Ploegmaats komen met mooi gebaar voor antiheld Kane

door
Ploegmaats komen met mooi gebaar voor antiheld Kane

Al sinds 1966 wacht Engeland op een nieuwe wereldtitel, maar die droom zal ook dit jaar niet uitkomen. Nadat ze in 2018 de halve finale haalden en in de zomer van 2021 nog de finale van het EK verloren, zijn ze in Qatar gesneuveld in de kwartfinale. In een prangende wedstrijd bleek Frankrijk net iets sterker en slimmer, al hadden de Engelsen de uitschakeling grotendeels aan zichzelf te danken.


Ze kregen immers alle kansen om minstens verlengingen uit de brand te slepen. De grootste kwam zes minuten voor tijd, toen Harry Kane voor de tweede keer een strafschop mocht nemen na een overtreding van Hernandez op Mount. Eerder had de Engelse aanvoerder nog zijn elfmeter met veel vertrouwen omgezet, maar zijn tweede verdween hoog over het doel.

Door de misser zit het WK van Engeland erop en dat kwam hard aan bij Kane. De spits was zwaar aangedaan van zijn misser en stortte na het laatste fluitsignaal in, maar zijn ploegmaats kwamen met een mooi gebaar. Zo maande doelman Jordan Pickford de camera's aan om afstand te houden van Kane, om hem op die manier de ruimte te geven om zijn emoties de vrije loop te laten.

STERKER TERUGKOMEN
Ook Jordan Henderson nam Kane in zijn interview na de match in bescherming. "We weten hoeveel strafschoppen Harry al voor ons omgezet heeft en hoeveel doelpunten hij heeft bijgedragen zodat we hier in de eerste plaats geraakt zijn", verklaarde de middenvelder. "Dit zal hem alleen maar sterker maken voor de toekomst. Hij is een spits van wereldklasse en onze kapitein. Hij zal sterker terugkeren."


LEES OOK: Vanhaezebrouck maakt JPL-tendens af: "Onvoorstelbaar"

Valt Kane iets te verwijten?

Meest recent

POLL: Vermant of Tresoldi als eerste spits bij Club?

Nu de uitschakeling in de Champions League, heeft Club Brugge zich enkel nog te focussen op het ...

69
69
Anderlecht snel weer kampioen? Hazard speelt open kaart

RSC Anderlecht hoopt in de bekerfinale van 14 mei zijn eerste prijs te pakken sinds 2017. Maar ...

114
114
De Bruyne jaagt Napoli op stang: spanning ontploft

Kevin De Bruyne is terug, en dat zet in Napoli meteen alles op scherp. De opluchting is groot, maar ...

22
22
Titanenjob Overmars: ware volksverhuizing op Bosuil?

Antwerp FC wil in de komende maanden alsnog een Europees ticket veroveren via eender welke ...

97
97
Club bij Europese elite: prestigieuze uitnodiging van Barça

Onder meer met zijn knappe prestaties in de Champions League heeft Club Brugge KV de afgelopen ...

263
263
Strijd om Play-Off I: deze kandidaat heeft zwaarste programma

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League telt nog drie speeldagen om de resterende drie ...

264
264
Garcia grijnst: nieuw 'wit konijn' voor WK-selectie

Binnen 98 dagen vindt in het legendarische Estadio Azteca de openingsmatch van het WK 2026 plaats. ...

140
140
Ruben Van Gucht schiet raak: nieuwe BV valt in zwijm

Een opvallend televisiemoment zorgt voor beroering rond Ruben Van Gucht. De bekende presentator van ...

94
94
'Krankzinnig record in zicht: Bayern schiet in actie met Kane'

Nu de landstitel binnen handbereik is voor Bayern München, heeft Vincent Kompany zijn zinnen ...

220
220
'Genk kan cashen: knaltransfer in stroomversnelling'

Dankzij een deugddoende zege tegen AA Gent wenkt de top zes voor KRC Genk, dat ook nog actief is in ...

281
281
'Anderlecht met rug tegen de muur: pech voor Taravel?'

De kogel lijkt stilaan door de kerk: als het van RSC Anderlecht zelf afhangt maakt ...

131
131
'Club Brugge heeft beet: recordtransfer krijgt vorm'

De jacht op Union is ingezet bij Club Brugge, waar alles moet wijken voor de twintigste landstitel. ...

506
506
De Cat aan de tand gevoeld: WK en exit Anderlecht?

Dé revelatie op de Belgische velden dit seizoen luistert naar de naam Nathan De Cat. Het ...

217
217
Oosting moet puzzelen: Antwerp mist halve basisploeg

Op drie speeldagen van het einde kan het nog steeds alle kanten op voor Antwerp, dat vijf ...

168
168
Benito Raman breekt: Hartverscheurend verhaal raakt diep

Weinig voetballers op de Belgische velden die nog meer authenticiteit uitstralen dan Benito Raman. ...

170
170
'Leko velt hard verdict: einde verhaal bij Club Brugge'

Sinds het Nicky Hayen inruilde voor Ivan Leko als hoofdcoach boekte Club Brugge een fraaie 24 op 30 ...

349
349
'Stroman voor Taravel: 'nieuwe' T1 Anderlecht lekt uit'

Net nu het de goede flow weer te pakken heeft gaat RSC Anderlecht zondag op bezoek bij Club Brugge. ...

388
388
Familiedrama bij Beckham loopt volledig uit de hand

Al maanden rommelt het binnen de beroemde Beckham-familie. Wat ooit een hechte clan leek, is ...

166
166
Garcia aan zet: rentree in volgende selectie Rode Duivels?

De Rode Duivels blazen binnen enkele weken opnieuw verzamelen, want op het einde van de maand ...

92
92
'Chelsea beslist: straffe wending rond Penders'

De carrière van Mike Penders kende het voorbije anderhalf jaar een zeer opmerkelijk verloop. ...

62
62
Anderlecht talenten maken indruk: snel kans bij A-kern?

Bij Anderlecht blijven ze hard inzetten op Neerpede. Daar plukte het dit seizoen weer de vruchten ...

275
275
Straffe verandering in Engeland: goed nieuws voor Clement?

In ons land verdwijnen in principe na dit seizoen de play-offs. In Engeland worden ze daarentegen ...

60
60
6 WK-iconen maken kans op Pro League Hall of Fame

In 2023 kondigde de Pro League de oprichting aan van een Hall of Fame, die de grootste iconen van ...

77
77
"Anderlecht is voor hem geen springplank naar grotere club"

Bij Anderlecht ontbrak het de voorbije jaren aan stabiliteit op alle vlakken. De bestuurskamer bleek ...

216
216
WK dreigt fiasco te worden: volgende deelnemer op de helling

Drie maanden voor de start van het WK zijn er grote vraagtekens over in welke staat het toernooi zal ...

115
115

Meer sportnieuws