TRANSFERUURTJE: 'Strijd om Lang barst los, Genk slaat toe'

door
TRANSFERUURTJE: 'Strijd om Lang barst los, Genk slaat toe'

De WK-eindronde in Qatar draait op volle toeren, maar ook de winterse mercato nadert met rasse schreden. Heel wat clubs uit binnen- en buitenland zijn dan ook volop bezig met hun transferplannen te ontrollen, terwijl ook de nodige trainerswissels op punt staan. VoetbalNieuws verzamelt al het belangrijkste transfernieuws daarom dagelijks om 12u in het Transferuurtje.


JUPILER PRO LEAGUE

Noa Lang speelde slechts een bijrol bij Oranje op het WK, maar desondanks lijkt het toernooi er wel voor gezorgd te hebben dat de interesse in de aanvaller van Club Brugge weer toeneemt. In januari zal Blauw-Zwart zijn goudhaantje wellicht niet laten vertrekken, maar in de zomer zou Lang zijn gedroomde transfer eindelijk kunnen gaan krijgen. De eerste twee gegadigden zouden alvast opgedoken zijn, want West Ham United en Leeds United zouden opnieuw hun oog laten vallen hebben op Lang.



Bij KRC Genk zijn ze al volop bezig met de wintermercato. De Limburgers zijn halfweg de reguliere competitie de autoritaire leider in de Jupiler Pro League, maar dat betekent niet dat ze op hun lauweren gaan rusten. Wouter Vrancken geeft alvast aan dat hij er in de aanval nog versterking bij wil. De trainer zit daar immers krap door de zware blessure van Luca Oyen en de verbanning van Andras Nemeth en Mika Godts, die hun aflopende contracten niet willen verlengen.

AA Gent heeft het WK met bijzondere aandacht gevolgd en heeft zijn oog laten vallen op een speler die zich in Qatar in de kijker speelde. Keanu Baccus liet mooie dingen zien bij Australië en zou daardoor de aandacht getrokken hebben van de Buffalo's, maar ook van AEK Athene en enkele Engelse clubs. De middenvelder is momenteel nog in Schotland aan de slag bij St. Mirren.



De voorbije dagen werd Antwerp nadrukkelijk gelinkt aan de komst van Daley Blind. De Nederlandse international zou ook openstaan voor een overstap naar de Bosuil, maar het laatste woord voor de transfer lijkt bij Ajax te liggen. De Nederlandse kampioen zal de afweging moeten maken of ze Blind in januari al willen laten vertrekken en welke transfersom ze nog willen vangen. In de zomer is Blind einde contract.

BUITENLAND

Eén van de sensaties van het WK was Gonçalo Ramos, die bij Portugal Cristiano Ronaldo uit de ploeg speelde en een hattrick scoorde in de achtste finale tegen Zwitserland. Dat kan de 21-jarige spits ook een fraaie transfer opleveren, want na zijn exploten in Qatar trekken heel wat grootmachten aan zijn mouw. Met name PSG, Manchester United, FC Barcelona en Juventus zouden zijn dossier van zeer dichtbij volgen. Benfica heeft goud geroken en zal Ramos enkel laten gaan als zijn afkoopsom van 120 miljoen euro betaald wordt.



Een andere WK-revelatie is Josko Gvardiol, die grote indruk maakt bij Kroatië. De jonge verdediger lijkt daarmee ook klaar voor een toptransfer en heel wat grootmachten staan in de rij. Na Real Madrid zouden nu ook Manchester United, Manchester City en Chelsea zich melden voor de 20-jarige Kroaat. De Engelse tenoren zouden zelfs al plannen hebben om aanbiedingen tussen de 90 en 100 miljoen euro neer te leggen bij RB Leipzig.

LEES OOK: Hoogspanning bij KRC Genk: supporters roeren zich

Zal Noa Lang zijn basisplaats bij Club Brugge snel weer heroveren?

Meest recent

Vanaken benoemt verrassende Bruggeling: "Hij was uitstekend"

Hans Vanaken heeft donderdagavond andermaal indruk gemaakt op het allerhoogste niveau. Na de ...

84
84
Hayen komt met statement na bizar Onyedika-incident

Club Brugge heeft donderdag tegen AS Monaco andermaal voor een memorabele Champions League-avond ...

75
75
"Meesterwerk" - kranten delen 10 op 10 uit aan Club-held

In navolging van Union SG heeft ook Club Brugge serieus indruk gemaakt tijdens de openingsspeeldag ...

106
106
UCL: Doku en co verbrodden terugkeer KDB, Barça wint nipt

Kevin De Bruyne heeft een terugkeer in mineur beleefd op het veld van Manchester City. De Rode ...

42
42
Forbs gelooft ogen niet bij Club-ploegmaat: "Fenomeen!"

Met een 4-1-overwinning tegen AS Monaco heeft Club Brugge meteen de toon gezet bij de start van zijn ...

338
338
L'Equipe lyrisch voor Club: drie spelers met 8 op 10

Club Brugge KV heeft op de openingsspeeldag van de League Phase in de Champions League meteen stevig ...

503
503
Nieuwe grote doorbraak: DAZN vindt akkoord in Vlaanderen

Daags voor de achtste speeldag in de Jupiler Pro League, is een nieuwe doorbraak bereikt in de soap ...

759
759
Enorme domper: comeback De Bruyne eindigt met pijnlijke wissel

In de Champions League keerde Kevin De Bruyne met SSC Napoli donderdagavond terug naar zijn ...

260
260
Smet op Club-show: Hayen grijpt in, uitbrander aan zijlijn

Club Brugge heeft een fenomenale start van zijn Champions League-campagne genomen. De Belgische ...

562
562
Vanaken speelt Monaco aan flarden: héél Europa wordt gek

Club Brugge KV is donderdagavond als een wervelwind aan de League Phase van de Champions League ...

448
448
Wat een demonstratie! Club maakt brandhout van Monaco

Club Brugge is op ronduit indrukwekkende wijze aan zijn campagne in de League Phase van de ...

209
209
Sneijder maakt brandhout van Godts: "Met zijn kwaliteiten ..."

De Nederlandse clubs zijn tegenvallend aan de League Phase van de Champions League. Na de nederlaag ...

82
82
Union slaat Nederland met verstomming: "Beter elftal dan PSV"

Union SG is dinsdag als een wervelwind begonnen aan zijn eerste Champions League-campagne en haalde ...

271
271
Mignolet pakt uit met klasse-gebaar na ongeziene rollercoaster

De veelbesproken keeperssituatie bij Club Brugge heeft donderdagavond een nieuwe dimensie gekregen. ...

294
294
Club Brugge-fans spreken schande: "Nóóit penalty!"

Tijdens de openingsspeeldag van de Champions League, kreeg Club Brugge donderdagavond het bezoek van ...

162
162
Hoogspanning bij KRC Genk: supporters roeren zich

KRC Genk heeft woensdagavond andermaal steken laten vallen in de Jupiler Pro League. Zo verloren de ...

295
295
Favoriet Club-Monaco bekend: "60-40 in hun voordeel"

Union SG heeft dinsdag op indrukwekkende wijze zijn campagne in de League Phase van de Champions ...

365
365
Opstellingen Club-Monaco: Hayen slachtoffert basispion

Donderdagavond is het zover, dan begint ook Club Brugge aan zijn campagne in de League Phase ...

78
78
'Comebackbom: Odoi kiest toch voor België'

Denis Odoi nam verrassend afscheid van Royal Antwerp FC en de 37-jarige polyvalente middenvelder zit ...

377
377
Sam Kerkhofs haalt vernietigend uit: “Het is een beerput!”

Sam Kerkhofs is ondertussen een klinkende naam geworden in de Belgische voetbalwereld. De supporter ...

136
136
Woedende Leko trekt aan alarmbel bij KAA Gent

KAA Gent won afgelopen speeldag nog tegen Royal Antwerp FC in de Jupiler Pro League, maar toch zette ...

227
227
'Spectaculaire terugkeer Doumbia bij Antwerp'

Mahamadou Doumbia maakte afgelopen zomermercato de overstap van Royal Antwerp FC naar Al-Ittihad. De ...

570
570
Mourinho heeft beet en briest: bizarre clausule

José Mourinho werd een tijdje geleden ontslagen bij Fenerbahçe. Na de uitschakeling ...

68
68
Simic onthult échte reden Anderlecht-vertrek

Jan-Carlo Simic werd op de valreep nog verkocht aan het Saudische Al-Ittihad. De Servische ...

544
544
Liverpool-fan blijft Simeone pesten: “Krijg ik assist?”

De Champions League-clash tussen Liverpool en Atlético Madrid blijft nazinderen. In het slot ...

63
63

Meer sportnieuws