Journalist onthult: "Beledigingen Messi voor interview nog veel erger"

1139
Journalist onthult:

Argentinië staat dinsdagavond in de halve finale van het WK tegenover Kroatië, maar er wordt vooral nog nagekaart over de gebeurtenissen van de vorige ronde. In de kwartfinale slaagden de Albiceleste erin om na strafschoppen afstand te nemen van Nederland, maar de penaltyreeks ontaardde volledig. De Nederlanders haalden immers alle mogelijke trucjes boven om de Argentijnen uit hun evenwicht te brengen en kregen dat na afloop als een boemerang in het gezicht terug.


Na afloop van de strafschoppen kwam het tot verschillende opstootjes tussen de spelers en zelfs de doorgaans zo rustige Lionel Messi verloor zijn zelfbeheersing helemaal. Tijdens zijn interview voor de Argentijnse televisie haalde hij zwaar uit naar Louis van Gaal en midden in het gesprek ging hij ook nog even de passerende Wout Weghorst beledigen. En achter de schermen was het blijkbaar nog veel erger.

Dat verklaart Esteban Edul, de journalist die het interview afnam. "Na de match waren ze allemaal aan het ruziën in de kleedkamers, niet alleen Messi. Van Dijk was aan het bekvechten met Otamendi. De woede van Messi ging vooral over de penalty's, toen de Nederlanders probeerden de Argentijnen op te jagen. Hun nummer 19 (Weghorst, nvdr) wachtte Messi op in de tunnel en vroeg hem om zijn shirtje. Het is toen dat Messi door het lint gegaan is", vertelt Edul aan Olé.

KALMEREN
"De Nederlandse speler begreep er niets van. Hij stopte en Messi begon hem te beledigen. Het was nog veel erger voor het interview dan tijdens, want toen was hij al een beetje gekalmeerd. Maar zelfs dan was hij nog zo woest dat hij niet naar mij keek en niet naar mijn vragen luisterde. Ik vroeg hem naar zijn fantastische pass over Molina en Messi begon over Van Gaal en de FIFA... Op een gegeven moment zei ik hem 'Rustig, Leo', want er stonden veel mensen van de FIFA rond ons en je weet nooit wat er dan gebeurt"

Heb je begrip voor de woede van Messi?

Meest recent

Koppen rollen in JPL: zes trainers flirten met ontslag

Het heeft naar Belgische normen nog relatief lang geduurd, maar na KV Kortrijk besloten nu ook ...

6
6
Sonck ziet probleem bij Club Brugge: "Niet overtuigd"

Club Brugge gaat alweer een drukke week tegemoet. Woensdag trekt de landskampioen in de Champions ...

41
41
Anderlecht begaat Bruno-blunder: miljoenen op het spel

Wie dacht dat de rust zou weerkeren in het Lotto Park na de 4-1 zege tegen Westerlo, komt bedrogen ...

56
56
Vanaken en PSV: CL-topper zorgt voor hoog oplopende emoties

Woensdag staat Hans Vanaken met Club Brugge tegenover PSV, een tegenstander die voor hem veel meer ...

26
26
Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

106
106
Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Het is hommeles bij Royal Antwerp FC. De trein blijft maar sputteren en Marvin Compper staat al een ...

112
112
‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Het loopt voor geen meter bij Fenerbahçe. De Turkse topclub zit in de hoek waar de klappen ...

55
55
Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Roméo Lavia maakte enorm veel indruk tijdens de interlandperiode, maar bij Chelsea werd hij ...

48
48
Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Radja Nainggolan kent naast het veld een moeilijke periode. De 38-jarige middenvelder wacht mogelijk ...

18
18
Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Royal Antwerp FC incasseerde afgelopen speeldag weer een ferme uppercut. Laagvlieger Cercle Brugge ...

81
81
'Genk loopt blauwtje: goudhaantje gratis richting exit'

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Nadat de Limburgers zaterdag nog maar eens onderuit ...

202
202
Bijltjesdag in JPL: volgende coach op straat gezet

Het blijkt plots bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want amper enkele uren na het ontslag van ...

161
161
Poppen aan het dansen: machtsstrijd Anderlecht escaleert

RSC Anderlecht sloot een woelige week af met een deugddoende zege tegen Westerlo, maar of alles nu ...

358
358
'Club Brugge breekt record: monsterbod in aantocht'

Met acht doelpunten in zes wedstrijden heeft Nicolo Tresoldi een waanzinnige maand oktober achter de ...

311
311
Zware kater Antwerp: kopzorgen omtrent topaanwinst

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

127
127
Met dank aan De Mil: toptransfer op til bij AA Gent?

Door de nederlaag in Lommel, na de vroegtijdige bekerexit de eerste misstap pas in de competitie, is ...

134
134
Oorlogsverklaring aan pers: Coucke krijgt volle laag

Marc Coucke laat in het openbaar nog maar zelden zijn licht schijnen op de gang van zaken bij RSC ...

234
234
Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Speeldag tien in de Jupiler Pro League leverde helaas een vrij bewogen weekend op voor de Belgische ...

199
199
'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

268
268
Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

329
329
‘Topschutter van 10M: oude bekende volgt Tresoldi op’

Club Brugge heeft een opvolger voor Nicolò Tresoldi op het oog, en het is geen onbekende. Het ...

228
228
Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

232
232
'Union in verzet: nieuwe tegenvaller dreigt'

Union deed afgelopen weekend een uitstekende zaak, want het profiteerde mee van de nederlaag van AA ...

113
113
Eén Rode Duivel maakt kans op plek in Wereldelftal vh Jaar

Vorige week mocht Harry Kane de Gouden Bal in ontvangst nemen, maar in de komende weken en maanden ...

104
104
Defour kiest duidelijke kant in vete Bornauw-Bruno

Anderlecht mag vorig weekend dan wel met 4-1 gewonnen hebben van Westerlo, maar daarmee lijkt de ...

262
262

Meer sportnieuws