Ploegmaats komen met mooi gebaar voor antiheld Kane

door
Ploegmaats komen met mooi gebaar voor antiheld Kane

Al sinds 1966 wacht Engeland op een nieuwe wereldtitel, maar die droom zal ook dit jaar niet uitkomen. Nadat ze in 2018 de halve finale haalden en in de zomer van 2021 nog de finale van het EK verloren, zijn ze in Qatar gesneuveld in de kwartfinale. In een prangende wedstrijd bleek Frankrijk net iets sterker en slimmer, al hadden de Engelsen de uitschakeling grotendeels aan zichzelf te danken.


Ze kregen immers alle kansen om minstens verlengingen uit de brand te slepen. De grootste kwam zes minuten voor tijd, toen Harry Kane voor de tweede keer een strafschop mocht nemen na een overtreding van Hernandez op Mount. Eerder had de Engelse aanvoerder nog zijn elfmeter met veel vertrouwen omgezet, maar zijn tweede verdween hoog over het doel.

Door de misser zit het WK van Engeland erop en dat kwam hard aan bij Kane. De spits was zwaar aangedaan van zijn misser en stortte na het laatste fluitsignaal in, maar zijn ploegmaats kwamen met een mooi gebaar. Zo maande doelman Jordan Pickford de camera's aan om afstand te houden van Kane, om hem op die manier de ruimte te geven om zijn emoties de vrije loop te laten.

STERKER TERUGKOMEN
Ook Jordan Henderson nam Kane in zijn interview na de match in bescherming. "We weten hoeveel strafschoppen Harry al voor ons omgezet heeft en hoeveel doelpunten hij heeft bijgedragen zodat we hier in de eerste plaats geraakt zijn", verklaarde de middenvelder. "Dit zal hem alleen maar sterker maken voor de toekomst. Hij is een spits van wereldklasse en onze kapitein. Hij zal sterker terugkeren."


LEES OOK: Horror bij de Beckham's: vuile ruzie met grote verdwijntruc

Valt Kane iets te verwijten?

Meest recent

Lukaku doet boekje open: zo denkt topspits écht over Vanaken

Op korte termijn wil Romelu Lukaku zo snel mogelijk zijn rentree maken bij SSC Napoli. Voor de ...

50
50
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk Anderlecht, grote verrassing Duranville'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

136
136
Alonso was Real-sterren kotsbeu: training ontspoort

Het ontslag van Xabi Alonso bij Real Madrid zindert nog ferm na. De Spaanse oefenmeester werd ...

107
107
Mulder zet voetbalwereld op stelten: Vrouw steelt zijn hart

Het Gala van de Gouden Schoen leverde dit jaar meer gespreksstof op dan glamour alleen. Wat een ...

38
38
KV Mechelen droomt groots en roept straffe ambities uit

KV Mechelen doet het dit seizoen meer dan behoorlijk. Achter de Kazerne dromen ze al luidop van een ...

69
69
Club Brugge krijgt mentale tik: “Daar ligt dé oplossing"

Club Brugge kreeg in eigen huis een mokerslag van jewelste. Blauw-Zwart stond op een dubbele ...

230
230
Samuel Bastien terug naar Belgie? ‘Stunttransfer in de maak’

Samuel Bastien maakte in het verleden furore bij Standard Luik en vervolgens ging hij naar Burnley ...

72
72
Club Brugge rondt winterdeal af: akkoord in Spanje

Club Brugge heeft een uitgaande winterdeal afgerond. Op de officiële kanalen liet Blauw-Zwart ...

177
177
Pocognoli in het oog van de storm: ontslag in de maak?

Sebastien Pocognoli koos ervoor om Union SG te verlaten voor AS Monaco, maar de Belgische ...

80
80
Beslist! Lukaku hakt knoop door over Duivels én Anderlecht

Dat Romelu Lukaku ooit terugkeert naar RSC Anderlecht, dat staat vast. Maar wanneer? Daar is geen ...

409
409
Smaakmaker voor Union SG: Hubert nu al onder de indruk

Union SG begon goed aan 2026 met een zeer makkelijke kwalificatie voor de halve finales van de Beker ...

59
59
Hayen tovert met deze verrassing wit konijn uit de hoed

KRC Genk speelt zaterdag op het veld van Zulte Waregem. Dat is een belangrijke match voor de ...

374
374
Kleedkamer-interventie bij Club: Verhaeghe keihard aangepakt

Club Brugge is niet bepaald goed aan de tweede helft van het seizoen begonnen. Blauw-Zwart verloor ...

739
739
Onrust bij Man Utd: Lammens voelt meteen de gevolgen

Senne Lammens voelt het meteen: bij Manchester United is rust altijd tijdelijk. Met een nieuwe coach ...

239
239
Club genekt door VAR? Vanaken reageert live voor camera

Club Brugge heeft vrijdagavond een pijnlijke thuisnederlaag geleden tegen La Louvière. ...

1019
1019
'Anderlecht gaat los: twéé aanwinsten, JPL-transfer blijft optie'

Het heeft eventjes geduurd, maar er lijkt dan toch versterking onderweg bij RSC Anderlecht. Volgens ...

558
558
'Hayen laat zich gelden: groot slachtoffer bij KRC Genk'

In principe debuteerde hij vlak voor de winterstop al tegen Club Brugge. Maar het Nicky ...

515
515
Crisis doemt op bij Club Brugge: "Ben écht gechoqueerd"

Club Brugge is behoorlijk dramatisch aan de tweede seizoenshelft begonnen. Slechts enkele dagen ...

604
604
Opvallend duo: Bakayoko en Klopp verbroederen plots

Johan Bakayoko hoopt zich snel weer in de kijker te spelen bij de Rode Duivels. De aanvaller maakte ...

24
24
Skov Olsen heeft na jaar weer toptransfer beet

Een jaar geleden trok Andreas Skov Olsen de deur achter zich dicht bij Club Brugge. De Deense winger ...

69
69
Vanaken na blamage: "Of we niet gemotiveerd waren?"

Club Brugge is zeer zwak aan het nieuwe jaar begonnen. Ze werden door Sporting Charleroi ...

526
526
VAR, rode kaart en instorting: Club Brugge kent horroravond

Wat een statement moest worden, werd een donkerrrood alarmsignaal. Club Brugge leek lange tijd op ...

406
406
'Noa Lang bezorgt Club Brugge stevige transferkater'

Noa Lang kent een zeer moeilijk seizoen bij Napoli. Er zijn al heel wat geruchten over een snel ...

289
289
'Vrees bij KRC Genk: sterkhouder op weg naar uitgang'

KRC Genk gaat deze mercato mogelijk nog een sterkhouder verliezen. Zakaria El Ouahdi wordt vaak ...

340
340
Lommel droomt dankzij gouden transfer, RWDM met grote zorgen

De Challenger Pro League hernam vanavond na een deugddoende winterbreak. In Limburg werd de derby ...

111
111

Meer sportnieuws