Journalist onthult: "Beledigingen Messi voor interview nog veel erger"

1139
Journalist onthult:

Argentinië staat dinsdagavond in de halve finale van het WK tegenover Kroatië, maar er wordt vooral nog nagekaart over de gebeurtenissen van de vorige ronde. In de kwartfinale slaagden de Albiceleste erin om na strafschoppen afstand te nemen van Nederland, maar de penaltyreeks ontaardde volledig. De Nederlanders haalden immers alle mogelijke trucjes boven om de Argentijnen uit hun evenwicht te brengen en kregen dat na afloop als een boemerang in het gezicht terug.


Na afloop van de strafschoppen kwam het tot verschillende opstootjes tussen de spelers en zelfs de doorgaans zo rustige Lionel Messi verloor zijn zelfbeheersing helemaal. Tijdens zijn interview voor de Argentijnse televisie haalde hij zwaar uit naar Louis van Gaal en midden in het gesprek ging hij ook nog even de passerende Wout Weghorst beledigen. En achter de schermen was het blijkbaar nog veel erger.

Dat verklaart Esteban Edul, de journalist die het interview afnam. "Na de match waren ze allemaal aan het ruziën in de kleedkamers, niet alleen Messi. Van Dijk was aan het bekvechten met Otamendi. De woede van Messi ging vooral over de penalty's, toen de Nederlanders probeerden de Argentijnen op te jagen. Hun nummer 19 (Weghorst, nvdr) wachtte Messi op in de tunnel en vroeg hem om zijn shirtje. Het is toen dat Messi door het lint gegaan is", vertelt Edul aan Olé.

KALMEREN
"De Nederlandse speler begreep er niets van. Hij stopte en Messi begon hem te beledigen. Het was nog veel erger voor het interview dan tijdens, want toen was hij al een beetje gekalmeerd. Maar zelfs dan was hij nog zo woest dat hij niet naar mij keek en niet naar mijn vragen luisterde. Ik vroeg hem naar zijn fantastische pass over Molina en Messi begon over Van Gaal en de FIFA... Op een gegeven moment zei ik hem 'Rustig, Leo', want er stonden veel mensen van de FIFA rond ons en je weet nooit wat er dan gebeurt"

Heb je begrip voor de woede van Messi?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht geweigerd, Club vindt diamant'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

3
3
Uitblinker Koffi legt opvallende actie na Celta-Union uit

Union SG stuntte door met 1-2 te winnen op het veld van Celta de Vigo. De Brusselaars zagen op ...

4
4
Zaak Eddy Snelders: beslissing rechtbank slaat in als bom

Na ruim zeven maanden achter de tralies staat Eddy Snelders (67) opnieuw voor een ingrijpende ...

38
38
De Roeck legt keuze uit: meteen straffe taal bij STVV

Jonas De Roeck is de nieuwe hoofdtrainer van STVV. De T1 gaat opnieuw aan de slag bij de Kanaries en ...

13
13
Update over Kompany: wanneer terugkeer bij Bayern?

Vincent Kompany is momenteel herstellende van een hersenvliesontsteking. De Belgische oefenmeester ...

22
22
Vlak voor selectie Van Bommel: Rode Duivel afgemaakt

Vanmiddag om 12u zal bondscoach Mark van Bommel de selectie van de Rode Duivels bekendmaken. De ...

42
42
Groot KAA Gent-probleem blootgelegd op KuPS

KAA Gent was uitstekend aan het seizoen begonnen, maar afgelopen speeldag ging het voor een eerste ...

41
41
STVV pakt uit met nieuwe hoofdtrainer

Sint-Truiden VV was vorig seizoen de revelatie in de Jupiler Pro League, maar het loopt dit seizoen ...

47
47
'Napoli neemt beslissing na aanvaring De Bruyne'

Het blijft maar rommelen bij Napoli. De resultaten vallen dit seizoen tegen en deze week liep het in ...

81
81
Extra CL-ticket voor België? Straffe week verandert veel

Het is een uitstekende week geworden voor de Belgische clubs in Europa. De vijf teams die ons land ...

210
210
'Van Bommel schrikt: spoeling plots heel dun'

Om 12u maakt Mark van Bommel zijn tweede selectie bekend als bondscoach van de Rode Duivels. Die ...

56
56
Sikan velt oordeel over pijnpunt bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een mooie Europese avond afgewerkt. De Brusselaars waren heer en meester tegen ...

134
134
Union SG raast door: "Lukte geen enkele Belgische club"

Union SG bezorgde België weer gouden punten in Europa. De Brusselaars wonnen zeer knap met 1-2 ...

106
106
Bruno ziet één gigantisch gevaar bij Club Brugge

Vitor Bruno haalde opgelucht adem. RSC Anderlecht won overtuigend met 2-0 van RB Salzburg. Zondag ...

378
378
'STVV heeft oude bekende beet als nieuwe hoofdcoach'

STVV heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet, dat meldt Het Belang van Limburg. De nieuwe coach zag ...

152
152
Van Bommel zet deur open voor pijnlijke ingreep bij KDB

Kevin De Bruyne speelt bij Napoli verder van doel dan hij zelf wil. Ook Mark van Bommel houdt die ...

228
228
De Mil ziet reden voor pover gelijkspel van AA Gent

AA Gent zit duidelijk in een stevige vormdip. De Buffalo's speelden 0-0 tegen het nietige KuPS, wat ...

106
106
'Grote verrassing Van Bommel bij Rode Duivels'

We zitten nog maar begin november, maar de tweede interlandperiode van de zwaar gecontesteerde en ...

409
409
Anderlecht tankt vertrouwen: "We waren beesten"

Marten Winkler is een goede aanwinst van Antoine Sibierski. De Duitser heeft alles om een smaakmaker ...

163
163
Concurrentie beeft: Club Brugge wint weer de jackpot

De sterke Europese campagne van Club Brugge levert niet alleen sportief succes op, maar ook ...

339
339
Bankzitters grijpen kans bij RSCA: dilemma voor Bruno

Met een 2-0 zege tegen RB Salzburg breidde RSC Anderlecht een vervolg aan de 4-1 overwinning tegen ...

236
236
Club imponeert in CL: alwéér Bruggeling in TOTW

Club Brugge blijft maar indruk maken in de Champions League, want na Inter en Lens ging nu ook PSV ...

192
192
Union SG stunt weer in Europa, STVV geeft zege nog weg

Union SG en STVV begonnen om 20u45 aan hun Europese duels. Beide ploegen waren goed aan hun League ...

163
163
WK U17: Anderlecht hakt knoop definitief door

RSC Anderlecht en de KBVB liggen op ramkoers. De Brusselaars en de Belgische voetbalbond ...

135
135
Blessurezorgen voor Anderlecht? Bruno geeft update

RSC Anderlecht won vlot met 2-0 van RB Salzburg. De Brusselaars speelden sterk, maar er was ook ...

231
231

Meer sportnieuws