dit seizoen tot landskampioen kroont, en ook de Europese ...

89
89
Anderlecht neemt afscheid: Verschaeren zegt vaarwel

RSC Anderlecht maakte zopas officieel bekend dat Thorgan Hazard straks zijn laatste thuismatch ...

338
338
RSCA-STVV: Taravel twijfelt, geen Goto in Anderlecht?

Terwijl de meeste ogen op de ontknoping van de titelrace gericht zijn, staan de zenuwen ook in het ...

257
257
Malinwa bevestigt exit meubelstuk: "Het doet pijn"

KV Mechelen hoopt om het titelfeest van Club Brugge nog even uit te stellen. Hoe dan ook ...

110
110

Meer sportnieuws