Journalist onthult: "Beledigingen Messi voor interview nog veel erger"

1139 stemmen
Journalist onthult:

Argentinië staat dinsdagavond in de halve finale van het WK tegenover Kroatië, maar er wordt vooral nog nagekaart over de gebeurtenissen van de vorige ronde. In de kwartfinale slaagden de Albiceleste erin om na strafschoppen afstand te nemen van Nederland, maar de penaltyreeks ontaardde volledig. De Nederlanders haalden immers alle mogelijke trucjes boven om de Argentijnen uit hun evenwicht te brengen en kregen dat na afloop als een boemerang in het gezicht terug.


Na afloop van de strafschoppen kwam het tot verschillende opstootjes tussen de spelers en zelfs de doorgaans zo rustige Lionel Messi verloor zijn zelfbeheersing helemaal. Tijdens zijn interview voor de Argentijnse televisie haalde hij zwaar uit naar Louis van Gaal en midden in het gesprek ging hij ook nog even de passerende Wout Weghorst beledigen. En achter de schermen was het blijkbaar nog veel erger.

Dat verklaart Esteban Edul, de journalist die het interview afnam. "Na de match waren ze allemaal aan het ruziën in de kleedkamers, niet alleen Messi. Van Dijk was aan het bekvechten met Otamendi. De woede van Messi ging vooral over de penalty's, toen de Nederlanders probeerden de Argentijnen op te jagen. Hun nummer 19 (Weghorst, nvdr) wachtte Messi op in de tunnel en vroeg hem om zijn shirtje. Het is toen dat Messi door het lint gegaan is", vertelt Edul aan Olé.

KALMEREN
"De Nederlandse speler begreep er niets van. Hij stopte en Messi begon hem te beledigen. Het was nog veel erger voor het interview dan tijdens, want toen was hij al een beetje gekalmeerd. Maar zelfs dan was hij nog zo woest dat hij niet naar mij keek en niet naar mijn vragen luisterde. Ik vroeg hem naar zijn fantastische pass over Molina en Messi begon over Van Gaal en de FIFA... Op een gegeven moment zei ik hem 'Rustig, Leo', want er stonden veel mensen van de FIFA rond ons en je weet nooit wat er dan gebeurt"

LEES OOK: Club Brugge slikt: weldra Argentijns international?

Heb je begrip voor de woede van Messi?

Meest recent

Courtois verbaast en koopt zich bij nieuwe club in

Thibaut Courtois haalt op zijn 34ste nog steeds een bijzonder hoog niveau. De doelman van Real ...

17
17
Jan Breydel ontploft: Brugse fans in brand door één man

Club Brugge lijkt op weg naar de landstitel. Blauw-Zwart veegde gisteren de vloer aan met concurrent ...

57
57
'Hubert na pandoering plots op de wip bij Union'

Union is op enkele dagen tijd van de hemel naar de hel gegaan. Donderdag pakte het nog de Croky Cup ...

217
217
Wansmakelijke Lukaku-taferelen bij titelviering Inter

Inter speelde zondag zijn laatste thuiswedstrijd van het seizoen en dat ging gepaard met een groot ...

67
67
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht kan cashen, Club heeft beet'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

229
229
Llansana haalt ferm uit na KV Mechelen: “Heel het seizoen al”

RSC Anderlecht speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk tegen KV Mechelen. Paars-Wit moet nog vol aan ...

246
246
Degryse briest: “Ontzettend jammer voor Belgisch voetbal”

Club Brugge is op weg naar een nieuwe landstitel. Na een tweestrijd met Union SG in de Champions ...

368
368
Ophef na Club-Union: opvallend gebaar veroorzaakt storm

Club Brugge heeft de topper van Union SG overtuigend gewonnen. Aan het einde van de wedstrijd stond ...

713
713
Epolo onder de indruk: "Zij horen thuis in PO 1"

Standard speelde 0-0 in eigen huis tegen Racing Genk. Een gemiste kans voor de Luikenaars. Ibe ...

141
141
Fans keren RSCA de rug toe: De Cat en Taravel reageren

RSC Anderlecht speelde 2-2 tegen KV Mechelen, waardoor ze nog steeds vierde staan. De Brusselaars ...

312
312
El Ouahdi vol vertrouwen: “Dan komt het in orde”

KRC Genk speelde 0-0 op het veld van Standard. Een belangrijk punt, want de Limburgers hebben nu ...

98
98
'JPL lonkt voor Nederlandse doelpuntenmachine'

Heel veel Belgische clubs gaan op zoek naar een nieuwe spits. In Nederland loopt één ...

151
151
'Wéér jackpot voor Club Brugge: miljoenen lonken'

Club Brugge verkocht Antonio Nusa voor 21 miljoen euro aan RB Leipzig. Het is de verwachting dat de ...

414
414
'Charleroi droomt van absolute monstertransfer'

Bij Sporting Charleroi zullen er in de zomer topspelers de club verlaten. Ze hopen één ...

57
57
Auwch! Club maakt Union extra belachelijk na pandoering

Club Brugge heeft zondag een aanzienlijke claim op de landstitel gelegd. In een rechtstreeks duel ...

450
450
'Genk vindt nieuwe steunpilaar: ervaren kracht naar uitgang'

KRC Genk blijft op koers om de Europe Play-Offs te winnen. De Limburgers hielden zaterdag stand op ...

297
297
'Lewandowski zwaait af in tranen: spectaculaire opvolger'

De emoties liepen zondagavond even hoog op in Camp Nou. Met tranen in de ogen nam Robert Lewandowski ...

219
219
Club Brugge donderdag kampioen? Dit zijn de scenario's

In de voorbije jaren viel de beslissing in de titelstrijd pas op de slotspeeldag, dit seizoen kan ...

424
424
'Kompany zorgt voor schokgolf rond De Ketelaere'

Charles De Ketelaere zou zelf al groen licht hebben gegeven voor een transfer naar Bayern ...

327
327
'Zomerwerken Anderlecht: Sibierski bouwt verder op viertal'

Dat RSC Anderlecht komende zomer een metamorfose moet ondergaan, werd zondagnamiddag andermaal ...

859
859
'Nieuwe coach krijgt meteen rampzalig nieuws bij Antwerp'

Antwerp FC heeft afgelopen weekend met onmiddelijke ingang afscheid genomen van Joseph Oosting. De ...

627
627
Prestatie Vanaken doet monden openvallen: "Beste van België"

Club Brugge heeft zijn 20ste landstitel binnen handbereik. Voor Blauw-Zwart kan het nauwelijks nog ...

531
531
Ingeving Taravel wordt nefast: grote klos bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft zondagmiddag in extremis een dure nederlaag tegen KV Mechelen kunnen voorkomen. ...

373
373
Extra ontgoocheling Union: "Was de wereld rondgegaan"

Union lijkt definitief een kruis te moeten maken over de titel nadat het een 5-0 om de oren kreeg ...

160
160
Pakkend afscheid Lewandowski: Barça pakt record

In LaLiga is de titelstrijd al gestreden. Daardoor mocht FC Barcelona wat later op zondagavond aan ...

147
147

Meer sportnieuws